• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
My se nebojíme:slight_smile:
Já jdu k tomu doktorovi..........jsem se objednala konečně do porodky. Taky to je umění se tam dovolat ufff. Takže příští týden naposled k Žu a pak už do Podolí. ty vado to je mazec!!!!
1. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kai to jee dobře, já se bála děsně, pár porodů už jsem viděla a přesto/nebo proto/ jsem měla děsný strach, jste hrdinky :wink:
1. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upřímně Kačí porod je to, čeho se bojím ze všeho nejméně :wink: Ikdyž bych se asi bát měla.....ale nějak mi to nepřijde. Já to mám tak, že jsem hrozná histerka když mě něco zaskočí. Ale jako že hrozná histerka. Projevuje se to tak, že propadám histerickému pláči, který nemůžu nijak ovládnout, ikdyž vím, že jsem jak k...a, a na všechny strany vykřikuji, že tu nebudu apodobně.Měla jsem to i v papírech, když mne hospitalizovali v nemocnici se zápalem plic a zánětem pohrudnice. :unamused: Ale v okamžiku, kdy s něčím počítám a vím, že to přijde tak jsem v naprostém klidu a naprosto všemu oddaná. takový paradox :wink:
.......takže nechtěj, abych se ti někdy dostala nečekaně pod zdravotnické ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a když už jsme u toho, proč se mi to Kačí děje? Jsem nějak psychicky ujetá?
1. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí-Kapříku,teda to jsi mě pobavila.Neboj my to všechno zvládneme. :wink:
1. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda babuleny, všechny to zvládnete na jedničku, jste šikovné holky :wink:

je pravda, že ,když mně Bruníka odvezli do Brna na operaci a já zůstala v Hradišti s Bořkem, tak mně tak trochu Bořek přirostl víc k srdíčku. Tím vůbec nechci říct, že Bruníka mám ráda méně, ale je to tam. Brunda je strašně hodnoučký, milonkatelný, chudátko musel být hodný v nemocnici a za to Bořek si mohl u maminky dělat co chtěl- hysteráky každý den, tak bylmamčou chovaný lupežník jeden. Ted se zase všechno otočilo, že se mně zdá , že začína Brunda dělat ofrky a na Boříka se jen podívám a hned se směje. Tož tak- miluju je oba dva a nedala bych je zanic. A vybrat si, koho bych dala pryč? To bych se nechala odstřelit já sama a to dobrovolně.

1. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý,... já už chci mít nějakééé ty bobečkyyy v břuchuuuu :grinning:

zítra jdu na první utz, tak jsem zvedava, jak probiha stimulace.... jsem nervozni jak zubajda :grinning: :zipper_mouth:
1. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby neboj, to bude dobré :slight_smile:)))
za chvilku je máš u sebe a pak už nepustíš :slight_smile: :wink:
1. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapřííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
.takže zítra referuješ, že? :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned, jak odtamtud vypadnu a dorazim do pracee.... tak prvni, co delam... tak referuju :wink:)))
1. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak já už to sem včera nestihla. dojela mi na návštěvu tchýně a pak mamka s těma zavinovačkama. tak už to mám snad vše komplet. zase mě dnes probudil hlad, tak jsem si teď dala koláček, počkám až začne působit a půjdu si lehnout :slight_smile:

doufám, že už je líp kapříku. :wink: máš pravdu je, to mazec! když jsem šla poprvé do porodky na ko, tak jsem tomu nechtěla uvěřit, že už je to tu! :slight_smile: neboj, myslím, že nejsi psychicky ujetá, že to jsou fakt jen ty hormony a strach z neznáma. Žádná ženská si neumí představit jaké to bude, když najednou už "nikdy nebude sama", protože tady bude na ní závislý tvor! to je myslím naprosto normální! :wink:

jak je lucínku? co špenát? pochutnala sis?

zubajdo: těším se na zprávičky od tebe :wink: myslím, že to půjde dobře!

irmi, rudi: díky za rady na uklidněnou :wink:
2. čer 2010 ve 04:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za hodinu jedu sse sebou na to EEGú pořád na kontrolu kvůli těm mým problémům v těhu, nicméně se mi to stalo i teď, tak těhu to nebylo../ prcka bude hlídat ve špitále kámoška, ale leje jako z konve, tak nevím, jak to uděláme, buď zmoknou nebo bude někde v budově nevrlý a může něco chytit,,,chjo, to úočasí fakt děsně prudí... :frowning2: :angry:
2. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby držím pěstičky :slight_smile:
Ahoj Evi,hlavně že sis včerejšek užila. :wink: No špenátek super. Ale v noci mi bylo blbě a dneska zase ta poblblá žáha pálí jak ďas.
Rudy myslím na tebe,at je všechno v normě. :wink:
Venku je fakt šíleně,tady taky leje a leje. A já se zase nudím a nevím co bych.

2. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko, taky bych se chtěla nudit :slight_smile:)))
Luci přijeď k nám a já tě na týden zaměstnám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budeš koukat jak ti to uteče. :dizzy_face:
Holky jinak dnes jsem spala celou noc:slight_smile:)))))
2. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak to se máš, já ne :sweat_smile: ve čtyři jsem se zas vzbudila břicho bolelo jak ďas, tak jsem si šla dát trochu jídla a pak rovnou do spršky, neb mi tvrdlo bříško...no ale teď jsem jak zmlácená! :frowning2: a co dneska budeš chystat kapříku? :wink:

no jo rudíku, tak snad to zvládnete a Rudla nic nechytí.počasí je fakt děsný, ten občasný déšť by tolik nevadil, ale štve mě, jak je furt zataženo. já už chci na chvíli koukat na sluníčko...

Lucíku, tak si to nicnedělání užívej :slight_smile: ta žáha je fakt naprd!
2. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nějak se mi bortí můj úklidový plán. Jsem děsně pomalá. Takže chci dneska domlasknout tu ložnici. ještě jeden malý šuplík a doukládat papíry. Když už jsem vše poprvé v životě hezky roztřídila a zašanonovala :slight_smile: pak asi doukládám oblečky do skříně (myslím Kubovi a budu dělat pomalu véču pro manžu. A to jsem dnes už chtěla začít dělat tu kuchyň :rolling_eyes:
2. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku hlavně klídek,zbytečně se stresuješ,co stihneš,to stihneš. :wink:
2. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nestresuju, jen bych to chtěla mít vše hotové a pěkně v pohůdce a dobrým pocitem čekat až to na mne přijde :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
až tu bude malej, tak to 2 roky neudělám :grinning:
2. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj uděláš,když to bude potřeba,člověk ani neví,co je schopen zorganizovat,prostě když musíš,tak to nějak jde. Pozoruju to u sebe,když mám málo času,tak mám vše zorganizované a kupodivu když mám času hromadu,tak se akorát poflakuju a člověk to odkládá. Prostě když je něco potřeba udělat,tak se to musí udělat. :wink:
2. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdá :slight_smile:
Kapřík je jako já, taky přebírám kdejaký šuplíček :grinning: a než se to narodí, musí být vše ťip ťop :grinning: . Jsem zvědavá, jak to bude vypadat potom :wink:
Jsem musela překontrolovat, zda jste všechny 3 pokupě, včera jsem k vám nenakoukla
2. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ted přebrala papíry,co byly v konferenčím stolku. Ještě nádobí. A zítra asi vyčistím lednici,když už teda nic jiného.Zítra mám také kurz o kojení.
Ahoj Janysku.
2. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky chtěla mít všechno poukládané, ale nakonec holky, to co jsem dělala jako první, už je zase zabordelené :grinning: kuchyň jsem uklízela v pondělí znovu, scie je pravda, že jak to bylo před tím uděláno poctivě, tak už to teď šlo lépe, ale na druhou stranu lízt po vršcích s velkým břichem nic moc :frowning2: takže tě chápu kapříku, na druhou stranu, co nebude, nebude. prý platí pravidlo: "bordel v bytě, šťastné dítě" :wink: já už jsem taky děsně pomalá a unavená, tak se uklízí hůř...

já jedu za chvíli na cvíčo, tak doufám, že to ještě dám. už se fakt valím jak váleček... :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyweb.cz/Clanky/a4035-Maminky-ted-mohou-mit-Babyweb-stale-pri-ruce-Prichazi-Babyweb-do-ruky.aspx
jukněte sem, sice už máme těhu pomalu za sebou, ale ta knížka je úžasná, dnes mi přišla, je zadarmo, formát A4 pevná vazba 272 stran a je tam hodně o péči o dítě. Platí se pouze poštovné a nebo se dá vyzvednout přímo v obchodě v Praze.
2. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany já už o ní slyšela, když já bych asi nezvládla mít doma ten obal :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jany to jsem přesně já. Myslím, že za to může moje maminka. Nutila mne každý rok před Vánocema komplet vygruntovat pokojík. A to jako všechny šuplíky a tak. Tak to asi na mně nechalo následky:slight_smile:))))))) No holky stále přebírám:slight_smile:
Ale řeknu vám, že jsem fakt ráda. Už mám zbyteček a moc pěkně se mi dívá na to jak to mám hezky srovnané a rozdělené :dizzy_face: a těch nedmyslů co jsem zase vyhodila jééééé a dokonce mi najednou zbyl jeden šuplík prázdný !!!!! :wink:
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jj, to je jediná vada, ale můžeš si na ni pořídit obal :grinning:
Kapří, teď jsi na to kápla, to bude ono, taky jsme před vánoci šíleli s velkým gruntováním a k večeři se mohlo až když se i všude setřely podlahy......bože, já to tak nesnášela.
Jak si to tu teď vše rovnám, tak z toho mám taky moc radost a každý den vše, co se posunulo urovnávám a je hned uklizeno..., tak aby to vydrželo :wink:
2. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo jany přesně. Já se vždycky těšila až bude večeře, protože jsem věděla, že pak bude už klid. A ta lábuž o Vánočních svátcích. Maximálně jsem musela jít s košem, ale jinak mne nechali naši napokoji :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
trauma z mládí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ty jo ale fakt
2. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek