Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
zubajda
17. čer 2010
😃 😃 😃.....
ruda
17. čer 2010
už trénujou, jen hledají fialovou fixku
zubajda
17. čer 2010
chrobíí, raději nemá, ptž bych byla schopná ho mít na klávesnici,... a no nevím nevím, jak by na to tady ostatní koukali... ale okamžitě jak příjdu domů, nasadím na něj sňůrku a dám si ho okolo krku 😃....
chrobacek
17. čer 2010
:-N až ho budu mít já tak si ho přelepím na monitor
zubajda
17. čer 2010
😃 😃.... hihi... nastavit jako tapetu 😃...
chrobacek
17. čer 2010
😃 😃 😃 jo tak to vidím živě jak lítáš doma s testem zavěšeným na krku
chrobacek
17. čer 2010
dneska je fakt fajn den 🙂) hrozně se daří na tématu obilnák je pozitivní test 7po et
chrobacek
17. čer 2010
tak mám takovou radost 😃 😃
zubajda
17. čer 2010
no ale fákt... 😃.... já jsem v životě nic takového neviděla... 😃
zubajda
17. čer 2010
fákt?.. co to je za holčinu???? to mám také radost....
ruda
17. čer 2010
taky jsem na to pořád koukala a ještě teď a to je fakt mazec, bo Rudla spí vedle, si tu krabičku, kde je mám seřazené vytáhnu a kochám se, je to nepopsatelý zážitek tkoý dobře počůraný papírek..já byla ochuzená o to echt čárkování, ale zato jsem to těhu měla potvrzené už táák brzo přímo od dr. 🙂 a fakt jak to mám bez přístupu světla gak ty čárky pořád drží
chrobacek
17. čer 2010
nápodobně proto si dokážu představit jak ti je 🙂)
chrobacek
17. čer 2010
majka43 – Holky já to nevydržela, z odpolední moče, 7DPO, nebo jak se to píše, mám tam stín. A byl tam do tří minut, ale je vidět jen u okna.
ruda
17. čer 2010
no mě se teda dnes moc nedaří, ale to tu rozebírat nechci, nemám dobré zprávy, tak o to větší radost mám z vás...
chrobacek
17. čer 2010
jéjda jak to ? 😞
chrobacek
17. čer 2010
Je to možné, hCG se začne vytváře 7. den po oplození, tedy ve vašem případě 4. den po KET. A je pak hlavně otázkou citlivosti testu, kdy hladiny hCG zachytí- většinou jsou testy nastaveny tak, že hCG je testem detekovatelné za 12 -14 dní po oplození.
11. den po KET jste tedy byla jakoby 11+3 tedy 14 dní po oplození.
ruda
17. čer 2010
@chrobacek máš to v IP
chrobacek
17. čer 2010
furt budou toto psát... ale ono je to vidět dřív 🙂))))
ruda
17. čer 2010
jasně, že jde, když jsou to silní jedinci
zubajda
17. čer 2010
rudíííí.... jsi v pohodě??? 😞(((
ruda
17. čer 2010
v mezích normy 😉
ruda
17. čer 2010
šup zpět do dobré náladičky 😃 , co že se to tu probíralo???? jo////////////////////////////////
zubajda
17. čer 2010
rudísku... tadý???... no přeci stále a jen těhulkování...a vše okolo tohoooo....😉
ruda
17. čer 2010
no proto 😎 No snad se Rudl vzbudí s dobrou náladou hlavně s hladem, dnes moc nejedl..si ještě po očkování, drobek...no ale je ho dost ve 4 měs, 7 kg 😃 ve dne nechce, tak to máma cpe v noci, když o tom neví 😃 cpu dobře 😉
se tááák těším n víkend, to je z chviličkuuu, zítr možná jedeme na výlet do Zlína, bereme neteř, má narozky, tak uděláme hezký nákupní den... 😉 a Rudlu musím obléct, už jsem vyřdila krbici velkou věcí...
zubajda
17. čer 2010
tak to se těším na výletní fotečky našeho fešáka.. a tebe cíííí takýý vidět 😉))))
zubajda
17. čer 2010
kurňa holky, proč jste tak daleko 😞((
ruda
17. čer 2010
na mě není co na koukání....
zubajda
17. čer 2010
no álleeee na Rudínečkovi jooo !!!! 😃.. ba néé,....
ruda
17. čer 2010
jojo Rudínečka pošlu...o asi kecám, foťák brát nebudu, nenísom baterie a teda fotit v nákupku, nif mof....
hele Zubí mladej zeťák nechce papat a teď si pořááádně říhnul, bereš ho ještě 😃
ruda
17. čer 2010
nožky a na nich držíme palceeeeee