Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
16. čer 2010
No já jsem z toho taky tak vyčerpaná, že se mi už nechce do toho kapsáře. Ale zase už ho mám skoro hotový. Tak do toho musím šlápnout 🙂
a dneska musím pohnout se šuplíky v obýváku. a přemýšlela jsem aspoň o dvou poličkách v komoře x-)
lucifirek
16. čer 2010
Teda Kapříku ty se činíš.Já dneska jenom lenoším a polehávám.
kapr
16. čer 2010
no ještě se nečiním x-) teprve snad začnu 🙂
a musím dát vyprat ty věcičky z košíku a už ho asi zaparkuju v ložnici x-)
lucifirek
16. čer 2010
já ještě doma koš ani nemám. 😞 Ten doveze manža asi až budu v porodce,nebo nevím,jestli si ho mám už dovézt,potřebovala bych si to oprat. I když je to myslím všechno čerstvě vypráno. 🙂
Tak mi volala kámoška,že přijede na kafíčko,tak jsem ráda,aspon se nebudu nudit. A korát jdu teda vysát,co od rána odkládám.
zubajda
16. čer 2010
chrobíček už je mamulka... 🙂))))
lucifirek
16. čer 2010
no už se těším na info. 😃
kapr
16. čer 2010
mamulka se zubajdou 😉
zubajda
16. čer 2010
x-) x-) x-) x-)
evak99
16. čer 2010
holky pořád jsem tu, ale myslím, že mi začaly kontrakce, chvíli byly pravidelné, teď zase chvíli nic...šli jsme s manžou na prochajdu, tak uvidíme. ale je mi hodně zle od žaludku...tak uvidíme, co mi řekne dr. 😉 tak kdybych už se neozvala, tak už jsme jeli a rodím a kapřulík vám dá vědět. anebo se večer ozvu, bo mě vrátí z porodky, neb řeknou: zamčená na sto západů 😃 zatím papa e
ruda
16. čer 2010
ahojky, taky nerodíte...huráá chrobí už je jako zubajda těhuléééé hurááá
mám dobré zprávičky přibral 930gr za měsíííc a máme 6950 😃 a tři centimetry takže 65,5 no a já že proč pořád vyřazuju malé věcičky, už jich mám obr krabici plnou a vytáhlé věci na půlroční mimino 😃
pamatováka má dobrého, hned v čšekárně se dal řvát a na závěr veho počůral doktorku až po lokty 😉 , zatím usnul, trnu s čím se probudí, minule s řevem-děsným..za měsíc ještě poichance a pak prý delší dobu klídek uff
tak ať dnes všem prší štěstííí
wrtulko to schvaluju, zlaté bylinky, léky jsou blééé, le někdy to nejde jinak 😞
zubajda
16. čer 2010
jéééé evíííí...já se táák těšííím.... takže nám třeba 17/6 porodííííš 🙂))))... jupííí.. a pošli kapříkovi mmsku, aby jsme tu kočandu viděly... 😉)))
zubajda
16. čer 2010
rudííí.... ahojdá....se nedivím, že plakal... kdo by chtěl chodit k doktorovi 😉))...
ruda
16. čer 2010
zubíí, chodil rád, úsměvy rozdával, ale jak ho píchli, tak od té doby nekámoší..proč taky, místo úsměvů čůrá 😎
ruda
16. čer 2010
na ty vaše miminečka se těším jako naa vlastníííí
chtělo by to pak s prckama a pupkama srazík 🙂
evak99
16. čer 2010
přesně rudíku, já bych taky k doktorovi nešla 🙂 ale je to super, že takhle hezky roste! 😉

no jo zubaj, snad to půjde rychle 😃 to víš, že se pokusím poslat mmsku 😉 zatím je mám po 10 min, ale když jsme byli venku a chodili, tak byly po 5 minutách, tak uvidíme, co se z toho vyklube. ale jsem kupodivu nějak hrozně klidná 🙂 jen ten žaludek mě trápí😞
evak99
16. čer 2010
jojo srazík by byl úžo, ale nevím, zda se nám zadaří, když jsme každá z jiné končiny 😉
lucifirek
16. čer 2010
Evi teda mi to budeme mít skoro v přímem přenosu. 🙂 Tak držím palečky. Třeba se to prochajdou rozjede. Evi tak to už jemáš tak akorát často.Jen aby vydrželi pravidelně a ten žaludek,to může být vše k tomu počínajícímu porodu. A možná že jsi klidná proto,že cítíš,že se konečně něco děje a bude brzo sladká odměna. 😃
Teda srazík by byl super,ale jak píše Evi,každá z jiného konce republiky. 😃
Rudí tak to je krásnej přírustek,je tu kus chlapáka. 🙂
ruda
16. čer 2010
jejda ty rodíííš 🙂 to je fajn, když to jde pomalu, to tě to moc nebolí, když si chodíš po prochajdě 🙂 , jen tak dááál
ruda
16. čer 2010
hele zkus to stihnout dnes 16tého je i Rudíček 😉
lucifirek
16. čer 2010
teda budu dneska napnutá jak kšandy. 😃
evak99
16. čer 2010
no jo luci, říkám si, co dělat, že, tak tady sedím u počítače a ještě si čtu zprávy a tak...občas hopsám na míči...no tak uvidíme, co se z toho vyklube. zatím mám pocit, že to je v pohodě, ale ono ta pravá bolest teprv přijde, že? 😃 a to už mi tak veselo nebude. ale co, ven musí 😃 😃
evak99
16. čer 2010
rudíku, bych chtěla 16.6. je docela hezký datum, ne? 😉 ale mám pocit, že to jde zatím pomalu, takže to asi nestihneme 😃
zubajda
16. čer 2010
já bych klido nekam prijela.. kdyby to bylo o vikendu 😉))
lucifirek
16. čer 2010
Evi zatím si užívej toho,že to zvládáš,pak bude hůř. A pokud to jde,tak si to užívej v domácím prostředí. Beztak to máš do porodky blízko a večer tam stejně pojedeš,tak si tě tam třeba nechají.
Srazík by byli super,ale pak s těma dětma by to bylo asi horší.
lucifirek
16. čer 2010
Evi nech bejt,ono se to může z ničeho nic rozjet .... 🙂
kapr
16. čer 2010
každopádně Evi jsem na telefonu!!! a všechny úkoly splním!!!!!! 😉
drž se holka jedna, tedy holky dvě
kapr
16. čer 2010
...jéjku mě se chce úplně brečet.
........jsem chtěla napsat rodit 😉 už mi to leze na mozek
lucifirek
16. čer 2010
kapr 😃
kapr
16. čer 2010
.....no dneska jak jsem šla z odběru tak jsem si kupovala takové ty buchtičky s náplněma..... a koukám na jablečné a říkám 4 jahodové........... a to se mi teď stává pořád. Na něco myslím a řeknu úplně něco jiného.... 😃 kdyby to aspoň ale dávalo smysl!!!!!
lucifirek
16. čer 2010
těhu demence jo? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli