• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Nojo holky, já měla včera hafo práce a úplně jsem vám zapomněla napsat, že mám dnes dovču bo se jdeme fotit!!!!
Nejdriv to vypadalo dramaticky, ale nakonec to klaplo. :wink:
teď už jdu spát, popíši vám to v pondělí, protože přes víkend se mi asi nebude chtít na net.
Takže se mějte. Jo a nerodím ani náhodou a v práci jsem naposled v ůterý. tedy ofiko, protože pak budu doma ještě něco dodělávat.................
a malá ochutnávka :wink:
22. kvě 2010 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě to zkusím :slight_smile:
........................................................ccccc a pak že nerostou :grinning:
22. kvě 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, krásný fotečky :slight_smile: tak to jste si to s manžílkem asi včera hezky užili, co? :wink:

janýsku: pokud navrhne císaře, tak chci ten epidurál, abych malou hned viděla...já už do celkový nechci, bývá mi po tom zle! a navíc, kdybych náhodou musela při dalším pokusu zase na opu, tak ať to tělo svoje tolik nehuntuju. Ale já se toho epidurálu bojím jak čert kříže, takže bych nejradši rodila přirozeně a bez oblbováků :slight_smile: a myslíš, že tobě zase navrhnou císaře? nebo už to víš?

já se dnes chystám žehlit plínky a dodělávat blbosti v pokojíčku, taky musím vydrhnout vaničku a tak...no prostě přípravy vrcholí :slight_smile: včera večer zase pobolívalo břicho, tak jsem to rozháněla ve vaně. Jen doufám, že mě to takhle nebude pobolívat další tři týdny :grinning:
22. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no já to vidím, že porodíš trošku dřív...držím mooc palečky, včera se známým narodila Evička :slight_smile:
Kači kráásné fotečky, mooc vám to slušíííííí, zbytek orry nedočítám, dnees jedeme na sraz miminek z kliniky, máme tam prý oběd...jen maža spí jako zabitý, vera slavil tu Evuli, cchtěl přijít v devět, ale bylo půl druhé :grinning: , když dovalil
22. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo rudi, to je klasika. dneska jsem někde četla, že největší česká lež je, když říkáme, že "jdeme na jedno!" :grinning: užijte si srazík. hezký den :slight_smile: a snad mě Bára nenechá dlouho vycukávat. uvidíme. co má být, bude :slight_smile:
22. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek tak tak,budeme se v létě stěhovat do nového,ale jestli to bude,červenec,srpen,nevím. Záleží,jak rychle dostaví.

Evi aha,tak to je dobře,že se malá otáčí. :wink:

Kači krásné fotečky.
22. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní vážení:
Lukášek 4800gr
Petříček 5800gr
:grinning:
23. kvě 2010 v 18:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to jsou prďolky.
23. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bylo hezky,tak jsme vyrazili do Zoo Jihlava.
23. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning:
Zuzi kráásné váhy
Luci a líbilo se ZOO???
v sobotu jsme byli na srazíku z kliniky, bylo to super, pak obchůdek dáreček pro maminku, kafíčko a domů, po cestě tam i zpět spinkal, zlatíčko naše a je po vikendu :frowning2:
23. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak broučci krásně rostou :slight_smile:

rudíku, tak to jste si hezky užili. :wink: A to byl srazík miminek z caru nebo z kliniky, kde jsi pracovala? no jo víkend utekl jako voda. :frowning2:

My snad konečně dodělali pokoj pro malou. Už nám tam chybí dovést jen postel pro mě od tchýně...a je to hotový. :slight_smile: mám radost! Nafotila jsem, takže až stáhnu, přidám do alba.
Jinak už nemůžu spát a trochu mi začaly otékat nohy, takže průůůůda. Večer to vždy bolí! :frowning2: což mě donutilo k tomu, že pojedu v omezeným režimu, takže omezuju návštěvy a tak:slight_smile: a beru si jen jednu "akci" na den, neb už taky nějak potřebuju spát i přes den :slight_smile:
24. kvě 2010 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi z caru, dělám na záchrance, ne na klinice
24. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí,jo,jo,zoo super. Počasí tak akorát,žádný vedro. U nás je dneska zase pod mrakem a poprchává. Tak to jste měli krásno usobotu a co jsi měla za dáreček? :slight_smile:
Evi tak super,že pokojíček už téměř je,drobnosti doděláš v průběhu,to je hned. To otékání není nic příjemnýho vid,ale ke konci těhu to bohužel patří :unamused: Bude líp. Mě teda moc neotíkají,ale těžký jsou občas jak z betonu. :grinning: :confounded:
24. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky:slight_smile:
Tak ještě k wrtulce a Janýskovi a pejskům. My máme samo taky pejska, pořídili jsme si ho taky místo miminka a holky asi vás trumfnu s naší infantilností, protože náš Mates nereaguje na slovo páníček a panička a le mamka a tatínek!!!!! :grinning: :grinning: Takže když řeknu "matýsku kde je tatínek?" tak začne hledat manžu. A on zase říká "Matýsku běž k mamce :sweat_smile: :grinning: takže tak :dizzy_face: Samo je to můj miláček a mazílek. :wink:
Wrtulíno a do toho IUI běž :wink: ničemu to neublíží, max pomůže :dizzy_face:

Tak a kočky k pátku. Vzala jsem si dovču, měla jsem objednaného kadeřníka a vizážistku, doma jsem si dopo vše nachystala na focení, manžel si vzal taky dovolenou.....a......volali z ateliéru, že to potřebují přehodit na jiný den!!!!!! No tak mě orosilo a naštěstí to dopadlo tak, že jsme to posunuli na šestou večer. Takže jsme si vcelku zbytečně vzali dovču, ale aspoň že tak.
Tak až vybereme fotky a hezky nám je vyretušují tak hodím k náhledu :wink:

A k práci......o víkendu jsem se holky do toho pustila a mám všechny věcičky vyprané a vyžehlené a ve skříni. :fearful: :dizzy_face: uffffff ale myslela jsem, že mne z toho trefí. než jsem to poskládala a vymyslela jak to budu ukládat!!!!!!!!!!!!!! mám totál narvanou skříň a přebalovačák. Ufffff :slight_smile: ale je tam vše.
No a zítra jsem naposledy v práci :wink: tak pak to doma začne :dizzy_face:
A co Evi ty? Už to máš za pár....co?
24. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kyž si chceme udělat radost jdeme do Bushmana, koupil mi tam triko a mikinu :slight_smile:
Kači n fotečky se mooc těším a zítra naposledy!!!, já mám pocit, že to tak letí, že budu za chvilku zpět v práci :unamused:
sousedovic klukovi/3měsíce,3 týdny/narostl zub, ale ne jednička, ale špičák!!!jsem zvěavá, co Rudla, je občas protiveček :slight_smile: a slintá, takže by taky?
24. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi hezký dáreček. Tak to možná budou zoubečky. :wink:
24. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte při pondělku, tak Kapřík nerodil, jen se fotil :slight_smile: . Já už bych nejraději čas posunula alespoň o měsíc dopředu, začíná to být náročné.......
24. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, myslím, že je ještěě čas, klidně si užiju kojení i bez zubíčků :grinning:
jany a bude hůř :wink:
24. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no :slight_smile: já začínám věřit, že i všechno stihnu. Ikdyž mě teda začala holky pálit žáha. Nikdy jsem s tím problém neměla,takže jsem z toho taková rozladěná. Taky mi už začíná být šoufl od žaludku bléééééé a začínám být rovněž unavenější. :dizzy_face:
Ale už se těším na prcka :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to věřím, nedovedu si představit, že by byly třicítky vedra, včera bylo luxusňácký počásko, jsem se přismahla a večer jsem teda byla hotovson. V noci si teď už nějak moc neodpočinu.... Vzbudím se a bolí mi prdelní a nadprdelní svalstvo a břicho......, myslíte, že je to roztahováním pánve? Já už nechci nic víc roztahovat :grinning:
24. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
.............mě je vedro a leje ze mne ikdyž vedra nejsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky, ale naštěstí mi zatím nic nepuchne......, tedy krom pupíku :grinning: , ale jestli se oteplí, tak to bude teprve záhul :unamused: :sweat_smile:
Kapříku, taky jsem psala, že jsem Beníkova maminka a Michal tatínek, je to někdy prča, hlavně si dávat pozor, nevyjadřovat se tak před druhými, by asi nechápali :grinning:. Jo ale když přijedeme k našim, tak máti mu taky říká, že je ráda, že přijel k babičce :grinning:
24. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, jdu na UTZ za 14 dní, to bych měla být začátek 32tt a doky bude prcoška měřit...., jak jste měly vy odhad váhy......, kolik by asi cca měl vážit??
24. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Jany tak to je přesný :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No my si snažíme taky dávat bacha, ale ono si už naše okolí zvyklo :dizzy_face: Takže to tak nějak přijali.
Spíš je legrace, že když máme třeba návštěvu, tak se Mates i jako dítě chová. Musí být u nás a poslouchat co si povídáme, a když tam jsou děti a chovají se, tak se rovněž dožaduje pochování :grinning: :grinning: :grinning: Pak si dá hlavičku hezky na moje rameno a já ho musím drndat :wink:
24. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolet vás bude už všechno, mě nejvíc kyčle, odhad váhy týden před porodem v porodce jsem měla 3600 a malý měl 3700
24. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi šokovali v rádiu, že zemřel Petr Muk :frowning2: , toho jsem měla vždy ráda, hlavně když byl v Oceánu a pak Shalomu
24. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr neboj,všechno stihneš. :wink: mě připadá některé dny,že jsem totálně neschopná. To co mi dřív trvalo čtvrt hodiny,tak mi ted trvá minimálně dvounásobek a ještě při tom funím jak tank. :angry:
Janysek ,Evi a Kapr,také se tak cítím.Pořád někde něco bolí,všechno dýl trvá,člvoěk je nemotorný. Já aspon umyla a uklidila nádobí,převlíkla postele a dala prádlo vyprat. A jsem hotová.Tak ted chvíli odpočinek.
Jo a to že z tebe Kapr leje,taky znám. Včera jsem měla takový návaly,že jsem myslela dopoledne,že omdlím,pořád si ted dělám pití s ledem a to jsem normálně zimomřivá.
A to musíme holky překlepat letní měsíce,snad nebudou nějaké extra vedra. jedině ,až porodíme. :grinning:
Já jdu na utz zítra a mě teda minule žádný odhad váhy nedělala,tak uvidím zítra.
24. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek to si děláš srandu ne? Vždyt mu bylo čtyřicet a kousek? :frowning2: To se musím jít mrknout,má malé dítě.
24. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda,že se léčil s depresema a tenkrát pomáhal Karlu Svobodovi.JE to asi šílená nemoc. :frowning2: To je teda fakt mazec,nevím,co na to říct.
24. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: já byla v pátek (konec 36.týdne) to měla 2640, týden před tím cca 2400. ten 31. týden si už nepamatuju a papíry už si nechali v porodce, tak neporadím, ale zkus mrknout sem:
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-v-tehotenstvi-tyden-po-tydnu/
prý by teď na konci měly naše dětičky přibírat tak 250g týdně! ale odhad váhy při porodu mi neřekli, no ale dá se to spočítat!

kapříku: žáha je naprd, nezávidím! ale jsem ráda, že konečně tě taky postihlo něco z těhu potíží. už jsem se bála, že nejsi normální:grinning: jinak mě už žáha tolik nepálí; opravdu, přejde to, jak to přišlo. jinak jsi teda super žena, zvládnout všechny oblečky za dva dny! :slight_smile: co budeš dělat až nastoupíš na md? :wink:

luci: mně neotékají moc, dr. v pátek nad tím mávnul jen rukou, takže si umím představit, že ženským otékají víc, ale prostě mám ty nohy od cca čtvrtka každý večer děsně těžký a jakoby je cítím napuchlý.
a fakt se začínám těšit, že půjde holka ven :slight_smile: přesně jak píše rudík, kyčle mě bolí děsivě, v noci se pořád převracím z boku na bok...no prostě hrůůůůza! :slight_smile: :grinning: každý večer pobolívá břicho jako na ms, tak si dávám spršky a koupele a vždy to rozeženu. poslíky zatím byly jen jednou, tak jsem zvědavá. no docela bych si přála, aby to bylo co nejdřív, ale asi je fakt ještě brzy...

rudíku: to je fajn, že ti mužíček nakoupil :slight_smile: a ten zoubek to asi už klidně může být ne? :wink:
24. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek