Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
zubajda
17. čer 2010
to si piš, že beru.!!!!!.. je to pořádnej chlap,.... má svůj názor a dokáže se ozvat !!! 😉)))
evak99
17. čer 2010
holky moje, tak vás dočítám a mám z vás radost! 🙂 chrobí a zubaj, maminy jedny! 😃

Rudíku, doufám, že nic vážného u vás není 😞 jinak Rudlínek si cucne, když bude mít hlad, neboj se! 😉

Luci, já to železo taky moc neberu, spíš se snažím mít rozličnou stravu! 😉 navíc po tom železe se prý dělá zácpa, tak to je to poslední, co bych teď chtěla.

tak holky můj stav: po prochajdě a sprše byly kontra po 5 min cca 2,5h, tak jsme se s manžou rozhodli, že jedem do porodky. tam mi řekli, že sice kontra mám, ale jsem stále zavřená. Avšak tím, že odešla hlenová zátka, tak že to může přijít kdykoliv, pravděpodobně v noci a že jestli chci, že si mě tam nechají...no to jsem samozřejmě nechtěla, takže jsem zpět doma s kontra po cca 8mi minutách. Všichni byli milí, ale já si přišla jak blbka 😞 no nicméně si neumím představit, jak teda poznám, kdy mám do tý porodky jet 😃 😃 takže jsme se s manžou rozhodli, že si strašně dáme do nosu k véče! a že až budou kontra nejmíň po 3 minutách, tak pojedem. dřív ne!!! 😃
zubajda
17. čer 2010
jééé evííí,.. já už si pomalu říkala, jestli už nerodíte....

no, plán máte perfektní,.. pořádně se našňábnouuut....a všechno řešit v klidu 😉)) to je nejrozumnější ....
budu držet vše co mám,.. ať to proběhne hladce, rychle.. a ať už je kočka mezi námi...😉 zítra nedospím, jak budu zvědavá...
evak99
17. čer 2010
zubaj: díky moc 😃 uvidíme, já si trochu začínám myslet, že to tak rychle nepůjde....ale co, když jsem doma, tak mi to tak neva. 😉 drž se a zítra zase nafoť testík 😃 😃 😃
lucifirek
17. čer 2010
Evi a co přirozená indukce sexíkem 😉 I když já bych na to náladu asi neměla. Nám radili,mátový čaj,tep.lou koupel,fyz.činnost. Doma je to lepší,jsi ve svém a můžeš si vymyslet nějakou činnost. V nemocnici by to byl vopruz.
ruda
17. čer 2010
Evi ahojky no tak snad v noci, vím tohle čekání je nejhorší, naštěstí jsi doma...já měla kontrakce taky po té vyvolávačce, ale ty opravdové jsou jiné to si myslím poznáš, aspoň já drtila pěstí zábrdlí a funěla jako lokotka...véča je dobrý nápad a dej zprávu, jak vyjedete..pokud to půjde..a přeju jen to nej a nej a rychlovku a hlavně ZDRAVíííííííííííííííííííííí a brzo fotečku princezničky
ruda
18. čer 2010
celou noc monitoruju a nevidím nic....
ruda
18. čer 2010
dobré ráno, já chcu infošky!!!celý den budu pryč, tééda jsem nedočkavá, co změny....
chrobacek
18. čer 2010
Dobré ráno, tak co????
wrtulkaautor
18. čer 2010
Dobré ránko..
teda koukám tady se rodí x-) nebo že by už? 😃
lucifirek
18. čer 2010
Dobré ránko. Tak jak to tu vypadá? 😃
lucifirek
18. čer 2010
já už dneska stihla nakoupit a vytřít. Půjdu vařit,má přijít manža s kamarádem na oběd,spravují auto.
chrobacek
18. čer 2010
zubajdo !!!! kde seš
lucifirek
18. čer 2010
Dneska tu teda není ani noha 😃 Čekáme zprávičky.
zubajda
18. čer 2010
ahoj 😞

omlouvam se, byla jsem na zkousce....
chrobacek
18. čer 2010
co test?
wrtulkaautor
18. čer 2010
Ahojkyk holky já sem tady sleduju co nového 😉
Zubi jak je testíkovala si? x-)
chrobacek
18. čer 2010
co zkouška? 😃
zubajda
18. čer 2010
foceni testu se nekona... 😞... delala jsem dnes dva ruzne.. a ani na jednom se neobjevila druha carka.... takze u me tehulkovani nebude 😞((

omlouvam se, ze jsem vcera tak plasila.... hned smazu album... |-|
chrobacek
18. čer 2010
cooo??? to snad no 😞... ta včerejší tam ale je jasná :-S
zubajda
18. čer 2010
take mi vcerejsi prisla jasna... ale dnes ani tuk 😞 .... opet jsem se nechala oblbnout testy... jsem blba a naivni...
wrtulkaautor
18. čer 2010
Zubi neházej ještě flintu do žita |-| měla si stejné testy co včera? a tak nepila si třeba včera hodně že by se to zředilo?
zubajda
18. čer 2010
pila jsem vcera dost,.. ale neverim, ze by rano nic nebylo, i kdybych pila hodne... hlavne nechapu, proc me ten vcerejsi test tak navnadil... 😞(((.
wrtulkaautor
18. čer 2010
kolikátý jsi den od transferu?
zubajda
18. čer 2010
8 den po ET
wrtulkaautor
18. čer 2010
hm já to měla stejně.. 7mý den po transferu jsem měla docela slušnou druhou čárku..no slušnou jako ty..
a pak druhý den už nic.. myslela sem si že je to pregnylem, nebo že se nějaké chytilo a pustilo nevím.
Ale to ještě neznamená že u tebe to nemůže být jinak!
lucifirek
18. čer 2010
Zubi ještě je hodně brzo. 😉 Ještě bych vyčkala.
chrobacek
18. čer 2010
no jestli jsi neměla stejný test tak bych ještě doufala protože si teprve 11DPO 😉
lucifirek
18. čer 2010
Tak co holkyyy? Pořád nikdo? Žádné info? NErodí nakonec Evik i Kapřík? 😃
ruda
18. čer 2010
zubííí co????? 😞 😞 😞 , třeba zase vyskočííí, mooc ti to přejuuu, je brzo na jednoho prcka..
kaačka aevča asi rodí spolu a my se nic nedozvíme :-|

Začni psát odpověď...

Odešli