• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jo a s tím pocením :grinning: děvčátka každou noc propotím košili :grinning: a to jsem stejně jako ty Luci zimomřivá. Jo a taky u všeho funím a taky mi všechno děsně trvá!!! :slight_smile:
To jsi toho teda dneska udělala moře Lucíku. já od tří nespala, tak jsem teď dospávala. taky půjdu naládovat máňu a pak dožehlit plínky, ještě mi jich tam pár zbylo, neb jsem totálně odvařila žehličku, tak manža včera musel koupit novou :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jsem zvědavá,jestli se Kubík přetočil,když tam tak řádil. Bříško mi teda chybět bude,ale ty potíže určitě ne. :grinning: Nohy jsou fakt těžký,někdy mi připadá,že nikam nedojdu. A jindy zasepohodička. Ale nějak oteklé je taky nemám.
Evi tak naláduj máňu :grinning: to mě pobavilo. Já taky naládovala. Tak to pak ještě pověsím a jesli se mi bude chtít,tak vysaju.Teda ty jedeš jak drak,že jsi zavařila žehličku. :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji za tabulečku....., jsem zvědavá zítra na Luci....
Jo tak s tím pocením to je opruz..., já jsem taky jinak zimomřivá a nyní otvírám na noc na spaní okno, manža hudruje a mi je pořád teplo
24. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla minule u starší dr. a ta moc těm utz neholduje,tak mi váhu ani neříkala. To jdu taky mrknout na tabuelčku. A zítra tam bude snad mladší dr.,tak mi třeba řekne něco víc. Tak mě to docela zajímá,kolik prcek váží.
My ted už také spáváme s otevřeným oknem,jinkdy bych byla zakrytá až po hlavu a ted jsem odkopaná a vyvalené břicho :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo s tím spaním přesně holky. a to už jsem si vzala tenčí deku. manžel byl ze mě na větvi! :slight_smile:
no jo Luci, říkám jí máňa, je to taková moje kámoška věčná, bez ní bych byla jak bez ruky :slight_smile: a s žehličkou jsem se fakt pobavila, no ale je pravda, že jsme jí měli min. 11let, takže si svý odsloužila... :slight_smile: já su holky taky zvědavá, kolik kg nakonec budu rodit :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Rudík kdysi posílala ještě tento odkaz:
http://www.mudr.org/web/odhad-porodni-vahy
24. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já "máňu" včera pěkně rozcvičila, jsem jí dala za úkol krom běžného prádla ještě troje povlečení....., jsem povlíkala na dvě postele Lukášovi, nám a ještě vyprala nové krepové, co jsem chtěla čistě povléci...., fakt v tom vedru záhul, jsem to postupně sbírala a dověšovala. Ale do večera bylo téměř vše narovnané ve skříních. Se mi pak fajně fandilo u hokeje.
Žehlička mi drží a zítra si jedu pro nové prkno :wink:
24. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s tou váhou......., pořád mám strach, kdyby se najednou něco po..... dříve, tak kolik by mimi mělo. Pokud to půjde, budu ho držet v přirozeném inkubátoru....., ale pomalu počítám dny a s každým se mi trošku uleví
24. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsku, jo a obal na prkno jsem si taky včera koupila nový, už se mi rozedral :wink: to jsi taky šikulka teda!!! :slight_smile:
jinak neboj, teď už je mimi dost velký, takže i kdyby náhodou šel ven dřív, tak bude v pořádku. :slight_smile: dr. mi tenkrát říkal, že nejlepší je přečkat konec 35. týdne, kdy se dodělávají plíce a pak že už máme vyhráno. takže se ještě chvilku šetři babo, jo? :slight_smile: a nech taky ty svoje chlapy něco dělat! :wink: :grinning:

jo a včera jsme teda povlíkli postýlku a nachystali to. manžel už to chtěl udělat, tak jsem tomu nebránila. :slight_smile: asi se bojí už jen toho úkolu, že bude muset vybrat oblečení pro malou do porodky :grinning: nastavil tam ten monitor dechu a tak. celou postýlku jsem pak překryla dekou, aby se na to teda tolik neprášilo!
24. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky :wink:
fandily jste včera hokeji? :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Wrtul, já byla z hokeje na nervy. Zacpávala jsem si uši a měla zavřené oči. A čekala jak to dopadne :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak holky s tím praním, tak to je teda náhoda:slight_smile: naše "máňa" se nezastavila už 14 dní. Jsem zvědavá na ten účet za vodu, včera jsem si všimla, že mi odchází žehlička, vytéká mi voda pod kolečkem na teplotu, a prkno jsem rovněž rozhasila tak, že se mi protrhl i povlak na něj a dokonce jsem protrhla při žehlení o to i košily:frowning2:

Jo a Evi superžena. Jsem myslela, že mi z toho hrábne. Mám totál narvanou skříň. Už se tam nic nevejde - a postýlka je rovněž komplet povlečená a vše je v přebalovačáku..............a prdím na to. Ať se práši kde chce třeba za kočárem.... :slight_smile:
a co budu dělat? chtěla bych mít do 14ti dnů komplet uklizený a dogruntovaný byt a potom budu ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jake jste měly víkend?
já šílenej.. krásnej.. únavnej..
byli jsme s manžou plavat, taky na návštěvě u bývalé kolegině..
taky jsem byla s Lájou na cvičáku a tam mě prdelka překvapila jak moc hezky jí to šlo :dizzy_face:
jo holky nemáte někdo dobrej recept na palačinky se špenátem já to dělala v sobotu to byl hnus filalovej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale manžovi a Láje to chutnalo..taky jsem vařila guláš pečenej mˇˇnam ten se povedl..
no a včera sem čumíkovala až do konce na hokej :grinning: :dizzy_face:
dneska jedu s Lájou k veterináři má nemocný ouška sem zvědavá co jí na to dá protože minule jsme dostali kapky a to nešlo ..to nebylo fizikálně možný jí je dát.. prej 3x denně 5 kapek :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my byli rádi když jsme jí chytli jednou denně jednu kapku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta viděla kapky a už byla pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemáte na to někdo nějakej trik? :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul jo já fandila se zavřenýma očima v posteli :grinning: ALe jelikož jsem měla otevřené okno,tak jsem přesně věděla,jak na tom jsme. Protože z venku byl slyšet pokaždé neskutečný kravál. A po konci zápasu to trvalo až do rána. :grinning:
Evi tak už to máte nakonec všecko hotovo. :wink: Už se těším na vaše fotečky.
Wrtul tak recept na pečenej guláš v troubě,nemíchat... mám taky někde a ještě jsem ho nezkusila,ale prý je suprovej.Jinak palačinky se špenátem občas dělám,podle oka. :wink: Udělám si slané palačinky. Pak špenát klasickým způsobem s cibulkou,česnekem. Můžeš do něj dát trochu sýra. Zabalím,posypu sýrem a zaliju rozkvedlaným vajíčkem se smetanou.
Někdy do špenátu přidám třeba masíčko,když nějaké je,nebo uzené.
Wrttul teda máte šikovné ,,dětátko,, na cvičáku a chuderka je nemocná? To musí být radost jí dávat léky.
24. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se počasí pokazilo a leje jak z konve.
já jsem se ted hezky vybucala a ještě jdu něco poklidit.
Wrtul my teda s kapkama nemáme problém. Normálně mu je nakapu a promnu. Pak Mates protřepe hlavu a sneží se je vytřít o koberec. Jeszdí čumákem po zemi s prdelkou nahoře jak torpédo :grinning:
24. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapr to si dovedu představit :grinning:
tak to máte hodnýho pesana.. ta naše je prostě torpédo..ty ušiska se jí podle mě dělají jek je hodně vlhko..už to jednou měla a nic moc :pensive: vždycky se s ní manža dlooouho pral a pak jí jednou kápnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
Představte si holky ona je alergická na obojek proti blechám a klíšťatům :pensive: tak jsme jí včera zrovna tahali klíště to byl zase porod musím se u vet na to taky zeptat jesli něco osvědčeného nemají :pensive:
Luci je to prdelka šikovná.. na to že je to bígl.. tak určo.. ono je asi fakt výhoda mít fenku.. ty jsou klidnější a i takové učelnlivější..
24. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul to se jim dělá. My na to musíme taky dávat bacha. občes Matesovi drží otočeně uši, tak mu je nechám, ať mu pěkně profouknou.
Jo a na klíšťata mám ten f....ffff.... nevím jak se to jmenuje. Podívám se doma. je super. Lahvička stojí sice 300 kč, ale už ho mám 2 roky. Nastříkáš to do srsti na pár míst a musím teda říct, ža od té doby ani klíště. :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Luci ten pečenej guláš fakt vyzkoušej můžu jen doporučit je to rychlý a moc dobrý :dizzy_face: jen nakrájíš maso a ostatní pochutiny a dáš to péct za hodinu.. hodinu a půl to vyndáš a máš hotovo.. :dizzy_face:
Tak ty palačinky jsem dělala jak píšeš jen bez smetany... jenže špenát byl od tchýně a byl v něm písek takže to křupalo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha takže máš sprej? No já kupila obojek a to jsi měla vidět chudinka malá za hodinu se začla strašně drbat na hlavičce ale jako fakt šíleně přes očička a všude.. pak už jen tak letargicky ležela a pořád se drbala tak jak jsem to viděla tak jsem volala vet a ten mi řekl že se to může stát že jí to mám sundat a asi do hodiny to ustalo :pensive: takže kdybyste někdo chtěly obojek na malého pesana.. prodám.. stál asi 300 mám ho v sáčku aby se to nevysmradilo.. takže je jak novej.. měla ho hodinu :pensive:
sme uvažovali o takovým tom kapání ale představa že by na to byla alergická co bysme pak dělali nevím :pensive: :pensive:
24. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkus ten sprej. Ono to je na stejném proncipu jako ty lahvičky. jen to nastříkáš . fakt to pomáhá. mám to rovněž doporučený.
24. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si po obědě mufla na gauči, pak jsem zajela k městu na nákup.....
Wrtul, Ben měl naráz 2 klíšťata z trávy, tak jsem napochodovala na veterinu a koupila na doporučení Arletek Frontline (olejíček k nakapání do srsti) a super, účinnost 2 měsíce na parazity.....
Gulagen mi taky chutná, ale špenátek nee, ten Janýsek nelad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tady ten déšť přišel zrovna, když jsem šla věšet prádlo na balkon...tak už visí v pokojíku. vložila jsem fotečky pokojíku.
teď vařím manžovi polivinku, sobě maliník, mám za sebou spršku, neb bříško pobolívá :wink: ale asi z toho nic nebude...no a půjdu žehlit :slight_smile:

já vím Kapříku, taky mám ty skříňky narvaný a nechce se to tam vejít :slight_smile:

wrtul: já fandila o sto šest, ale to naše dítě z toho bylo celý jurodivý. mi lítalo břicho ze strany na stranu, tak jsem pak musela poslední chvilky 3. třetiny trávit ve vaně, abych jí trochu uklidnila :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé Evi to je hezký :dizzy_face: takový mazlivý, měkoučký :wink:
24. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku díky :slight_smile: ani jsem to tak neplánovala, ale nějak to vyplynulo...no holt to určila ta medvídková sada :grinning:
24. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to přijde jako úžasná kombinace - dřevěná podlaha, hnědí medvídci a krásný až rustikální nábytek :wink:
jedna z variant, které bych si rovněž uměla představit.
24. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt díky už se červenám :slight_smile:
24. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hokej byl luxusníí
tady Rudla dnes odpoledne
24. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Rudík je překrásnej. trochu zamyšlenej :wink:
24. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi,moc hezké to v tom pokojíčku máte,příjemné teplé barvičky.A kočárek je také super.
Rudí ten má kukadla. :wink:
24. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek