Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
3. čer 2010
jak píše lucka já bych to řešila jinými léky stimulaci atd. na dárkyni je času dost jaké máš LH a FSH svoje bez stimulky?
zubajda
3. čer 2010
Lucifirek: .. no, rikala, ze by to pri dalsi stimulaci dopadlo stejne...ale na otazku, proc nereaguju, nedokazala odpovedet 😞(( ty joo sileny... ale ja tento cyklus dokoncim i s jednim, pujdu do toho.. bud to vyjde nebo ne,...a pak nevim, kdyz to nevyjde,... 😞... ale nechci vam tu kazit naladu.... jdu se zabrat do prace... zatim pa...
zubajda
3. čer 2010
chrobi... LH ani FSH nevim... vim, ze jsem mela vysoky prolaktin... a ty dalsi hodnoty take jine, ptz me kvuli tomu poslali na endokrinologii, kde zjisitli autoimunitni chronicky zanet stitne zlazy... papkam Euthyrox 50/ 0,5tbl denne, coz je celkem nic...
evak99
3. čer 2010
zubajdo správně, nevzdávej boj. A náladu nám tu nekazíš, však jsme tu od toho, abychom si tě vyslechly, ne? 😉 jak píšou holky, na dárkyni času dost. a chrobík má pravdu, já taky četla o holkách, co jim prodloužily protokol a daly jim nižší dávky a nakonec to bylo úspěšnější. tak se na to ještě v sobotu zeptej! drž se!
zubajda
3. čer 2010
jojo, uvidim v sobotu.. muj to take rika.. at nestahuju brzo gate, kdyz brod je jeste daleko... bylo by fajn, kdyby byly dve a dobre... necham to osudu... 🙂)) diky
lucifirek
3. čer 2010
Zubajda hlavně to nevzdávej. Jak píšou holky,stačí jedno a šikovné,které se uchytí. 🙂 Pro dárkyni se můžete rozhodnout vždycky,ale to bych řešila,až to opravdu bude aktuální. 😉
lucifirek
3. čer 2010
HOlky snažilky Wrtulko,Zubajdo,Chrobi,já bych vám to všem tak strašně přála. Když si vzpomenu na ty nervy a stres,tak mám slzy v očích a jsem strašně vděčná za to,že máme aspon to jedno mimi v bříšku. Nikomu bych nepřála,aby musel prožívat to uměle. A včera,když jsem koukala na ten pořad jsem si to všechno zase vybavili. A když to člověk vidí,tak i ty známé osobnosti,které mají peněz jako šlupek,tak si nepomůžou a mají problémy.
wrtulkaautor
3. čer 2010
Ahojyk holky co to čtu Zubajdo to je mi moc líto! |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
ale tak sakryš i ze dvou nebo jednoho vejce se to může podařit já jim dám darkyně! |-|
spíš nechápu proč nezkusí jiný druh protokolu/léků.. viz. chrobáček! A hned tě ženou do dárkyně |-|
wrtulkaautor
3. čer 2010
Jinak je to nějaký podělaný celý |-|
manža dneska nesl na pojišťovnu tu moji žádost o lázně.. tak nejdřív mu to málem vrátili úplně že tam ani není od gyndařky napsáno co mi je.. to se naštěstí vytelefonovalo |-| uff
ale gyndařka mi tvrdila že prý už nemusím k obvoďákovi a to je fáma takže ho s tím vyrazili a musím si to ještě nechat potvrdit od obvoďačky ach jo |-| takže zdržení a prý dřív než v srpnu nepojedu (no jo no je sezóna)
to zase bude komplikace v práci protože oni potřebovali abych jela co nejdřív protože není práce a kdo ví ale v září většínou bývá práce víc |-|
zubajda
3. čer 2010
No, ta darkyne me teda dodelala... vezmu to v potaz, az kdyz to bude jedina a posledni moznost... jinak se budu teda snazit bojovat,..i kdyz to je tezke,.. a lehce se mysli na to, aby to clovek vzdal..Nechci to vzdat, nechci prijit o ten jedinecny pocit, ze ve mne roste zivot, me druhe ja... vite co je paradox,.. muj sef ma sedm deti.. jeho manzelku neznam jinak nez tehotnou 😃.. a to ho znam uz 11 let 😃...
lucifirek
3. čer 2010
zubajda nenech se odradit. Nám po prvním neuspěchu řekli,at jdeme dodárce spermii,že nemáme skoro šanci. A s tím jsme teda nesouhlasili a nakonec taky čekáme svoje mimi a ještě jsou v mrazáčku. Ty jo sedm dětí to je mazec.
kapr
3. čer 2010
Hele Zuby to je divný.........pokud nerostou folíci, tak by právě měli dát dlouhej protokol, ne? A pokud ti zabíral puregon, tak by ti ho mohli dát znova, ne?
No teď je to těžký. Počkej do soboty a pak bych to asi zrušila a šla do toho za chvilku znova, Aby mi nepropadl pokus :-| vím, že je to smutné, ale ještě bych to zdaleka nevzdávala. Poprvé jsi došla dál, tak na dárkyni bych se prozatím naprosto vyprdla. Oni taky hledají vždycky léčbu a čekají jak na to člověk zareaguje..... no. Kočko drž se!!!!!
lucifirek
3. čer 2010
Zuby jestli máš krátký protokol,tak je to fakt divné. Asi bych zkusila i jiné centrum. Mě připadá,že jsou někde takový zastuzelý na určitým postupu a jiný se jim nechce dělat. Dlouhý protokol by třeba pomohl a každý reaguje lépe na jiné leky.
zubajda
3. čer 2010
No, .. ona nejdříve ze začátku mi říkala, že mi dá dlouhý protokol,.. ale pak mě vyšetřila a řekla, že to změnila a dá mi takový jaký dala,.. nechápu....a už vůbec nechápu proč si k tomu ještě denně ráno a večer stříkám synarel, který spíš utlumuje... jestli to je kvůli endometrioze,.. nevim.. to mi moc nevysvětlila...
lucifirek
3. čer 2010
Zuby nedej se,nenech si nic líbit,na všedchno se vyptej,proč to tak je.Klidně to zkonzultuj jinde. Za to nic nedáš. 😉
evak99
3. čer 2010
zubi a ke komu v tom gennetu chodíš? nedej se, jak píšou holky. normoška si připrav otázky, na vše se v sobotu vyptej, ať ti vysvětlí, co se děje!
tak holky, pokojíček uklizen, teď čekám kámošku, ale jsem mrtvá, nejradši bych šla spinkat 😃
kapr
3. čer 2010
Evi ty jsi ďábel 🙂)))))
já jen poklidila jako obvykle a jdu teď doskládat ty oblečky do skříně. Ať to mám taky hotové. A čekám taky tu kamarádku. Ale nic se mi nechce. Ani spát teda🙂))))
Ale zase chci uklízet teď a ne až bude hezky 😉

Zuby jo. Asi jak říkají holky. V sobotu bych se na všechno vyptala.
chrobacek
3. čer 2010
zubajdo ten synarel je místo decapeptylu má to každej
chrobacek
3. čer 2010
Kapr... puregon a gonal je to stejný v bledě modrým... rec-FSH ... myslím, že změna je potřeba na u-FSH, ale to pochopitelně podle HP
kapr
3. čer 2010
opravdu? to jsem nevěděla. ale na puregon jsi beztak reagovala lépe, ne?
lucifirek
3. čer 2010
Gonal a Puregon je sice stejný,ale mě ho také změnili,poprvé jsem měla Puregon a podruhé Gonal. Někdo na to reaguje rozdílně. A gonalu se dávají větší dávky. Je na to uplně jiné pero.
zubajda
3. čer 2010
no,.. s Puregonem jsem mela jen dva foliky a i z toho dve embryjka...
do Gennetu chodim k Lovasove, pry je tam nova....
zubajda
3. čer 2010
připravím zápisníček.. a do soboty ho popíšu s otázkami 🙂... jste hodné, díky, že o tom můžu s někým pokecat....🙂 x-)
kapr
3. čer 2010
Tak to jsi měla taky dobré. Já měla vždy ke 20 vajíčkům a nakonec z toho zbyly vždy jen 2 embrouši |-| a ještě se nechytli......
takže na množství opravdu nezáleží. kolegyně z práce měla vždy jen 3- 4 a vždycky z toho mímo.
zubajda
3. čer 2010
no,.. doufám, že to bude nyní také tak... předtím mi to přišlo jako obrovské štěstí...ze dvou folikulů, dvě vajíčka a pak dvě Ačková embryjka...
evak99
3. čer 2010
holky, taky myslím, že puregon a gonal jsou na stejné bázi...

zubaj: ano připrav otázky, vyptej se, nějaké řešení určitě je, jen se nesmíme nechat odbýt! 😉 tu dr. lovasovou jsem tam nezažila, takže nemůžu říct, jaká je, ale holky si ji chválí! No a jak píšeš, opravdu stačí mít málo, ale kvalitní! x-)

chrobí: tobě už se to taky blíží, co? 😉

kapr: 😃 je pravda, že je lepší uklízet teď než za hezkýho počasí. to budeš trhat ten plevel, co? 😃 😃 jinak jsem dnes nestihla jen to žehlení, ale co udělám to zítra, dneska jsem už totálně mrtvá. upěkla jsem sekanou s brkaší a teď ještě pojedem ke kamarádce, co mi půjčí kolíbku 🙂 mám pocit, že toho mám teda až moc, postýlku, košík a kolíbku, ale jedno z toho odvezu k našim, až tam v létě budem 🙂
a kámoška tu nakonec byla i s 11 měsíční holčičkou, která byla naprosto zlatá, tak už se těším na tu naši holku 🙂
lucifirek
4. čer 2010
Dobré ránko
evak99
4. čer 2010
dobré ránko Luci,
to je dneska krásný den, že? 🙂 co máš v plánu? 😉
lucifirek
4. čer 2010
No musím pro lístek na peníze,tak zajdu do města na čumandu.
evak99
4. čer 2010
ale to už bude jeden z posledních lístků Luci ne? už brzy půjdeš na md! 😉 jsem koukala, že jste tam měli předevčírem velkou slávu s hokejistama, že? dneska budu držet pěsti tomu berdychovi, je dobrej, postoupit až takhle daleko!
jinak mě pobolívají zuby, teda spíš ty dásně, takže možná zítra ještě sjedem k našim, ale bude záležet na tom, jak mi bude, protože ty delší cesty už jsou očistec! ale zase by mě to možná mohlo hezky naklepat! 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli