• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jé kapříí, ty jsi taková šikulka, joo?... také se těším na fotečky tvého výtvoru.. vždycky jsem obdivovala holky, co tohle dokážou..
9. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no odvar ze emínka nic moc, pila jsem na podporu mlíka a kojení, prý to dávali kravám na zvýšení dojivost :grinning: , tak hurá do toho, snad vám to pomůže...
taky se těším na fotečky a taky na porody/vaše :grinning: / a pidi tečku a rostoucí bříško od Zubíčka a chrobčka a nad i wrtulínka...
je hicna, ale v masérně je chládeček, tak tam jdu s mlým pát koníky, jn jsme se šli domů najíst...papa
9. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a foto na dobrou náladu :grinning:
9. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak fotka z časáku :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí... fešák... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudínek je překrásnej :slight_smile: mně to semínko vůbec nevadí... :slight_smile:

proč budeš blbě rodit kapříku? :wink:
9. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já asi to lněné semínko zkusím,na kurzu paní říkala,že se díky tomu lépe rodí,jak to dělá takový ten sliz. Dorazila jsem z venku,no teda nohy mě bolí jako blázen o rukou nemluvě. Tak jsem si hezky dal spršku a ledovou na nohy a ruce. A ted jdu odpočívat.
Rudi ta fotečka nemá chybu. :grinning:
9. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky dííky moc, je to smíšek, už se pravidelně nahlas chláme večer na celé kolo, když děláme blbinky...je to překrásnééé, uvidíte sami, dnbes byl opět kouzelný, skoro se nenosil, pásl a nebo byl v kočárku, udělala jsem s ním spoustu práce
9. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, ty máš úžasné dítko :slight_smile: je klidný viď? to je určo taky tím, že jsi byla v těhu v klidu :wink:

Luci, já včera večer taky otekla jak ďas. Byli jsme na večeři u sousedů a já nemohla těch 150m skoro ani dojít, jak mě ty nohy pálily.... :frowning2: dneska na tom ale nebudu líp. přijede kamarádka na kafíčko a večer zase jiní kamarádi, tak asi budu taky hodně stát a chodit...no uvidíme :slight_smile:
10. čer 2010 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je konec těhu a ty horka, uvidíš, jak pojedeš z porodky lehká a na své vázee :slight_smile:
Rudíček je mooc zlaté dítko, skoro nepláče, je když je fakt důvod a to je jen když ho něco bolí...je to miláček, jak otevře oči, tak se směje a večer se řechtá nahlas, je to kouzelné období...leží teď vedle mě a brblá si něco s ovečkou... :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to přesně je,není to nic příjemnýho. Mě teda bolí šíleně ruce,jen co se probudím a mám je oteklé. Nožky byly ráno docela v pohodě,ale jen co půjdu k dr.tak se to zřejmě změní. Už jsem po sprše a zase mi je vedro šílený. O váze ani nemluvím,ráno jsem sevážila a za čtrnáct dní dvě kg. Ach jo. No snad bude mít Rudy pravdu a aspon polovina zůstane v porodce. Moje ségra přibrala 22kg a z porodky jela lehčí o 10kg. Ale taky měla hodně otoky. A to měla malou jenom 3,2kg,takže žádný macík.
Rudí ty máš teda kouzelné a hodnoučké dítko. :slight_smile:
Včera jsem byla se ségrou na poradně s malou a domluvila jsem se tam na přihlášení. Byl tam pán na poradně s uplně mini miminkem a sám,tak to jsem teda fakt čuměla,jak byl v pohodě a jak to sám zvládal. Byla šíleně malušenká.
10. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte podpory žirafácký :slight_smile:).... tak mi volali... máme si prý pro to krásně vyvíjející embryjko přijet v 13,15 :grinning:... juj, to mám radost....

A chtěla, abych si vzala s sebou vodu.. to má nějaký smysl, aby byl plný močák??? u Apoli nic takového po mně nechtěli...
10. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hurááááá...... jo zubaj v některých centrech to dělají s plný močákem nechápu proč já jsem měla transfer 2 x bez

KET 16.6.
10. čer 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo, tak supeeer :grinning: mám ohromnou radost! no musíš mít plný močák, aby dobře přes utz viděli (nemůžou dělat vnitřní, ale dělají ho přes břicho), že Ti ho tam hezky strkají :wink: vyčůrat se budeš moct až asi 20 min po zákroku, takže to bude trošku naknap, ale zvládneš to!

jojo Lucí, asi je to ta voda. já cítím, že mám i oteklý stehna a lýtka...takový divný, ale to snad půjde všechno ven :wink: zase teď v tom horku nechci míň pít, tak pořád běhám na záchodek :wink: jinak si jdu umýt vlásky a nabarvit ještě jednou přelivem, už mi to zase slezlo. manžel si ze mě dělá srandu, že si ty vlasy stejně brzy budu rvát, tak ať jsou aspoň umytý :grinning: jinak v noci jsem špatně spala, jednak se potím ale bolí mě břicho už docela pekelně. ale kontrakce žádný, jen to břicho...tak uvidíme. :wink:

kapříku, jak je? už je líp? :wink:

rudí, taky bych chtěla takové zlatíčko :slight_smile: já doufám, že nějaký ty kilka v tý porodce nechám a zbytek pak dosportuju. já už se tak děsně těším na brusle nebo třeba na běh...už jsem po tom úplně nemocná! a to i přes to, že si přijdu jak balón :grinning:
10. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí: tak super! :grinning: už nebolí v krku? :wink: mám z vás radost holky. už jen wrtulísek do party a máme tu další vlnu! :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebolí :slight_smile: jsem se vyléčila tím česnekem asi :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé chrobííí 16.6, to už je příští týden, to je paráda.. :slight_smile:)))))),.... jupííí.....

oni mi budou dělat během toho vkládání utz, joooo????... to vůbec neznám.... jsem přišla k Apolináři,... strčili to do mě a šupajdila jsem domů, aniž bych chvíli čekala nebo ležela.....
10. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubí: jasně, na velký obrazovce před sebou uvidíš, jak ti ho tam vkládají. je to super. budeš-li chtít, vem s sebou i muže, ať si zaasistuje při té asistované reprodukci :wink: sestra drží utz na tvým břiše a dr ti dovnitř strká tu trubičku s embryjánkem a přitom se dívá na tu obrazovku taky :wink:

chrobí: tak to je super a jsi připravená na hýčkání broučka/broučků??? Kolik budete nakonec vkládat?
10. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zubi v gennetu si teda pak těch 20 min poležíš...teda dřív to tak bylo. řekli ti ať si vezmeš košilku noční, ne? a přezuvky...???
10. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně peřinka nachystaná :slight_smile: na dva kousky ... byly prý hatchující tak snad se jim bude u mě líbit
10. čer 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně že bude chrobí. o tom nesmíš pochybovat :wink:
10. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí jinak nejedou na dovču :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, řekli,... tak tam budu chvilku chrupkat,.. tak to je parada... ten muj chlap se na to nemuze dockat :slight_smile:) az uvidi jak mi to vkladaji,...

chrobííííčku... hatchující kousky,... tak ty jsi jasnáááá :slight_smile:))))... jako hvězda :slight_smile: :wink:
10. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky těším na to že může jít se mnou to už prostě musí klapnout ,,, taky jsem byla předtím sama bez obrazovky ted to uvidíme :slight_smile: jak nám dají naše dvě dětičky :slight_smile: a už s náma zůstanou :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
supééééér teda holky jedny šikovný, zubí to u nás se leží půl hodinka a já leželai v uttě, raději, mámee to dvě hodiny cesty, aby se rudla neztratil v gaťkách :grinning: sem se pak bbálaa i na záchod, ale vypadnout neemůže, jue to jen pocit a taky jsem je kluky viděla na obrazovce, je tu milušenké.
Jo rudlu bych vám přála všem, spinká bez problémů od zčátku když je vzhůru 85 procent se směje, hoílky z prochajdy se ptali, co mu dávám za odvary :grinning:
tak to je skvělé, budou zase dvě maminky a březňátka, toto období je dle mého Dr. nejúspěšnější, je sluníčko a vitamíny a pohoda...a termín porodu na jaro je dle mě taky nej..tak hurá na nevěsty!!!!
10. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo zubaj. jen si řekni předem, že tam manžu chceš, oni mu budou muset dát mundúr :wink: neb se to dělá ve "sterilním" prostředí! :wink: tak ať vše dobře klapne! :wink:
10. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve sterilním joo?.. teda já se pominu....když si opět vzpomenu na Apoli, ... tak bych brečela.... stříkla to do mě v místnosti, kde se vydávají léky a kam každou chvíli chodila sestra pro něco... strašnej chaos...

10. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ta wrtulka ???
10. čer 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: no jasně, na sále. ne na tom, kde dělali opu, ale na vedlejším :wink: řekni to ale opravdu hned při příchodu, že tam chceš manžu, aby se zařídili :wink: pak tě převezou na vozíku k postýlce a budeš muset těch cca 20 min ležet s plným močáčkem! ale to pro bobíska vydržíš!!! :wink:

chrobí nevím, dlouho tu nebyla!
10. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubaj u nás v car nám říkali,že na ponkci vyčůraná a na transfer s plným močákem. Asi to tam pak líp drží ci co. :grinning: A u nnás to funguje tak,že mě po ET nechali ležet asi deset minut na sále,pak jsem měla počkat chvíli v čekárně. A nemusela jsem mít noční košili,řekli jen vzít si s sebou sukýnku. Asi je to všude jinak.
Evi v takovémto vedru je potřeba pít a naopak když pít nebudeš,voda se ti bude víc zadržovat. Je potřeba pít hodně. Já si dávám ted vodu i na noční stolek. Mívám dost sucho v krku. Teda malej dneska zase řádí a na utz mi připadal takový oplácaný. :grinning:
Chrobí supeeer. :wink: tak bude KET. A takové pašáky máš. :wink:
10. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek