• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Mě je teda ted večer blivno,žáha pálí jak ďas. Tak jsem odpoledne pověsila prádlo a než jsme se vrátili,tak to stihlo zmoknout,musela jsem to znova vyždímat a ted už to pověsím doma.
24. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to bylo vážné focení :grinning: ... a slintal
24. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí krásné fotečky v albíčku.
24. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju Lucíku, krásné sny
24. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko Žirafky.. jsem slíbila že k vám budu chodit.. nebo aspoň se o to budu snažit tak jsem tu :wink:
Zapomněla jsem krásný těhu fotky tu měla Kapřík že jo? Kolik vás stály fakt vám to tam moc slušelo a jak dlouho jste se fotili a kolik fotek z toho máte? A jak jste se cítili ? :dizzy_face:
Rudi kráásný fotky a jak ti malej kráásně pase koníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky musím se s váma podělit o všereší šílenej zážitek :pensive:
Byly jsme Lájou včera ve městě.. byla hodňounká.. počkala na mě před poštou, a než jsem si vybrala peníze.. je fakt moc hodná! Dokonce sem vlezla na poštu a tam nějaká paní co šla po mě hned říká .. máte krásnýho pejska :grinning:
:dizzy_face:
Akorát jsme byly u veterináře a to byl porod :pensive: snad příště zkusím jinýho :pensive: byly jsme tam se 3 ma věcma.. jí zlobí ta ouška, pak anální žlázky a pak jsem chtěla něco proti blechám, komárům.. když ten obojek nezabral..
Tak vet začal tím že se jí kouknul do oka (místo do ucha nechápu) ale tím jí naštval.. :pensive: takže si na ušiska už nechtěla nechat šáhnout to jsem jí jen tak tak udržela.. :pensive: ukonejšila..ale jak jí začal sahat na prdelku to byl boj.. taky se povedlo ale udržet jí on ten úkon nebolí jen je nepříjemnej.. ale i tak.. no a nakonec jí chtěl jen kápnout ten prostředek proti klíštatům na týl..to už se nedala udržet a utekla mi skoro až ven.. :pensive: kam stačilo vodítko tam se rozplácla mezi dveře a ani se nehnula.. lidi co tam chodili jí museli překračovat..nakonec jsem jí vzala do náruče a taky jsme to zvládli ..ale teda hrůza! A ten doktor jen pořád opakoval že ten prostředek proti klíšťatům je drahej a že se jí to už musí dát
Jako dostali jsme na ty ouška takovej gel - kapky už jsme po předchozí zkušenosti fakt nechtěli.. :pensive: :pensive:
Holky já jí ráno zavolala dala pamlsek do oušek dala gel další pamlsek a Lája v pohodě odpochodovala ven.. absolutně bez jedinýho stresu to ten vet tam nemůže něco takovýho taky mít nebo já nevím.. že na takový situace není připravenej.. Já pamlsky sebou brala ale sežrala mi je už před tím :pensive: sem byla fakt naštvaná uneavená, sem se jí omlouvala.. jako že jsme to mysleli dobře (jako by mi pejsek mohl rozumět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) doma dostala ouško a všechno dobrý.. ale obávám se že takovýmhle přístupem bude příště cokoliv problém .. :pensive: :pensive:
25. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí, no jasně, přijde mi, že se Rudlínek zamýšlí nad tím, koho bude o víkendu volit a situaci zjevně není lehká :grinning: a tak se nakonec rozhodl, že se na ně na všechny vyslintá! :wink:

Luci, to je mi líto, že ti zase nebylo dobře! Ach jo, ale neboj, už to brzy skončí, pak nebudeme moct nic jíst, takže žáha pálit nebude z čeho :grinning: Právě, že než jsem včera vyndala prádlo z pračky, tak už zas pršelo, tak jsem radši pověsila doma. Ale dneska tam mám taky ještě várku, tak to zkusím dát ven, i když tady se to chvíli kaboní a chvíli svítí slunko...jak apríl. :wink:

Kapříku, takže dneska poslední den, jo? :wink: tak si to moc užij a ne že nás od zítřka budeš zanedbávat!!!!
:dizzy_face:
25. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno naposledy z práce:slight_smile: :slight_smile:
jojo Wrtul. Fotky byly naše. Focení stojí 2500 v ceně je 20 fotek zpracovaných (vyretušovaných apod.) všechny v barevné a černobílé variantě. Trvalo to cca 1,5 hodiny a bylo to příjemné. Kdybych tam byla sama tak by to asi bylo horší, ale když jsme na to byli dva tak jsme se aspoň rozesmívali :wink:
A co se pesana týče, tak hlavně že to máte za sebou a ten gel funguje. Náš Mates na veterině teda vždycky ztuhne, takže se s ním dá dělat cokoli. Jen se mi vždycky cpe do náruče. Jinak se chová úplně jinak než normálně. Samo se před dvěřma zabejčí, že tam nechce a když pak čekáme v čekárně tak se třese a sedí a ani se nehne. Normálně vyjíždí po psech. Po psech , ne po fenách. Takže tak. A s doktorama jsme spokojení. zatím se vždycky chovali k pejskům hezky. Ale pamlsek tam taky žádný nemají. Si tedy aspoň myslím.
Rudy Rudísek je kouzelnej. moc se mi líbí jak je vykulenej.
Evi tak si to užívám. Jen je mi z toho smutno :cry: přinesla jsem holkám dort (od Hájka mňam) a každé jsem zasadila kytičku (vytrvalou, ony jsou všechny strašní flinci na kytky) zasadila jsem jim tam na špejli čokoládičky a napsala "povolený doping" a na každou čokoládku na co to je. Tam jsem se snažila napsat 3 věci, co každou nejvíc nervuje :dizzy_face:
takže tak. :slight_smile:
no a jdu dělat poslední prezentaci :slight_smile: Pak musím sesmolit nějaký mail na rozloučenou :wink:
25. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, to jsi jim připravila pěkné dárečky na rozloučení a asi jsi tam byla moc spokojená, dle toho jak píšeš a bude se ti stýskat......, však tam s mimíškem budeš chodit na kontroly :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla maximálně spokojená. Práce mne bavila, lidé rovněž :wink: Bude se mi těžko odcházet. Nejhorší pro mne je pocit, že nevím, kdy zase jako půjdu do práce. Po 15 letech je to pro mne hoooodně zvláštní. :unamused:
25. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku a ty jsi tam pracovala 15 let? :confused:
No já s tou pesinou.. jsem byla už u jiného vet a ten měl pamlsky a celkově lepší přístup :pensive: ale byl taky dražší
25. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, to jsi jim krásně připravila :slight_smile: hele neboj, myslím, že ti Kubík teď vyžene myšlenky na práci z hlavy :slight_smile: a určo se vrátíš až se ti bude chtít, uvidíš :slight_smile: já si taky neuměla představit, že po tak dlouhé době nebudu chodit do práce a ono to jde :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem se Wrtul bála, že to tak vyzní :wink: :grinning:
nepracuji v jedné firmě 15 let, samo, ale nikdy jsem neměla pauzu mezi zaměstnáními. Takže jsem 15 let v zápřahu a kariérním růstu. :grinning: :grinning: takže když jsem od někud odcházela tak za lepším, nebo za novým a tak. No a teď jdu najednou do práce a říkám si, na kolik let???? to je pro mne divné. :wink:
A s veterinářema je to bohužel o prachách :confounded: to je pravda. Koneckonců jako u lidí.
25. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se po dlouhé době také ozývám a vracím do boje... Jdu do druhého IVF... :slight_smile:... dnes jsme byli u dr. budu mit dlouhý protokol, i když mi i tak připadá zkrácený.. 1DC budu mít Synarel,... a 2DC už budu prý píchat Gonal,... moc se v tom nevyznám,.. ale ještě mi to vysvětlí až si dojdu pro prášky... Jinak během té doby po 1IVF mi zjistili autoimunitní chronický zánět štítné žlázy, takže papkám pěkně každý den Euthyrox,.. a ještě asi před měsícem jsem byla opět na HSK, ptž jsem měla zase v děloze polyp,.. teď už snad nic nezabrání druhému pokusu...
Jak tak tady koukám,.. je to tu samá těhulinka, tak snad mi to přinese štěstí,.... jinak změnila jsem CAR,.. přešla jsem od Apolinářek do Gennetu, ... a jsem tam maximálně spokojená,.. hlavně kvůli tomu přístupu,.. a nepřipadám si jako číslo... Tak doufám, že sem za vámi budu moci občas přijít a sdělit mé dojmy... a jak to probíhá...
Přeji všem těhulinkám krásná zdravá miminka... a všem ostatním pevnou vůli a naději.. :slight_smile:)))
25. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zubajdo, vítáme tě zpět! mám radost, že se to takhle hezky rozjelo a že jsi připravená na další "boj", který bude určo zakončen úspěšně, neb v gennetu jsou fakt dobří :slight_smile: těším se na aktuální info, které nám doufám, budeš během stimulky podávat :slight_smile:

jojo holky, já se bohužel do debat o pesáncích a vet. nemůžu zapojit, neb my žádný zvířátko nemáme, tak vůbec nevím, jak to chodí....
25. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Zubíí, skvělééé, zbytek máš v IP a těším se na častější shldání a na ty těhu fotečky..
no náš pes a veterina děs!!!! boje, vřískot, piští a zpívá v sopránu....
25. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za krásné přivítání..... :slight_smile: budu podávat informace...

Tak to moje psice, ta je tak mrnava, ze se schova do rukavu,.. a pak ma pocit, ze ji doktor nenajde, tak je v
klidu. Kdyz ale pak je na to studenem stole, tak se klepe jak ratlik,.. ale jinak je statecna... :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Evi naštěstí jsem už druhý den nezvracela,sice jsem pořád taková nafouklá a plná,ale to je prostě normální.
Tak poradna dopadla dobře. Malý je zdravý a už se otočil hlavičkou dolů,tak už si to snad nerozmyslí :grinning: Byla tam na záskok suprová mladá paní doktorka,moc příjemná a dobře jsme popovídali a neměla jsem strach se na něnco zeptat. :slight_smile:
Kapr tak hurá na mateřskou.Teda po takové době je to těžké se rozloučit,ale neboj,určitě se tam pak vrátíš. :slight_smile: To bylo hezké rozloučení.
Jinak já musím valit vařit,píct a balit,na odjezd.
25. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Luci, vy vlastně jedete, že? a kdy? a na jak dlouho? si to musíš užít :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo super:slight_smile: držím pěsti a mocinky se těším :dizzy_face: určo podávej podrobné zprávy. Budeme to s tebou minimálně prožívat :wink:
25. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Zubajdo strašně moc ráda tě vidím! A moc držím pěsti do dalšího boje!
Holky víte jaký je rozdíl mezi českým a ruským hokejistou?
česi dávají góly v oslabení a rusové o přestávce :grinning:
25. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul :grinning:
25. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsou vtipy :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
................já ještě pracuju, ufff
25. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kam jedete? mi to uniklo, jak nestíhám číst všechno...tady se chystá na druhou bouři, jedna nás se sousedou stihla ve městě, tak jsme dali v baru pro maminky koktejlíky a medovníček a pak se udělalo kráásně, sem ještě chtěla ven a je zase černo... :unamused:
25. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy jedeme do Krkonoš,ale se mnou to bohužel už nebude na nějaké tůry.Jen kratší vycházky,ale jedou s námi známí s dvouletými dvojčaty,tak to bude pro všechny akorát. Vracet se budeme asi v sobotu,podle počasí,má prý pořád pršet a být zima,tak možná to vzdáme dřív. Chtěli bychom ještě do Zoo Dvůr Králové,ale zase podle počasí. Dr.mi to dovolila,tak dobrý.
Tady byla taky přehánka,ale ted je hezky,ale zítra se to má změnit.
25. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo, tak to se máš,u nás to zatím na dlouhé výlety nevypadá, ale celodenní už zvládáme, zatím to není moc vyřešené s jídlem na kojení se nemůžu spolehnout, tak raději tahám i UM...
25. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s UM je to složitější.Pokud člověk kojí,tak je to nejpohodlnější.
25. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, ale když to nejde jinak...
25. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,
nějak opět nestíhám, máme toho dost, ale lehce vás dočítám.....

Dnes jsme byli v poradně a máme 67 cm Bruno 6,5 kg a Bořek 6,8 kg,takže jsme v necelých 5.ti měsících docela velcí, že jsme dva :wink:

Taj jsme zkoušeli nové čepule a dnešní spinkání a probuzení v kočárku :wink:
25. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásní a velcí :slight_smile: , v kočárku jsou každý jiný, ale s čepicí je to jeden a ten samý ne? a epičky krásné, ale asi teplé na léto ne? mě by se taky taková líbila :wink: , opatrujte se!!!!
25. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy, né, je to jen Brunda, Bořek spal, tak jsem to odzkoušela jen na jednom. A čepule jsou z příze, takže na ted výborné, je to samá durka, jen na uškách je vzorek pevnější :wink:
25. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek