• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
je nás tu jak haváku či jako žiraf v ZOO, tak to snad všechny zvládneme a do podzimu tu bude samá těhule :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr. mně napsal duphaston, nemáte s tím některá zkušenost?
2. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duphason je vlastně utrouš, dneska tu tuším holky zrovinka o něm psaly :wink:
2. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale kdyby náhodou někdo věděl víc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško na zítra hooodně štěstí
Irmi tak to je skvělé,ale mě to nepřekvapuje, pamatuješ??? psala jsem, že u tebe cítím jasné dvojky...schody neschody, pády nepády,ale už se štři. Super, že OHSS ustupuje, já tiše trpím...
taky už chci UZV!!!! nebo aspoň pátek jestli to jde nahoru... doufám, že to nemůže být Pregnyl...to snad Dr. není blbý ne? když mi řekl, že jsem těhu, jen neví kolik dětí, tak jsem těhu a basta... jen nechci do špitálu...
Holky taky ztrácím přehled, jak tu celý den nejsem a neodpovídám aktuálně, tak se ztrácím a zpětně mi to už nejde, ale to je logické, žirafky žijou ve stádu ne? a silnější chrání ty slabší... letos budou všechny žirafky čekat žirafátka....
2. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Duphaston je utroš, brala jsem ho, je v pohodě, na mě neměl žádný negativní vliv, jako bych nic nebrala...
2. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Agolutin už máš doufám ex...?
2. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: ruda: dnes píchám poslední Agolutin a od zítřka Duphaston, doufám, mám ho objenán v lékárně :slight_smile:

Držím pěstě at se to v pátek opět potvrdí.Hcg stoupá a stoupá a stoupá a ruda je šťastná a celé okolí s ní...... :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafice moje, no já jsem tak ráda, že tu konečně máme nějaké pozitivní zprávičky, díky vám Rudy a Irminko neztrácíme naději :slight_smile: .

Rudy, velká gratulace, moc přeju, aby vše bylo v pořádku a za 9 měsíců z tebe byla šťastná mamina. Já to u tebe tušila tak nejak od začátku, že se podaří. Jde z tebe taková pozitivní energie, že jsem si říkala, že té holčině se určitě zadaří :slight_smile: Supeeer!!

Irminko, dva bobásci, no to je perfektní :slight_smile: !!! Krásná zpráva, tak ať hezky rostou, bojovníci stateční a ty žirafko už nedělej takový hokusy pokusy na schodech :sunglasses:

Holky, vidíte, začíná se to tady prosluňovat hezkýma zprávama, takže já věřím, že postupem času se nám bude dařit hezky jedné po druhé, uvidíte :slight_smile: :wink: ! Takže utřeme slzy kočeny a jedeme dál!
3. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, těším se na tvé zprávy z UTZ, myslím na tebe a držím palec, aby byly krásné folíky :wink: !
3. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně holky, některé z nás, víme moc dobře které, vzali chudinkny na sebe ty negativní zprávy,ale tuším už jich bylo dost ,tak teď zase dlouho pozitivně. Manža a vrkající holubi mě vzbudili, aťjdu počurat ten papírek, marně jsem mu vysvětlovala, že je brzo, že v krvi je hladina znát,ale v moči být nemusí... druhá se tam objevila slabá,ale čitelně viditelná asi do minuty a on říká, jen taková slabá.... tak snad bude sílet....ale vidět jde i z dálky... :slight_smile: díky moc holky, tak snad to nejsou ještě hormony...v tom případě bych měla taky podezření na dvojičky...je t fakt týden před MS
Chrobíííí a jak jsme se tady domluvili JENOM DOBRÉ ZPRÁVY!!!!
mám vás moc ráda....
Irmi to je super, třeba nám to fakt klapne a budu jezdit s dvojkama z a tebou a tvýma dvojkama k vodě :wink: jak jsme jeli včera kolem, hned jsem se dívala a vzpomínala na tebe...
3. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafky moje než vás dočtu tak hned sdělím jak jsem na tom :slight_smile:

po 5 dnech píchání mám na jednom vaječníku 12,10,9,9.... na druhém nic vidět nebylo asi tam ani nic není (já ho mám schovaný nějak za dělohou) tak jsem byla na mrtvici, že mám jen 4 kousky, ale dr mi řekla že až se to zvětší tak to bude vidět no nevím spíš počítám s tím, že je tam kulovka.... :frowning2: bojím kontrola v sobotu a už se budeme domlouvat na OPU
3. čer 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
irmi: gratulace k dvojkám, doufám, že to dotáhneš do konce :wink: a všechno bude OK
chrobi: 4 kousky jsou super, maj akorátní velikost, nemáš tam moc velké rozdíly, takže paráda
3. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů irminka má dutinkýýý dvě supr holka at se drží :slight_smile:))

ruda... tak budeš čůrat každej den?
3. čer 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci fakt? to jsem ráda... já totiž fakt nevím co si o tom myslet hlavně to že na druhé nic neviděl :frowning2:
3. čer 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY V TYMU:
labla (Gest Praha),1.IVF kr. protokol, Gonal+Cetrotide,PK, AH, ET 2.4.09
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) kr. protokol, Fostimon, ET 13.4.09
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF neúspěšné - nyní pauza
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel.....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
zuzulik (Gennet Praha), krátký protokol - 1.IVF neúspěšné
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila
zubajda (CAR Apolinář) 3IUI neúspěšné, 1IVF krátký protokol - neúspěšné
Mick (Gest Praha) 1.IVF-krátký protokol-neúspěšný
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
tulik1 (ART ČB) - 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - ve 22 tt potrat dvojčátek, 3.IVF neúspěšné, 1.KET 18.5. přenos 2 embryjek, kontrola 2.6., neúspěšné

ČEKATELKY NA STIMULACI:
eva.a (Obilní Trh Brno), kontrola štítné žlázy 2.6.2009, kontrola v CARu v průběhu června
myskaaaa (Gennet Praha), krátký protokol
wrtulka(Helios Brno), stimulace začne kolem 5 června 2009 - IVF+ICSI+PICSI+ PGD
Miluse (Gennet Praha), 04/09 genetika,imunologie, konzultace v CAR 14.5. - na UTZ nalezena cysta, stimulace polovina června, kontrolní UTZ 26.5. a 1.6., 3,6 IUI, 8.6. kontrolní UTZ
Deniska24(Ostrava Gyncentrum) 3.IVF-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK,očekávaná ms kolem 16.6.09
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, začátek stimulace cca 5.června

STIMULANTKY:
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5.
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, cakanie na schvalenie ziadosti, dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + fraxeparin + Cetrotide 2.IVF
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ - krásných 5 folíku 15mm, pokračuji Menopur + Orgalutran, 4.6. Pregnyl a 6.6. OPU a snad vyjde IVF-ICSI.
LenH (Helios Brno) 5/08 a 2/09 přirozené těhu, teď bude 1. IVF - ICSI, 28.5. poprvé dávka Puregonu po 100 jednotkách
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6.

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Ruda CRM Zlín 1 IUI neg., 1. IVF-ICSI, kr. protokol Gonal f 187,5 pak 150j + Cetrotide OPU 21.5. 29 oocytů,26 oplodněno, PK ET 26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků kontrola 2.6. Hcg 73,3
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF začátek stimulace 16.5. Gonal F 150j + Cetrotide, 27.5. OPU, ET 1.6. - 2 blastocysty + 6 zmrzlíků.

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, HCG 165,// čárečky na testíku, rozjeté OHSS
3. čer 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: do soboty tam určo ještě něco doroste
3. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafky můžu jit v den OPU večer do divadla????

gucci doufám :slight_smile:)))) snad jo ...ale podle tvého vzoru vím, že 4 stačí :sunglasses:
3. čer 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: já byla na OPU ráno a hned po OPU jsme jeli kontrolovat nový byt, cca 100 km od Prahy :grinning: , ležela jsem až pak odpo....záleží kolik budeš mít folinů, já byla po těch třech v pohodě
3. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr gucci to jsem chtěla slyšet protože lístky už na toho 9.6. máme a to bude opu tak na 90% :grinning:
3. čer 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Chrobi: nezoufej, to je náhodou krásný výsledek a uvidíš, že příští utz to bude ještě lepší. pokud se po OPU budeš cítit dobře, tak nevidím důvod, proč bys nemohla do divadla jít. Stejně tam jen sedíš a užíváš si to, tak co...
3. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki dík já fakt nevím nějak si nepamatuju kdo měl jaké výsledky po 5 dnech IZZii má 5 folíků po 15 to je jedinné co vím :slight_smile:...........jo já jsem si to taky říkala, že je to buřt jestli sedím doma nebo v divadle .. ... ale mamka néé é to by jsi měla odpočívat atd... :slight_smile: tak jsem říkala, že se zeptám vás :slight_smile:))))
3. čer 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: mě poprvé utz nedopadl moc dobře. Sice si už nepamatuju jak, ale dr. říkal, že zvednou dávku a ono se to zlepší. No a po dalším utz jsem už šla na OPU a krásných 9 vajíček :wink:
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak to e dobrý výsledek 4 jsou jasný a myslím, že za dělohou na tom druhém možná taky něco bude,ale jen se schovávají..uvidíš, víš, že stačí i dva krásné kousky...neboj a v sobotu tfujtfujtfuj...a čůrat každý den asi ne,ale ob den, abych viděla jestli sílí a měla na památku..jeden ještě mám, zbytek dokoupím..a v den OPU, uvidíš, jak se budeš cítit, já měla děsné bolesti a svíjela se doma s Brufenem,ale já taky měla 29 kousků, to je individuální, je to asi tak, že pokud tě nebude nic bolet a bude ti dobře, nevidím důvod proč nejít...je to SKORO jako by jsi byla doma u TV, přece nebudeš nic tahat..jen jak ti bude...
ahojky siki a gucci..
Gucci kdy bylo u tebe vidět něco na UZV koli dní po OPU?
3. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko žirafinky,
děkuji za podpory, já vás mám také ráda, alespon stejně či více jak Ruda :slight_smile:

chrobi: to je paráda, alespon nějaké kousky tam máš a jsou hezky velké, tak to je velká pravděpodobnost, že jsou všechny zralé, v sobotu ti budu držet palečky a s tím divadlem se netrap, uvidíšm jak ti bude..........
3. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky v sobotu budu chytřejší :slight_smile:)) zatím je tam alespon něco že jo? :slight_smile:)) díky za podporu
3. čer 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobííí, já myslím, že je to dobré, čtyři pěkné kousky opravdu stačí. A do soboty ještě něco vyjukne, neboj :sunglasses: Tak zase o krok blíž :wink:
3. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii no jo snad jo :slight_smile:)) já bych byla vděčná i za 4 kdyby jako zůstaly až do konce :slight_smile:)) po PK :slight_smile: to by mi fakt bohatě stačilo :slight_smile: jsem zvědavá jestli mi ještě sundají dávky zatím mi nechala to stejné a mám volat zda podle výsledků z krve to nesundají .... jinak teda zůstavám u 225j gonalu což je podle mě dost :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste nádhery? :slight_smile:)))

mil dej vědět jak jste dopadli :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafky,

právě jsem dorazila... tak to mám za sebou... docela to šlo, jen mě to trošilinku bolelo, ale to primářka říkala, že prý mám vysoko čípek či co :confused: tak proto, na sále jsem byla cca 10 minut, ani ne...

co je tady nového?
3. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek