• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jani: nevím, klasické poslíčky jsem zatím měla dvakrát :slight_smile: teď je to spíš bolest břicha jako kdybych měla dostat mrchu. dr. říkal, že to je normální předzvěst chystání se dělohy na porod, ale že se z toho nedá určit, kdy to bude. no a první poslíčky jsem měla před 14 dny a prý můžou být i 3 týdny před porodem...ale jak víme, každá jsme jiná a každý tělo reaguje jinak, takže... :sunglasses:
31. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ty se chystáš, ale já měla na mysli tvého drahouše :grinning:
31. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ženy....... tak třetí píchačka za mnou,.. ve středu na UTZ...

Janysku,... proc pak nezavidis?.... :fearful:
31. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :slight_smile:
holky může se zodac nebo zirtec v těhotenství? asi raději ne, že? a co vám říkali dr. na létání na začátku těhu?
31. kvě 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooj chrobulajdíku :grinning:
31. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo, teď nevím, o čem je řeč??????? :slight_smile: Nevím, co jsem psala, že nezávidím....
31. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednaná na UTZ 10.6. sice je to v podstatě 13 dc (měla jsem se objednat 14dc) protože mrchu jsem dostala až pozdě večer ale počítala jsem to už za první den cyklu prostě se nemůžu dočkat :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysek: dnes jsi prave napsala.. rano.. Zub, nezavidim :-/... tak jsem nevedela, proc
chrobíí,... naprosto chapu... já jdu ve strredu na UTZ,.. a nemuzu se dockat.. doufam, ze tam neco bude,... nic necitim... teda jen po trech pichackach,.. to bych asi nic citit jeste nemela,co?... :astonished:
31. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo já jsem necítila v podstatě nikdy nic.... :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, já ale nezávidím, že Evču pobolívá zub :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, hihi,.... no to jsem... teda pako.. :grinning:.. docitam jen z casti.. :grinning:

Chrobi.. a kolik jsi mela naposledy vajuch?...kdyz jdes na KET, tak dost..viiiiid?
31. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
Chrobi tak to je úlet já jdu 10.6 na průchodnost vejcovodů budu 11DC :grinning: a pak snad ta IUI :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: a zubajdu půjde na punkci a mě ráchne :slight_smile:)))

zubajdo no sice jsem měla dost, ale ET nebyl.... kvůli tomu polypu .... měla jsem 12 diky jiné stimulaci a lékům a celkové změně všeho.... a mám ted 4 blasty v mražáku tak doufám, že se nám chytnou ty dvě první :slight_smile:)
31. kvě 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

Wrtul, tak to je paráda.

Zubaj, tak už jen pár včeliček a bude :slight_smile:)))

Evíku, ty už se chystáš rodit? No už bys klidně mohla, tak hodně zdaru a sil a kdyžtak bezproblémový porod :wink:

Holky já si včera libovala, že kluci se za noc vzbudili jen jednou a dneska už zase 2x, ale je fakt, že dostali nabaštit v 8 a pak se vzbudili až ve čtvrt na 2, což je taky úspěch, ale pak zase hnedky v půl 5.... no ale začíná se to prodlužovat, což je dobře :wink: , ikdyž na klidnou noc bez vstávání to asi ještě dlouho nevidím....
31. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, už by to bylo potřeba a držím pěsti, čekáš na to už dlouho.......
Jééé, holkyyy,.. to by bylo, aby nebylo :slight_smile: :wink:
Janýsku díky moc a já tomu i hodně věřím už nic nestojí v cestě musí to klapnout :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co s tím lítáním a zodacem? nikdo nic?
31. kvě 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi léky na alergie nevím, to se chce poradit s dokym, nějak to ale těhulky řešit musí. Zodac i Zirtec bral můj syn, tak když to mohou děti, tak snad...... A lítat v těhu? Na začátku jsem se do 12tt šetřila a byla opatrná, teď docela lítám jako čamrda, až mi doma rychtují.
31. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.. s tim vubec nevim.. asi nejlepsi zeptat se mudrocha...
31. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,.. a kdy sis vyjednavala vzdycky predoperacni?... asi by se melo zacatkem stimulace,vid?.. to je hrozny, mam pocit, ze jsem porad nekde u doktora a uz to musi byt podezrele...
31. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Jani :slight_smile: no jasně, že má taky těhu příznaky. taky ho rozbolely zuby :grinning: a unavenej je stejně jako já :slight_smile: ale na jeho obranu, má teď opravdu hodně práce, aby pak s námi mohl být chvíli doma, tak dodělává

chrobí: moje dr. říkala radši nelítat celý těhu a to kvůli tlaku a ozáření. ale moje dr. byla hodně "bojácná" vzhledem k tomu, co jsme měli za sebou. vím, že milu letěla na dovolenou a vše bylo ok. jo a léky na alergii mi v těhu nedoporučili. prý jsou lepší homeopatika. Teda dr. mi řekla, že pokud by to bylo hodně špatný, tak ať si jeden prášek vezmu, ale jinak ne. a hlavně teda ne na začátku!

zubajdo: to je super, jen tak dál. jak se cítíš?

milu: no jo, to je jasný, že se ještě celou noc nevyspíš...ale stejně, vstávat "jen" dvakrát, je podle mě hodně dobrý, ne? :wink: já mám kámošku s ročním klukem a vstává pořád tak 6x za noc!!!!
31. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi mě na alergii,měla jsem jednu chvíli fakt šílené období,gyndr.řekla jenom dithiaden,já dřív brávala Zodac a ten zabíral,ale ani u jednoho ho nedoporučují v těhotenství. Někomu dovoluji i claritin,ale moje gyndr. teda ne. A Dithiaden mi doporučila na noc,je to oblbovák a chce se po něm spát. Ale v nouzi asi pomůže.
31. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj já jsem nikdy předoperační neměla jen z krve v rámci odběru při stimulaci

OK takže nebud brát na tu alergii nic a je... s tou dovolenou jsem ted teda dost na rozpacích :frowning2:
31. kvě 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cesta letadlem, ani na větší vzdálenosti, není až do 36. týdne žádný problém, pokud těhotenství probíhá normálně. Nastávající maminky by ale neměly létat příliš často. Od 28. týdne těhotenství by měly mít s sebou lékařskou zprávu obsahující i předpokládané datum porodu, případně se informovat o podmínkách přepravy u dané letecké společnosti.
Nastávající maminka by neměla zapomínat ani na zdravotní pojištění, které v tomto stadiu těhotenství některé pojišťovny neposkytují.
Hlavním argumentem proti létání letadlem v těhotenství je nedostatek kyslíku v kabině letadla. Lékařská vyšetření však prokázala, že srdíčko nenarozeného dítěte bije během letu, při startu i přistání letadla stejně rychle jako v klidu na pevné zemi. To potvrzuje, že je dítě zásobeno kyslíkem dostatečně. Také hluk, vibrace a zrychlení v letadle nejsou pro dítě nebezpečné. Nebyl zaznamenán jediný případ předčasného porodu vyvolaného turbulencemi, není dokázána příčinná souvislost mezi mechanickými vlivy a předčasným započetím kontrakcí.
Ani záření nedosahuje nebezpečných hodnot, pokud člověk nenalétá více než 120 000 letových kilometrů za rok. Proto například nesmějí na palubách letadel pracovat těhotné letušky.
Výzkumy, které se provádějí již od 70. let 20. století, prokázaly, že neexistuje žádná souvislost mezi počtem potratů nebo poškození dítěte a létáním letadlem. Pokud máte ale rizikové těhotenství, poruchy krevního oběhu nebo silný strach z létání, pro vlastní bezpečnost se o cestě letadlem poraďte se svým gynekologem.
31. kvě 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chrobí radši se zeptej. mně to nedoporučili dva dr., ale vím, že některé holky lítají...jak daleko byste měli letět? jestli je to po Evropě a budeš úplně v pořádku, tak by to mělo jít. tohle byl ale např. jeden z důvodů, proč já zůstala doma, neb jsme skoro každý týden lítala na služebky a to se mojí dr. teda nelíbilo... :frowning2:
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíš chrobíku :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jasně do řecka 2 hodiny dál bych taky neletěla... já jsem si říkala jak je to supr a ted váhám
31. kvě 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, tak se radši zeptej dr. a uvidíš. jak daleko byste s tím těhu byli?
31. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nestihnu dočíst, ale Rudíček je v pořádku!!!! :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek