• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda s váma je prča :grinning: hele kafralky, co my s mímy to nemůžeme stíht..
Kačíí, ty jsi ale potvůrka jedna šikovná, to je fakt náádhera i s sékem a bydleníčkem, takové čisťučké, jůůůů to se bude mimi spinkat celé noi..a teda to už ai fakt předběhneš Evuli...tak zítra večer rodíš ju? a Evule koncem týdne...
Zubí, trošku hrabání není na škodu, lavně, že se dařííííííííí
chrobinku tak naposledy s malm bříškem a pak huráááá na těhulenííí
masážička byla skvělá, už to tolik nepraskalo a nebolelo, koupila jsem permici na deset vstupů, maličký byl zaltíčko, koukal z kočáru a kecal něco mámě až usnul...
tak zíítra se rodí, oplodňuje,testuje, očkuje a váží...to bude den :sunglasses: fanfárovýýý
15. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule bříško kráásné sametovééé
15. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,chrobacek bude ve čtvrtek mamina :grinning: . A já jdu na poradnu.
Evi máš krásný pupíček a malinký. To bude beruška. :wink: Jak sis užila rodiče?
Já byla s kámoškou na dobrůtce,dal jsem si těstoviny. Nějak ted nemusím kořeněné.
Kapříku ty jsi borec,já bych to teda neušila ani náhodou.
15. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi a Kapříku,se ještě budete předbíhat,která budete dřív rodit. :grinning:
15. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, asi se budem předbíhat. ale já jdu zítra do porodky, tak třeba se rozrodím cestou :slight_smile:

Luci, naše jsem si užila, i když to byla klasicky trochu hektika :slight_smile: byli jsme na obídku i s bráchou, takže to bylo jak za starých časů, jen my čtyři. :dizzy_face: já zase kořeněné pořád můžu a čím dál víc...ale zítra mi to skončí :grinning:

držím pěsti zítra Chrobuli,
Rudíkovi, který jde zjevně na očkování
Zubajdě, aby přežila další beztestový den :slight_smile:
a doufám, že Kapřík ještě vydrží, neb jí mám posílat smsku, že rodím :grinning: :grinning: a pokud budem v tom podolí obě, tak nevím, kdo vám dá vědět... :slight_smile:

dobrou
15. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evííí.. dobrouu.. a díky,.. nemám testík, takže vydržím.... ..... tak třeba zítra se nám narodí malá Evulinka.... :slight_smile:))))

chrobííí,.. krásně se vyspi na zítřejší den :wink:)) a žádné nervy... ty nech doma pod pokličkou...
15. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co? jaká byla noc????chrobííí, evííí, zubííí kapří...držíte se???kdo chce mimi tam, ať je tam, kdo chce mimi ven, ať jde ven... :wink: jem napnutá jak kšandýýýýýýýý
16. čer 2010 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, já už nemůžu dospat :slight_smile: nějak mě bolí bříško víc, ale nevím, jestli beruška se dere ven, nebo zda jsem trochu nervozní nebo co... :slight_smile: asi jsem spíš nervózní, už jsem si dala spršku a trošku se to zklidnilo, tak uvidíme. za chvíli zavolám dr. a domluvíme se, v kolik dneska naklušu na tu kontrolu :slight_smile:
16. čer 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Evi to jsou teda stavy vid,člověk neví,jestli je to ono,nebo ne. :slight_smile: No každopádně to moc dlouho už asi trvat nebude. :slight_smile:
16. čer 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno, ráno hnusnej sen takže se to musí podařit :wink:
16. čer 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi ty jsi měla dneska taky hnusnej sen?
16. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se dneska zdál hnusný sen o porodu,ani se mi ho nechce popisovat.
Chrobi a to když se zdá hnusný sen,tak se stane pravý opak,či co? :grinning:
16. čer 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přesně, hnusnej sen znamená pravý opak :slight_smile: :wink:
ať se zadaří chrobulíku :wink:
no jo luci, je mi na zvracení a tak nějak divně, tak nevím, zda už to začíná či co...možná už jsem jen unavená anebo jsem něco blbýho snědla :frowning2:
16. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo s tím počítám, to hnusné ve snu je práva opak co se stane... když vidíš pohřeb bude svatba atd.
16. čer 2010 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v kolik dneska jdeš?
16. čer 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí nevím, kolem 9h mám volat dr., aby mi upřesnil, ale počítám, že někdy odpolko :wink:
16. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHÁ tak to jsme na telefonu obě :wink:
16. čer 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to může klidně začínat porod. No uvidíš,co ti řeknou na kontrole,jestli na ni dojdeš a nepojedeš rovnou rodit. :grinning: Ségře to tak nějak začínalo. měla průjem. Bylo jí divně. Dávala si sprchu,párkrát to pomohlo,ale večer se to rozjelo.
Já asi půjdu umýt na chodbu okna a schodiště.Teda nevím,jestli můžu.Ale myslím,že se nic nestane. Když to nepřeženu.
16. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak doufám,že dá někdo vědět,kdybys rodila. :slight_smile:
16. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, měla by dát vědět kapr:slight_smile: Hele, s těma oknama neblázni, ať se Kubajzovi nezamotá pupečníková šňůra. někde jsem o tom četla, že to není moc bezpečný...ale zase nechci strašit! :wink:
já vím, že to tak občas začíná...tak uvidíme. třeba jsem jen něco blbýho snědla...
chrobí :grinning: ty jdeš v kolik?
16. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě mi to někdo s těma oknama taky tak říkal,já bych je potřebovala umýt i doma,ale zase je pravda,že už se to ten měsíc nezblázní. Tak to asi teda nechám až ppo tom porodu. I když teda nejsem moc pověrčivá.
Evi no tak to jsem zvědavá,jak to dneska dopadne. :wink: :wink: Jéééé to je tak hezký,že bych mohla mít už Barušku u sebe,dneska ,zítra.
Dneska bude uspěšný den. :slight_smile: Ještě chrobíček.
16. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě holky vy furt blázníce s nějakým úklidem vykašlete se na to !!! vždyt tím miminku jenom můžete uškodit popravdě nechápu mytí oken apod. když se to nemá dělat nemají se zvedat ruky nahoru
16. čer 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda chápu, že to jsou hnízdící pudy ale já bych se na to vybodla
16. čer 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já na to teda prdím,když už to vydrželo do ted,tak už to měsíc taky vyStačí to umýt na podzim. Půjdu jenom vysát. A uvařit.
16. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele stejně furt prší tak na co to umývat ne?
16. čer 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný :grinning:
16. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko.. Chrobi držím pěsti na ten dnešní KET!!! Už je to tady :dizzy_face: :dizzy_face:
a zeptám se od pondělka beru Duphaston od gyndařky na žluté tělísko.. kvůli té mé dlouhé ms.. a špiním má s tím někdo zkušenost? Volala sem na gyndu a prý to tak mám nechat a brát dál dokud nekrvácím tak dobrý ale mluvila se mnou sestřička..
16. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Eviku,já ti snad závidím.Samo v dobrém :grinning: Ty jo ještě Kapřík. A pak už já?
16. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jóóó už konečněééé jsme se dočkali :slight_smile:)
a stím co píšeš zkušenost nemám :frowning2:
16. čer 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtulko,tak s tím zkušenost nemám. :frowning2:
16. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek