• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ruda: já byla na UTZ dost pozdě, 4/4 OPU, 4/5 1 UTZ a už bylo i srdíčko
milus: tak moc držím palce, bylo by to super, kdyby to vyšlo :wink:
3. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, nesejčkuj, 4 jsou krásný a určo budou kvalitní, uvidíš :wink:

Gucci, díky, no uvidíme. Primářka říkala, že spermiogram je opět na spodní hranici kdy doporučujou IUI, manža jich měl 18 mil, po promití jich tam zbylo jen 3 mil a pak něco říkala, že 50 % ale nevím co, jestli vitalita, jsem byla ze všeho tak vyjukaná, že nevím. No nějak to dopadne. Zítra nasadím utrouš a uvidí se :wink:
3. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zítra na kontrolu, budou mi brát krev a moč kvůli testům NT screening a doufám, že stihneme i UTZ...18/6 jdu pak na NT screening UTZ, tak doufám, že bude vše ok a už se budem moct radovat i s ostatníma a ne pořád tutlat
3. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, určo jo.

Ten NT screening je kvůli čemu? :confused:
3. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou testy z krve a moči a pak ten UTZ zkoumá, jestli je OK páteř a nosní kůstka apod., je to první velký UTZ
3. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: tak to moc držím palečky...v tvém okolí to ještě nikdo neví? tak jestli jste to vydrželi, tak to gratuluji...Já bych to asi nezvládla to nikomu neříct....

milus: budu na vás myslet at se hezky spermouši do vaja zahryznou :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no ví to rodičové a sourozenci, v práci akorát šéf a jedni dobří kamarádi, kteří nás furt zvali na víno a už nám to bylo trapný :grinning: , jinak to chcem říkat až po tom 18/6, to budu končit i první trimestr
3. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mil myslím, že 3mil který jsou přímo v děloze jsou supr ... kolik se jich tam pri prirozeném cyklu dostane?? ha? třeba tam nějaká šikovná doleze až k vajíčku

gucci jůůů už to budeš pouštět do světa :slight_smile:)
3. čer 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, ahááá. Jsem zase o něco chytřejší :slight_smile:

No já bych to taky chtěla vydržet do konce prvního trimestru, ale jak se znám, tak pochybuju, že to vydržím :sweat_smile: :frowning2:
3. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem také ukecanec, ale snad jsem to nezařekla vše bude dobře propbíhat......Ted budu mít zase nervy, aby toho 10.6. v Unice byla změna z dutinky na fazolku se srdíčkem...Děj se vůle Boží....nebo tak nějak se to říká :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi to už je za týden :wink:
3. čer 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to tak dramaticky netutlala, ale můj šéf je na to blázen, on věděl, že jdu na IVF a vůbec se mě neptal, jak jsme dopadli, až po UTZ jsem mu to řekla a on, že nechce nic slyšet, je hrozně pověrčivý :grinning: a furt mekotá, že až po prvním trimestru :grinning: , tak mě tak zblbnul
ale v sobotu začínám 12tt, takže když s ňákýma kámošema budem, tak už to pomalu říkat budem, stejně to tím neovlivním
3. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi já vím, ale,, že by se z dutinky za týden stala fazolka se srdíčkem? Asi ano, příroda je mocná čarodějka :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: a 10/6 budeš který tt?
3. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: je to tak, co má být , to bude :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: já ani nevím, jak se to počítá? 23.4. jsem měla posl. menzes, 9.5 bylo OPU a 13.5. ET. Tož to vypočítaj děvče zlaté :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, neboj vše bude OK :slight_smile: Úplně tě chápu, že už se těšíte, až to oznámíte známým a kamarádům, to musí být krásnej pocit, že konečně to může ven a je z tebe "oficiální" těhule :sunglasses:

Chhrobi, já dnes opět v práci nestíhám a občas juknu, dočtu.
Jo a mám po tom Orgal... (teď nevím, jak se to píše) pěknýho modráka. A to už je vlastně nachystaná injekce, a bolela víc než ten Menopur, potvora. A volala jsem do CARu, žeprá Pregnyl mám píchnout do břicha ,tak nevím, tohle je asi v každém CARu jinak.

Miluško, jůůů, tak už to máš za sebou. Tak držím pěsti a třeba nějakej šikovnej spermík doputuje, tam kam má, moc bych Ti to přála :slight_smile: !

Tak zase jdu makat, zatím pá beruše :astonished:
3. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vychází mi to cca na 6tt toho 10/6, však si uprav pas na konovi a bude ti to ukazovat :wink:
3. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi: já taky píchala Pregnyl do břicha :wink:
3. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
si to dej do pasu :wink: jestli jsem minule pochopila Gucci, tak jako poslení MS odečti od ET dva týdny a ono ti to tu vyjede
3. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: já to tam ještě nechci psát,když tak až toho desátého. .... :slight_smile:

Izzy: chuděrko, běž pracovat, já bych také ráda, ale bohužel se musím válet doma :angry:
3. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: ee chrobi stimulovala dýl, takže at si to počítá normálně podle poslední MS
3. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo chce zeleninkovou polévečku a těstovinky s kuřecím maskem a sýrovou omáčkou tak at se stavíííííííí, mám toho moooc :grinning:
3. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda ne chrobi, ale irmi, jste se mi popletly :grinning:
3. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, no nif.. se v tom nějak nevyznám. Táákže, když je dlouhý protokol tak se to počítá normoš a při krátkém tak jak jsem psala hore? :confused:

Irmi, já si dám... ikdyž jsme se cestou zpátky stavovali v globusu na sekačku v housce a já si tam dala klobásku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho :slight_smile: , pochopila jsem :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, třeba jen na chvíli, pak by jsi to zase smazala :wink: , ale je to na tobě
3. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: posílám do Litoměřic.............................................
3. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem už zkoušela a tento týden je to 6tt
3. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si myslím, že je to nějaká blbost, no nechám se překvapit v Unice
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek