Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
ruda
12. čer 2010
nerodíme??? myslím na těhule, tohle vedro musí být na zdechnutí.....úpřímně vás lituju a přeju prcka z tla ven../teda nee pokud je to ještě brzo../už to bude..uvidíte, pak můžete hned ven, to já nemohla, byla zima.....
evak99
12. čer 2010
Rudíku, já pořád nic, bříško pobolívá, ale jinak se nic neděje 🙂
Luci, tak to sis včera užila. 😉 Já nakonec navečer taky jela autem pro manžela a musím říct, že mi v autě při klimatizaci bylo fakt nejlíp a pak jsme šli na procháku do lesa a sedli si v zahradní rest. v chládku. tak jsem si dala točenou kofolu a malá pak řádila jak pominutá ještě ve 23h, přičemž já už chtěla spát...tak jsem klimbala a břicho mi lítalo ze strany na stranu a manžílek se na něj díval a říkal, že to je sranda, máma spí a on s Bárou koukaj na telku 😃 😃
dneska odpol. pojedem ke tchýni na zahradu, tam snad bude líp... 😉
ruda
12. čer 2010
evule, ještě máš týden čas, ale věřím, že je to otrava, už e tááák moc těším na zprávičku a na fotečky a dojmy.....úplně mě to dojímá, ještě pořád a všešchno,dávala jsem do krabice na půdu pidi věcičky po malém, jak vyrostl a řvala u toho jako krokodýl...jak byl malinkatý a to nebyl prcek, ale teď je to už proti tomu chlápek 😃 chjooo, to letí děsně moooc, za chvilku vánoce a bude se snažit chodit.... 🙂 za chvíli se mi bude týskat po miminečku a budu mít v hlavě druhé, což zatím nemám...ale ai to tak dopadne..uvidíme...užívejte každý den, už se to nevrátí..
lucifirek
12. čer 2010
Evi tak malá takhle řádila jo?Ty jo to jsem zvědavá,kdy se Barča rozhodne na svět. Jestli bude nějaká bouřka. No a u nás je nakonec pařák jako prase. S prominutím. Ted se asi půjdeme kouknout jenomu kamarádovi na nohejbal.
Rudy letí to jak voda vid,já když včera viděla malou od ségry,že jí byl rok a co vymýšlí za chujoviny. Tak je to taky mazec. Ale je to pořád hezké období. A je s ní strašná sranda. 🙂
evak99
12. čer 2010
Rudíku, ale podle utz máme termín dneska 😃 tak uvidíme, ale už se na ní těším 😉 no jo, však já mám pocit, že i to těhotenství uteklo jak voda!

Luci, no jo řádila 🙂 teď už řádí tak nějak pořád a to podle knížky mají pohyby v posledním měsíci trochu utlumovat. tak to u nás teda ne 🙂 ale jsem ráda, aspoň vím, že je v pohodě. jinak my byli u tchýně na zahrádce a bylo to fajn, seděla jsem pod stromem a četla si 😉 jak jste zvládli to dnešní horko vy?

ruda
12. čer 2010
tady začalo pršet, je lepší vzduch, konečně snad zmizí i pár potniček..
i to už bude co chvilku, věřím, že se těšíš, uteče to aa budete doma dvě....tak ať je rychlý a bezbolesti..
Luci manža se těší až bude prckovi rok a bude s ním ty vylomeniny dělat...
lucifirek
13. čer 2010
Rudy to je asi všude stejné,chlapi se na mimi těší,ale až to trošku povyroste a můžou je učit vylomeniny,to je teprve něco na ně. 🙂
Evi tak jak? Byli u vás také bouřky? Tady celý večer a v noci pršelo,ale krásně se vyčistil vzduch. A je konečně příjemně a pod mrakem. Asi pojedeme na výlet do Brna,ale celkem se mi ani nechce. Ostatní chtějí na přehradu na lod a to mě se teda nějak nechce,mám z míst,odkud nemůžu utéct nějak fobii,nebo možná jen z těch lodí. Do jeskyně bych šla hned.
ruda
13. čer 2010
Luci, se ani nedivím, v tvém tt už bych se na loď taky bála, rrodit uprostřed vody....
tady taky pršelo a bouřilo, ale jen večer, pak nicc, teď je pod mrakem,ale okna dokořán, venku je teplo, ale svěží vzdoušek...konečně!!!miluju teplo, horko, ale v noci spím raději v chládečku, dusno nemusím,...
Co Evule ještě s náma,???
evak99
13. čer 2010
dobré ránko holky, nebojte jsem tu. 😃 bříško stabilně pobolívá, ale zatím se neděje nic zvláštního. tady včera jen tak dvakrát sprchlo, takový lehký letní deštík, ale aspoň se i tu vyčistil vzduch, neb teda foukal docela velký vítr! venku je teď teplo, ale pod mrakem a já mám hrozně nízkej tlak, tak se trošku motám. chci jít s manžou ven na prochajdu, ať se trochu hýbu a třeba se malý bude chtít ven 😉 jinak nám ten vítr ale včera poblbil anténu na baráku, takže nám nejde telka, což teda trápí hlavně manžílka kvůli fotbálku 😞
Rudísek má potničky chuděrka?
Luci, já se Ti taky nedivím, na loď bych taky nešla. Ale na výlet jo 😉 Tak ukecej manžílka, ať jedete do Brna, ale bez lodi 😉
Dneska se mi zdálo, jak už bez bříška lyžuju 🙂 už se nemůžu dočkat, na brusle, na běh a na lyže 😃 i když vím, že po porodu budu bolavá a bude to ještě chvíli trvat, ale tak nějak už se moc těším.... 😉
lucifirek
13. čer 2010
Rudy no a nakonec jsem tam šla,bylo to v poho,dali jsme po přehradě jen asi 20min jízdu,vystoupili,dali siněco na zub,poseděli a pluli zase zpět. Takže v pohodě. Počasí dneska super. Nohy mám oteklé jak konve. Tak se těším na ledovou spršku.
Evi mě se teda o malém moc nezdá,ale manža pořád říká,že se mu zdá o malém.
evak99
14. čer 2010
dobré ránko,
hlásím se celá 😃
to je fajn, že jste si to užili Lucíku, tady od večera prší a asi bude celý den. není to nějaký drsný, ale vytrvalý déšť. 😞 takže zase nebude schnout prádlo 😞 což určitě nepotěší Janýska 😉
jo a Luci o malé se mi taky nezdá a manžovi jo 🙂 to je zvláštní, že? 😉
tak co Kapříku? sadička už ušitá? 😉
wrtulkaautor
14. čer 2010
Ahojky kočky..
omlouvám se že jsem se sem tak nějak nedostala.. ale možná vám Chrobi tlumočila?
IUI se nekoná jak sem předpokládala v sobotu už byl fotlík 20mm a v neděli tam nejsou a dneska se manža nemůže utrhnout z práce takže jsme dostali nakázáno domácí snažení a snad další měsíc..
Ale mě to netrápí pořádně jsme se zasnažili 😃 x-) a já se stejinak těším do lázní 😃 x-)
lucifirek
14. čer 2010
Dobré ránko. Musím říct,že dneska jsem se nádherně vyspala. 🙂 Od včera u nás také prší a spali jsme s dokořán otevřeným oknem. A bylo to bezva,po těch vedrech. Ted musím vyrazit do města vyřídit tu mateřskou a na poštu.
Evi taky musím prát a budu to muset dát na sušák dovnitř,zase tady bude strašit sušák. Chci sepstat manžovi seznam věcí,co je potřeba doladit. Přišli nám ty chůvičky s monitorem dechu od Angelcare,tak jsem zvědavá,jak budou fachčit. 🙂 Včera jsem měla šílený nohy,dneska už je líp.Trochu oteklé jsou,jen tak decentně.
Co budeš dělat ty Evi?
Wrtul no supeeer,domácí snažení je nejpříjemnější. 😃 To u nás vůbec nehrozí,skoro celé těhu.
ruda
14. čer 2010
Evule, užž to má mooc lepší, hold ty vedra...koupala jsem 3x denně a mazala...
Luci kráásně jste si užili
Wrtule 😃 😃 😃
evak99
14. čer 2010
Wrtul: 😃 😃 to je stejně nejlepší cesta 😉

Rudíku: no jo, já to včera četla v knížce, popis všech těch opruzeninek a potniček a tak. a mám z toho strach, ale vím, že to má každé miminko, tak tomu asi neuniknem taky. 😉 a čím se ty potničky mažou? taky rybilkou? hlavně, aby malá byla zdravá až se narodí.

Luci: oni se ti chlapi nějak bojí, co? 😉 no právě mě ten sušák doma taky točí. pořád ho přenáším sem a tam, neb se plete 😞 a stejně, když venku prší, tak to pořádně neschne ani doma. já si chci teď chvíli zalízt a číst si, neb mě bolí břicho a pak dobalím tašku do porodky. mám to tak nějak na kupě připravené, ale pořád to není v tašce, tak ať to pak můžeme jen drapnout a jít 😃 a odpol by se tu měla stavit kamarádka, tak se na ní moc těším. 😉 ať ti dobře dopadne vyřizování. ty chůvičky jste nakonec kupovali nový nebo od někoho?
lucifirek
14. čer 2010
Evi chůvičky jsme ůpořídíli uplně nové.
evak99
14. čer 2010
my nakonec taky. ten monitor máme půjčený, ale chůvičky nové. ale vy to máte v sadě i s monitorem, ne?
kapr
14. čer 2010
Čus bus kočandy 😉
já klasika 🙂 v pátek jsem myslela že umřu!!!!!!!!!!!!!!! u nehtů jsem se děsně kroutila, nevím, jak to bude příště. To už budou poislední před porodem. Asi mi je bude muset kamarádka dělat v leže 😃 😃 😃 😃
Jinak teda na nic jsem nešáhla, jen jsem šila a šila. A to do noci. Nechtělo se mi spát a když jsem potom lehla, aspoň jse,m spala jak zabitá a nebudila jsem se x-) beztak jsem každé ráno od devíti vzhůru x-)
v sobotu jsem se na to vyprdla, nasoukala se do jediných plavek, které mi byly a jeli jsme se koupat. Holky to byla taková parádaaaaaa v té chladné vodě !!!! Jeli jsme ale raději do bazénu. Nechtěla jsem ryskovat, že bych někde něco chytla.
No a včera jsme byli na návštěvě u kamarádky, pak jsme jeli po nákupech a odpoledne zamulčovali a posekali zahrádku. Takže zahrada hotova a myslím, že na ní do konce roku nesáhnu 🙂 je i vystříkaná proti plevelům, takže už začínají pampelišky pěkně hnědnout. 😉
A košík? No už jen ta mašlička a srdíčka a je hotovo. Pak povlečeníčko. Tak mi to ještě pár večerů potrvá. Jsem ten volán dělala děsně dlouho uffffff. Ale myslím, že vypadá košík luxusně. x-) Jsem na sebe normálně pyšná 😃 😃 😃
Dneska mám závazek bezpodmínečně doklidit tu kuchyň. A to celou i s lednicí. Musím využít toho, že venku není pařák.

Tak a teď na kočandy.
Tak Wrtul !!!! tak jsem zvědavá jak dopadne snaženíčko:-) a ještě jsi mi nenapsala v jaké budeš hotelu 😉
Co Zubík? drží plod?
A Chrobíkovi se to blíží!!!!!!!!!!
Rudy no a ty si krásně s malým užíváš 🙂 a za chvilku půjdeš do druhého x-) x-) x-)

Jo a holky pochlapila jsem se . Našla jsem tašku🙂))) budu balit🙂)))
zubajda
14. čer 2010
Ahojky žirafandy.. jsem tu... a držím co můžu... sice nevím, jestli to k něčemu je... jsem dnes 4 den po ET,.. a nejak nic moc necitim,... holkýýýý, já se zblázním....
Prosííím.. nějaké příznaky 4den po ET??????.....bléééé :-o :-o :-o :-o
chrobacek
14. čer 2010
ahoj kočky,

zubaj neblázni nepoznáš nic ... ten utroš je svinstvo dělá těhu příznaky 🙂 : 😃
kapr
14. čer 2010
Zuby 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
no jo, co takhle rovnou pohyny? 😃 😃 😃 😃
hele těhu příznaku........mně nebylo nikdy nic.....těhu netěhu
chrobacek
14. čer 2010
navíc jsi měla 5b embryo tak mu dej čas se vůbec vyvinout 🙂 což teda dnes už je ale to se teprve bude zahryzávat 🙂
zubajda
14. čer 2010
No, to je teda pravda.... ten utrouš je bazmek... prsiska mě bolí jak sviňa... kurňa, kéž by to bylo těhu... a nevíte jakooo, kdy už můžu jakooo testovat 😃.. nebo kdy se může už tak zakusovat ??? 😃 😃 😃
chrobacek
14. čer 2010
jo já tam embrya ještě nemám a už mám těhu příznaky 🙂))))
chrobacek
14. čer 2010
hele dneska je mimouš vylouplej tak ted se musí zavrtat pořádně a teprve se vyrobí placenta a ta začne produkovat HCG takže ti prvně půjde do krve a až za nějaký den do moči, takže pak můžeš testovat 🙂) moje rada je nejdřív v pátek, ale pochopitelně s jistotou až v pondělí 😉
chrobacek
14. čer 2010
jinak testovat můžeš pochopitelně už dnes ale budeš tam mít kulovku 🙂
chrobacek
14. čer 2010
a nebo Pregnyl kolik jsi ho dostala?
zubajda
14. čer 2010
Ty potvoroooo jednaaa.... 😃.. prej kulovku....ale mohl by tam byt jeste hcg z injekce.. 😃... já už chcí těhotenský zvracánky 😃.. chichi...
njn.... heleeeď... ty počkej ve středu.. a chrobííí,.. budeš se mnou testit v pátek?? 😃
zubajda
14. čer 2010
Já měla Ovitrelle.... a to nevím kolik,.. dostala jsem celou injekci,.. šoupla ji do břicha a bylo...
zubajda
14. čer 2010
Bože já jsem magor,.. už vidím, jak budu zklamaná.. no to je jedno, teď si to užívám 😉))

Začni psát odpověď...

Odešli