• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
http://www.youtube.com/watch?v=BgsdEz8ccTA

kukněte, ale je to z mobilu, takže kvalita nic moc
25. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak nevím, zda už jste neodjeli, ale pokud ne, tak ať se to vydaří a počasí ať je k vám milostivé. užij si to! :slight_smile:

no Rudí s tím počáskem je to fakt naprd, já včera chtěla pověsit prádlo ven, mezitím se zatáhlo a než jsem doma dověšela na věšák, tak svítilo nádherně slunce až do večera :angry: ale co, večer mě manžílek vytáhl na dobrou véčinku a procházku, dala jsem Barušce skleničku bublinek a bylo nám fajn :slight_smile: To je mi líto, že pořád nemáš jistotu v tom kojení a musíš tahat UM...ale třeba je to jen ta laktační krize a všechno se srovná! :wink:

Kapříku, tak jak je první den doma? Co máš v plánu dělat? :wink:

no Irmi, kluci jsou překrásní :slight_smile: hlavně na tom videu! a ty čepulinky super. to jsi dělala sama?
26. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem holky v osm vstala, vyvenčila Matese, dopřála jsem mu delší procházku a od rána uklízím. Vzala jsem to jako rychlovku aby se tu dalo existovat. Takže jen věci z povrchu pryč, utřít prach a nakonec vyluxuju. Teď udělám záchod a koupelnu, protože to už je opravdu jak hnůj a tím pro dnes končím. No a od zítra to vezmu sakum prdum místnost po místnosti. Chtěla bych to mít do 14 dnů hotové abych se pak mohla vrhnout na to šití a odpočívat, maximálně něco udělat na zahrádce. Potřebovala bych to postříkat proti těm plevelům, ale jak pořád prší tak se to dost dobře nedá :angry:
takže hurá na mateřskou. Jen mi dnes ráno bylo dobreku. Když jsem si jako uvědomila, že jsme se jako po pěti letech asi fakt dočkali a že už je to jako ono :cry: :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukám že tu stejně není ani noha...........tak jdu asi něco spápnout :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bylo keců a kde nic tu nic.
Dmešní závazek splněn. sice o 3 hoďky později než jsem plánovala ale aspoň že tak. Dojedu nakoupit a pokračování zítra. :dizzy_face:
Prdím na vás a jsem zvědavá, jak se pochlapíte zítra :wink: páček shledáček
26. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Irmy, toš to ja, kluci jsou super a kočár taky a že zdravím hasiče ubrkanéhoooo
Kači neblbni, opatrně, ať z úklidu neodrodíš...
dnes mám migrénu, děs, zítra pžijde návštěva, musím uklidit a něco upéct, ale až malý usne-snad brzo, se mi nechcééé a to musí ještě manža nakoupit...
26. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříne, nepruď jo??? :wink: :grinning: já tady dopol vysedávála jak blbka a nikdo tu nebyl, tak jsem to zavřela a šla žehlit, pak na cvíčo a teď nakuju :slight_smile: Jsi dobrá, že jsi toho tolik udělala. Jo a hezky si pobreč, protože máš pravdu, že to je zázrak. :slight_smile: A rudík má pravdu, zase to nepřežeň a dávej si pauzy na odpočinek, ať se Kubíkovi nechce ven dřív! No a Lucík už teda asi odjela na tu dovolenou :wink:
já chci jít zítra dopol mrknout na farmářský trh, chtěla bych tam nakoupit ovoce a zeleninku, tak uvidíme, co tam budou mít.

taky mi zítra má přijít návštěva rudí a nechce se mi nic chystat. no buď koupím něco na tom trhu nebo se cestou stavím v curkárně..jenže to zase budu mlsat i já a to se mi nechce, když se mě v pátek zas dr. v porodnici bude ptát, kolik vážím :slight_smile:
26. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik máš kg nahoře? Tak malý usnul v půl osmé, vyskládala jsem nákup a myčku, upekla dort, uklidila umývadlo, vanu hajzlík a sprcháč, zametla tři parta na chodbě, vynesla do trojky všechny kytky 6x schody, vyvenčila psa, naskládala myčku a jsem i s migrénou k.o. a vydím pořád bordel, to dopinknu zítra, půjčuju malého na dvě hoďky\ z dohledu... manža jel do špitálu na oční vytáhnout šponu oka, tak snad se brzo ukáže v pořádku...to byl ale den....
26. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Rudíku tak to sis teda dala! tě obdivuju. Já budu dort nakonec péct až v pátek. kámoška má v sobotu narozky a já jí ho slíbila, tak mi z toho zase zítra natečou nohy, jak budu pobíhat po kuchyni. no a pro dnešní návštěvu nakoupím na farmářským trhu bezlepkový jáhelný koule! :wink: a taky musím zítra uklidit. Kytky na balkoně už mám naštěstí hotový, teda letos jsem muškáty nedávala a mám tam jen olivovníky a bylinky a mandarinku:slight_smile: , ale i tak jsem si s tím mákla :slight_smile: já měla včera taky migrénu, tak to byl asi nějaký blbý tlak. :frowning2: tak snad bude dneska u vás líp. jakou šponu oka?
no mám + 14kg a mám teda teď pocit, že se nepřežírám, ale stejně pořád nabírám, tak nevím... :frowning2: manžel mi pořád říká, ať na to prdím, ale já už moc víc nabrat nechci! no však to znáš :wink:

Kapříku, myslím, že ani dneska proti tomu plevelu nepostříkáš, zase to vypadá na déšť. I když poslední dobou je dopol. vždy zataženo a na odpolko se vyčasí....
27. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to máš váhu jako já, rodila jsem asi 15,5, ke konci uř tolik nenabereš...migréna je fuč, padla jsem do pelechu jako mrtvá i bez paapalenu jsem zaspala, manža brousil a kus železa/špona/ se mu zasekla do duhovky, mě to vytáhnout nešlo, je to bolestivé, tam mu to znecitlivěli a vytáhli, je o.k., naštěsí...ještě něo douklíízím a vysaju jak bude malý v kočárku...já zase muškáty leto dala, taky jsem nasadila tři pnoucí celoročně plodící jahody
si uvedomuju, že v dortu je kafe, amareto a vaječný likér ve šlehačce, to asi moc jíst nebudu, kvůli malému, ale vím, že bude chutnat.....do těsta se totiž po upečení udělají dírky širokou pletací jehlicí a do nich se nalije směc kávy rumu/já dávám amareto/ a cukru, přes noc se to nasáhne a navrch se dá šlehačka vyšlehaná s vaječákem...takové ne moc pro děti,těhule a kojné :unamused:
27. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad nenaberu :slight_smile: já si dala 15kg jako max, tak snad to dodržím :grinning: i když mám pocit, že o svém těle teď vůbec nerozhoduju já, ale řídí ho někdo jiný :grinning: :grinning: ty jo dortíkem mi teda děláš chutě, zní, že bude opravdu úžasnej, ale máš pravdu, že asi nebude pro Rudlu moc vhodný. :slight_smile: No ale kousek si určitě dej:wink:
Já bych totiž chtěla po šestinedělí odjet k našim do hor a manža by tam za námi dojížděl, že bychom jako měli takové lážo plážo léto, když nebudeme mít pořádnou dovolenou, a tak jsem ty muškáty radši nedávala, abych nikoho moc nemusela prudit zaléváním :slight_smile: ale příští rok zas budou :slight_smile: jo a ty jahody má mamka a jsou super, jedou jako blázen, takže si každý den můžeš utrhnout! :slight_smile:
chudák tvůj muž teda, to je hrozný. tak je s vámi dneska doma? a kdo ti půjde venčit Rudlínka dneska? Babička nebo děda? :wink:
27. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Rudíkem jde za chvilku tchýňka, Romča šel do práce, je v pohodě, já chtěl nabrat 12,ale neomezovala jsem se kvůli prckovi, nezvracela jsem, tak to bylo skoro šestnáct a podívej, dnes jsem na své váze a stále se neomezuju, naopak jím pořád a sladkosti, koblihy...vedle je pekárnička...jéé do hor bych taky jela, budeš je mít poruce, čerství vzduch, kočárek venku....báááječnééé, takové já měla začátky těhu, jen veget, jídlo a spánek...malý vedle mě pase koníky a brebentí, už se mu to moc nelíbí :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky chtěla 12, ale to už teď nesplním :slight_smile: jojo myslím, že když budu kojit, tak to půjde dolu samo :wink: pasení koníků asi není pro děti ze začátku moc zábavné, co? :wink: tak to je fajn, že je manža v pořádku. :slight_smile: jdu si dát polivinku. jsem zvědavá, co kapřík, jestli se nám dneska ozve...snad nerodí, ale asi spíš maká doma jak divá :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nádherně sluní a je teplíčko, dnes mám hafo plánů, tak toho chci stihnout udělat co nejvíce. Všechny moc zdravím.
28. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem, že Luci je v Krakonošově, tak dnes budou mít asi konečně krásně :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsku ahoj, no já taky doufám, že mají hezky. naši hlásili, že tam neprší, tak si to snad Lucík užije :wink: já mám taky na dnešek plány, peru, jak divá a uklízím a musím upéct dort a jít volit a za chvíli jedu do porodnice pro ortel, zda císař nebo normoš :sweat_smile: tak jsem zvědavá :wink: jen doufám, že to prádlo bude schnout, neb tady teda zatím nesvítí a spíš je pod mrakem :frowning2:
a co budeš dělat? :wink: hezký den
28. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsem zvědavá, co ti tam dnes poví a jak se to rozsekne.
Já hodím klasiku a budu porovnávat byt a něco vyperu. Ráno vypli vodu, tak jsem se nemohla ani umýt, tak nyní se do toho dám
28. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, no já byla včera zase v práci a jinak nic nedělala. bo mi bylo těžko po tom středečním úklidu. Dnes jsem čerstvá tak se vrhnu na pokojík. jako že už důsledně a finálně. teda až na ty ušitý věcičky. ty budu dělat až na závěr. :wink: ve tři jdeme na stříhání s matesem , potom volit a pak na oslavu narozenin. takže taky dobrý program.... :dizzy_face:
tak zatím a Evi hlaš výsledek :wink:
28. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem žirafandám.. tak já asi začnu od zítra píchat... začínám špinit a je mi pěkně blbě...ufff, to je zvláštní pocit, že je to zase tady... :confused: :confused: :confused:
28. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo ahoooj! hele a co?změnili ti protokol?
28. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kapříkuuu, ... no, nejdříve mi řekli, že budu mít dlouhý, oproti minulému krátkému, ale nechápu to, ptž teď si mám 1DC stříknout Synarel,.. a 2DC už píchat Gonal,... nějak se v tom nevyznám,.. snad dr. ví, co dělá... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem..
zdravím Zubajdu.. koukám že se dáváte znovu do boje moc držím pěsti aby to tentokrát vyšlo! A jsem zvědavá co to máš vlastně za protokol.. :wink:
28. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky wrtul,.. jj do boje...No, ona mi nejdrive mudra rekla, ze bude dlouhy ale po shlednuti mych vajecniku to zmenila na tohle,..ale tomuhle postupu nejak nerozumim, ale hlavne aby to zabralo a neco se urodilo..
A co ty?.. Koukám do tvého pasu, že pojedeš do lázní,. .tý brďo,... a kdy se tam chystáš?
28. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No věř doktorům že vědí co dělají! :wink:
Já pofrčím do Františkovek budu se snažit odjíždět po 10 červenci (toho 10 se mi vdává ségra a to bych nepřežila tu nebýt na její svatbu)... už tím začínám dost žít.. včera jsem vybírala hotely..a táák :dizzy_face: V pondělí jdu na gyndu kde mi mají už dát vyplněné formuláře na pojišťovnu a v úterý to tam manža hned odnese..takže doufám že tak v půlce června to bude schválené.. a já budu moct obvolávat hotely :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo holky a to sem vám ještě nepsala.. vyzvedli jsme si formuláře na adopci a pomalu si k nim scháníme všechny potřebné dokumenty.. snad to dopadle tak že před lázněmi podáme žádost..
28. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,také bych si šla někam zrelaxovat...držím moc palečky na tu adopci... a jak dlouho to trvá to vyřízení?...Je to indi vindi, nebo vždy cca stejné?
28. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zubajdo tak si taky vyřiď lázně :wink: no ty je vlastně už nebudeš potřebovat :grinning: :wink:
jako vyřízení adopce nebo lázní?
adocpe do kouzelného telefonu tak 3-4 roky..
28. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, o lazních budu uvažovat,když to nevyjde a nebudu mít mrazáčky,... uvidím.. já myslela adopci,.. takhle dlouho, joo?.. no, ale jak dlouho se člověk načeká než otěhotní.. tohle už je chvilka.. kouzelný telefon, to je dobrý..Já myslela, že to je tak do dvou let..
28. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele wrtul prý záleží na místě kde bydlíš. Někde to trvá déle, někde ne. Třeba v Praze máš prý do roku miminko. Tak mi to teda říkala kamarádka, která už adoptovala dvě. A my o tom přemýšleli.
Zuby no tak to nevím co je za protokol, ale Gonal by měl být účinější na vajucha než puregon. Mě původně taky chtěli dát dlouhý, ale nakonec řekli, že dají krátký, bo vajíček kolem 10ti je prý nejideálnější. Tak nevím. každopádně držím palce a podávej zprávy!!!!!!!!!!!!!!!
28. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk kočky, zubajdo budu držet pěsti :slight_smile:)))
28. kvě 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, chrobíííčkuuuuuuu..... ahojkyyyy,.. děkujuuu,... a co tý??????
28. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek