Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
16. čer 2010
asi, jdu žehlit věci do košíku. Už jsou vyprané 🙂))))
kdyby evča napsala, dám hned vědět x-)
zubajda
16. čer 2010
😃 😃 😃...... to já jsem dementní a ani nemusím být těhotná 😉))))
ruda
16. čer 2010
zubi,ale ty JSI 😃 nevím, jestli dementní, ale těhu určitě 🙂
Jo evule, třeba se to rozjede, já měla kolem porodu na gyndě ležící vyhlídnutých tooolik krásných datumů a šmudla vybral 16tku, tak je to tak...
holky teď bobíšek v kuse hodinu a půl křičel jako když mu hlavu trhají, nožky nateklé, rudé 😞 , už jsem to nevydržela, koukal neskutečně smutně a těch slziček...dala jsem sirupek a hned usnul, snad se probudí a bude líp, minule stačilo taky dát jednou, teplotka mírně nahoře..je mi toho uzlíčka tááák líto, se mi chce brečet 😞 bolí to víc, než když trápí něco mě
zubajda
16. čer 2010
rudííí 🙂)....
to mateřstvííí je táák krásnéééé..... já vím, že budu určitě strašně bojácná matka... jsem si to trošku vyzkoušela s mou psicí,... když ji něco je, tak jsem úplně vedle,.. no ta moje kočka má 1,6kg,...tak i proto,..ale je to na palici.. a říkám si, že co budu dělat až budu jednou mamušou...
lucifirek
16. čer 2010
Rudí sirupek mu určitě uleví. 😞 To je tak strašný,když drobek pláček a člověk nevím,jak mu pomoct. Ale ty jsi mu vlastně pomohla sirupkem. Určitě to bude dobré.
ruda
16. čer 2010
dííky holky vím, teď jsem s ním v posteli, nechala jsem ho jak usnul na mém polštáři a on chrupká nahlas, jak má plný nosík od slziček, no jsem zase dojatá a můžu na něm oči nechat...poznáte to brzo sami..
zubi no co budeš dělat, prostě budeš mamuška, nejlepší na světě a Rudíkova nej tchýně ne?
zubajda
16. čer 2010
rudi 🙂))).... ty jsi božííí x-) x-) x-)
evak99
16. čer 2010
holky díky za podporu, ale nakonec jsem volala dr. a ten říkal, ať teda nejezdím, že se to třeba rozjede, tak ať dojedu, že dneska slouží. kdyby se to nerozjelo, tak jsme se dohodli, že přijdu až v pátek. já mu ale říkala, že se to určo rozjede, že to chci!!! tak mě chválil, že prý psychika je důležitá 😃 no ale kontrakce jsou sice silnější, ale zase chodí s většími rozestupy, takže zatím to fakt nevypadá. do teď jsme byli s manžou na další prochajdě...no ale nevím nevím, zatím to asi nevypadá. takže kapříku, díky, že jsi připravená, ale já jsem zatím celá 🙂 nakonec jsem dala prádlo do pračky a možná půjdu ještě žehlit 🙂

kapříku, tak já si zase minule objednávala nealkoholické kafe 😃
rudí, to musí být hrozné, když brouček takhle pláče 😞
já budu taky strašná mamka bojka zubaj 🙂
luci, tak co, došla kámoška?
kapr
16. čer 2010
Evi OK x-) beztak budu už teď ve střehu do té doby než porodíš x-)
tak já dneska holky udělala kulový. Teď jsem teda dožehlila ty věci do košíku. Je voňavoučký a načančaný. Jsem totál grogy, nevím z čeho a půjdu si na chvilku hajnout. Pak chci ještě převléci komplet postel. Ale to tak jako že vyměním i ty peřiny. a zaparkuju košík do ložnice. Ať je to jako připravený. A zkoušela jsem monitor dechu. Docela dobrý řev 🙂 Mates byl z toho hotovej x-)
lucifirek
16. čer 2010
Evi kámoška doška,pokecli jsme a už jela domů. 🙂 Tak jsem zvědavá,jestli tu ráno budou samé nové zprávičky. 😉
evak99
16. čer 2010
kapříku, díky, jsi hodná 😃 ale možná porodíš dřív než já 😉 ty voďo, to je jasný, že jsi unavená, vždyť jsi toho tolik udělala. já nakonec nežehlila, šla jsem si lehnout, byla jsem najednou tak unavená. teď už jen pověsím prádlo a dám véču. kontrakce mám po 20 min, takže pořád nic 😉

já bych tak ráda luci, ráno podala nějakou pozitivní zprávu, ale obávám se, že se zatím asi nerozjede... 😞 no uvidíme 🙂
ruda
16. čer 2010
rudla se vzbudil, sem tam se pousměje, sem tam brečí..je to lepší se sirupem....
kámoška psala, že je těhulééé, je to čarodějka v dobrém slova smyslu , dělá kineziologii, i mě Rudlu předurčila a v lednu psala, že bude letos těhu a porodit letos nestihne, tak má termín v lednu 😃 už prostě ví, že to bude holka a já jí v dubnu to nebyla těhu psala, že bude mít Klárku a ona teď psala, že bude mít |klárku..no super ne? věci mezi nebem a zemí fungujíííí, bude se vdávat, v salonu jí omylem dala těhu svat, šaty a věděla, žeje v tom, ještě před příchodem MS 😃
evak99
16. čer 2010
rudí, tak to je fakt ftipný 🙂
lucifirek
17. čer 2010
Tak já jsem od půl jedné vzhůru a nemůžu spát. ]-( Tak jsem zvědavá,co mě ráno čeká 🙂 za překvápko. jdu na poradnu,tak se vrátím kdo ví kdy.
lucifirek
17. čer 2010
Rudi malý je statečný
evak99
17. čer 2010
dobré ráno,

chuděrko lucíku, jakto že jsi nemohla spát? v poradně bude určitě vše ok! 😉

já se hlásím zatím s Bárou v břuchu, ale celou noc kontrakce po 8-10min a do toho mi ve 2h ráno začala odcházet ta hlenová zátka, takže trošku špiním....no doufám, že budou kontrakce po 5ti min. co nejdřív 🙂 musím, ale říct, že zatím je to ok. ale když jsem se ptala dneska dr., jak dlouho to takhle ještě může být, tak mi řekl, že i 5 dní 😞 , to ale určitě nebude můj případ. na druhou stranu se snažím vidět to pozitivně, chystám se k porodu, pomalu, ale jistě 😃 😃
zubajda
17. čer 2010
dobré ráno holky,... také nějak nemůžu spát a ozývám se už z domova....

mrkněte do alba, jestli tam něco vidíte..... 😉))) doufám, že nemám mámení....ale vidí to i přítel 😉))
zubajda
17. čer 2010
evááásek.. rodí.. a já mám duchy,.. a nikdo mě nepochváli.. teda ehm, nesprdne, že jsem testovala tak brzo... :-N
lucifirek
17. čer 2010
Evíku, nebude to trvat pět dní. Určo se to rozjede. 😉 A třeba než se vrátím z poradny,tak už pojedeš rodit. 😉 Mě totiž bylo večer a v noci zase blbě od žaludku a zvracela jsem. A dneska to taky není nějak extra. Tak snad to ustojím na poradně.
Zubíííí že by tam byla 😉
evak99
17. čer 2010
Luci, to je mi teda líto 😞 tak jí to zase řekni, třeba poradí ještě něco dalšího!

Zubaj: no já ho tam toho ducha vidím!!!! 😉 a kolikátý den teda po ET jsi? 😉 Mám z tebe radost!
janysek70
17. čer 2010
Evičko :-o , co tady děláš????? Já byla včera mimo a dnes koukám, tu tvůj nick. Já žiju v domnění, že si tě už v porodnici nechali a očekávám mimi a ty zase až v pátek....... To je napětí x-)
Zubajdo, jůůůůůůů x-) x-) x-) x-) x-)
lucifirek
17. čer 2010
tak já pádím na poradnu. Evi v noci je ta žáha horší,no. Ale to už snad vydržím. A blbě vím z čeho mi bylo.Kámoška donesla zákusky.
Tak se Evi drž,at je to všechno v klidu,kdybych to náhodovu nestihla 😃
janysek70
17. čer 2010
Luci, dobré pořízení 🙂
chrobacek
17. čer 2010
zubajdóóóóóó
chrobacek
17. čer 2010
tyjo a ještě s jedním ebroušem taková lajna 10DPO se z tebe rozkrájím 😃 😃
chrobacek
17. čer 2010
zubaj ty jsi měla ovitrele jsi říkala ? 6500j?
zubajda
17. čer 2010
eví....dnes jsem 7. den po Et,.....

chrobí... jojo Ovitrelle... presne.. myslis, ze to je jeste pozustatek???
chrobacek
17. čer 2010
zubajdo já jsem testovala po asi 11 dnech od píchnutí a nebylo tam vůbec nic
zubajda
17. čer 2010
no já jsem dneska 12tý den po píchnutí,.. tak doufám, že to není po tom
kapr
17. čer 2010
No Zubííííííííííííííí x-) x-) x-) x-) jestli jsi 12 den po píchnutí tak by to tam už být nemělo x-) si myslím já x-)
no tak ať sílí mamino x-)
Evi tak já si myslím, že to bude každou chvilku. Teda u tebe 😉
Hele já jsem sice s CS 5 ale doteď jsem neměla žádné poslíčky. Takže si říkám že se začnu znervozňovat až odejde zátka. Do té doby jsem v klidu x-)

Začni psát odpověď...

Odešli