• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evule :grinning: , já věděla, že jsi můj člověk, taky jsem z výsledku napnutá...snad to dobře dopadne, ale jsem skeptik, v rep. je víc těch, co nechápou, cco by se stalo, kdyby........ :unamused:
29. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy no kluci super. :wink:
Zubajda držím pěsti. :slight_smile:
Wrtul tak at vám ta adopce vyjde,třeba nebude ani potřeba. :slight_smile: Víš. :wink:
Ahoj Chrobí.
Jinak všechny zdravím,dneska dopoledne jsme se vrátili,počasí bylo bezva.Dovča strávená aktivně,ale šetřili mě,abych tam neporodila. A malému se to líbílo,asi ten čerstvý vzduch. Chlapům se líbilo,pan domáci měl ve sklepě hospodu,tak měli pořád přísun čerstvého piva. Byli jsme jeden den na Žacléři-bunkry, Zoo Dvůr králové. Druhý den Černá hora-vycházka-kabinová lanovka, Pec pod Sněžkou-procházka,manža chtěl na sněžku,ale tam by mě nikdo na lavičkovou lanovku nedostal. Tak asi tak stručně. Dneska počasí super.
Ale ted se nějako mračí,tak jdu radši sundat prádlo
29. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:

luci, to je fajn, že jste si to tak krásně užili. a počasí taky vyšlo, takže skvělé :wink: :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Tak já už jsem hodinu vzhůru,krásně jsem se vyspala,svoje postýlka je prostě svoje postýlka.Dneska vařit nemusím,jedeme k tchýni na obídek,tak se těším na řízečky s br.kaší.
U nás od večera prší. :frowning2: takže počasí nám vyšlo tak akorát :slight_smile:
30. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to sis kráásně užila, my byli včera v Lednici, taky krásná procházka..
Evi bylo šampaňské a já měla meloun na oslavu :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je dobře Kači, tak snad z toho melounku nebude mít Rudlík prdíky :wink: já se teď láduju ředkvičkama a melounem každý den, brzy mi to skončí :grinning:

Luci, tady je taky zataženo, jedeme taky k tchýni, ale ne na oběd:frowning2: , ten budu muset uvařit sama, jedem tam pro postel do pokojíčku a pak už to bude úplně finální :wink:

jinak bříško pobolívá a nic dalšího se neděje :slight_smile: tak hezký den
30. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule z melounu prdíci??? to by mě nenapadlo, já na to netrpím, tak nad ne.., malý na prdíky nic nebere. je v pohodě, tak snad...no stejně co odsstříkám, to dám, jinak UM
30. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Kači, včera mi to říkal kamarád dr., že prý melouny taky hodně nafukují...ale třeba to Rudlínkovi vadit nebude. Však to stejně musíš vyzkoušet! :wink:
30. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme, tady foto ze včerejška
30. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy super fotečky :wink:
30. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy my byli v Lednici zhruba před měsícem a půl.
:slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my to máme 30 kiláků :slight_smile: díky za pochvalu
30. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to máte blizoučko.To my teda ne,byli jsme tam se známými z Kyjova a od nich tobylo taky kousek.
30. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z Hodonína, takže ještě blíž jko z Kyjova, tam jsem rodila :slight_smile:
30. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Rudy,jak je ten svět malej. :slight_smile: V Kyjově je prý vyhlášená porodníce.
30. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, ty jsi tak hubená! :wink: krásný fotečky a ten kočárek je opravdu nádhernej! No a Rudlínek samozřejmě nejlepší :wink:

Luci, jak ses dnes měla? :wink: my hodně odpočívali a pak jsme šli na prochajdu, ale už opravdu jen velmi pomaloučku :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci byla jsem bv porodce spokojená :slight_smile:
Evi, jsem normální, ještě zpeevnit a budu jako před těhu, váhu už mám svou, ale není to ve formě... :unamused: věci už obleču, tak dobré
30. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já se včera jenom válela.
Teda u nás od asi devítí lije jako z konve a nevypadá,že by se to mělo zlepšít. To počasí jsme teda vychytali tak akorát.
31. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Rudí, to zpevnění bude chvilku trvat, ale však ono běhání s Rudlou po pískovišti ti taky dá zabrat, takže bych se toho nebála. já si teď přijdu taky děsně rozkyslá, ale asi už je to tou vodou, co se mi hromadí v těle... :wink:

Luci, to je dobře :slight_smile: no tady pršelo celou noc, teď je chvíli klid, ale zataženo. to jo, počasí jste měli dobré, zrovna tolik nepršelo. holky, jestli zas budou záplavy, tak to bude průda..

Kapříku, tak co na dnešek chystáš? :wink:
31. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žirafky, tak víkendík jsme zvládli, Luci si užila hory a i ty volby naštěstí nedopadly dle průzkumů a přání "Bradavičníka"
To počasí už je úžas, já jsem zvědavá, kdy budu moci začít prát ty miminkovské věcičky, doma to sušit nehodlám.
31. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je právě průda, já taky pořád čekala s vypráním peřinek a dek až bude hezky, abych nemusela sušit doma, ale nakonec to tak dopadlo :frowning2: ono je lepší, když to vysvítí sluníčko, protože to je nejlepší "desinfekce". holt si budeme muset počkat až dosoptí sopky na Islandu :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no ve zprávách říkali,že zase hrozí povodně. Tady opravdu prší celou noc a nepřestává to.
My volby nestihli. Ale to je jedno. Ty dva hlasy to nevytrhnou.
Ahoj Janysek
Já začala pomalu uklízet,ale v klidečku,tak po troškách a obarvila jsem si vlasy. Konečně,už jsem to měla děsné a pořád jsem to odkládala.
31. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se byla dát šmiknout a omelírovat ve čtvrtek.
Taky budu zase jen uklízet, ven se jít nedá, tak co jiného :grinning:
Evi, abych nemusela čekat do vánoc :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě Jani :wink:

já budu dneska žehlit a asi prát, mám teď pocit, že to chci mít tak nějak pořád "hotový", aby až dojedu z porodky, tak tu nebyly kupy. zase přijel táta do prahy, tak mě zas vezme do hospody na růžku na obídek, tak nemusím vařit, z čehož mám ohromnou radost :slight_smile: ale zase mě začal bolet zub, takže se z toho asi picnu...snad nebudu muset jet zase k mamce :frowning2: jo a celou noc bolelo bříško a teď bolí taky, tak nevím, zda s tím zubem dohromady to znamená, že se něco blíží už brzy anebo zda je to opravdu je trápení, které nikam nevyústí :sweat_smile:

Luci, no vlásky bych si asi taky ještě měla obarvit než půjdu rodit, ale uvidíme, jak to budu stíhat. :wink: kdyžtak Barunka uvidí máminy šedivé vlásky :grinning:
31. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Evi, to čekání je něco, kdy už to přijde........., lepší kdyby naráz rupla voda a jelo se....
Zub nezávidím!! :unamused:
Ženy od 3.6. budou mít v Lidlu akci na nějaké dětské věci a hlavně jsem si vyhlídla plínky Pampers např midi 4-9 kg 150 ks za 499,- Kč.
31. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany a Evi,no nevím,jestli mi ty vlasy do porodu vydrží,ale asi budou muset a pak to asi budu muset nějak zvládnout po porodu.
Evi tak dneska spíš odpočívej,pochutnej si na obídku,kdo ví,kdy se zase nějak dostaneš.Dej si pořádnou baštu. A však máš skoro všechno nachystané,tak si nedělej starost.Já ještě nemám hotovou postýlku,ale to snad manža brzo zvládne,nebo až budu v porodce.
Jinak já vlasy šedivé ještě nemám,ale svoji barvu mám o hodně světlejší,takže ty odrosty vypadali hrozně.
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně Janýsku :slight_smile: já si myslím, že to přijde příští týden, nevím, mám takové tušení, tak uvidíme. do porodky na kontrolu jdu až příští pondělí, tak se uvidí, třeba si mě tam už nechaj :wink: no jo, zub je sviňa, je zdravej, jen prudí v souvislosti s hormonama, co mi lítaj o sto šest... :frowning2:
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi může se stát,že už to přijde brzy. :wink:
Janysek díky za info,to stojí za omrknutí.
31. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já už právě mám na skráních a vepředu pár šediváků a vzhledem k tomu, že mám tmavě hnědé vlasy, tak je to dost vidět...ale co stárneme všichni, s tím se nedá nic dělat. jo jo, já to žehlení vezmu lehárkem dneska. v pátek jsme uklidili, takže to dělat nemusím. jinak manža konečně dneska jede pro tu poslední várku dětských věcí do obchodu, objednávali jsme to 5.5. a až teď to snad bude kompletní. my tam teda měli jet včera, ale manžílkovi bylo nějak nedobře, takže tam sjede dnes po práci :sunglasses:
31. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to už má taky nějaké předporodní nevolnosti, že by poslíčky? :slight_smile: :sweat_smile:
Já naštěstí šedivé vlasy ještě nemám, to je asi u mě jediná příjemná věc, ale vlastní barva je taková nijaká, tak dávám barevné přelivy.....
31. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek