• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No já jsem z toho taky tak vyčerpaná, že se mi už nechce do toho kapsáře. Ale zase už ho mám skoro hotový. Tak do toho musím šlápnout :slight_smile:
a dneska musím pohnout se šuplíky v obýváku. a přemýšlela jsem aspoň o dvou poličkách v komoře :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kapříku ty se činíš.Já dneska jenom lenoším a polehávám.
16. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě se nečiním :dizzy_face: teprve snad začnu :slight_smile:
a musím dát vyprat ty věcičky z košíku a už ho asi zaparkuju v ložnici :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě doma koš ani nemám. :frowning2: Ten doveze manža asi až budu v porodce,nebo nevím,jestli si ho mám už dovézt,potřebovala bych si to oprat. I když je to myslím všechno čerstvě vypráno. :slight_smile:
Tak mi volala kámoška,že přijede na kafíčko,tak jsem ráda,aspon se nebudu nudit. A korát jdu teda vysát,co od rána odkládám.
16. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíček už je mamulka... :slight_smile:))))
16. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se těším na info. :grinning:
16. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulka se zubajdou :wink:
16. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pořád jsem tu, ale myslím, že mi začaly kontrakce, chvíli byly pravidelné, teď zase chvíli nic...šli jsme s manžou na prochajdu, tak uvidíme. ale je mi hodně zle od žaludku...tak uvidíme, co mi řekne dr. :wink: tak kdybych už se neozvala, tak už jsme jeli a rodím a kapřulík vám dá vědět. anebo se večer ozvu, bo mě vrátí z porodky, neb řeknou: zamčená na sto západů :grinning: zatím papa e
16. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky nerodíte...huráá chrobí už je jako zubajda těhuléééé hurááá
mám dobré zprávičky přibral 930gr za měsíííc a máme 6950 :grinning: a tři centimetry takže 65,5 no a já že proč pořád vyřazuju malé věcičky, už jich mám obr krabici plnou a vytáhlé věci na půlroční mimino :grinning:
pamatováka má dobrého, hned v čšekárně se dal řvát a na závěr veho počůral doktorku až po lokty :wink: , zatím usnul, trnu s čím se probudí, minule s řevem-děsným..za měsíc ještě poichance a pak prý delší dobu klídek uff
tak ať dnes všem prší štěstííí
wrtulko to schvaluju, zlaté bylinky, léky jsou blééé, le někdy to nejde jinak :frowning2:
16. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé evíííí...já se táák těšííím.... takže nám třeba 17/6 porodííííš :slight_smile:))))... jupííí.. a pošli kapříkovi mmsku, aby jsme tu kočandu viděly... :wink:)))
16. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudííí.... ahojdá....se nedivím, že plakal... kdo by chtěl chodit k doktorovi :wink:))...
16. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubíí, chodil rád, úsměvy rozdával, ale jak ho píchli, tak od té doby nekámoší..proč taky, místo úsměvů čůrá :sunglasses:
16. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty vaše miminečka se těším jako naa vlastníííí
chtělo by to pak s prckama a pupkama srazík :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně rudíku, já bych taky k doktorovi nešla :slight_smile: ale je to super, že takhle hezky roste! :wink:

no jo zubaj, snad to půjde rychle :grinning: to víš, že se pokusím poslat mmsku :wink: zatím je mám po 10 min, ale když jsme byli venku a chodili, tak byly po 5 minutách, tak uvidíme, co se z toho vyklube. ale jsem kupodivu nějak hrozně klidná :slight_smile: jen ten žaludek mě trápí:frowning2:
16. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo srazík by byl úžo, ale nevím, zda se nám zadaří, když jsme každá z jiné končiny :wink:
16. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi teda mi to budeme mít skoro v přímem přenosu. :slight_smile: Tak držím palečky. Třeba se to prochajdou rozjede. Evi tak to už jemáš tak akorát často.Jen aby vydrželi pravidelně a ten žaludek,to může být vše k tomu počínajícímu porodu. A možná že jsi klidná proto,že cítíš,že se konečně něco děje a bude brzo sladká odměna. :grinning:
Teda srazík by byl super,ale jak píše Evi,každá z jiného konce republiky. :grinning:
Rudí tak to je krásnej přírustek,je tu kus chlapáka. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ty rodíííš :slight_smile: to je fajn, když to jde pomalu, to tě to moc nebolí, když si chodíš po prochajdě :slight_smile: , jen tak dááál
16. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele zkus to stihnout dnes 16tého je i Rudíček :wink:
16. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda budu dneska napnutá jak kšandy. :grinning:
16. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, říkám si, co dělat, že, tak tady sedím u počítače a ještě si čtu zprávy a tak...občas hopsám na míči...no tak uvidíme, co se z toho vyklube. zatím mám pocit, že to je v pohodě, ale ono ta pravá bolest teprv přijde, že? :grinning: a to už mi tak veselo nebude. ale co, ven musí :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, bych chtěla 16.6. je docela hezký datum, ne? :wink: ale mám pocit, že to jde zatím pomalu, takže to asi nestihneme :grinning:
16. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych klido nekam prijela.. kdyby to bylo o vikendu :wink:))
16. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zatím si užívej toho,že to zvládáš,pak bude hůř. A pokud to jde,tak si to užívej v domácím prostředí. Beztak to máš do porodky blízko a večer tam stejně pojedeš,tak si tě tam třeba nechají.
Srazík by byli super,ale pak s těma dětma by to bylo asi horší.
16. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nech bejt,ono se to může z ničeho nic rozjet .... :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně Evi jsem na telefonu!!! a všechny úkoly splním!!!!!! :wink:
drž se holka jedna, tedy holky dvě
16. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jéjku mě se chce úplně brečet.
........jsem chtěla napsat rodit :wink: už mi to leze na mozek
16. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....no dneska jak jsem šla z odběru tak jsem si kupovala takové ty buchtičky s náplněma..... a koukám na jablečné a říkám 4 jahodové........... a to se mi teď stává pořád. Na něco myslím a řeknu úplně něco jiného.... :grinning: kdyby to aspoň ale dávalo smysl!!!!!
16. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhu demence jo? :grinning:
16. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek