Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
evak99
24. kvě 2010
jo a s tím pocením 😃 děvčátka každou noc propotím košili 😃 a to jsem stejně jako ty Luci zimomřivá. Jo a taky u všeho funím a taky mi všechno děsně trvá!!! 🙂
To jsi toho teda dneska udělala moře Lucíku. já od tří nespala, tak jsem teď dospávala. taky půjdu naládovat máňu a pak dožehlit plínky, ještě mi jich tam pár zbylo, neb jsem totálně odvařila žehličku, tak manža včera musel koupit novou 😃
lucifirek
24. kvě 2010
Evi já jsem zvědavá,jestli se Kubík přetočil,když tam tak řádil. Bříško mi teda chybět bude,ale ty potíže určitě ne. 😃 Nohy jsou fakt těžký,někdy mi připadá,že nikam nedojdu. A jindy zasepohodička. Ale nějak oteklé je taky nemám.
Evi tak naláduj máňu 😃 to mě pobavilo. Já taky naládovala. Tak to pak ještě pověsím a jesli se mi bude chtít,tak vysaju.Teda ty jedeš jak drak,že jsi zavařila žehličku. 😃
janysek70
24. kvě 2010
Evi děkuji za tabulečku....., jsem zvědavá zítra na Luci....
Jo tak s tím pocením to je opruz..., já jsem taky jinak zimomřivá a nyní otvírám na noc na spaní okno, manža hudruje a mi je pořád teplo
lucifirek
24. kvě 2010
No já byla minule u starší dr. a ta moc těm utz neholduje,tak mi váhu ani neříkala. To jdu taky mrknout na tabuelčku. A zítra tam bude snad mladší dr.,tak mi třeba řekne něco víc. Tak mě to docela zajímá,kolik prcek váží.
My ted už také spáváme s otevřeným oknem,jinkdy bych byla zakrytá až po hlavu a ted jsem odkopaná a vyvalené břicho 😃
evak99
24. kvě 2010
jojo s tím spaním přesně holky. a to už jsem si vzala tenčí deku. manžel byl ze mě na větvi! 🙂
no jo Luci, říkám jí máňa, je to taková moje kámoška věčná, bez ní bych byla jak bez ruky 🙂 a s žehličkou jsem se fakt pobavila, no ale je pravda, že jsme jí měli min. 11let, takže si svý odsloužila... 🙂 já su holky taky zvědavá, kolik kg nakonec budu rodit 🙂
evak99
24. kvě 2010
jo a Rudík kdysi posílala ještě tento odkaz:
http://www.mudr.org/web/odhad-porodni-vahy
janysek70
24. kvě 2010
Tak já "máňu" včera pěkně rozcvičila, jsem jí dala za úkol krom běžného prádla ještě troje povlečení....., jsem povlíkala na dvě postele Lukášovi, nám a ještě vyprala nové krepové, co jsem chtěla čistě povléci...., fakt v tom vedru záhul, jsem to postupně sbírala a dověšovala. Ale do večera bylo téměř vše narovnané ve skříních. Se mi pak fajně fandilo u hokeje.
Žehlička mi drží a zítra si jedu pro nové prkno 😉
janysek70
24. kvě 2010
Já s tou váhou......., pořád mám strach, kdyby se najednou něco po..... dříve, tak kolik by mimi mělo. Pokud to půjde, budu ho držet v přirozeném inkubátoru....., ale pomalu počítám dny a s každým se mi trošku uleví
evak99
24. kvě 2010
janýsku, jo a obal na prkno jsem si taky včera koupila nový, už se mi rozedral 😉 to jsi taky šikulka teda!!! 🙂
jinak neboj, teď už je mimi dost velký, takže i kdyby náhodou šel ven dřív, tak bude v pořádku. 🙂 dr. mi tenkrát říkal, že nejlepší je přečkat konec 35. týdne, kdy se dodělávají plíce a pak že už máme vyhráno. takže se ještě chvilku šetři babo, jo? 🙂 a nech taky ty svoje chlapy něco dělat! 😉 😃

jo a včera jsme teda povlíkli postýlku a nachystali to. manžel už to chtěl udělat, tak jsem tomu nebránila. 🙂 asi se bojí už jen toho úkolu, že bude muset vybrat oblečení pro malou do porodky 😃 nastavil tam ten monitor dechu a tak. celou postýlku jsem pak překryla dekou, aby se na to teda tolik neprášilo!
wrtulkaautor
24. kvě 2010
Ahojky kočky 😉
fandily jste včera hokeji? 😃
kapr
24. kvě 2010
Čus Wrtul, já byla z hokeje na nervy. Zacpávala jsem si uši a měla zavřené oči. A čekala jak to dopadne x-) 😃 😃 😃
Jinak holky s tím praním, tak to je teda náhoda🙂 naše "máňa" se nezastavila už 14 dní. Jsem zvědavá na ten účet za vodu, včera jsem si všimla, že mi odchází žehlička, vytéká mi voda pod kolečkem na teplotu, a prkno jsem rovněž rozhasila tak, že se mi protrhl i povlak na něj a dokonce jsem protrhla při žehlení o to i košily😞

Jo a Evi superžena. Jsem myslela, že mi z toho hrábne. Mám totál narvanou skříň. Už se tam nic nevejde - a postýlka je rovněž komplet povlečená a vše je v přebalovačáku..............a prdím na to. Ať se práši kde chce třeba za kočárem.... 🙂
a co budu dělat? chtěla bych mít do 14ti dnů komplet uklizený a dogruntovaný byt a potom budu ležet :-p
wrtulkaautor
24. kvě 2010
A jake jste měly víkend?
já šílenej.. krásnej.. únavnej..
byli jsme s manžou plavat, taky na návštěvě u bývalé kolegině..
taky jsem byla s Lájou na cvičáku a tam mě prdelka překvapila jak moc hezky jí to šlo x-)
jo holky nemáte někdo dobrej recept na palačinky se špenátem já to dělala v sobotu to byl hnus filalovej 😃 :-p ale manžovi a Láje to chutnalo..taky jsem vařila guláš pečenej mˇˇnam ten se povedl..
no a včera sem čumíkovala až do konce na hokej 😃 x-)
dneska jedu s Lájou k veterináři má nemocný ouška sem zvědavá co jí na to dá protože minule jsme dostali kapky a to nešlo ..to nebylo fizikálně možný jí je dát.. prej 3x denně 5 kapek 😃 😃 :-p my byli rádi když jsme jí chytli jednou denně jednu kapku :-p ta viděla kapky a už byla pryč :-p nemáte na to někdo nějakej trik? 😃
lucifirek
24. kvě 2010
Wrtul jo já fandila se zavřenýma očima v posteli 😃 ALe jelikož jsem měla otevřené okno,tak jsem přesně věděla,jak na tom jsme. Protože z venku byl slyšet pokaždé neskutečný kravál. A po konci zápasu to trvalo až do rána. 😃
Evi tak už to máte nakonec všecko hotovo. 😉 Už se těším na vaše fotečky.
Wrtul tak recept na pečenej guláš v troubě,nemíchat... mám taky někde a ještě jsem ho nezkusila,ale prý je suprovej.Jinak palačinky se špenátem občas dělám,podle oka. 😉 Udělám si slané palačinky. Pak špenát klasickým způsobem s cibulkou,česnekem. Můžeš do něj dát trochu sýra. Zabalím,posypu sýrem a zaliju rozkvedlaným vajíčkem se smetanou.
Někdy do špenátu přidám třeba masíčko,když nějaké je,nebo uzené.
Wrttul teda máte šikovné ,,dětátko,, na cvičáku a chuderka je nemocná? To musí být radost jí dávat léky.
lucifirek
24. kvě 2010
Tak u nás se počasí pokazilo a leje jak z konve.
lucifirek
24. kvě 2010
já jsem se ted hezky vybucala a ještě jdu něco poklidit.
kapr
24. kvě 2010
Wrtul my teda s kapkama nemáme problém. Normálně mu je nakapu a promnu. Pak Mates protřepe hlavu a sneží se je vytřít o koberec. Jeszdí čumákem po zemi s prdelkou nahoře jak torpédo 😃
wrtulkaautor
24. kvě 2010
Kapr to si dovedu představit 😃
tak to máte hodnýho pesana.. ta naše je prostě torpédo..ty ušiska se jí podle mě dělají jek je hodně vlhko..už to jednou měla a nic moc |-| vždycky se s ní manža dlooouho pral a pak jí jednou kápnul :-p 😃 8-(
Představte si holky ona je alergická na obojek proti blechám a klíšťatům |-| tak jsme jí včera zrovna tahali klíště to byl zase porod musím se u vet na to taky zeptat jesli něco osvědčeného nemají |-|
Luci je to prdelka šikovná.. na to že je to bígl.. tak určo.. ono je asi fakt výhoda mít fenku.. ty jsou klidnější a i takové učelnlivější..
kapr
24. kvě 2010
Wrtul to se jim dělá. My na to musíme taky dávat bacha. občes Matesovi drží otočeně uši, tak mu je nechám, ať mu pěkně profouknou.
Jo a na klíšťata mám ten f....ffff.... nevím jak se to jmenuje. Podívám se doma. je super. Lahvička stojí sice 300 kč, ale už ho mám 2 roky. Nastříkáš to do srsti na pár míst a musím teda říct, ža od té doby ani klíště. x-)
wrtulkaautor
24. kvě 2010
Jo Luci ten pečenej guláš fakt vyzkoušej můžu jen doporučit je to rychlý a moc dobrý x-) jen nakrájíš maso a ostatní pochutiny a dáš to péct za hodinu.. hodinu a půl to vyndáš a máš hotovo.. x-)
Tak ty palačinky jsem dělala jak píšeš jen bez smetany... jenže špenát byl od tchýně a byl v něm písek takže to křupalo 😃 😃 :-p
wrtulkaautor
24. kvě 2010
Aha takže máš sprej? No já kupila obojek a to jsi měla vidět chudinka malá za hodinu se začla strašně drbat na hlavičce ale jako fakt šíleně přes očička a všude.. pak už jen tak letargicky ležela a pořád se drbala tak jak jsem to viděla tak jsem volala vet a ten mi řekl že se to může stát že jí to mám sundat a asi do hodiny to ustalo |-| takže kdybyste někdo chtěly obojek na malého pesana.. prodám.. stál asi 300 mám ho v sáčku aby se to nevysmradilo.. takže je jak novej.. měla ho hodinu |-|
sme uvažovali o takovým tom kapání ale představa že by na to byla alergická co bysme pak dělali nevím |-| |-|
kapr
24. kvě 2010
tak zkus ten sprej. Ono to je na stejném proncipu jako ty lahvičky. jen to nastříkáš . fakt to pomáhá. mám to rovněž doporučený.
janysek70
24. kvě 2010
Jsem si po obědě mufla na gauči, pak jsem zajela k městu na nákup.....
Wrtul, Ben měl naráz 2 klíšťata z trávy, tak jsem napochodovala na veterinu a koupila na doporučení Arletek Frontline (olejíček k nakapání do srsti) a super, účinnost 2 měsíce na parazity.....
Gulagen mi taky chutná, ale špenátek nee, ten Janýsek nelad :-p
evak99
24. kvě 2010
Luci, tady ten déšť přišel zrovna, když jsem šla věšet prádlo na balkon...tak už visí v pokojíku. vložila jsem fotečky pokojíku.
teď vařím manžovi polivinku, sobě maliník, mám za sebou spršku, neb bříško pobolívá 😉 ale asi z toho nic nebude...no a půjdu žehlit 🙂

já vím Kapříku, taky mám ty skříňky narvaný a nechce se to tam vejít 🙂

wrtul: já fandila o sto šest, ale to naše dítě z toho bylo celý jurodivý. mi lítalo břicho ze strany na stranu, tak jsem pak musela poslední chvilky 3. třetiny trávit ve vaně, abych jí trochu uklidnila 🙂
kapr
24. kvě 2010
jéééééééé Evi to je hezký x-) takový mazlivý, měkoučký 😉
evak99
24. kvě 2010
kapříku díky 🙂 ani jsem to tak neplánovala, ale nějak to vyplynulo...no holt to určila ta medvídková sada 😃
kapr
24. kvě 2010
mě to přijde jako úžasná kombinace - dřevěná podlaha, hnědí medvídci a krásný až rustikální nábytek 😉
jedna z variant, které bych si rovněž uměla představit.
evak99
24. kvě 2010
fakt díky už se červenám 🙂
ruda
24. kvě 2010
hokej byl luxusníí
tady Rudla dnes odpoledne
evak99
24. kvě 2010
jee Rudík je překrásnej. trochu zamyšlenej 😉
lucifirek
24. kvě 2010
Teda Evi,moc hezké to v tom pokojíčku máte,příjemné teplé barvičky.A kočárek je také super.
Rudí ten má kukadla. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli