• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jak píše lucka já bych to řešila jinými léky stimulaci atd. na dárkyni je času dost jaké máš LH a FSH svoje bez stimulky?
3. čer 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirek: .. no, rikala, ze by to pri dalsi stimulaci dopadlo stejne...ale na otazku, proc nereaguju, nedokazala odpovedet :frowning2:(( ty joo sileny... ale ja tento cyklus dokoncim i s jednim, pujdu do toho.. bud to vyjde nebo ne,...a pak nevim, kdyz to nevyjde,... :frowning2:... ale nechci vam tu kazit naladu.... jdu se zabrat do prace... zatim pa...
3. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi... LH ani FSH nevim... vim, ze jsem mela vysoky prolaktin... a ty dalsi hodnoty take jine, ptz me kvuli tomu poslali na endokrinologii, kde zjisitli autoimunitni chronicky zanet stitne zlazy... papkam Euthyrox 50/ 0,5tbl denne, coz je celkem nic...
3. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo správně, nevzdávej boj. A náladu nám tu nekazíš, však jsme tu od toho, abychom si tě vyslechly, ne? :wink: jak píšou holky, na dárkyni času dost. a chrobík má pravdu, já taky četla o holkách, co jim prodloužily protokol a daly jim nižší dávky a nakonec to bylo úspěšnější. tak se na to ještě v sobotu zeptej! drž se!
3. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, uvidim v sobotu.. muj to take rika.. at nestahuju brzo gate, kdyz brod je jeste daleko... bylo by fajn, kdyby byly dve a dobre... necham to osudu... :slight_smile:)) diky
3. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajda hlavně to nevzdávej. Jak píšou holky,stačí jedno a šikovné,které se uchytí. :slight_smile: Pro dárkyni se můžete rozhodnout vždycky,ale to bych řešila,až to opravdu bude aktuální. :wink:
3. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky snažilky Wrtulko,Zubajdo,Chrobi,já bych vám to všem tak strašně přála. Když si vzpomenu na ty nervy a stres,tak mám slzy v očích a jsem strašně vděčná za to,že máme aspon to jedno mimi v bříšku. Nikomu bych nepřála,aby musel prožívat to uměle. A včera,když jsem koukala na ten pořad jsem si to všechno zase vybavili. A když to člověk vidí,tak i ty známé osobnosti,které mají peněz jako šlupek,tak si nepomůžou a mají problémy.
3. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojyk holky co to čtu Zubajdo to je mi moc líto! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
ale tak sakryš i ze dvou nebo jednoho vejce se to může podařit já jim dám darkyně! :pensive:
spíš nechápu proč nezkusí jiný druh protokolu/léků.. viz. chrobáček! A hned tě ženou do dárkyně :pensive:
3. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak je to nějaký podělaný celý :pensive:
manža dneska nesl na pojišťovnu tu moji žádost o lázně.. tak nejdřív mu to málem vrátili úplně že tam ani není od gyndařky napsáno co mi je.. to se naštěstí vytelefonovalo :pensive: uff
ale gyndařka mi tvrdila že prý už nemusím k obvoďákovi a to je fáma takže ho s tím vyrazili a musím si to ještě nechat potvrdit od obvoďačky ach jo :pensive: takže zdržení a prý dřív než v srpnu nepojedu (no jo no je sezóna)
to zase bude komplikace v práci protože oni potřebovali abych jela co nejdřív protože není práce a kdo ví ale v září většínou bývá práce víc :pensive:
3. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ta darkyne me teda dodelala... vezmu to v potaz, az kdyz to bude jedina a posledni moznost... jinak se budu teda snazit bojovat,..i kdyz to je tezke,.. a lehce se mysli na to, aby to clovek vzdal..Nechci to vzdat, nechci prijit o ten jedinecny pocit, ze ve mne roste zivot, me druhe ja... vite co je paradox,.. muj sef ma sedm deti.. jeho manzelku neznam jinak nez tehotnou :grinning:.. a to ho znam uz 11 let :grinning:...
3. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajda nenech se odradit. Nám po prvním neuspěchu řekli,at jdeme dodárce spermii,že nemáme skoro šanci. A s tím jsme teda nesouhlasili a nakonec taky čekáme svoje mimi a ještě jsou v mrazáčku. Ty jo sedm dětí to je mazec.
3. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Zuby to je divný.........pokud nerostou folíci, tak by právě měli dát dlouhej protokol, ne? A pokud ti zabíral puregon, tak by ti ho mohli dát znova, ne?
No teď je to těžký. Počkej do soboty a pak bych to asi zrušila a šla do toho za chvilku znova, Aby mi nepropadl pokus :unamused: vím, že je to smutné, ale ještě bych to zdaleka nevzdávala. Poprvé jsi došla dál, tak na dárkyni bych se prozatím naprosto vyprdla. Oni taky hledají vždycky léčbu a čekají jak na to člověk zareaguje..... no. Kočko drž se!!!!!
3. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby jestli máš krátký protokol,tak je to fakt divné. Asi bych zkusila i jiné centrum. Mě připadá,že jsou někde takový zastuzelý na určitým postupu a jiný se jim nechce dělat. Dlouhý protokol by třeba pomohl a každý reaguje lépe na jiné leky.
3. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, .. ona nejdříve ze začátku mi říkala, že mi dá dlouhý protokol,.. ale pak mě vyšetřila a řekla, že to změnila a dá mi takový jaký dala,.. nechápu....a už vůbec nechápu proč si k tomu ještě denně ráno a večer stříkám synarel, který spíš utlumuje... jestli to je kvůli endometrioze,.. nevim.. to mi moc nevysvětlila...
3. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby nedej se,nenech si nic líbit,na všedchno se vyptej,proč to tak je.Klidně to zkonzultuj jinde. Za to nic nedáš. :wink:
3. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubi a ke komu v tom gennetu chodíš? nedej se, jak píšou holky. normoška si připrav otázky, na vše se v sobotu vyptej, ať ti vysvětlí, co se děje!
tak holky, pokojíček uklizen, teď čekám kámošku, ale jsem mrtvá, nejradši bych šla spinkat :grinning:
3. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty jsi ďábel :slight_smile:)))))
já jen poklidila jako obvykle a jdu teď doskládat ty oblečky do skříně. Ať to mám taky hotové. A čekám taky tu kamarádku. Ale nic se mi nechce. Ani spát teda:slight_smile:))))
Ale zase chci uklízet teď a ne až bude hezky :wink:

Zuby jo. Asi jak říkají holky. V sobotu bych se na všechno vyptala.
3. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo ten synarel je místo decapeptylu má to každej
3. čer 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr... puregon a gonal je to stejný v bledě modrým... rec-FSH ... myslím, že změna je potřeba na u-FSH, ale to pochopitelně podle HP
3. čer 2010 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu? to jsem nevěděla. ale na puregon jsi beztak reagovala lépe, ne?
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gonal a Puregon je sice stejný,ale mě ho také změnili,poprvé jsem měla Puregon a podruhé Gonal. Někdo na to reaguje rozdílně. A gonalu se dávají větší dávky. Je na to uplně jiné pero.
3. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,.. s Puregonem jsem mela jen dva foliky a i z toho dve embryjka...
do Gennetu chodim k Lovasove, pry je tam nova....
3. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
připravím zápisníček.. a do soboty ho popíšu s otázkami :slight_smile:... jste hodné, díky, že o tom můžu s někým pokecat....:slight_smile: :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi měla taky dobré. Já měla vždy ke 20 vajíčkům a nakonec z toho zbyly vždy jen 2 embrouši :pensive: a ještě se nechytli......
takže na množství opravdu nezáleží. kolegyně z práce měla vždy jen 3- 4 a vždycky z toho mímo.
3. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,.. doufám, že to bude nyní také tak... předtím mi to přišlo jako obrovské štěstí...ze dvou folikulů, dvě vajíčka a pak dvě Ačková embryjka...
3. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky myslím, že puregon a gonal jsou na stejné bázi...

zubaj: ano připrav otázky, vyptej se, nějaké řešení určitě je, jen se nesmíme nechat odbýt! :wink: tu dr. lovasovou jsem tam nezažila, takže nemůžu říct, jaká je, ale holky si ji chválí! No a jak píšeš, opravdu stačí mít málo, ale kvalitní! :dizzy_face:

chrobí: tobě už se to taky blíží, co? :wink:

kapr: :grinning: je pravda, že je lepší uklízet teď než za hezkýho počasí. to budeš trhat ten plevel, co? :grinning: :grinning: jinak jsem dnes nestihla jen to žehlení, ale co udělám to zítra, dneska jsem už totálně mrtvá. upěkla jsem sekanou s brkaší a teď ještě pojedem ke kamarádce, co mi půjčí kolíbku :slight_smile: mám pocit, že toho mám teda až moc, postýlku, košík a kolíbku, ale jedno z toho odvezu k našim, až tam v létě budem :slight_smile:
a kámoška tu nakonec byla i s 11 měsíční holčičkou, která byla naprosto zlatá, tak už se těším na tu naši holku :slight_smile:
3. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
4. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko Luci,
to je dneska krásný den, že? :slight_smile: co máš v plánu? :wink:
4. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím pro lístek na peníze,tak zajdu do města na čumandu.
4. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to už bude jeden z posledních lístků Luci ne? už brzy půjdeš na md! :wink: jsem koukala, že jste tam měli předevčírem velkou slávu s hokejistama, že? dneska budu držet pěsti tomu berdychovi, je dobrej, postoupit až takhle daleko!
jinak mě pobolívají zuby, teda spíš ty dásně, takže možná zítra ještě sjedem k našim, ale bude záležet na tom, jak mi bude, protože ty delší cesty už jsou očistec! ale zase by mě to možná mohlo hezky naklepat! :slight_smile:
4. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek