Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
16. čer 2010
zubajdo kde se flákáš?
wrtulkaautor
16. čer 2010
Hm holky rozhodla sem se že to doberu tenhleměsíc jen doufám že mi to nerozhází moc ms.. a pak se na to vybeodu n a vrátím se ke kontryhelu všechny léky blééé stejně se mi nejvíc osvědčily bylinky
wrtulkaautor
16. čer 2010
omlouvám se píšu jak tatar.. zlobí mě pc
evak99
16. čer 2010
luci, co se týče oken, souhlas s chrobíkem 😉 prď na to, vydrží to do podzimka!
no jo neboj, už jsi brzy na řadě. ale tím, že se kapřík dneska ještě neohlásila, tak nevíme, zda už nerodí 😃
luci, mám směsku pocitů, na jednu stranu se těším, že už možná jí dneska/zítra uvidím, na druhou stranu se bojím, jak se o ní zvládnu postarat...ale to je asi normoška, že? 😉 dneska je manža se mnou doma, tak asi vyrazíme někam ven 😉

wrtul: bohužel neporadím. 😞

chrobí: tak ať ti je tam dneska hezky vstříknou...už jsi volala? rozmrazili se v pořádku?
evak99
16. čer 2010
wrtul: to je podle mě lepší, brát bylinky, tolik tě nerozhází 😉

no zubaj, kapříku, kde jste????? 😃
lucifirek
16. čer 2010
Že by Kapřík rodila? No možný to je.
Evi pak ty příjemné pocity na stopro převáží. 😉 Určitě to zvládneme se postarat. Vyrazte s manžou na vycházku a třeba se to rozjede.
chrobacek
16. čer 2010
jdu v 10
lucifirek
16. čer 2010
chrobi to je za chvilku.Tak na tebe budu myslet. A hezky si to užij,ode dneška jsi těhule 🙂
chrobacek
16. čer 2010
jo těším se jak na novou hračku 😉 🙂
evak99
16. čer 2010
chrobí super 😃 a jde manža s tebou? 😉 ať se zadaří.

luci já vím 🙂 ale znáš to, ty hormony jsou mrchy. jdu si ještě na chvíli lehnout, bo jsem zase od 4h vzhůru a pak půjdeme ven a pak se uvidí 😉
zubajda
16. čer 2010
tadýýý jseeeem.. ahooooj
evak99
16. čer 2010
zubaj: no konečně 😃
zubajda
16. čer 2010
jééé, snad mi chrobííík už neodešeeeel,.. já jsem strašný lajdááááák a přišla jsem až teď 😞(((...

držííím moooc pěstičkýýýý...

a kapřííkuuu, kde jsiii ???
zubajda
16. čer 2010
ahojky evííí.... já jsem dneska nemohla vůbec vstááát,.. milion budííků 😃....
zubajda
16. čer 2010
kde jstéééé ??? 😞(((((((

holkýýý,... normálně mi vadí utrogestan... jak dávám ráno a večer dvě tobolky... tak mám pocit, že se neustále ucpávám,. pořád to ze mně padá, teče a bůhví co ještě.. dneska mě nějak bolí jako vevnitř nebo coo...chjéé
zubajda
16. čer 2010
brečííím si tu do kafe 😞((((((((((((((((......

chrobííískuuuuu... v deset hodin přestanu pracovat a budu na tebe urputneee minimalne 15 minut myslet, nez ti to tam soupnouuuu 😃... a pak takýýýýý
chrobacek
16. čer 2010
jojo jde a ted na něj čekám máme tam být za 8 min tak nevím kde je
zubajda
16. čer 2010
a jak to, ze píšeeš???. z mobiluuu???.. jůůůů,.. jsme s tebouuuu .... x-) x-) x-)
chrobacek
16. čer 2010
hačám v práci 🙂
chrobacek
16. čer 2010
zubaj co bulíš utroš je debilní vytéká každýmu ..
zubajda
16. čer 2010
a to máš kousek od práce??.. to je fajn...

já nebulím. jen mě to vadí.. tak kafrám...
chrobacek
16. čer 2010
jo pět minut autem

jsi psala že brečíš do kafe 🙂
zubajda
16. čer 2010
No brečím, protože tu nikdo nejnííííí....
zubajda
16. čer 2010
holky roděěěěěj.... chrobí se oplodňuje.....no... a já teda budu držet plod....dávám nohy k sobě a nepustím...😉))
kapr
16. čer 2010
Holky neplašte 😉 😃 jasně že dám vědět Evi x-) na mě se můžeš 100% spolehnout. 😉
kapr
16. čer 2010
já byla na odběru v tromb. centru. V pátek jdu na konzultačku. Myslím, že asi na poslední před porodem. Tak uvidíme.
Jinak já nemám žádné poslíčky, takže klid. Kdyby mi včera neřekli v jakém jsem stavu, tak si myslím, že se nic neděje. 🙂 já to vidím holky někdy kolem 10tého, takže času dost 😉 ještě nemám všechno hotové.
A s košíkem si zase nemyslete, že to je nějaká paráda🙂 Všechno je to z jednoduchých kusů. Žádná střihačka. Takže to zas až tak složité nebylo. Jediné je nařasení uvnitř košíku a volán
lucifirek
16. čer 2010
Kapříku ty sis to takhle naplánovala jo. 🙂
evak99
16. čer 2010
kapříku, z jednotlivého nebo nejednotlivého kusu...já bych to nedala tak ani tak 😃 jsi prostě šikula! 😉 tak snad odběr dopadl dobře.

zubaj jsme tu 🙂 já si šla jen na chvíli vyspat, protože jsem zase byla brzy od rána vzhůru...ale teď už jsem čilá...teda ne čiperka, ale čilá.

lucifirek
16. čer 2010
Mě je dneska zase blivno od žaludku a blindila jsem. Tak ted zkusím ty fr.brambory,ty by mi mohli udělat dobře.
Tak tak Kapříku,já na tohle šití nemám trpělivost.
kapr
16. čer 2010
No s několika kusů, ale já se s tím zase neprdím. 😉 prostě jsem odměřila a utrhla, pak zaentlovala a rovně ušila. 🙂 nejsložitější asi bylo spíš vymyslet "jak" aby to právě bylo jednoduchý x-) 🙂
a upřímně, kdyby mi trochu neporadila švagrovka tak bych to asi vymýšlela složitě 🙂
Evi kdy jdeš k té doktorce tedy?
Já jdu zítra holky do práce, tak nevím jak se dostanu na diskuzi. Na netu budu, ale uvidím jak budu stíhat. A v pátek jdu do toho centra. Tak to budu taky dopo fuč. Tak neplašte že rodím!!!!!!!
x-)
a s tím plánováním nevím. Nemám to naplánované a jelikož vím, že je prcek OK a v pořádku tak ať vyleze kdy potřebuje, ale tak nějak to cítím, že to bude 10tého. 🙂 😃 tak jsem zvědavá.....a moje gyn taky když jsem to říkala.... :-N x-) ta je z těch mých přání a předtuch taky už vyřízená 😃

Začni psát odpověď...

Odešli