• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi máš to hezky naplánovaný. :grinning:
15. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci, radši už bych rodila, v noci mě 3x vzbudila velká bolest břicha jako na ms, ale pak jsem jí zase zaspala, takže nic moc :frowning2:
15. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to věřím :frowning2: ,neboj ono už to bude brzo. Ty noci jsou fakt umorný. Líbí se mi,jak nám to v profilu odpočítává dny do porodu :grinning: . Tento týden budou bouřky a přehánky,to se říká,že to může pomoct. Takže poslíčci jsou? Já zatím nevím,co to vůbec je,bříško občas bolí,ale že by tvrdlo,to ne. Mě v noci budí akorát ta žáha.
15. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kde v profilu? mně od včera nějak blbne kůň, teda aspoň mám pocit, zmizely mi tam třeba u každé z vás fotoblogy a možnost poslat ip... :frowning2: anebo jsem blbá a nevidím to :cry:
no poslíčci jsou tvrdnutí břicha, ale můj dr. mi říkal, že to bolení břicha jako na ms jsou taky poslíčci...tak vlastně ani nevím :grinning: blbý je, že mě už to bolí přes tři týdny, takže manžel už říká, no jo, žádná změna... :slight_smile:
Luci, mně už se taky nechce vůbec nic dělat. se dneska do toho žehlení budu muset nutnit...
15. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky :slight_smile:
Evi ty stále v cajku???? :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janýsku, no jo právě si tady stěžuju :slight_smile: že už chci, aby to bylo :grinning: :grinning: hrozně se mi to střídá, třeba včera jsem byla úplně v poho a říkala si, že je to jedno a dneska mám bojovně naštvanou náladu!!! :grinning: :grinning: chudáci naši, se tu budou stavovat až pojedou od doktora a já budu jak prskavka! :wink:
15. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože, pocit na mrchu jsou taky poslíci???? :astonished: Ten pocit mám od minulého úterka :astonished:
Fotoblogy jsou, když rozklikneš profilovou fotku
15. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to ti neblbne,mají to zase předělané. Když si klikneš nasvoje jméno tak se ti rozbalí stránka a v pravo odpočítává dny do termínu porodu. A poslat ip je ted,když přejedeš kurzorem po pravé straně na příspěvek určitého člověka,tak se ti tam objeví obálka.Mají to zase celé jiné.
Evi a o tom nucení se mi ani nepovídej,mě se nechce vůbec nic. Naštěstí lednici už mám,tak při tom sklidím bordel v kuchyni a setřu podlahu. A uvidím,jak na tom budu,kdyžtak další kus udělám zítra. :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ženy od 5:30 peru výbavičku :slight_smile: . Je to hrůza, co toho je :grinning: . Včera mi vyděsilo nějaké pobolívání a předpověď, tak jsem se dnes do toho obula
15. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek ty jsi ranní ptáče. Já musím dát taky vyprat prádlo,dokud je venku hezky. Ještě že už výbavičku mám. PRotože ted jsem tak líná,že by se mi do toho vůbec nechtělo.
15. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem taky líná nebo spíš unavenější :grinning: , ale já jsem nyní každé ráno ve 4 vzhůru a jdu se psem a pak se mi už nechce spát a mufnu si třeba po obědě :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mě to taky spíš jako zmáhá,že člověku normální ukony trvají bůh ví jak dlouho. Ale ted teda tak brzo nevstávám. :slight_smile: Vstávám většinou kolem sedmé s manžou. Jen si trošku oraž,at to nepřeženeš. :slight_smile:
Tak já jdu pokračovat.
15. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
už můžůůůůůů tesstovááát??? :grinning: :grinning: :grinning:

dobré dopoledne, žirafandy...
15. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zubajdo klidně testuj jestli máš testů hodně :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, mám jen jeden z gennetu.. musím nakoupit :grinning:..

jinak mě neštvěte!!! jste šíleně akční, nééé ?.. ženské jedny... kurňa... kdo to kdy viděl, takhle po ránu pracovat???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá v kolik se zítra vzbudím :wink: :wink:
15. čer 2010 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,.. v kolik tam máš být???
15. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
10-12 podle mimin jak se jim bude dařit :wink:
15. čer 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vzhůru budu tak do 4 h předpokládám asi půjdu žehlit :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žehlit jooo?... nebláznííííí....
15. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co budu dělat do transferu ? :slight_smile: spát určo ne
15. čer 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, můžeš přijet ke mně a udělat mi snídani :wink:))
15. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je trochu z ruky ne? :grinning:
15. čer 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, když budeš vstávat ve 4, tak to krásně stihneš :slight_smile: :wink:))
15. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :slight_smile:

homozygot mthfr c677t.... toto mám ve výsledcích z hematologie tak nevím jestli si nešlehnout ten anopyrin :angry:
15. čer 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda taky nechápu tu aktivitu, ono vás to přejde,,,já býrt vám, spím a spím a spím...do zásoby se to bude hodit :grinning:
chrobí myslím natebe a Zubíčku klidně testni :wink: ale nevím, jestli prcci už umí malovat :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubí můžeš testit,jestli máš na to dost nervíků :slight_smile:
Chrobí tak zítra hodně štěstíčka. :wink:
Tak já nakonec vygruntovala celý byt,když už mě to chytlo,aspon mám na víkend uklizeno. No i když dneska je utery,to asi nevydrží. :grinning:
15. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí,škoda,že to nejde naspat do zásoby. :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, ...cože, cooooo??:. homo coo?.. uffff
15. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mutace brouku :grinning:
15. čer 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek