• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Irmííí, díky :wink:
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: myslím, že není rozdíl mezi krátkým a dlouhým, spíš jde o to, že v den OPU jsi 2tt, takže MS teoreticky je OPU - 2 týdny... akorát, že já stimulovala jen týden, takže tam mám rozdíl mezi reálnou MS (25/3) a MS podle OPU (21/3) 4 dny... proto se zdá i moje mimi dr. velké, páč to počítají podle mé reálné MS 25/3, tudíž berou, že mimi je o 4 dny mladší, ale já to počítám podle OPU (když vím přesně, kdy se mimi uklohnili), ale dr. říkala, že 4 dny nehrajou roli
3. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se to stejně pak ten termín porodu mění podle toho jak je mimi velké, takže dr. časem příjdou na to, že to počítaj blbě a že správně to mám já :grinning:
3. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci :grinning: no stejně si prcek vyleze kdy se bude chtít jemu, na nějakej termín bude házet bobíka :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne, my jsme domluvení na leden :grinning:
3. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....... tak mi je dnes tak dobre ze jsem se i doplazila k netu :slight_smile: zaludek uz vubec nezlobi
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hypo, tak to je dobře a jinak vše OK? :wink:

Gucci, já vím :wink:
3. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo ahoj no hurááá mimísek je na tebe hodnej :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad je vse OK uvidim 12.6. na utz
jen se samozrejme bojim ze mi je az podezrele dobre, tak snad nas bojovnik stale bojuje
bastim antibiotika po 8 hodinach a beru Utros tak jsem se bala ze to vzdy vyzvracim ale zatim se tak nastesti nestalo

jinak ja diky redukci uz byla na screeningu, proto taky nasli ze dvojcata meli vady a toho 12.6. me krome kontroly ceka i velky utz screening tak snad bude vse na svem miste :slight_smile:

jo a dr. mi upravila tt..... mam ted dva terminy porodu dle posledni MS a dle UTZ a ani jeden ńeni podle toho co jsem si myslela do ted -.)
3. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: ahooooj, to je fajn, že tě už nezlobí žaludek, jen tak dále a drž se holka, drž :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: tak to je super, ten utroš zkus raději zavádět, nebude ti po něm blbě
3. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave ten utros mam narizeno polykat, i kdyz netusim proc
jsem dr. rikala ze jsem si ho do ted zavadela a ona rekla ze ten ho musim polykat :frowning2:
ale jak rikam, uz dva dny nezvracim, zaludek se uklidnil, i kdyz o sobe dava vedet zaha a sem tam plnost zaludku :slight_smile:

dnes byla u me tchyne, uvarila mi a uklidila :slight_smile: jsem si pripadala blbe ze jsem jen lezela na gauci a ona kolem me litala a to ji je 66 let :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: a fakt jenom ležíš?
3. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snazim se jen lezet, mam knizky casopisy a TV kde nic nedavaj
a styl meho lezeni je ze chodim po byte sem tam ohreju jidlo apod.
dr. rekla ze muzu chodit po byte :slight_smile: ale nemuzu nakoupit (tahat se s taskou) uklizet (skakat tady po nabytku) sportovat a delat tury :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: aha, tak to nevím, proč máš přikázáno polykat, možná kvůli té redukci, nevím...no hlavně, že se ti ten žaludek uklidnil
3. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: tak to máš blbé, to by mě asi trefilo, ale nedá se nic dělat.....Já jsem taková praštěnda, také bych neměla jezdit na kole a dělat vylomeniny, ale nějak mně to moc nejde, jsem hrozná :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jízdu na kole bych neriskovala ani náhodou, to je snad to nejhorší
je se chystám chodit plavat, ale to až po ukončeném 12tt
3. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo však jo bohužel to se nedá nic dělat ty musíš ležet !! tak to vydrž :slight_smile:)))

jinak já jsem volala na výsledky zůstávám s dávkou 225j gonalu
3. čer 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci taky to nechapu ale dokud nezvracim tak jim to vymlouvat nebudu az to v sobe neudrzim tak zajdu za dr.
3. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se dr. musim zeptat jak je to s tema tt, az budu volat do porodnice tak ani nebudu vedet jak jsem tresne za termin :slight_smile:
dle maji dr. bych byla dnes 12+0tt podle druhe dr. jsem podle posledni MS dnes 11+3tt a dle UTZ jsem dnes 10+6tt tak si vyberte

ale zato mi uz dali tehotenskou prukazku :slight_smile: a zjistili co mam za krevni skupinu to jsem taky do ted nevedela :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: jenže u nás je to jak v malé číně, samá rovinka, takže kolo to jistí... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: ber to podle poslední MS
3. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na kolo bych taky nevlezla, ja si uz na to valeni zvykla se uz doma valim skoro tri mesice :slight_smile: nejdriv zakaz pohybu kvuli hyperstimulaku pak po ET a nakonec diky nevolnostem jsem nebyla schopna jit ani s odpadkovym kosem.......
takze jsem dnes 11+3tt :slight_smile: a termin porodu mam 25.12.09
3. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: :wink: , já teda chodím do práce, ale jsem fakt dost unavená, po o už jen tak přežívám a doma většinou jen ležím, max umeju nádobí a něco uvařím, ale tím končím, vše ostatní dělá manža
3. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ja to votocila dnes jsem teprve 10+6tt jsem se ted divala do papiru...... se mi to prodluzuje misto aby se to zkracovalo
3. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby: vy jste mě normálně pobláznily :slight_smile: Ted jsem četla na netu, že se kolo nedoporučuje spíše k vůli nebezpečí pádu, jinak by neměl být problém.... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no podle mě ty otřesy na sedle nejsou moc gut
3. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky chrobi, tak nech dávky a v sobotu se uvidí..dobré to bude..
Irminko, to by bylo skvělé vidět už ty srdéčka..
Hypo jen si užívej válení a klidu mimísek si taky užil své a ještě se s ním naběháš po letošních vánocích :slight_smile:
já těhu teda neutajím, našim to řeknu hned, jestli se v pátek zvýší hladina Hcg..,řeknu, že je to zatím nejisté,ale na dobré cestě...stejně i kdyby to nedopadlo, tak se budou ptát, tak jak jsi na tom...tak buď budu nebo nebudu těhu a to, jestli to řeknu na tom nic nezmění...
Miluško tak hooodně štěstí aby už jsi nikdy nemusela stimulovat, buď v klídku..
3. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak už psala, u nás je nádherná rovinka a cestičky jak v pohádce. je jasné, že nejezdím po hrbech, to určitě néééé a žádné dlouhé trasy, fakt jen do obchodu nebo do lékárny. Pořád si vozím prdel v autě a jsem ráda, když je nějaká změna :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mé těhotné kolegyni zase řekl doktor, v 1.trimestru může dělat úplně všechno, i to kolo :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek