• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
16.6. :wink:
11. čer 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minule jsem měla přepěstováno tak to nebylo dobře ted musím vypěstovat akorát :slight_smile:
11. čer 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.... je to myslím 400...tzn 100 denne... stoji to asi dvacku... a mam to brat jako utrous... do te doby nez se zjisti, ze se povedlo, nebo ne...
11. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chrobi.. a jak si pripravujes tu sliznici???...to je nejaky postup?.. ty brdo.. to jsou veci..

holky, my bychom si mohly normalne otevrit soukromou kliniku...
11. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kontrola těhulek, Kapříka jsem zahlédla a co Lucka a Evča?????

Zubí, drž !!!!!! :dizzy_face:
11. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
utrošem a pozitivní myslí :slight_smile: minule mi vyrobili už 10DC 16mm a byli strašně v pohodě.. a ještě utroš 2-2-2 no nemyslím si, že to bylo dobře hlavně z toho byl polyp... uááá

tak já nevím jestli ten anopyrin dát taky :slight_smile: už jsem to zvažovala jednou
11. čer 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku... drz sec muzu :grinning:....

chrobi... na ten anopyrin se radeji zeptej,.. aby ti neublizil... prece jen domaci leceni....
11. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele oni neschvalujou ani prednison takže určo mi anopyrin nedoporučí ... helios jede na správná embrya ..
11. čer 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne děvčátka,

já byla od rána v porodce na kontrole. monitor dobrý, malá chvíli hupsala, ale pak usla, tak z ní sestřička byla nešťastná :wink: ale mýmu dr. to stačilo, říkal, že vše ok :slight_smile: no ale od pondělka jsme vůbec nepokročily :frowning2: tak jsem z toho smutná. on teda říká, že to může přijít kdykoliv, tak ať neplaším a že se to hezky všechno připravuje, ale já už jsem tak nějak chtěla slyšet: rodíš!!! :grinning: :grinning: ale co, termín mám zítra, tak se uvidí. třeba bude Barunka pinktlich po tatínkovi :grinning:

jinak zubaj, ty jsi teď neprokazatelně těhotná, takže drž plod a žádný velký skotačiny, jo? bohužel ti nemůžu poradit příznaky, protože ten blbej utroš hrozně zkresluje. já na to přišla vlastně tak, mi bylo velmi zle i po malém množství alkoholu, což mi normálně nebývá :slight_smile: a když se to opakovalo po třetí, tak jsem udělala test :wink:

chrobí: to je super, že jsi takhle připravená :wink: ty dostaneš bobísky do bříška a já z bříška :wink:

wrtul: no domácí snažení je přeci fajn, ne? a jak píšou holky, příští měsíc můžete to iui zkusit. a lázně ti úplně závidím, to bude nádhera, krásně si odpočineš a nastartuješ tělíčko...a třeba už tam ani nepojedeš :wink:

janýsku: jak je? zvládáš v tom horku? já jsem úplně mimo :slight_smile:

kapříku: ty zas ďáblíš. zahrádku ti chválím. doufám, že už ses včera navečer do té kuchyně nepustila a že jsi odpočívala. ty otoky nejsou žádná sranda! já si sprchuju nohy studenou vodou pořád, aby to trochu splasklo! :wink: a co kapsářek, už je hotový?
dneska se šetři, jo? ať se Kubík ještě hezky peče u maminky!!!

lucíku: a kde jsi ty? co děláš? :wink:
11. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, čurky mi tečou pod prsama na břicho, je to děs, ven vybíhám jen se psem na lůlačku, jinak jsem zabedněná v baráku a i když jen sedím a občas popojdu a něco urovnám, je to očistec.... Ještě jsem se ani nepustila do toho praní, páč vidina stání u prkna se žehličkou mi děsí :slight_smile:
11. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať je malá tedy po tatínkovi a zítra už si dá říci!!!! :grinning:
11. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas janýsku, já rychle žehlila v úterý a i tak jsem myslela, že u toho zhebnu. teď už bych do toho nešla :slight_smile: však to pak vypereš a vyžehlíš rychle, uvidíš. a třeba synátorek pomůže, ne? :wink:
já taky jen tak polehávám a sprchuju se. :slight_smile: nic jinýho se s tím pupajzem ani moc dělat nedá. můj problém je, že bydlíme v paneloši a máme okna na jz :slight_smile: takže super pařuňk. až přijde manža z práce, tak možná pojedem ke tchýni do baráčku, neb tam bude chladněji! :wink:
11. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evííí... takže mě nabádáš pít alkohol ??? hihi... hmmm, dala bych si svěží, studené bílé vínko... včera na to byl večer jak stvořený.. ale bohužel nemáme ještě kuchyň, takže nic studeného... béééé :frowning2:(((....
evi.. je dobře, že jsi v pořádku,.. malé se asi neche do toho hice.. se nedivím... je to chytrá holka :wink:
11. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj ty zůstaneš doma jo?
11. čer 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo příští týden bude líp tak si Barča nechává pěkně do chladnějšího počasí
11. čer 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.. nene.. jen včera a dnes mám dovolenou,.. já bych to asi doma nevydržela... sice jsem říkala že půjdu na PN,.. ale kdo by za mě platil účty :frowning2:(((.... snad ty první čtyři dny po ET jsou nejdůležitější..
11. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím :slight_smile: mě by doma z těch myšlenek šlehlo já budu pěkně v práci, mám v plánu divadlo, festák atd. at si děcka zvykaj :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u tebe radši jo ... ale u mě ty hatch.blasty se snad musí přilepit do 24h ne?
11. čer 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.. tobě je tam vstříknou.... a jak přiletí na dělohu, tak se rovnou zakousnou a nepustí... :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já už je chci vidět :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně moc nechápu jak můžou transferovat hatch. blastocystu aniž by ji poškodili :unamused:
11. čer 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně zubaj, ale až tak za týden :wink: to už bude zahryznutej a budeš to moct ozkoušet :grinning: to je průda, že stále nemáte tu kuchyň, teď je to bez ledničky docela očistec, co?

jo jo holky, neomezujte se, mají-li se hryznout, tak se hryznou :wink: samozřejmě nechoďte na bunge jumping, ale jinak bych se chovala normálně jako před ET. Jediný, co bych doporučovala nemít stresy v práci ani doma, to je podle mě důležitý!

chrobí: se ti ani nedivím, že už je chceš vidět, neboj, však se dočkáš! :wink:
11. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez lednice - přesně jsi to označila.. OČISTEC... šilený... hmmm....tak já teda týden vydržím s tím alkoholem.. :wink:)... :sweat_smile: :sweat_smile:

11. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jojo já se budu chovat normálně kromě sportu ten fakt vynechám .... no jo my je máme v dusíku už dlouho :slight_smile:))) tak se jich nemůžeme oba dočkat :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: :grinning:

chrobí: jasně, myslím, že to je správný přístup :wink: kolik jich tam vlastně máte uloženejch?
11. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě jedničkový a dvě dvojkový takže ty dvojkový si necháme na třetí dítko na pozdeji:slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrá taktika chrobí :wink:
11. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi super super super :wink:
zuby rovněž.
Já dneska celý den šila. Hned od rána je takové vedro, že jsem se do ničeho ani nepouštěla.jen z kapsáře jsem přesedlala na košík a zatím se tedy musím pochválit. Myslím, že mi to jde. Jen jsem čekala, že to půjde rychleji. Už mám hotová nebesa, a základ vnitřního mantinelku. Ten musím jen ještě zaobroubit z venku, našít na něj volánek a navléci gumku a je hotovo. Pak udělám mašličku na nebesa a asi tam pověsím srdíčka, pak mašli kolem košíku na parádu a vrhnu se na peřinku s polštářkem:slight_smile: asi rovnou ušiju 2 povlečeníčka na výměnu. Kdyby náhodou. Tak já jdu s matesem, pak hodím opět sprchu, udělám si papu a pak přijde kamarádka na nehty. A večer se půjdeme s manžou občerstvit :dizzy_face:
tAK PAPA
11. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak Kapříku, to jsi byla včera teda hodně pilná :slight_smile: jsi šikulka v tom vedru sedět u stroje! :wink: Co plánuješ na dnešek?

já hlásím pořád 2v1. bříško bolí, ale jinak nic.

Luci, kde jsi? :wink:
12. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
Evi už jsem tu. :slight_smile: Já včera měla lítací den. Manža mi nechal auto,tak jsem jela do Vel.Mezu vyřídit na firmu mateřskou,pak k ségře,zajeli jsme si do hospůdky a pak domů. Tak jsem dojela až večer. Musím říct,že klima mi včera fakt pomohla,jinak bych do auta asi nani nesedla. V pondělí jdu ještě na sociálku,poštu a vyzvednout si papíry u tatky.
Jinak jak jsi zvládla to včerejší vedro.Tady bylo na padnutí,se nedalo ani spát. A ze čtvrtka na pátek byla šílená noc,zvracela jsem a nemohla spát. Včera to krom toho vedra bylo lepší.
Vy jste toho teda naprndali. To musím všechno dočíst. :grinning:
12. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek