• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
nerodíme??? myslím na těhule, tohle vedro musí být na zdechnutí.....úpřímně vás lituju a přeju prcka z tla ven../teda nee pokud je to ještě brzo../už to bude..uvidíte, pak můžete hned ven, to já nemohla, byla zima.....
12. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, já pořád nic, bříško pobolívá, ale jinak se nic neděje :slight_smile:
Luci, tak to sis včera užila. :wink: Já nakonec navečer taky jela autem pro manžela a musím říct, že mi v autě při klimatizaci bylo fakt nejlíp a pak jsme šli na procháku do lesa a sedli si v zahradní rest. v chládku. tak jsem si dala točenou kofolu a malá pak řádila jak pominutá ještě ve 23h, přičemž já už chtěla spát...tak jsem klimbala a břicho mi lítalo ze strany na stranu a manžílek se na něj díval a říkal, že to je sranda, máma spí a on s Bárou koukaj na telku :grinning: :grinning:
dneska odpol. pojedem ke tchýni na zahradu, tam snad bude líp... :wink:
12. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, ještě máš týden čas, ale věřím, že je to otrava, už e tááák moc těším na zprávičku a na fotečky a dojmy.....úplně mě to dojímá, ještě pořád a všešchno,dávala jsem do krabice na půdu pidi věcičky po malém, jak vyrostl a řvala u toho jako krokodýl...jak byl malinkatý a to nebyl prcek, ale teď je to už proti tomu chlápek :grinning: chjooo, to letí děsně moooc, za chvilku vánoce a bude se snažit chodit.... :slight_smile: za chvíli se mi bude týskat po miminečku a budu mít v hlavě druhé, což zatím nemám...ale ai to tak dopadne..uvidíme...užívejte každý den, už se to nevrátí..
12. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak malá takhle řádila jo?Ty jo to jsem zvědavá,kdy se Barča rozhodne na svět. Jestli bude nějaká bouřka. No a u nás je nakonec pařák jako prase. S prominutím. Ted se asi půjdeme kouknout jenomu kamarádovi na nohejbal.
Rudy letí to jak voda vid,já když včera viděla malou od ségry,že jí byl rok a co vymýšlí za chujoviny. Tak je to taky mazec. Ale je to pořád hezké období. A je s ní strašná sranda. :slight_smile:
12. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, ale podle utz máme termín dneska :grinning: tak uvidíme, ale už se na ní těším :wink: no jo, však já mám pocit, že i to těhotenství uteklo jak voda!

Luci, no jo řádila :slight_smile: teď už řádí tak nějak pořád a to podle knížky mají pohyby v posledním měsíci trochu utlumovat. tak to u nás teda ne :slight_smile: ale jsem ráda, aspoň vím, že je v pohodě. jinak my byli u tchýně na zahrádce a bylo to fajn, seděla jsem pod stromem a četla si :wink: jak jste zvládli to dnešní horko vy?

12. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady začalo pršet, je lepší vzduch, konečně snad zmizí i pár potniček..
i to už bude co chvilku, věřím, že se těšíš, uteče to aa budete doma dvě....tak ať je rychlý a bezbolesti..
Luci manža se těší až bude prckovi rok a bude s ním ty vylomeniny dělat...
12. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to je asi všude stejné,chlapi se na mimi těší,ale až to trošku povyroste a můžou je učit vylomeniny,to je teprve něco na ně. :slight_smile:
Evi tak jak? Byli u vás také bouřky? Tady celý večer a v noci pršelo,ale krásně se vyčistil vzduch. A je konečně příjemně a pod mrakem. Asi pojedeme na výlet do Brna,ale celkem se mi ani nechce. Ostatní chtějí na přehradu na lod a to mě se teda nějak nechce,mám z míst,odkud nemůžu utéct nějak fobii,nebo možná jen z těch lodí. Do jeskyně bych šla hned.
13. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, se ani nedivím, v tvém tt už bych se na loď taky bála, rrodit uprostřed vody....
tady taky pršelo a bouřilo, ale jen večer, pak nicc, teď je pod mrakem,ale okna dokořán, venku je teplo, ale svěží vzdoušek...konečně!!!miluju teplo, horko, ale v noci spím raději v chládečku, dusno nemusím,...
Co Evule ještě s náma,???
13. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, nebojte jsem tu. :grinning: bříško stabilně pobolívá, ale zatím se neděje nic zvláštního. tady včera jen tak dvakrát sprchlo, takový lehký letní deštík, ale aspoň se i tu vyčistil vzduch, neb teda foukal docela velký vítr! venku je teď teplo, ale pod mrakem a já mám hrozně nízkej tlak, tak se trošku motám. chci jít s manžou ven na prochajdu, ať se trochu hýbu a třeba se malý bude chtít ven :wink: jinak nám ten vítr ale včera poblbil anténu na baráku, takže nám nejde telka, což teda trápí hlavně manžílka kvůli fotbálku :frowning2:
Rudísek má potničky chuděrka?
Luci, já se Ti taky nedivím, na loď bych taky nešla. Ale na výlet jo :wink: Tak ukecej manžílka, ať jedete do Brna, ale bez lodi :wink:
Dneska se mi zdálo, jak už bez bříška lyžuju :slight_smile: už se nemůžu dočkat, na brusle, na běh a na lyže :grinning: i když vím, že po porodu budu bolavá a bude to ještě chvíli trvat, ale tak nějak už se moc těším.... :wink:
13. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy no a nakonec jsem tam šla,bylo to v poho,dali jsme po přehradě jen asi 20min jízdu,vystoupili,dali siněco na zub,poseděli a pluli zase zpět. Takže v pohodě. Počasí dneska super. Nohy mám oteklé jak konve. Tak se těším na ledovou spršku.
Evi mě se teda o malém moc nezdá,ale manža pořád říká,že se mu zdá o malém.
13. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
hlásím se celá :grinning:
to je fajn, že jste si to užili Lucíku, tady od večera prší a asi bude celý den. není to nějaký drsný, ale vytrvalý déšť. :frowning2: takže zase nebude schnout prádlo :frowning2: což určitě nepotěší Janýska :wink:
jo a Luci o malé se mi taky nezdá a manžovi jo :slight_smile: to je zvláštní, že? :wink:
tak co Kapříku? sadička už ušitá? :wink:
14. čer 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
omlouvám se že jsem se sem tak nějak nedostala.. ale možná vám Chrobi tlumočila?
IUI se nekoná jak sem předpokládala v sobotu už byl fotlík 20mm a v neděli tam nejsou a dneska se manža nemůže utrhnout z práce takže jsme dostali nakázáno domácí snažení a snad další měsíc..
Ale mě to netrápí pořádně jsme se zasnažili :grinning: :dizzy_face: a já se stejinak těším do lázní :grinning: :dizzy_face:
14. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Musím říct,že dneska jsem se nádherně vyspala. :slight_smile: Od včera u nás také prší a spali jsme s dokořán otevřeným oknem. A bylo to bezva,po těch vedrech. Ted musím vyrazit do města vyřídit tu mateřskou a na poštu.
Evi taky musím prát a budu to muset dát na sušák dovnitř,zase tady bude strašit sušák. Chci sepstat manžovi seznam věcí,co je potřeba doladit. Přišli nám ty chůvičky s monitorem dechu od Angelcare,tak jsem zvědavá,jak budou fachčit. :slight_smile: Včera jsem měla šílený nohy,dneska už je líp.Trochu oteklé jsou,jen tak decentně.
Co budeš dělat ty Evi?
Wrtul no supeeer,domácí snažení je nejpříjemnější. :grinning: To u nás vůbec nehrozí,skoro celé těhu.
14. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule, užž to má mooc lepší, hold ty vedra...koupala jsem 3x denně a mazala...
Luci kráásně jste si užili
Wrtule :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul: :grinning: :grinning: to je stejně nejlepší cesta :wink:

Rudíku: no jo, já to včera četla v knížce, popis všech těch opruzeninek a potniček a tak. a mám z toho strach, ale vím, že to má každé miminko, tak tomu asi neuniknem taky. :wink: a čím se ty potničky mažou? taky rybilkou? hlavně, aby malá byla zdravá až se narodí.

Luci: oni se ti chlapi nějak bojí, co? :wink: no právě mě ten sušák doma taky točí. pořád ho přenáším sem a tam, neb se plete :frowning2: a stejně, když venku prší, tak to pořádně neschne ani doma. já si chci teď chvíli zalízt a číst si, neb mě bolí břicho a pak dobalím tašku do porodky. mám to tak nějak na kupě připravené, ale pořád to není v tašce, tak ať to pak můžeme jen drapnout a jít :grinning: a odpol by se tu měla stavit kamarádka, tak se na ní moc těším. :wink: ať ti dobře dopadne vyřizování. ty chůvičky jste nakonec kupovali nový nebo od někoho?
14. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi chůvičky jsme ůpořídíli uplně nové.
14. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nakonec taky. ten monitor máme půjčený, ale chůvičky nové. ale vy to máte v sadě i s monitorem, ne?
14. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus kočandy :wink:
já klasika :slight_smile: v pátek jsem myslela že umřu!!!!!!!!!!!!!!! u nehtů jsem se děsně kroutila, nevím, jak to bude příště. To už budou poislední před porodem. Asi mi je bude muset kamarádka dělat v leže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak teda na nic jsem nešáhla, jen jsem šila a šila. A to do noci. Nechtělo se mi spát a když jsem potom lehla, aspoň jse,m spala jak zabitá a nebudila jsem se :dizzy_face: beztak jsem každé ráno od devíti vzhůru :dizzy_face:
v sobotu jsem se na to vyprdla, nasoukala se do jediných plavek, které mi byly a jeli jsme se koupat. Holky to byla taková parádaaaaaa v té chladné vodě !!!! Jeli jsme ale raději do bazénu. Nechtěla jsem ryskovat, že bych někde něco chytla.
No a včera jsme byli na návštěvě u kamarádky, pak jsme jeli po nákupech a odpoledne zamulčovali a posekali zahrádku. Takže zahrada hotova a myslím, že na ní do konce roku nesáhnu :slight_smile: je i vystříkaná proti plevelům, takže už začínají pampelišky pěkně hnědnout. :wink:
A košík? No už jen ta mašlička a srdíčka a je hotovo. Pak povlečeníčko. Tak mi to ještě pár večerů potrvá. Jsem ten volán dělala děsně dlouho uffffff. Ale myslím, že vypadá košík luxusně. :dizzy_face: Jsem na sebe normálně pyšná :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska mám závazek bezpodmínečně doklidit tu kuchyň. A to celou i s lednicí. Musím využít toho, že venku není pařák.

Tak a teď na kočandy.
Tak Wrtul !!!! tak jsem zvědavá jak dopadne snaženíčko:slight_smile: a ještě jsi mi nenapsala v jaké budeš hotelu :wink:
Co Zubík? drží plod?
A Chrobíkovi se to blíží!!!!!!!!!!
Rudy no a ty si krásně s malým užíváš :slight_smile: a za chvilku půjdeš do druhého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a holky pochlapila jsem se . Našla jsem tašku:slight_smile:))) budu balit:slight_smile:)))
14. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafandy.. jsem tu... a držím co můžu... sice nevím, jestli to k něčemu je... jsem dnes 4 den po ET,.. a nejak nic moc necitim,... holkýýýý, já se zblázním....
Prosííím.. nějaké příznaky 4den po ET??????.....bléééé :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

zubaj neblázni nepoznáš nic ... ten utroš je svinstvo dělá těhu příznaky :slight_smile: : :grinning:
14. čer 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jo, co takhle rovnou pohyny? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele těhu příznaku........mně nebylo nikdy nic.....těhu netěhu
14. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc jsi měla 5b embryo tak mu dej čas se vůbec vyvinout :slight_smile: což teda dnes už je ale to se teprve bude zahryzávat :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je teda pravda.... ten utrouš je bazmek... prsiska mě bolí jak sviňa... kurňa, kéž by to bylo těhu... a nevíte jakooo, kdy už můžu jakooo testovat :grinning:.. nebo kdy se může už tak zakusovat ??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já tam embrya ještě nemám a už mám těhu příznaky :slight_smile:))))
14. čer 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele dneska je mimouš vylouplej tak ted se musí zavrtat pořádně a teprve se vyrobí placenta a ta začne produkovat HCG takže ti prvně půjde do krve a až za nějaký den do moči, takže pak můžeš testovat :slight_smile:) moje rada je nejdřív v pátek, ale pochopitelně s jistotou až v pondělí :wink:
14. čer 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak testovat můžeš pochopitelně už dnes ale budeš tam mít kulovku :slight_smile:
a nebo Pregnyl kolik jsi ho dostala?
Ty potvoroooo jednaaa.... :grinning:.. prej kulovku....ale mohl by tam byt jeste hcg z injekce.. :grinning:... já už chcí těhotenský zvracánky :grinning:.. chichi...
njn.... heleeeď... ty počkej ve středu.. a chrobííí,.. budeš se mnou testit v pátek?? :grinning:
14. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Ovitrelle.... a to nevím kolik,.. dostala jsem celou injekci,.. šoupla ji do břicha a bylo...
14. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože já jsem magor,.. už vidím, jak budu zklamaná.. no to je jedno, teď si to užívám :wink:))
14. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek