• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrobi s tím lítáním nevím. Pokud to bude jen takový krátký let,tak by to asi neměl být problém.Pokud budeš v naprostém pořádku.Ale je to na každém. Každý člověk jiný názor.
31. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy supeeer. :wink:
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, luci.... no tak na KET půjdu +-17.6. a dovolená je od 8.7.
31. kvě 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nebudu vědět vůbec nic kromě toho jestli budu nebudu mít pozitivní test... .
31. kvě 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi... citim se nejak stejne ... mozna mam takove podivne tlaky v podbrisku...ale to prisuzuju tak trosku jeste menstruaci.. ted jsem se vratila od prakticke,.. musim na EKG, moc a krev :frowning2:.. bleee,.. nesnasim tyhle obihacky po doktorech.. Jinak dneska jsem musela pichat v praci,.. lednice doma neni, tak to mam v lednicce v praci,...:grinning:.. no a soucasne i rano a vecer strikam synarel,...
Ahojky rudííííínku :slight_smile:)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, :slight_smile:
hojky Zubíčku :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo a proč máš tak složité předoperační?
31. kvě 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
po mě to chtěli jen před laparkou na kterou jsem teda ale nakonec nešla
31. kvě 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.. nevim, tak to chteji v gennetu.. pred mesicem kvuli polypu,.. a ted to same.. nechapu, ze jim to nestaci a musi to byt znovu.. no to je jedno, je to asi kvuli me bezpecnosti.... jen me nebavi to silene behani :frowning2:
31. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to koukám já jsem byla ve dvou centrech a v obou stačilo vyšetření z krve protože to jsou krátké narkozy... se nedivím, že jsi z toho na mrtvici
31. kvě 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavne v praci,.. uz nevim, co mam povidat, kam jdu...:frowning2:
31. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v kancelari stouraji, kam porad chodim.. a tak a co mi je :frowning2:.. no bes
31. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajda,no v té práci jsou zvědaví. Já nakonec litovala,že jsem to řekla narovinu,kam jezdím. Ale při druhém ivf jsem jim to už tak neříkala. U prvního jsembyla doma od začátku,u druhého jsem to nechala až na dobu po punkci. A také jim stačilo jenom vyšetření z krve. Nikdy jsem tohle obíhat nemusela. Asi to mají všude jinak
31. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se pustila do uklidu,to už mám. Peču bábovku podle receptu z netu. Tak jsem na ni zvědavá a je hodně těstíčka,tak bude veliká. Zítra se chystám dělat špenát s bramborem a vajíčkem.
Evík si dává do čumáčku něco dobrého. :grinning: v hospůdce.
31. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam mnam mnaaaam,.. a mam chute... :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já pořád :slight_smile: a hlavně na buchty. Už aby to skončilo
31. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem udělala tunákovou pomazánku,tak jsem si dala s chlebem a se zeleninou.
31. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prestaaaaaan mluvit o jidleeee !!!!!!! ....grrrr..... :grinning:
31. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, dala jsem si do nosu, ale nebudu o tom tady teda psát :grinning: já mám taky pořád chuť na sladký :wink: dneska mi táta řekl, že se mi určo narodí kluk! já se z toho picnu, jsem mu říkala, že to by pro mě byl šok! :slight_smile: :grinning:

chrobí, no tak radši se poraď s dr, ale snad by to mělo být ok. :wink:

zubajdo: v práci je to děsivý, já to taky tak měla, věděly to jen 3 nejbližší kolegyně a ostatním jsem říkala, že jdu pokaždé k jiné dr., ale bylo to děsný. no jo já taky chodila do gennetu, tak vím, kolik toho tam chtěli, pokaždý ekg, pokaždý hiv :grinning: ale co bychom pro bobísky neudělaly, že? :wink:

rudíku: super :slight_smile:

a kapřík dneska zase nepřišla.... :frowning2: :cry:
31. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já šla na PN hned po zavedení, tak bych to stejně řekla, poznali by to dle kódu Dg. na PN, tak co, ale oni to ti naši zdravoťáci brali super a teď říkám, že mám to našše DRAHÉ dítě :grinning: je to takový pklad, vedle mě zase pase koníčky, já papám a sleduju net...fakt skoro nepláče...a dnes pořád brebentí, zjistil, jak na to...
evi, tak že by kluk???třeba HO má schovaného :wink:
holky za chvilku budete mít taky // a pak uvidíte, jak to uletí, malý bude mít za chvilku 4 měsíce, si ho nestíhám užívat...
31. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rudíku nevím, ale pravda je, že se mi zdál živý sen, že se mi narodil kluk, tak fakt nevím. vím jen to, že jsem to ve snu obrečela, protože se mi zdálo, že mi "ukradli" Barunku :grinning: mně teda všichni od začátku říkají, že to bude kluk, ale myslím, že se pletou :wink: však už brzy uvidíme :slight_smile:
no letí ten čas hrozně, takže chrobí a zubajdo nebojte, uteče to jako voda :slight_smile: už se těším na tu další vlnu těhulkování :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
take premyslim od neschopence po zavedeni.. nechci nic zanedbat,.. vim, ze to nemusi mit vliv.. ale v praci porad litam, stresy,. obcas taham krabice,... prdim na to...radeji si dam 14 dni woraz,.. alespon se naucim neco do skoly v klidku...
minule jsem chodila do prace,.. same porady,.. a konference, clovek porad ve spechu,.. to mi za to nestoji...a pak az bude neco jisteho, tak se do prace vratim,.. a budu delat jen veci v klidu,.. prece jen, chlapu mame dost.. :wink:
Rudíí,.. ták.. ti závidím...
31. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví,... kolikateho mas ten termin?...
31. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj, já to jen doporučuju, člověk se trochu zklidní. zvlášť pokud máš hektickou práci. já taky měla a proto si myslím, že se to první ivf nepovedlo, já byla v takovým stresu a presu..a pak když jsem krvácela a potrácela a byla furt na telefonu se šéfem a makala a jela do nemocnice až někdy pozdě odpoledne, tak to bylo strašný...takže lepší být doma :wink: ale je to jen můj názor. :wink:
no termín mám sice podle ms 19.6., ale podle utz už 12.6., takže příští sobotu :slight_smile: dr. mi říkal, že teď už to může přijít kdykoliv, tak uvidíme :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za pritakani.. nechci vypadat, jako ze jsem lenoch.. ale nikdy jsem nebyla nijak nemocna,.. neschopenku jsem mela snad naposledy pred 10 lety...vzdy si radeji vezmu dovolenou... ale tohle proste nechci podcenit...
divceee, tak to mas za par,.. ty jooo,... jak se citiiis?.. tesis se?.. bojis se trosku?... to musi byt smesice pocitu.. :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubííí, trdlo, vůbec neměj výčitky, taky jsem zpočátku měla, ale určitě bych zase šla hnedle na PN, já měla na stimulku dovču a pak šla na PN a teď je to přes rok, jsem doma, šťastná a ničeho nelituju, jediného dne...je to jen jednou nebo párkrát za život a je to pro miminko, na vše ostatní se prostě vykašli,já první tři měsíce jen spala a jedla i 14 hodin za den a vyplatil se ten klídek, Rudíček je zlatíčko, klidný, vyrovnaný, neplače, nepila jsem kafe, tak mu nechybí žádná droga, spí nádherně a je fakt skvělý i v cizí náruči....no miláček, taky budete mít takové a Evule, ty už toho moc 2v1 nenapíšeš co?? :grinning: neboj, je to v pohodě...no ..jde to
31. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
OKI DOKIIII,.... nemááám.... výčíííítkýýýýýý..... :grinning:.... :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu doooom :slight_smile:))))... páááá dlouhokrčky :grinning:
31. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek