• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
mutace broukůůůů ????? :grinning:
15. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti dám mutaci brouhůůů :grinning:
15. čer 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsou brouhýýý ???.... :wink: :wink:))) hihi,.. to se mi to zatim smeje,.. kdyz neznam vysledek..
15. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo já koukám ,že jsi plná humoru :slight_smile:)))
15. čer 2010 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky to je dobře,že máte takovéhu humoru. :wink:
15. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně že le veseloooooooo
15. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ...už vidím jak mi sklapne... :frowning2: :wink: :confused:
15. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubi to neeeeee :wink: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak tu mám já :wink: takže jsem brala acidum folikum. celé těhu. Je potřeba zvýšená dávka listovky. Nech si to předepsat. A papej pořád.
Jinak holky tak vám za chvíli nafotím své dílo. Do půlnoci jsem ještě zvládla došít ten košík i s dvojím povlečeníčkem. Jen tam nemám ještě dirky na knoflíky. Do těch se mi vůůůůůbec nechce. Možná je nechám na maminu :wink:
A dnes jsem byla poprvé v porodce.
No tak nevím nevím, CS 5 malej prý už hodně dole čípek zkrácený, prý jsme nachystaný a snad to do příštího týdne vydržíme :fearful: tak jsem čučela jak blázen. Takže mne poslali hned na monitor, ten je prý ukázkový. Jenže já teda nevím, co se na něm sleduje. takže nevím co to znamená mít ukázkový monitor.... :unamused:
no a prý si mne budou hlídat kvůli těm injekcím. Je docela možné, že si půjdu lehnout do porodky před porodem, anebo že ho raději naplánují, aby si sami pohlídali to ředění :confounded:
Tak uvidím, co mi v pátek řeknou v tromb. centru.
15. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já beru femibion to je taky na to ale asi toto co píšeš je lepší ne? a já mám homocystein v normě tak snad stačí to co beru ne? protože dr. mi k tomu neřekla nic řekla, že je to v pohodě
15. čer 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kapříku.,teda teda ,ty snad předběhneš ještě Evču :grinning: A to neva ne? Však 38. týden máš ukončený ne? Ty jo ty jsi šikovná,to už se teda těším na fotečky,co jsi vytvořila. Ty a to je dobře,že si tě chtějí pohlídat,kvůli té krvi. To není žádná sranda. :wink: Já měla minulý týden CS,teda jestli je to ono,myslím 1.
Já teda nakonec dneska vygruntovala celý byt. A ani jsem nevařila,nechtělo se mi a odpoledne si dám nějakou mnamku ve městě,jdu s kámoškou na kafčo.
.
15. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to co psala Kapřík,je samotná listovka. Takže myslím,že neuškodí,když přidáš i samostatně ne?
15. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím já jsem zase četla, že moc listovky taky není dobře... že z toho vzniká rakovina .. :unamused:
15. čer 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ty brďo tak já nevím :frowning2:
15. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já taky nevím :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi já vím:slight_smile:)))
ve femibionu je jí málo!!!
15. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt věř mi. Při této mutaci je potřeba její zvýšená dávka, protože běžná prostě laicky nestačí. A nic nezbývá pro plod.
Proto je na acidum folikum na předpis.
Bere se před plánovaným těhu a celé těhu!!! Takže já ji betu pořád i teď. Až do porodu.
15. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jinak ona to samozřejmě není žádná tragédie a nijak tě to neohrožuje......
ještě že namáš laidenskou jako já.......ta je pak voprus.
15. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr ale vždyt je femibion práve na tuto mutaci aby se kyselina vstřebávala je tam nějakej ten nesmysl k tomu ... co? ne? jjá si myslím,že zvýšená je nutná protože tělo si to neumí vzít
15. čer 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.femibion.cz/cs/slozeni/
tak k tomu mám ještě přidat?
15. čer 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já vím ještě že mám alespon toto a navíc ještě ten homocystein v normě !
15. čer 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nevím, mě doktoři všichni řekli, že Femibion je málo. ( obvoďák, gynekolog, kardiolog a hematolog. zároveň na imunu i genetice)
Brávala jsem ho ještě před tím, než jsem o mutacích věděla.
:wink:
.....ale já nejsem doktor...... tak je to na vás :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
jsem ti poradila, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to acidum folicum prala při ivf a až do konce třetího měsíce.
15. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ale ten acidum folicum mi musí někdo napsat, že? tak zkusím zítra jestli mi to napíšou....
15. čer 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ten je právě na předpis :dizzy_face:
holky a tamtadadáááááááá
15. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krása :grinning:
15. čer 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Kapr, ty jsi teda čarodějka! je to přenádherný!!! by ses tím mohla živit!!! :wink: nádhera :grinning: ty mě fakt předběhneš ty voďo :wink: já měla v pátek CS 4 :frowning2: . Na monitoru sledují ozvy dítěte a stahy dělohy. minule jsem se na to dr. taky ptala, tak mi vše vysvětlil:slight_smile:

Janýsku: jsi čiperka! :wink:

Lucík: taky čiperka! uklizený celý byt jo? to bych potřebovala. Naši odjeli až teď, ale zase jsme si s mamkou pokecaly, táta musel k nějakým dr., a pak jsme si došli na obídek :wink: takže já ještě ani nežehlila!!!buuu, musím se na to vrhnout, bo to musí být hotové než porodím :wink: jinak se mi dneska děsivě motá hlava!!! :frowning2:

Chrobí: tak zítra spolu zabojujem, jo? :wink: už tě vidím, jak si je hýčkáš! :slight_smile:

Zubaj: a odkud jsi, že to k tobě má chrobík daleko? :wink: je dobře, že jsi veselá, to se mimáskům líbí :dizzy_face:

Rudí: jak se máte? :wink: škoda, že se nedá naspat dopředu...já se ale poslední dobou cítím hodně ospalá i přes den.
15. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo zejtra se plodí a rodí :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi bych se neuživila :slight_smile: když mi to trvá tak dlouho. :grinning:
ještě fiknu asi nějaký obrázek na povlečeníčko. Přemýšlím o žirafce. Uvidím.
Holky já jsem tak ztahaná..........asi se půjdu natáhnout do postele. Padají mi oči....... :unamused:
15. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: chrobi hlavně dej pak vědět, jo??? :wink:
15. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek