• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jó Lucí není čeho se bát, že? a mě neřekli jak mám přijít... takže si pro jistotu košilku beru ale budu ležet jen 15 min takže jsi mě Luci potěšila, že u tebe se chytl i za 10min
10. čer 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubí tak u nás samo taky na sále, leží se pak půl hodinky na pokojích jako doma, asi č na pokoji se sprchou a záchodem, ale spíš domácí než špitální prostředí, pak se jde domů a košili svou a nebo jejich...je to jak kde
chrobí to je skvěléé,holky moje milované VYJDE TO!!!
10. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo jo ted to vyjde :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré odpoledne kočky :dizzy_face:
Jste toho naprndaly zase!!!!! :wink:
Zuby chvála obrovitánská!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak mám obr radost. :wink:
Chroby a ty 16tého, jo? No tak to už se těším rovněž :wink:
Holky tak k otokům. Mám nateklé ruce a prsty jak blázen. Bolí mne ta šlacha taky pekelně, takže super ruce. :wink: te%ď jí mám zavázanou stahovákem tak uvidím.
Jinak ráma polevila, a naběhl opar pod nosem jak prase. Takže klasika. :unamused: no tak teď přežít týden než se zahojí nebo aspoň další 2-3 dny až přejde do stádia stroupku a snad bude lépe. Kubík má po 3 dnech oddechu zase 2 dny čutací tak je to sranda. Honíme se s nožičkou a prdíznou. Vždycky ji na mě někde vystrčí tak mu na ní máčknu a on pak utíká :grinning: je to prča. Ovšem v okamžiku kdy na něj šahne taťka tak je jak zmraženej.
Jinak dnes mám holky pracovitou. Mám docela dost elánu. Takže jsem byla od rána na zahrádce a nakonec jsem ji celou vyplela. Takže o víkendu koupíme mulčovací kůru a tím je pro letošek hotovo :wink: včera večer jsem ji i postříkala proti plevelu, tak snad bude pokoj.
Na závěr jsem si hodila sprchu, umyla si vlasy a teď přemýšlím, jestli se ještě pustím do té kuchyně když mám tu uklízecí :slight_smile:
večer budu zase šít. už se blíží kapsář do finále :wink: pak se vrhnu na ten košík. To bude prča. :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Rudí krásná fotečka Rudíčka :dizzy_face:
10. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff, tak jsem zpet... i s bojovnikem v bruchu... :slight_smile:))
10. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za držení palečků..... dělal mi to Mudr Daněk,...pořád si něco mrouskal pod vousy, vubec jsem mu nerozumela,.. ale to nevadi... pritel byl se mnou na sale, tak mi to pak pretlumocil.. chvili se nemohl dostat pres cipek,.. ale po chvilce snazeni byl tam i s nasim petibunecnym bojovnikem.. pry se zrovna delil,... snad bude u me pokracovat v brisku
10. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuk jste tu někdo? :dizzy_face:
10. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,.. ahojky wrtuuuul...!!!... jak jéé, byla tu po tobě sháňka....
10. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo já byla v Práglu víš :wink: tobě gratuluju těhulko tak pořádně dž plod!
10. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi dělali tu průchodnost vejcovodů tak to mám ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže může být IUI jen nevím kdy protože jdu na UTZ v sobotu a osobně dle předchozích cyklů bude ovu v neděli nejpozději v pondělí v neděli tam nejsou a v pondělí nemůže manža :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
osobně si myslím dle předchozích cyklů píšu jak tatar omlouvám se
10. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby supeeeeeeerrrrrr :dizzy_face:
wrtul gratulačka. A pryč je už od samého rána, jo?
10. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no on má v pondělí úřední den a to nemůže do Práglu a zpět u nás je to tak na 3 hodiny akce víš :pensive:
10. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já myslela že bys mohla doručit spermoníky sama, ale to by cestou umřeli :frowning2:((
10. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu se posune na úterý a basta....ve středu půjde chrobáček.... a je to skoro při jednom :wink:))...
10. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zubi na úterý se asi neposune spíš bude v neděli :pensive: přirozeně
10. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale tak já sem s tím tak nějak smířená že nám v sobotu řeknou kdy se máme snažit doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to se vsákne... já musím být vždycky posledníček :pensive:
ale ani z toho nemám tak moc špatnej pocit.. byla sem si dneska zařizovat lázně a už vím i v kterém budu hotelu a už se tam moc těším!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulín, super přístup, lázně si pěkně užij a třeba to klapne přirozene, když jsi o.k. průchodná
Kači díky za pochvalu a nepřeháněj to !!!!!
Zubíčku, tak to je super skvěléé těhuléééé
chrobí tak už ty nástup z chvilinku :slight_smile:
teda to jsou skvělé zprávy!!!!!
10. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už cíííí vědět výsledeeeek..... mučenííí.... :grinning:.....
11. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýý, co jste otěhu...popište nějaké zvláštní stavy po ET,... kurňa... první den a já začínám magořit... :astonished: :astonished: :astonished: Nebo, že by to bylo tím vedrem,... no nevím nevím.... :grinning:
11. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj kolik máš utroše?
11. čer 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus všechny :slight_smile:

wrtulko tak ty jsi jednička :slight_smile: můžete se krásně snažit :slight_smile: a příští měsíc dáte IUI ne?
11. čer 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.... 2-0-2.... a ještě denně čtvrtku anopyrinu...
11. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mám stejně utroš a anopyrin nemám
11. čer 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
on mi o tom anopyrinu rikal vcera doktor, co mi delal eT,...at si ho koupim (je bez predpisu),.. a at si davam ctvrtku denne,.. ze je to dobre, ptz prokrvuje sliznici a bobis se bude lepe zavrtavat...
11. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj fakt? já myslela že to na nějaký ty hematol problémy... a odkdy to bereš a kolikátku ? a jak dlouho to máš brát ?
11. čer 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko a tuby drž se:slight_smile:
Chrobi ty chystej duchnu a Wrtul, kde tedy budeš? V jaké,m hotelu?
Kde je Evík s Luckou?
11. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chystám chystám :slight_smile: už mám dobrej základ tak to trochu přikrmíme :slight_smile:
11. čer 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyť taky si to sněhuláci zaslouží:slight_smile:
Kdy je budou rozmražovat?
11. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek