• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Holky ono to vedro dělá svoje,člověk je spocenej a v létě jsou na to ženské víc náchylné.Chtělo by to sukýnky a větrat.Ale..... Já ted žádnou,do které bych se vlezla,nemám.
Evi a co to budete mít v té hodině kurzu. mě zbývá příště jedna hodina,kde bude video o porodu a kojení. Prohlídku porodnice jsem promeškala,taže si tam mám zavolat sama.A to už se mi nechce,tak na to asi prdím. No já jsem strašný lenoch,od minulého týdne jsem doma nic neudělala,krom vaření a umytí nádobí.
8. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dobrý vývárek bych si dala. Ten mi moc chutná,hodně nudlí.
:grinning:
8. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jo jo já mám teď v těhu pořád děsnou chuť na hovězí - jak maso, tak polívku. ale to je asi tím, že potřebujeme víc železa a v hovězím ho je prý dost..Luci, ale vývárek by ti mohl dělat dobře, ne? po tom by žáha pálit nemusela, tak si zkus taky udělat. jinak já mám naštěstí takovou úžo hadrovou sukni do gumy, tak tu teď nosím hezky pod pupkem :slight_smile:
no tenkrát jsem chyběla na manipulaci s dítětem, což je teda docela důležitý, protože nemám šajn, jak malou budu chytat, držet a tak, ale snad se pudy nějak zvojtí a já to zvládnu :grinning: zítra mám poslední řádnou hodinu, tak na tu se vypravím, ale dneska fakt nejdu, nechce se mi do města. volala kamarádka, tak půjdu s ní a jejím ročním synem na pískoviště tady kousek, projdu se a pak posedím v chládku :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
..............no holky tak dneska nehnu ani prstem. Je mi hrozně unaveně a těžko. Jdu si lehnout. To jsem si chtěla aspoň sbalit tašku. Tak půjdu spát a třeba ještě večer něco udělám. ale mrzí mě to. Další den v niveč. :unamused:
ale já jsem totál grogy. Manža přijel z práce a už taky leží..tak holky papa já jdu do hajan :confounded:
jo evi dnes mi dělali výtěr taky na toho streptokoka. Do konce týdne budu mít výsledky.
8. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééédáááá Rudííí... to je motýlek :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :-****** nádherné fotečky.... kruci to je motivace
8. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, odpočívej, musíš být fit na Kubíka. To nachlazení není nic moc a navíc jsi včera fakt dost makala a už holt s tím břichem tolik nevydržíme! Tak se drž holka, ať je brzy dobře. Spánek a čaj s citronem pomůžou, uvidíš!

no jo zubí, to je motivace! však už budeš mít brzy v bříšku svýho bojovníčka, uvidíš! :wink:
8. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nevydržela a stříkla jsem si kapky do nosu. tak snad se nic tak hrozného nestane. teplotu nemám, ale začíná mě bolet hlava. Tak holt ještě zítra a pak by to mohlo ustupovat. Vždycky jsou nejhorší první dva dni.
8. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tělo ti dává najevo,že máš zvolnit a odpočívat. Tak ho poslechni,nelámej to přez koleno a pomůže ti to i na tu chřipajznu. Vyspíš se.
8. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku přesně jak píše Lucka, musíš zvolnit! :wink: ale Ty to víš. zítra si poležíš a bude dobře, uvidíš. Myslím, že kapkama do nosu se opravdu nic nestane. Už jsme daleko a ty kapky jsou jen lokální záležitost, takže si s tím nedělej hlavu! :wink:

Luci, jak se vám povedlo odpoledne? tady začalo hrozně pršet a už je zataženo a prší jak blázen. ale venku je teplo.
8. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky tak to je vedro, mě to teda tolik nevadí, ale Rudíčka musím mooc chránit, ale dnes jsme byli skoro celý den v trapou a byl skvělý, pak doma pase koníky na holo a je spokojený, už spí pěkně tvrdě, snad bude spinkat do devíti jako dnes a včera..
zubí, díky zapochvalu, čekám na tu nevěstu a nebo kamaráda :slight_smile:
už to budete mít za chvilku taky doma....
Evi to je jen bouřka ne? tady taky maličká byla, ale jinak vedro a opět jasno a bude tepleji....
pěkný večír :slight_smile: žirafindy
8. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko žirafindy,

tak se zase hlásím 2v1 :slight_smile: ale břicho už včera večer a v noci teda bolelo pekelně a dneska to pokračuje, tak doufám, že to bolení nebude mít dlouhého trvání a brambůrka půjde brzy ven :slight_smile:

Rudí, tady byl teda dost velikánskej slivec i s bouřkou. To musí být pro miminka otravné to vedro! Rudík je tvoje zlatíčko, když tak hezky spinká, papá a pase koníky :wink:

Luci, co budeš dnes dělat? :wink:
9. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zubaj: jak je na tom vajucho? :wink:
9. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
Rudí oni to ty mimča asi těžko snášejí ty vedra vid. :frowning2:
Evi no jo,snad už ti to nebude dlouho trvat,hlásí bouřky,tak to třeba bude do konce týdne :wink: ,to je něco vid. :slight_smile:
Já vstala a dožehlila prádlo,co jsem si rozdělala večer. Od samého rána mám nateklé ruce a nohy.Za čtrnáct dní sjem přibrala 2kg :frowning2: ,tak jsem z toho nějak v depresi,zase mi beztak něco dr. řekne.
Ani nevím,co budu dneska dělat. Jesti budu uklízet. Vařit nebudu,manža mi včera dovezl pizzu se špenátem,tak si ji dám k obídku.
Tak jsem zvědavá,co Zubajda.
9. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafandy.... tak mi volali, dokonce už v osm... tak se lentilka drží... má kvalitu 2....a ještě mi na otázku, kolikabuněčné je, tak odpověděla 3CG,..čemuž jsem nerozuměla a ona evidentně také ne... zítra ráno zavolá, jestli bude ET, nebo ne...

mám docela radost...drží se pašák... samotinkej
9. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubi moc myslím,at to vyjde. :wink:
9. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubaj: to je krása :slight_smile: však mu tady všechny držíme pěstičky!!! neboj, zítra půjde k mamince :wink:

Luci: no jo včera ta bouřka ji možná trochu popohnala. Já se taky chystám jít teď žehlit než začne to strašný parno, pak už to nebudu moct dělat. Já taky pořád přibírám, nic si z toho nedělej. :frowning2: Už jsem z toho taky na budku! Mám skoro + 15kg!!!! :angry: Pizinku bych si taky dala. :wink: Nakonec jsem si včera udělala těstovinový salát s tuňákem, neměla jsem chuť na nic teplýho, tak ho mám ještě v lednici a dám si k obídku. No a rozhodla jsem se, že po žehlení zkusím trochu poklidit, ať se malá rozhejbe :wink: Ty natekliny nezávidím, ale taky se mi to dělá, dej studenou spršku a pak na chvíli nožky nahoru. Pomůže to, uvidíš! A moc toho teda dneska radši nedělej, ať tě to nebolí!
9. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chtěla jsem jít umývat okna na chodbu,ale asi to nechám fakt až po porodu. Jdu si vydrbat žabky,mám je nějaké ušmudlané a poklidím doma. Tady to aspon někdo ocení. :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: :slight_smile: jo jo okna na chodbě počkají! jdu na to žehlení, tak zatím ahoj :wink:
9. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨papa,já jdu taky něco dělat
:slight_smile:
9. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já holky ráno poklidila klasika čurbes a jdu na zahrádku plít. Ať něco udělám. Rýma je brutus kapky jsem použila 2x a te´d mi doporučila dr nějaké, které se s mí v těhu. tak je musíme koupit.
jinak mě holky pekelně bolí levá ruka. Mám asi nataženou šlachu či co. se z toho po..... :dizzy_face:
Zubi super!!!!!!!!!!!!!!!!
takže kdyže ET?
9. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, ale nepřežeň to, jasný? :wink: šlacha je blbá, to se ti bude blbě plít...hele prostě ti to tělo říká, ať se trochu šetříš!!! :wink: tak ho poslouchej :grinning: já upekla koláček, uklidila kuchyň, vyprala a posbírala prádlo, ale zatím jsem se do toho žehlení nepustila. otekly mi nožky, tak jim teď dávám odpočinout a žehlení až navečer! :wink:
a pijete už maliník berušky? :wink:
9. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já ještě ne,to mi připomínáš,že bych měla začít pít čaj z lněného semínka a jíst to semínko,to pomáhá při porodu a už to mám možná jen tak tak,jestli jsem to neprošvihla.
A budete masírovat hráz? Mě se do toho teda nechce ,tak na to asi prdím. A Evi dneska mám teda taky nohy od samého rána oteklé. Já umyla koupelnu a wc,dneska už nic. Dala si spršku a půjdu pak chvíli ven se segrou
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já piju i maliník i ten odvar ze semínka :slight_smile: myslím, že maliník se má od 36. týdne ale to semínko už určitě můžeš. pomáhá to i na zácpu a tak... :wink: my hráz masírujeme, ale pokud se ti do toho nechce, tak na to kašli, stejně není prokázaný, že to pomáhá. a třeba sexík je určo lepší :wink: a když jdeš Luci na prochajdu, tak ti nenatečou? mně teda i po procházce, ale zase sedět celý den doma je otrava. taky chci vyrazit, ale teď mi musí trošku splasknout :grinning:
9. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a děláš si jen ten odvárek ze semínka.Nebo ho i jíš? Tak já budu muset začít,zítra si koupím maliník v lékárně. Semínka mám doma habakuk. :grinning:
9. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě je budu mít nateklé ještě víc,ale nechce se mi celé odpoledne válet doma. Ted jsem chvíli odpočívala po uklidu a stejně jsem je měla nateklé i ráno po probuzení.
9. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapří,..... zítra... ale ráno mi ještě zavolájí, jestli embryjko vydrželo.... :wink:
9. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mu věřím, není to žádné ořezávátko :wink:)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mu taky věřím:slight_smile:))
mě holky dorazilo plátýnko, takže můži šít nebesa do košíku plus to ostatní. No takže upeču štrůdl, půjdu plít a večer zase šít. Nakonec se již týden pachtím i s tím kapsářem :slight_smile:)))
9. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, tak už se těšíme až to budeš mít hotový a vyfotíš nám to!

Luci, dám lžici lněnýho semínka a cca čtvrt litru vody a povařím to tak 10 min. pak ten vzniklý "slizovatý" nápoj popíjím a jím i ta semínka, ale musíš je velmi dobře rozkousat. a tak je třeba u toho dost pít, aby to tebou "jen neprošlo bez povšimnutí", ale aby se hezky ten odvárek vstřebal :wink:
9. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v pondělí mě potěšily holky, zůstali stát s otevřenou pusou v pokojíku. Tak jsem měla radost :dizzy_face:
jo a na semínka a čaje prdím.
Já stejně budu blbě rodit. a CS mám pořád 0
9. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek