• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
evi.. malá bude v naprostém pořádku.... :slight_smile:...
14. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo bolí tě břicho?
14. čer 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, tak si nech chutnat... já právě dobaštila karboše s bramborem.

JJ, určo jde o zvyk a hlavně, jaký si to uděláš takový to máš :slight_smile: je fakt, že jsem musela rezignovat na takový to, když jeden zakníká hnedky k němu běžet, neb bych asi nedělala nic jiného, takže to chce občas i takovou hroší kůži, ale zas na druhou stranu si říkám, že kluci nebudou snad tolik rozmazlení, ikdyž babičky to taky zvládají dobře ...... :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
14. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, koukám, že MK má zase novou image
teda hledím, že jsme asi všechny po tom všem gynekoložky amatérky a víme víc než kdejaký medik :grinning:
Evuli nebojh se, já to měla to samé, možná horší i teď, když vím, co všechno se může stát, zlatá nevědomost a zdravoťáci nejhorší pacoši...
chrobi je encyklopedie :grinning:
Zubíku, to je teda ale fakt, že i když je v břuchu revoluce na papírku bude kulovka, ale kdo si počká...no musí to vyjít, bo už jsem říkl Rudlovi, že bude mít nevěstinku a my si nelžeme :wink:
wrtulínku užij si holtýlek, jela bych taky, tak jdu aspiň zítra na masáž, koupím rovnou premici na deset vstupů, mákm ještě hafl na FKSP, tak aťt to užiju, než to zruší,,
Miluško obdivuju matky dvojčátek a to mám zlatíčko...bude to jednoduší v roce a dál, to si spolu pohrají, zatím co sebudou jedináči nudit...proto máme sousedy a kamaráky už teď..jak já říkám skorodvojčata
Kači teda pořád uklíízíš, nechceš i u mě? a tašku chválím...
jééé já se těším, bude to tu pěkně žít a pekelně napnuté porody a testíky....žůůůůžo
14. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Evi no ty pařáky jsem rudíky koupala ve vlažné vodě když to šlo, po spinkání...pořád převlíkala zpocené a nchala hodně pást koníky nahatého no a amazala kde čím..Sudocremem, bepanthenem, ondřejkou...měl dva pupínky i zanícené, tak jsem je ťupla lihema bylo to pryč, dnes už je to o sto procent lepší, a taky měl vzahu "hřívu"ještě tmavých vlásků z porodky, tak jsem ho ostříhala a je čistý blond......James blond :grinning:
14. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudla v albu
14. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí, ten je božáckej, jak se hezky směje :slight_smile:)))
14. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: aaaaa Milu se přišla podívat :dizzy_face:
...no já jdu pokračovat s tím úklidem. Musím to prostě tento týden dát!!!!!!! už se doma mrcasím 3 týdny a kde nic tu nic. :angry:
14. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, jj přišla a už zase jdu, neb moje ratolest si vyžaduje mojí přítomnosti, resp. když ještě k tomu budu mít flašku s mlíčkem tak budu ta nejbáječnější mamča na světě :grinning:

tak všem čus bus a Evíku, kdybychom se tu náhodou nepotkaly, tak příjemný porod... nevím kdy zase dorazím :pensive:
14. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu :grinning: utíkej, ať netrpí hlady :wink:

kapříku: už tři týdny doma? to není možný...to nějak utíká, ne? :wink: hele, nepřežeň to!

já jsem naštvaná, rozbila se nám anténa na baráku, tak nejde telka. nevadí mi to tolik, jako fakt, že už je to asi po třetí za relativně krátkou dobu! no a navíc nám od zimy protýká střecha. bydlíme v předposledním patře a přesto máme stěnu v chodbě mokrou jako blázen. manžel to pořád chodí urgovat k našemu šéfovi družstva a pořád se s tím nic nedělá. mám strach, že tu krásnou dřevěnou stěnu-věšák, co mám v chodbě budeme muset brzy odendávat, neb zatýká i za tu stěnu...bych se z toho picla. dneska to prostě z toho stropu normálně kape :angry: a ty co bydlí nad náma to mají ještě horší...jenže tady než se někdo zavolá.... :frowning2:
14. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi... mam v brise divny tlak,.. ale hlavne me celkem boli zada.. ale jako bedra...doufam, ze to neni vsugerovane,.. ale nemyslim si..ale takhle me to boli pred ms,....
14. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mi začíná taky jsem napumpovaná .. to zase bude něco :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: ale já ti už psala, já byla přesvědčená, že dostanu ms. ty příznaky byly úplně stejný. až na ty velký nevolnosti po sebemenším množství alkoholu. takže neplaš :wink:
14. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přestávám PLAŠIT :grinning:.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už můžu zase začít ????? :grinning:
14. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miluse kluci strašně vyrostli, teď jsem koukala do albíčka, jsou moc šikovní a jak si cucá paleček, to je super.
Pár fotek:
na doporučení lékárnice jsem nakonec vzala tohle, bylo tam i po opalování zdarma a měla jsem kupon na 15%slevu, takže to vyšlo na 419,-, a fotky ze včera--Takhle se u nás spí,koupe, čumínkuje , novej griludírnakrb , kočár, zase čumínky , chlapečci vaří se mnou a takhle se Péťa hrozně potí a nejenou u jídla.
14. čer 2010 ve 14:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak tak ,máme to dva v jednom :slight_smile:
Teda vy jste toho dneska nakecali. Já byla ještě u tatky a dorazila až ted.
Kapříku ty jsi teda akční a koukám i manuálně zručná. To mě by se šít nechtělo.
Zuby jen dej prckovi čas. :wink:
14. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubaj: ty ďáble :grinning:

no jo Luci, aspoň máš co dočítat :wink: já byla taky na prochajdě, ale krátký, bo se mi zase hrozně chtělo jít čůrat. a teď má malá škytavku a do toho řádí, tak teda nevím, jestli si radši nejít sednout na záchod a čekat až jí to přejde :grinning:

Zuzi: krásný fotečky :wink:
14. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mi volala mamka a zase jsme prndali. Tak já jdu na tu kuchyň až zted. Ale já to dnes musím holky dát!!!!!!!!!!!!!!!
14. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :slight_smile: jo,jo. Já než se ted někam dobelhám.To je asi nejhorší,že ty nohy neslouží,jak mají. Já bych šla a nohám se nechce. :grinning: A čůrání taky děs.
14. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: to víš, že dáš!! :wink:

luci: :grinning: jsem na tom stejně :wink: jdu dělat chlebíčky pro tu kámošku :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cíí taký chlebíčkyyy :grinning:.....
14. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přijeď zubaj :slight_smile: ale musím tě upozornit, že jsem prd zdobič, takže vypadají tak všelijak...každý jiný. :grinning: ale baví mě to :grinning: :grinning: a víš co je nejhorší, že ty moje mi nechutnají, ale když mi je udělá někdo jiný, tak to je úžo :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je průda s tou střechou...maanža je taky naštvaný, že nám urt nejde digitál, mě je to šumák..
Miluško ahojky...
Zuzko, kluci jsou super, kolik si vypijou?najednou nebo denně???já pořád řeším, že málo pije Rudlíneek budulínek,ale je pokojený, no dočítám vás a on vedle na zemi chrastí pod hrazdou a jako když utne klid, koukám a on položil hlavu na bok a spíííííí :grinning:
zuí dostane na prdell a ne MS :angry: žirafa jedna, a Rudla posílá mimískové nevěstě pusu
a chlebíčky scu takéééj
14. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to dala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
14. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr teda obrovský obdiv,já nedělám nic. :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: jsi úžasná! :slight_smile: ale my ti věřily! :wink:
14. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak já se jdu pustit do uklidu,chci vymýt lednici.
15. čer 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: já se zase dneska pustím do žehlení, ale dopol přijedou naši, tak ještě nesmím rodit :grinning:
15. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek