• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kapřííí,... jojo budu podávat zprávičky,.. ptž bych se z toho jinak asi zbláznila, kdybych se nepodělila.....
28. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo já čekám dnes mrchu a 14dc UTZ a 20DC KET :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chyběla jsi mi :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku my se informovali přímo u naší paní "Zubaté" ze sociálky.. tady je to holt na dýl.. a je fakt že v Praze jsou čekačky mnohem kratší..
ale tak s tou dobou jsme už smířený..
Ahojky Chrobi ráda tě vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdy si jdeš pro zmzlíky? :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko ahoj :slight_smile: taky tě ráda vidím ikdyž já tě pořád šmíruju :slight_smile: jdu asi 18.6. jestli dnes mrcha dorazí ... ale myslím, že je na cestě tak do večera je u mě :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

nějak nestíhám vás ani dočítat natož psát... tak jen pro info.. vítání občánků jsme přežili, pár fotek jsem hodila do alba, v pondělí jsme byly v poradně a kluci už jsou pořádní kusani... Tadík měl 4770 g a Kryštůfek 3690 g :slight_smile: rostou jako z vody.
28. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo, držím pěsti na stimulku.

Wrtul tobě zas ať vyjdou lázně, ať si užiješ svatbu ségry a případná adopce ať taky probíhá co nejrychleji :wink:

Chrobí a tobě taky držím samo paluchy....
28. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi tak to je super! To už je za pár! Nakonec to uteklo:slight_smile: a brzo budeš mít ty dva bojovníčky v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nepovídej tak to víš co všechno.. je u mě nového..
vlastně sem vám holky nepsala.. manža přišel s tím že chcie zkusit ty IUI tak asi co to dá do té doby než odjedu do lázní tak to zkusíme.. a začínám mít myšlenky jeslti pak nezkusit 3IVF.. myslím po lázních.. prý se to doporučuje.. tak uvidíme..
Ahojky Miluško :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé chrobííí,.. fákt.. ?.. no to je super zpráva... jéééééééj.. to bude těhulkováání :wink:)) také jsi mi chyběla..:wink:)
ahojdá miluško,.. mamino dvojnásobná... :wink:) díky moc...
28. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile:))

zubajdo budeš těhulit se mnou ne? a wrtulka po IUI pochopitelně taky :slight_smile:...jo uteklo ted už to zvládnu, ale čekačka to byla perná :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Wrtul paráda :wink: to je slovo . Tak to se na vás kočky mooooooc těším :wink: a to bylo aby nebylo!!!!!!!!
Chrobí ty vado, vždyť on už je červen!!! toto letí. Tak doufám, že se taky podělíš jak to běží.
Zuby a s tebou a podělováním počítám:slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,... jojo, ty čekačky jsou nejhorší... to je přece jasnačkaaa... že spolu... ty spolužirafando !!! :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi věřím že ti to tentokrát dopadne..
no a já? holky já nevím já se tak strašně začala těšit do těch lázní že by mě skoro (ale fakt jenom skoro :grinning:) bylo líto kdybych pak nemohla jet :wink: :grinning:
tak hlavně že budeš chrobi na ten KET krásně připravená, přeléčené imuno a všechno.. myslím že pokud byla šance největší tak teď! S krásnejma šikovnejma velkejma embrijkama a že nejsi hned po stimulce...a tělo je v klidu a tak..
28. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj s tím počítám :slight_smile:)) prostě všechno jak má být tak to musí vyjít :slight_smile:)
28. kvě 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě to má ted tolik plusů, že dvojčátka jsou jasný :slight_smile:))))
28. kvě 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul a kdy tedy poprvé?
28. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky já čekám ms v pondělí a pak 11DC jdu na to vyšetření průchodnosti vejcovodů když to bude ok tak hned kolem 14DC jdeme na IUI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nám skoro vyjde já na ket a ty na iui
28. kvě 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi no jo :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem to znova počítala a jdu asi 16.6. jsem to předtím nějak spletla
28. kvě 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a já na tu IUI 13-14tého :wink: :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
my jdeme s Matýskem do salonu, tak se mějte už tu ňafe. Těší se ven, ale neví kam jdeme :wink: :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale test děláme společně protože já mám blasty toho šestnáctého :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi já testovat nebudu :wink:
toho sem si užila už dost v prosinci.. :pensive:
nicméně vychází to hezky.. a doufám že oboum :wink: :grinning: ale néé já ců do těch lázní tohle bude jen pro formu.. i když ještě si to pojistíme domácím snažením :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé zubajdo koukám, že máš taky po ostranění polypu tak to je drsná náhodička :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ty jo chrobí, zubajdo i wrtulko super zprávy :slight_smile: hezky se to rozjíždí. se těším, že uděláte třetí vlnu plodných žiraf!! :wink: :slight_smile: mám z vás radost

kapříku: tak snad jsi dneska měla chvíli čas odpočívat. :wink:

janýsku: to je průda s tou vodou, tak snad už teče. já dnes dokoupila tu buničinu, jak radila rudík a už to snad bude teda všechno.

milu: kluci krásně rostou :slight_smile:

já dopol uklidila, pak porodka, poprvé jsem šla na monitor a vše dobrý, holčička se snad dotočila (jen to prohmatal), tak snad bude vše ok a budem rodit normoška, utz dnes dr. nedělal, takže nevím, kolik má gramů. chtěla jsem se ho zeptat, kolik odhaduje porodní velikost, ale zapomněla jsem :angry: jsem dneska nějaká poblblá. jinak nesmím rodit příští čt-so, to bude můj dr. na kongresu :wink: ale říkal mi, ať neplaším a nestresuju se tím, že to zvládnem. tak snad jo. :grinning: no a jinak říkal, že jsme zase porodu blíž a že to může přijít kdykoliv. to že mě bolí břicho je prý normoška :slight_smile:
teď peču dort a až dorazí manža, tak půjdem volit :wink: zítra máme taky oslavu narozek, tak se těším a doufám, že bude venku hezky, abychom si to grilování užili :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet od drvostepky... tak dnes vecer strikam synarel... zitra rano synarel + pichacka gonal.. a tohle opakovat az do pristi stredy, kdy jdu na utz... ty brdoooo,.. to se to teda rozjelo, paneckuuu

chrobiii,...jojo, ja uz byla podruhe na tom polypu... vloni pred ivf jsem byla a ted zase.. nechapu,.. za rok mi to v te deloze narostlo... chjooo...

Jupííí jááá jééé, máám radooost, že se to tak rozjeeloooo

A víte, co je blbýýý,???... nemáme doma ledničku... jsme se prestehovali do domecku a teprve resime kuchyn, tak nevim, jak to budu delat,.. jestli si to mam pichat v praci a nechavat to tam v lednici,.. coz je blby, ptz nechci aby na to nekdo prisel...grrr
28. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko, tak si malá dala přeci jenom říci a poslušně se překulila :dizzy_face: :dizzy_face:
Zubajdo úspěšnou stimulaci ti přeji
A Chrobáček půjde na KETík, jé :slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky konečně je zpět celá stará parta, holky naplkánováno přepychově :slight_smile: , musí to klapnout. teď už jste na řadě přece VY!!!!
Evule teda to je fakt hnedle!!!!supeer bude miminkoooo. Jsem ráda, že jste šly volit, jen doufám, že správnou barvu,by mě docela zajímalo jakou...já modrou jako vždy :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně rudíku, já bych nemohla nevolit, to by mě štvalo ze všeho nejvíc a neboj, máme stejné preference :wink: já nechci, aby Bára platila to, co teď někdo projí :slight_smile: ale stejně to bude asi patová situace, no uvidíme, jestli z těch výsledků dneska neporodím, tak vím, že bude Bára silný jedinec (přežít sáblíkovou, hokej a volby!) :grinning: :grinning:

zubajdo: super, už to posviští. no s tou ledničkou nic moc, ale už jsi to určo nějak vymyslela, ne? :wink:

jojo janýsku, překulila a pořád se mi tam mrmlá, tak jsem ráda :wink: hezký sluníčkový den všem :slight_smile:
29. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek