• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
asi, jdu žehlit věci do košíku. Už jsou vyprané :slight_smile:))))
kdyby evča napsala, dám hned vědět :dizzy_face:
16. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:...... to já jsem dementní a ani nemusím být těhotná :wink:))))
16. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubi,ale ty JSI :grinning: nevím, jestli dementní, ale těhu určitě :slight_smile:
Jo evule, třeba se to rozjede, já měla kolem porodu na gyndě ležící vyhlídnutých tooolik krásných datumů a šmudla vybral 16tku, tak je to tak...
holky teď bobíšek v kuse hodinu a půl křičel jako když mu hlavu trhají, nožky nateklé, rudé :frowning2: , už jsem to nevydržela, koukal neskutečně smutně a těch slziček...dala jsem sirupek a hned usnul, snad se probudí a bude líp, minule stačilo taky dát jednou, teplotka mírně nahoře..je mi toho uzlíčka tááák líto, se mi chce brečet :frowning2: bolí to víc, než když trápí něco mě
16. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudííí :slight_smile:)....
to mateřstvííí je táák krásnéééé..... já vím, že budu určitě strašně bojácná matka... jsem si to trošku vyzkoušela s mou psicí,... když ji něco je, tak jsem úplně vedle,.. no ta moje kočka má 1,6kg,...tak i proto,..ale je to na palici.. a říkám si, že co budu dělat až budu jednou mamušou...
16. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí sirupek mu určitě uleví. :frowning2: To je tak strašný,když drobek pláček a člověk nevím,jak mu pomoct. Ale ty jsi mu vlastně pomohla sirupkem. Určitě to bude dobré.
16. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dííky holky vím, teď jsem s ním v posteli, nechala jsem ho jak usnul na mém polštáři a on chrupká nahlas, jak má plný nosík od slziček, no jsem zase dojatá a můžu na něm oči nechat...poznáte to brzo sami..
zubi no co budeš dělat, prostě budeš mamuška, nejlepší na světě a Rudíkova nej tchýně ne?
16. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi :slight_smile:))).... ty jsi božííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za podporu, ale nakonec jsem volala dr. a ten říkal, ať teda nejezdím, že se to třeba rozjede, tak ať dojedu, že dneska slouží. kdyby se to nerozjelo, tak jsme se dohodli, že přijdu až v pátek. já mu ale říkala, že se to určo rozjede, že to chci!!! tak mě chválil, že prý psychika je důležitá :grinning: no ale kontrakce jsou sice silnější, ale zase chodí s většími rozestupy, takže zatím to fakt nevypadá. do teď jsme byli s manžou na další prochajdě...no ale nevím nevím, zatím to asi nevypadá. takže kapříku, díky, že jsi připravená, ale já jsem zatím celá :slight_smile: nakonec jsem dala prádlo do pračky a možná půjdu ještě žehlit :slight_smile:

kapříku, tak já si zase minule objednávala nealkoholické kafe :grinning:
rudí, to musí být hrozné, když brouček takhle pláče :frowning2:
já budu taky strašná mamka bojka zubaj :slight_smile:
luci, tak co, došla kámoška?
16. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi OK :dizzy_face: beztak budu už teď ve střehu do té doby než porodíš :dizzy_face:
tak já dneska holky udělala kulový. Teď jsem teda dožehlila ty věci do košíku. Je voňavoučký a načančaný. Jsem totál grogy, nevím z čeho a půjdu si na chvilku hajnout. Pak chci ještě převléci komplet postel. Ale to tak jako že vyměním i ty peřiny. a zaparkuju košík do ložnice. Ať je to jako připravený. A zkoušela jsem monitor dechu. Docela dobrý řev :slight_smile: Mates byl z toho hotovej :dizzy_face:
16. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kámoška doška,pokecli jsme a už jela domů. :slight_smile: Tak jsem zvědavá,jestli tu ráno budou samé nové zprávičky. :wink:
16. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, díky, jsi hodná :grinning: ale možná porodíš dřív než já :wink: ty voďo, to je jasný, že jsi unavená, vždyť jsi toho tolik udělala. já nakonec nežehlila, šla jsem si lehnout, byla jsem najednou tak unavená. teď už jen pověsím prádlo a dám véču. kontrakce mám po 20 min, takže pořád nic :wink:

já bych tak ráda luci, ráno podala nějakou pozitivní zprávu, ale obávám se, že se zatím asi nerozjede... :frowning2: no uvidíme :slight_smile:
16. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudla se vzbudil, sem tam se pousměje, sem tam brečí..je to lepší se sirupem....
kámoška psala, že je těhulééé, je to čarodějka v dobrém slova smyslu , dělá kineziologii, i mě Rudlu předurčila a v lednu psala, že bude letos těhu a porodit letos nestihne, tak má termín v lednu :grinning: už prostě ví, že to bude holka a já jí v dubnu to nebyla těhu psala, že bude mít Klárku a ona teď psala, že bude mít |klárku..no super ne? věci mezi nebem a zemí fungujíííí, bude se vdávat, v salonu jí omylem dala těhu svat, šaty a věděla, žeje v tom, ještě před příchodem MS :grinning:
16. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, tak to je fakt ftipný :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem od půl jedné vzhůru a nemůžu spát. :angry: Tak jsem zvědavá,co mě ráno čeká :slight_smile: za překvápko. jdu na poradnu,tak se vrátím kdo ví kdy.
17. čer 2010 ve 02:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi malý je statečný
17. čer 2010 ve 02:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

chuděrko lucíku, jakto že jsi nemohla spát? v poradně bude určitě vše ok! :wink:

já se hlásím zatím s Bárou v břuchu, ale celou noc kontrakce po 8-10min a do toho mi ve 2h ráno začala odcházet ta hlenová zátka, takže trošku špiním....no doufám, že budou kontrakce po 5ti min. co nejdřív :slight_smile: musím, ale říct, že zatím je to ok. ale když jsem se ptala dneska dr., jak dlouho to takhle ještě může být, tak mi řekl, že i 5 dní :frowning2: , to ale určitě nebude můj případ. na druhou stranu se snažím vidět to pozitivně, chystám se k porodu, pomalu, ale jistě :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,... také nějak nemůžu spát a ozývám se už z domova....

mrkněte do alba, jestli tam něco vidíte..... :wink:))) doufám, že nemám mámení....ale vidí to i přítel :wink:))
17. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evááásek.. rodí.. a já mám duchy,.. a nikdo mě nepochváli.. teda ehm, nesprdne, že jsem testovala tak brzo... :sweat_smile:
17. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, nebude to trvat pět dní. Určo se to rozjede. :wink: A třeba než se vrátím z poradny,tak už pojedeš rodit. :wink: Mě totiž bylo večer a v noci zase blbě od žaludku a zvracela jsem. A dneska to taky není nějak extra. Tak snad to ustojím na poradně.
Zubíííí že by tam byla :wink:
17. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je mi teda líto :frowning2: tak jí to zase řekni, třeba poradí ještě něco dalšího!

Zubaj: no já ho tam toho ducha vidím!!!! :wink: a kolikátý den teda po ET jsi? :wink: Mám z tebe radost!
17. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko :astonished: , co tady děláš????? Já byla včera mimo a dnes koukám, tu tvůj nick. Já žiju v domnění, že si tě už v porodnici nechali a očekávám mimi a ty zase až v pátek....... To je napětí :dizzy_face:
Zubajdo, jůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím na poradnu. Evi v noci je ta žáha horší,no. Ale to už snad vydržím. A blbě vím z čeho mi bylo.Kámoška donesla zákusky.
Tak se Evi drž,at je to všechno v klidu,kdybych to náhodovu nestihla :grinning:
17. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dobré pořízení :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdóóóóóó
17. čer 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo a ještě s jedním ebroušem taková lajna 10DPO se z tebe rozkrájím :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj ty jsi měla ovitrele jsi říkala ? 6500j?
17. čer 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eví....dnes jsem 7. den po Et,.....

chrobí... jojo Ovitrelle... presne.. myslis, ze to je jeste pozustatek???
17. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo já jsem testovala po asi 11 dnech od píchnutí a nebylo tam vůbec nic
17. čer 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem dneska 12tý den po píchnutí,.. tak doufám, že to není po tom
17. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zubííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jestli jsi 12 den po píchnutí tak by to tam už být nemělo :dizzy_face: si myslím já :dizzy_face:
no tak ať sílí mamino :dizzy_face:
Evi tak já si myslím, že to bude každou chvilku. Teda u tebe :wink:
Hele já jsem sice s CS 5 ale doteď jsem neměla žádné poslíčky. Takže si říkám že se začnu znervozňovat až odejde zátka. Do té doby jsem v klidu :dizzy_face:
17. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek