• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul, však dojít do ložnice není vůbec potřeba, znásilni ho klíďo na tom nejméně obvyklém místě :grinning: .
To mi připomnělo kamarádku, od které jsem si brala injekce na 1. IVF, bo je už nepotřebovala.....ti měli spermio úplně naprdlačku a řekli jim, že nic krom IVF nepřinese úspěch, tak se po letech rozhodli, že půjdou a už měli vše vybaveno...... a pak ten manža někam odjížděl a dali si jednu opravdu rychlovku na stojáka ve futrech a ona otěhotněla :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale je mi s váma dobře fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
akorát já cůůů být taky těhule..
ale ne já se teď snažím se hodit do pohody.. dost si užívám blbnutí s pesinou..posílala sem vám fotky? Vím že sem tu psala že si budeme pořizovat psa..tak máme rok a půl starou beaglici! To je torpédo! Ale jak my se s ní nasmějem.. a celkově co s ní zažijem.. asi sem to tu nepsala..
byli jsme s ní ve Dvoře Králové v ZOO jinak doporučuju ! Je tam nádherně na prochajdy s dětmi i kočárky..
my tam byli s pesinou.. my se natlemili když štěkala na slony, a tygry :grinning: nechtěla se fotit ani s papírovou maketou :grinning: byla s námi i na safari :dizzy_face: , prostě úplně úžasnej den...
Jo a na zvířátka na který neviděla tak jsme jí zvedali :grinning: infantilnost největší..
ale byla tam paní co měla pejsky dva ta zvedala oba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka taky jsme si byli 17.11. pro štěňátko a měla to být náplast na ty bolístky....., no a vlastně už jelo mimi s námi. A infantilní jsme taky a hafo, já jsem jeho maminka a je to samé ťuťu, ňuňu, pojď k mamince a neskákej mi na bříško, tam je Štěpánek a všechno ti to pak vrátí :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany :grinning: koukám že mě 100% chápeš :grinning: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany akorát já doma dostala zákaz říkat pesině Zlatíčko :grinning:
prý abych jí nepolidšťovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já tomu našemu vyčůránkovi říkám všelijak a miláčku a zlatíčko nevyjímaje :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany a ten váš je kluk? a jaká rasa?
No já si ulítávám na růžových obojcích, vodítkách, červeným pelíšku..věčně jí kupuju nějaký pamlsky.. hračičky co během 10 minut rozkouše na padrť.. no ulítávám si :grinning: :grinning:
ale ne fakt to pomáhá..
jo a ta naše strašně ráda jezdí autem.. dá packy na palubovku a čumí ven :grinning:
ale takhle jí mám zakázáno vozit :grinning: :wink:
21. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je naše psí mimi - Beník :slight_smile: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ten je krásnej! jak vyroste velkej?
takovej plyšáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten už asi dosáhl maxima, doufám, má něco málo přes 2 kg, to mu brzy Štěpán natluče :wink: . V albu mám foto z prosince, to mu bylo něco málo přes 3 měsíce a ještě byl řádně zarostlý, jak se plazí se sousedovic malou a bylo hezké, jak k ní byl opatrný. Teď mu jede 9. měsíc.
21. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tak to je takovej kapesní pesan :grinning: :dizzy_face:
to ta naše má kolem 12 kg ale dá se docela snadno spacifikovat..
přiznám se že já vždycky chtěla velkýho psa! nejlíp vlkodava nebo tak..malý psi mi nic neříkali..sem měla pocit že mají napoleónskej komplech :grinning:
ale od tý doby co máme to naše potrhlo..tak mi zase tak nevadí..
i když je na ní vidět že si uvědomuje že je malá.. kolikrát se bojí takovejch věcí že z toho padáme smíchy.. naposledy zuřivě štěkala na sekačku :grinning:
no jeo tak to mu Štěpánek brzo bude stačit :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda holky koukám,co jste toho nakecali,musím vás dočíst.
:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsku, o těch válečcích taky přemýšlím :wink:

Wrtul: pesina je krásná a jen si ulítávej, však proč bys nemohla. Dr. to řekni, že od něj potřebuješ i psychickou podporu a ať to iui zkusí, ale jak píše Jani, domácí snažení je taky super! a určo bych se mu nebránila :wink: A s tou kamarádkou u futer je to přesný, takhle to totiž v životě je :grinning:

hrozně mě zas rozbolely zuby, tak jsem naštvaná. nicméně dr. se se mnou loučil slovy: tak se uvidíme nejpozději za týden, nicméně rodit můžeš i zítra :grinning: takže asi tak. beruška má 2640g a prý je vše v pořádku. vzali mi stěry na streptokoka a příští týden jdu poprvé na ten monitor! :wink:
21. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek,ty jsi teda zdárný případ,že se může zadařit i přirozeně a těch holek je tady,tak na jinách diskuzích dost. Prý na jeden zásun :grinning: To mě pobavílo.
Ale je to pravda se člověk snaží a nic. A pak se něco stane a zadaří se .
Wrtul já bych do toho iui taky šla. Dr. sice říkají jednu věc,ale na druhou stranu je to jenom na vás,tak proč to nezkusit.
21. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to ti nic jinýho neřekli? :slight_smile: Jestli už se to chystá nebo ne? A už se teda otočila,nebo ne? :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo zuby, snad nám to těhu "přežijí", já byla u zubáka cca před měsícem, jeden zub se mu nezdál, kdyby začal bolet, mám přijít, jinak až po šestinedělí a o víku mi pobolívaly dásně, ale srovnaly se, tak snad to ustojí....
21. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jak žaludek? Pořád zvracíš? Já jsem to v úterý říkala dokymu, že zvracím a jdou mi stále žaludeční šťávy hore a jícen mám úplně rozdrážděný, že mi bolí i pít teplý čaj a předepsal mi tabletky, co mohou i těhule, tak je beru 4. den a od té doby naprosto klid :wink:
21. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda se zubama nemám problémy.
Janysek jo,zvracím pořád,chvíli jsem od toho měla pokoj,ale ted zase pálí tak žáha,že z toho zvracím. Bez Anacidu ani ránu a asi bych se ani nevyspala. Včera mi při zvracení praskla žilka v oku,tak vypadám ja tydýt. :grinning: Tak to je dobře,že ti taky něco dal,protože ta klapka v žaludku prostě nefunguje a člověka to pálí z čehokoliv. mě dělá ted dobře akorát hruškový džus a občas mlíko,ale už to nezabírá,jako dřív. takže před spaním anacid a v noci ještě jednou. A co dr. napsal tobě? Já to chci taky doktorce říct,ale asi mi nic jinýho nedá.
21. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si právě koupila v lékárně Maalox, to je obdoba Anacidu a taky lahvičku Gaviscon, ale efekt nebyl téměř žádný a Rennie, jsem brala téměř od začátku a ty jsem nosila v kabelce, když mi to chytlo někde mimo domov... A doky říkal, že ta "mlíka" jsou v takovém stádiu už neúčinná a předepsal mi Helicid, jsou to takové dvoubarevné tabletky a i v příbalovém letáku je, že mohou těhule a kojící a zabraňuje to právě tvoření těch žaludečních šťáv...
21. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten malox mi tu někdo doporučoval,ale dr. mi napsala Anacid,teda ona to stejně neplatí pojištovna. Ale docela mi vyhovuje.Tak já třeba zkusím něco jiného,musím stejně pro zásobu na víkend,už mám jen pár sáčků anacidu,už to kupuju po velkém balení. :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona ta mlíčka tak obalují a utišují tu stěnu, ale nezabraňují tvorbě těch šťáv, které ty nepříjemnosti způsobují, tak to spíše na chvíli uhasí a pak trpíme znovu :wink:
21. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek tak jsem zpět. A máš asi pravdu,protože ten anacid pomůže,ale v noci se zbudím a musím si vzít znovu,protože se to nedá vydržet. Já jsem teda pitomec,jdu do města a samo jsem na lékárnu zapomněla. Tak zkusím bud ten Helicid,nebo Malox.
21. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem omyla okno a přesadila jsem si z něho 4 ibišky, tak jsem spokojena, ještě vyžehlit závěs....
Luci ten Malox budeš mít stejný jako anacid, je to obdoba a Helicid je na předpis.
21. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ty jsi šikula,mě pořád vymlouvají umývání oken,ale asi se do nich taky možná pustím,po troškách. At si nový nájemník neřekne,že jsem prase. :grinning:
21. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás manža zjara machroval, že je umyje, ale stále se k tomu neměl a tak to po troškách dávám, ony ty plasťáky jdou skoro sami....... Taky tě bere ten hnízdící syndrom? Já pořád říkám, ještě tohle musí být perfektní, ještě tohle přebrat a nachystat......
21. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je asi všude stejné. :grinning: Mě by je určitě někdo umyl,ale je mi trapné si někomu říct a sama se tu válet.
Mě teda zatím hnízdící syndrom nebere. :grinning: Já mám dny,kdy makám jak čert a baví mě to a pak zase dny,kdy se jen válím a mám neskutečnej kopr cokoliv dělat :grinning: :grinning: :grinning: Tak se tím řídím. Občas je to teda na facana,se divím,že manža nic neřekne.Ale nejhorší to bylo na začátku těhu,ted už to jde. Ale nachystáno teda mít chci a taky mám,krom teda té postýlky,ale to bude hnedle. :grinning:
21. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však to já to taky nehrotím, chci to mít, ale taky se válím a pak vždy do mě trefí a honem něco rozchruji, ale v hlavě to je pořád, co je ještě potřeba :grinning: :grinning:. Jestli si pamatuji dobře, tak by jste se měli stěhovat do nového, ne?
21. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, tak kapr se dneska vůbec neukázala...snad nerodí :wink:

já teda hnízdící syndrom mám Janýsku. taky chci mít všechno perfektně připravený, ale už mi na to teď nějak nezbývá síla :grinning:

Luci, vypadá to, že se otáčí, ale dotočená ještě není, takže ještě budeme čekat a příští týden se rozhodne, zda budeme plánovat císaře či nikoliv. Nicméně mi po poševním vyšetření řekl, že už se "porodu blížíme" a že můžu rodit klidně zítra, klidně za ty 3 týdny! tak uvidíme. Jinak mě zase bolelo břicho jako na ms, takže jsem si vlezla do vany, abych to rozehnala. :wink: ale jsem děsně ospalá, takže dneska vytuhnu brzy! :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jak plánuješ císaře s epidurálem nebo v plné narkóze? Já jsem zvědavá, co můj doktor navrhne.
21. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek