• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi na mateřskou bych měla nastoupit příští týden,dostanu ve čtvrtek papíry. A pak ještělístekt za tu část měsíce. Jinak už ne.
Jo hokejistli tady byli,ty naši tři Žďáraci,ale ani jsem se tam nebyla podívat,protože strašně lilo. Slyšela jsem to až k nám,mám to pár minutek od náměstí.
Teda ty si s těma zubama užiješ.Já musím zaklepat,že vpohodě. Myslíš že bys po cestě Báru trošku popohnala? :slight_smile: Ty jo,už se nám to chylí
4. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda včera tak nějako divně pobolívalo břicho,malej se tam vrtěl,že se mi z toho zvedal žaludek. Ale nebylo to tvrdnutí břicha,to jsem ještě moc nezažila.
4. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš taková řezavá bolest v podbřišku.
4. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera ten kurz o kojení byl super. A paní dělá i laktační poradkyni, a měla tam ještě jednu na kterou nám dala čílo,kdyby byl problém. JE to sice za peníze,ale kdyby to nešlo,tak přijede domů a poradí. Doufám,že s kojením nebudou problémky.
Ještě máme lekci příště,to bude video porod,kojení,šátky a nošení miminka...
Volali mi,že dneska nebo v pondělí mi přijde ta knížka z webu,jak psala Janysek.
4. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale koukám,že na netu člověk sežene všechny informace,co může. Polohy kojení apod.
4. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to nebude nic vážného Luci! mě to břicho pobolívá různě pořád, jak se tam malá vrtí, píchá, řeže, tlačí na různých místech, ale vždy jen chvíli a pak zase chvíli klid. No možná se dneska dr. radši zeptej, když tam jdeš, ne? nebo kdy máš další poradnu? Jinak jsem na tebe včera večer myslela, mi bylo tak zle od žaludku, jsem asi něco špatnýho snědla...teda já vím co, s tou kámoškou jsme tu plácaly pátý přes devátý. měla jsem zákusek, meloun a jahody, samozřejmě se mi večer osypaly ruce ekzémem a ještě mi bylo zle. jsem si nadávala :angry:

a není ta bolest jako bolest na mrchu? mě už to tak bolí tři týdny každý den, ty bolesti jsou čím dál silnější, ale oba dr. mi tvrdili, že je to normální, tak se tím netrápím :slight_smile: v pondělí jdu do porodky na ko, tak jsem zvědavá, co bude :wink:
no právě, jsem si říkala, že by ta cesta autem mohla Barču popohnat :grinning: ale vše má svůj čas, půjde až bude holka chtít. :slight_smile:
4. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Luci na netu se dá sehnat všechno, jen pak nevím, jak budu utahaná příp. nervozní a schopná ty infošky vyhledávat, takže možná to, že ti přijde domů laktační poradkyně, i když jí za to zaplatíš, bude ta nejlepší cesta, kdyby to náhodou nešlo...však uvidíme. je fajn, že je dnes tolik možností! :wink:
4. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný sluníčkový pátek přeji a kontroluji stav Žirafek v Čechách :dizzy_face: :dizzy_face: , jste všechny pokupě??? Evča, Lucka....., co Kapřík?
4. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,je to pomoc,člověk ví,že má komu zatelefonovat,ta naše instruktorka z kurzu bude taky na telefonu. Něco poradila,tak uvidíme. Je nám radila,pokud to nepůjde po návratu z porodky,tak třeba hned za tři,nebo pár dní zavolat. Než si zničíme prsa a bradavky a nečekat třeba měsíc a říkat si,že to nějak zvládneme. tak tak,dneska je možností hromada.
ahoj janysek všechny zatím pohromadě.
:slight_smile:
koukám,že jsme všechny hezky po čtrnácti dnech, Evča,Kapřík,Já , Janysek,to holky budou mít hezky postupně.
4. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám letem, probíráte kojení, no jsem zvědavá, jak to dám....., mám strach, abych se po císaři rozkojila. Mám doma v pohotovosti odsávačku a pořídila jsem si i homeopatika....., nechci nic nechat náhodě, s Lukášem se po císaři s nějakým přikládáním nemazali a rovnou mu šoupli v porodce flašku a já tak jen ručním odstříkáváním přišla rychle o mlíko.
4. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janýsku, a ty už teď máš jistotu, že budeš rodit zase císařem? mně dr. říkal, že se po císaři rozkojit dá v pohodě! bude to sice stát víc sil, ale jde to. já určo chci kojit, bo mi to přijde nejpraktičtější. :slight_smile:

no jo kapřík se dneska ještě neukázala....asi už uklízí kuchyňku :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám přikleplého od začátku.... věk, předchozí operace, tak snad narychlo nenarazím na doktora, co mi bude nutit rodit přirozeně a až když to nepůjde.....
Já dnes peru od časného rána naše hadry, v kuchyni dnes dám jedno okno a budu pokračovat v mytí a přebírání kuchyně.....a příští týden už chci dělat jen pokojíček a mimi věci :dizzy_face:
4. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo prdlačka uklízím:slight_smile:
V osm jsem vstala, došla s Máťou, teď sedla k PC abych vám napsala, udělám si sníďu a jdu kočky na to. Vůůůůůůůbec se mi ale nechce. A venku je tak krásně. Jo Luci máš pravdu. Bude hezky, pustím se do plevelu :slight_smile:))) ale aspoň budu venku. A na zítra jsme s manžou naplánovali výlet :dizzy_face: on moc rád vejletí. Jenže já na to neměla moc času, protože když už jsem byla doma, tak jsem uklízela, nebo něco dělala na zahrádce. Tak se mu to moc nelíbilo.
No a teď jak pořád uklízím tak je doma relativně pořádek a ještě mám jako dobrý pocit, že jsem něco za ten týden udělala tak si taky oddáchnu :slight_smile:
Jo a včera večer jsem se pustila do šití toho kapsáře. aplikace zvířátek nakonec našívám ručně, bo by mě strojem u toho asi šmejklo. a nakonec to vypadá možná líp, protože jako hand make :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nic tak já jdu na ti kuchyň bléééééééé
4. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo janýsku. no musíš od příjezdu do porodnice křičet: "jdu na císaře!!!" :grinning: jo a s tím úklidem to nepřežeň! ty okna prý jsou "vyvolávač porodu"! já už ale taky od rána peru :slight_smile: a chci jít teď žehlit a pak až dojde manžílek, tak uklidíme. já si totiž včera v tom pokojíku dala, když jsem luxovala, tak už to nechci riskovat. mě pak děsivě bolelo břicho, malá se mlela o sto šest, asi jsem jí při tom blbě tlačila, takže dneska už ten zbytek dodělá manžílek :slight_smile: taky bych měla jít ještě dodělat nějaký věci k mimísce do pokojíčku, ale už se mi nějak nechce...nemám to totiž úplně přesně zorganizovaný, ale říkám si, že se ukáže až tu bude, co kde mít a kam si co postavit.. :sweat_smile:
4. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, tak kapsářek chválím, jsi šikula. pak nám ho musíš nafotit! a na výlet jeďtě, si ho zasloužíte! už víš kam? :wink:
se mi právě do té práce taky dneska nějak nechce, tak tu pořád plkám.... :grinning:
4. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně že nafotím. Však už to pak bude finále, takže uvidíte celý ten slavný pokojík ve své kráse. Myslím, že bych to mkohla do konce příštího týdne zmáknout. :dizzy_face:
Výlet vymýšlí manža. Chtěl nějaký hrad ale ty jsou většinou na kopci :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: Včera se mě ptal, jestli jako kilometr do kopce od parkoviště ujdu. No tak jsem ho vyvedla z omylu, že ani náhodou. Takže vymýšlí něco jiného. Myslím, že říkal něco o Kosti a pak Jičínu a Průhonickém parku :wink:
4. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, hnízdíme o106, to jsme to ale šikovné ženušky :sweat_smile: .
Evi jsem četla, že si pak malá ukáže, kde co chce mít :sweat_smile:
4. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapří v Jičíně byly minulý víkend Valdštejnské slavnosti, nyní je tam kulové..
4. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt, jo? No tak to abychom vymysleli něco jiného :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne zirafandy... :slight_smile:)), je nadherne,.. .to by bylo, aby nebylo...zdravim vsechny tehulindy, skoro tehulindy,.. skoro maminy.. proste vsechny....:slight_smile:)))
Je krasne, slunickooo...:wink:))
4. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ...zubajdo tak zítra UTZ?
4. čer 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím taky všechny od úklidu kuchyně:slight_smile:
Venku je oprabdu nídherně, ale mohlo by být tepleji :slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.. jojo,..volali, ze ve 12,00 mam prijit k nejakemu MUDr. Daňkovi...toho vůbec neznam...
4. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek knižka dorazila,je dobrá a je super,že je tam všechno i příkrmy a pod. PRotože tu tlustou bychli mám jen půjčenou a budu ji muset vrátit. Akorát mě dojímá,jak radí při kojení jíst dostatek ovoce a zeleniny. :grinning:
Kapříku ty to s tou zahrádkou moc nepřeháněj. :wink: Budeš to tam mít pak teda hezké. Teda a ty i šiješ,ty jsi šikovná. Já bych šila,ale jsem na to lempl,mamka mě na mašině nestihla naučit. A pletení a háčkování,to je na mě moc zdlouhavé. Já jsem na všechno hrrrr a jak to není rychlé,tak mě to neba... :grinning:
Zuby tak držím palečky na utz a to neva,že jdeš k jinému dr.třeba se zase dozvíš něco nového a jiný názor,zkus se vyptávat.
4. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tfuj tfuj :slight_smile:
4. čer 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj, tak držím zítra pěsti. dr. Daněk je starší dr., který sice trochu blbě slyší, ale vše na co zeptáš vysvětlí :wink: vše bude ok, když svítí sluníčko, tak je to hned veselejší, viď? :wink:

janýsku: no jo hnízdíme :grinning: já už si přijdu v takovém stavu, že je mi to jako všechno jedno, tím pádem už to nechávám koňovi a pak to tam v tom pokojíku nějak douzpůsobíme, jak nám to bude vyhovovat... :wink:

já taky nešiju Luci, jsem na to moc netrpělivá :wink: jinak venku je přenádherně, tak asi půjdu na prochajdu, ale teď spáneček, bo jsem celá zmožená po tom žehlení, praní a úklidu :slight_smile:
4. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kapříku ať tě manža moc nehoní, ale tu kost bys od parkoviště k hradu došla, to je opravdu kousek :wink: a jen do malého kopečka. blbý je se pak ploužit po tom hradě...ale tuším, že prohlídka trvá max hoďku. a zítra tam teda bude určo krásně. a Jičín je přeci hezkej, i když tam nejsou slavnosti....Janýsku, ty to přeci víš, když jsi odtama! :wink:
4. čer 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jičín je krásnej. My pak jeli na prachovské skály,ale to bych těhulím nedoporučovala,je to dost fyz. náročné. Měla jsem co dělat,i když jsem nebyla těhule. V jičíně je toho taky spousta na prohlídku.
4. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek