• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Cholký,.. děkuji..

evi,.. toho Daňka jsem tam vůbec neviděla...tak uvidíme,.. třeba se dozvíme víc...

pá všem.. krásný víkendík... slunečný a teploučký..:wink:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, malý dnes moc nespí, tak nedočítám, jen zdravím, abych se připomněla, na mě ale asi nejde jen tak zapomenout ne? chrobi, zubi hodně štěstí a všem ostatním přípdné lehké porody...a super víkend
4. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky poraďte, co stojí v Jičíně za prohlídku??? Nějak nikdy nevím, kam tam jít :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem toho holky moc neudšělala. Nemůžu se hýbat a mám za sebou 120 cm- je teda pravda, že v těch dvou šedesátkách jseou šuplíky digestoř a trouba. A to jsem teda vycídila.....naloupala jsem ořechy a už nemůžu...... :confounded:
Evi kost je v poho. on našel nějaký jiný drsný hrad:slight_smile:
O víkoši tu holky nebudu budu si užívat sluníčka tak pa v pondělí a Zuby zítra na tebe myslím :dizzy_face: :wink:
4. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

kapříku, já myslím, že jsi toho nadělala až dost! :wink: ať se vám výlet líbí.

my pojedem dneska na otočku k našim, neb mě ty zoubky zase bolí, ale vím, že porodem to skončí. počasí je nádherné, tak si uděláme i krásnou prochajdu :slight_smile:

jasně rudí, že na tebe myslíme :slight_smile:

zubajdo, doufám, že dnes dopadne vše dobře. dej vědět! :wink:

janýsku: já nevím, my se vždy projdem po náměstí a kolem brány a tak.... :wink: odkud přesně jsi?

lucinku: hezky si užij teplého počasí a manžílka :slight_smile:
5. čer 2010 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se ozyvam..... byla jsem u Danka... nakonec videl pouze jeden folikul, ale i tak do toho jdeme,... Ted v devet jsem si pichala Ovitrelle a v pondeli jdu na OPU. Danek rikal, ze kdyz bude folikul prazdny, nebo vajicko nedozrale, tak to pojistovna muze brat jako pokus bez ET a pak lze jit i do pripadneho ctvrteho IVF. Jinak mi sdelil, ze u me pomalu a jiste dochazi k predcasnemu ovarialnimu selhani.. a i kdybych mela konske davky gonadotropinu, tak mi nic nenastimuluji. Nevim proc, ale po dnesni navsteve jsem mnohem klidnejsi, nez po prvnim utz. Vsechno mi vysvetlil, ukazal... i podporil... byl fajn. Kdyz to nevyjde, tak za tri mesice bud pujdu do dalsiho ivf,.. nebo do tzv. nativniho s clostilbegytem, ktery stoji cca 10tis a nastimuluje stejne mnozstvi vajicek, pry zenske s timto selhanim vajecniku mohou reagovat mnohem lepe, nez s konskymi davkami hormonu. No, uvidime.... ted budu bojovat... v pondeli tam mam byt v 7,30...tak ET mozna ve stredu, ctvrtek.. uvidime,.. a vlastne jestli k nemu vubec dojde...tak zatim pa... krasny zbytek vikendu.. je nadherne slunecno...parada...diky vsem za podporu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo: díky za zprávy. je dobře, že ti to všechno dr. vysvětlil a že existují další možnosti, pokud by tato selhala. v pondělí ráno budu moc držet pěsti, aby se při opu našlo ve folíku krásné zdravé vajíčko :wink: dej nám pak vědět!
6. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubi tak to na tebe budu mooc myslet, je to určo přepychové vajucho :wink:
včera večer jsem byla chvilku kámošovi na svatbě, tatík hlídal a malý samo brečerl a usnul až před devátou :unamused: hjo, tak snad se táta nebude příště bát, ale byl v pohodě, tak snad budu moci zase někam vypadnout :wink:
hezký víkoš, už jsem spálená, tak bacha
6. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby tak máš alespon názor ještě jiného lékaře a aspon ti to dobře vysvětlil.
Já byla včera u ségry na oslavě narozenin neteřinky,měla rok.
Holky mě vám je tak divno,bolí mě ruce a nohy.A už týden se mi vůbec nic nechce. Jenom ležet. Včera jsem se trošičku přismahla,to slunko šíleně pálí.
6. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno kočandy. tak víkoš ukázkový, nakonec jsme byli na Kosti, bylo to v poho, pak si došli na bezva pozdní oběd a nakonec byl u nás v parku na Podviňáku koncert. Tak jsem si dala cukrovou vatu, trdlo, manža pívo, leželi jsme na dece i s Matesem a byli spokojení. Prima den.
Dneska přijdou holky z práce a budeme rakletovat. Takže se teď dám do normoš úklidu. Musím zase utřít preach a umýt záchod a koupelnu. Pak snad stihnu udělat ještě nějaký díl kuchyně :dizzy_face: začínám mít pocit, že to do porodu nedám :grinning:
a to pořád nemám sbalenou tašku...... tak zatím...papa
7. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zubi držím co mám :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka.. děkuji za pěstičky...
Jsem zpět.... nakonec k tomu jednomu folikulu přibyl ještě jeden.. a ze dvou folikulů jsou dvě vajíčka, takže se historie opakuje,.. před rokem jsem měla při IVF také dva folíky a dvě vajíčka.. teď už jen, aby byly zralá a krásně se oplodnily,... teda ať je doktor pěkně oplodní.. půjdou na ně s injekcí (ICSI).. Zítra ráno mi zavolají, jak to bude vypadat... Transfer zatím, když to dobře dopadne, bude ve čtvrtek...
papa,.. jdu se dochrupnout,.. nějak se mi klížííí očka.. hihi.. mám dneska dovču..papa..
7. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo no paráda ne? tak ted už jen čekat na embrouše do bříška :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi....jojo,.. ale jeste neni vyhrano,.. jeste z toho nejsou embryjka..ale věřím jim...:wink:)

dívče,.. a kdy ty jdeš ??. .. příští týden??.....kurňa já dneska asi nedospím zítřka.... :dizzy_face:
7. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale budou já věřím, že máš kvalitní vajíčka a že embrya budou :slight_smile: musí.... já jdu ve čtvrtek na UTZ tak podle toho se uvidí
7. čer 2010 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý,.. já ve čtvrtek ET a ty UTZ,.. jsme to samá zkratka... a když bude utz dobrý, tak kdy asi půjdeš na KET?
7. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
20den asi tj příští středu ... tak doufám, že to klapne :slight_smile: ještě se nám do toho napojí ta wrtulka :slight_smile:))))) ta měla jít myslím taky ve čtvrtek tak to by bylo aby to nebylo :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubi, tak jak? :wink: doufám, že vše dopadlo dobře a že nám dáš co nejdřív vědět.

kapříku: tak to budeš mít super, že dojdou holky :slight_smile: a jak jsi pokročila s úklidem? já mám pocit, že to je nekonečný. vždy něco udělám a pak bych zas mohla nanovo....

já byla ráno na monitoru (malá spala, tak jsme jí museli pořád budit zvonečkem a já pila o sto šest:slight_smile: ) a teď odpolko jsem tam jela ještě jednou na kontrolu. dr. říkal, že jsme porodu zase blíž :slight_smile: malá má 3 kg, tak snad nebudu muset rodit dítko s velkou hlavou :grinning:
7. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem vás dočetla. tak zubaj: to je super :slight_smile: určo budou krásně připravený pro maminku ve čtvrtek! :slight_smile:

chrobí: no tak musíš ve čt dát vědět, jak to vypadá, abychom ti držely pěsti. wrtulína tu dlouho nebyla, tak nevím, kdy má jít na další konzultaci....
7. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super, Zubí, na ICSI nedám dopustit, mám z něj Rudlu :wink:
7. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubí držím palečky,dvě stačí,když budou kvalitní,můžou být dovjčátka. :wink:
Evi to jsi ji fakt budila? Tak koukám,jaký už máš týden,to už se Barča může rozhodnou na svět každým dnem. :wink:
Já dneska byla celý den venku. Trošku jsem se opálila a slunila,ale opatrně.
7. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju... moooc... nemůžu se dočkat zítřka,...co zavolají...

Rudísku..... Rudík je nádherneeej...já chcí holčičku, a mám už ženicha :wink:)))
7. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky jsem nachlazená a to dost jak jste to radily s tím česnekem?
8. čer 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :wink:
Chrobi to myslím radila Evik, oloupat si stroužek česneku,pozor,nepoškodit nijak povrch,propíchnout ho,nebo podobně. A cucat ho v puse.
8. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tak to jsem udělala a cucám
8. čer 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

ano chrobí, lucík si to pamatuje dobře! Tak ať je Ti brzy líp. Vyměňuj si ho tak 3x-4x za den! Musíš být fit. Nemůže tě bolet v krku z alergií? Ale i tak by ten česnek pomohl.

Lucí: co máš dnes v plánu? :wink:

jsem zvědavá na zubajdu.....

Kapříku, jaký bylo rakletování? :wink:
8. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já nemám alergie takže je to fakt nachlazení ... jak dlouho mám cucat? ten jeden?
8. čer 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, no já ted popoledne něco poklidím,vyprala jsem a po obědě jedu se ségrou na návštěvu k jedné známé. Sněhování nakonec nebude. Na jednu stranu se mi ulevilo,na druhou mě to trošku mrzí.Ale přijde třeba něco jiného,nebo postavíme domeček.
¨Taky bych měla vymyslet něco k obědu.Ale moc se mi v tom teple vařit nechce,ani nemám chut.Je mi zase nic moc.V noci jsem nemohla spát,žáha mě brala tak,že my bylo na zvracení a to mi je i ted. Ale i přesto,že moc nejím,mám nahoře za čtrnáct dní zase 1kg. :frowning2: Už to radši nebudu ani sledovat.
8. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubí díky, vím, je to přece moje nejkrásnější miminko...
chrobí česnek zabere, zabral mi už tolikrát a kloktej slanou vodu..
a helemese, strana 500!!!
8. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudýs díky to jsem ted taky četla to kloktání .. no zkusím to
8. čer 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek