• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to si piš, že beru.!!!!!.. je to pořádnej chlap,.... má svůj názor a dokáže se ozvat !!! :wink:)))
17. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje, tak vás dočítám a mám z vás radost! :slight_smile: chrobí a zubaj, maminy jedny! :grinning:

Rudíku, doufám, že nic vážného u vás není :frowning2: jinak Rudlínek si cucne, když bude mít hlad, neboj se! :wink:

Luci, já to železo taky moc neberu, spíš se snažím mít rozličnou stravu! :wink: navíc po tom železe se prý dělá zácpa, tak to je to poslední, co bych teď chtěla.

tak holky můj stav: po prochajdě a sprše byly kontra po 5 min cca 2,5h, tak jsme se s manžou rozhodli, že jedem do porodky. tam mi řekli, že sice kontra mám, ale jsem stále zavřená. Avšak tím, že odešla hlenová zátka, tak že to může přijít kdykoliv, pravděpodobně v noci a že jestli chci, že si mě tam nechají...no to jsem samozřejmě nechtěla, takže jsem zpět doma s kontra po cca 8mi minutách. Všichni byli milí, ale já si přišla jak blbka :frowning2: no nicméně si neumím představit, jak teda poznám, kdy mám do tý porodky jet :grinning: :grinning: takže jsme se s manžou rozhodli, že si strašně dáme do nosu k véče! a že až budou kontra nejmíň po 3 minutách, tak pojedem. dřív ne!!! :grinning:
17. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé evííí,.. já už si pomalu říkala, jestli už nerodíte....

no, plán máte perfektní,.. pořádně se našňábnouuut....a všechno řešit v klidu :wink:)) to je nejrozumnější ....
budu držet vše co mám,.. ať to proběhne hladce, rychle.. a ať už je kočka mezi námi...:wink: zítra nedospím, jak budu zvědavá...
17. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: díky moc :grinning: uvidíme, já si trochu začínám myslet, že to tak rychle nepůjde....ale co, když jsem doma, tak mi to tak neva. :wink: drž se a zítra zase nafoť testík :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a co přirozená indukce sexíkem :wink: I když já bych na to náladu asi neměla. Nám radili,mátový čaj,tep.lou koupel,fyz.činnost. Doma je to lepší,jsi ve svém a můžeš si vymyslet nějakou činnost. V nemocnici by to byl vopruz.
17. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahojky no tak snad v noci, vím tohle čekání je nejhorší, naštěstí jsi doma...já měla kontrakce taky po té vyvolávačce, ale ty opravdové jsou jiné to si myslím poznáš, aspoň já drtila pěstí zábrdlí a funěla jako lokotka...véča je dobrý nápad a dej zprávu, jak vyjedete..pokud to půjde..a přeju jen to nej a nej a rychlovku a hlavně ZDRAVíííííííííííííííííííííí a brzo fotečku princezničky
17. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
celou noc monitoruju a nevidím nic....
18. čer 2010 ve 04:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, já chcu infošky!!!celý den budu pryč, tééda jsem nedočkavá, co změny....
18. čer 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak co????
18. čer 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
teda koukám tady se rodí :dizzy_face: nebo že by už? :grinning:
18. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Tak jak to tu vypadá? :grinning:
18. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už dneska stihla nakoupit a vytřít. Půjdu vařit,má přijít manža s kamarádem na oběd,spravují auto.
18. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo !!!! kde seš
18. čer 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tu teda není ani noha :grinning: Čekáme zprávičky.
18. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :frowning2:

omlouvam se, byla jsem na zkousce....
18. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co test?
18. čer 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkyk holky já sem tady sleduju co nového :wink:
Zubi jak je testíkovala si? :dizzy_face:
18. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co zkouška? :grinning:
18. čer 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
foceni testu se nekona... :frowning2:... delala jsem dnes dva ruzne.. a ani na jednom se neobjevila druha carka.... takze u me tehulkovani nebude :frowning2:((

omlouvam se, ze jsem vcera tak plasila.... hned smazu album... :pensive:
18. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cooo??? to snad no :frowning2:... ta včerejší tam ale je jasná :confounded:
18. čer 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
take mi vcerejsi prisla jasna... ale dnes ani tuk :frowning2: .... opet jsem se nechala oblbnout testy... jsem blba a naivni...
18. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zubi neházej ještě flintu do žita :pensive: měla si stejné testy co včera? a tak nepila si třeba včera hodně že by se to zředilo?
18. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pila jsem vcera dost,.. ale neverim, ze by rano nic nebylo, i kdybych pila hodne... hlavne nechapu, proc me ten vcerejsi test tak navnadil... :frowning2:(((.
18. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolikátý jsi den od transferu?
18. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
8 den po ET
18. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm já to měla stejně.. 7mý den po transferu jsem měla docela slušnou druhou čárku..no slušnou jako ty..
a pak druhý den už nic.. myslela sem si že je to pregnylem, nebo že se nějaké chytilo a pustilo nevím.
Ale to ještě neznamená že u tebe to nemůže být jinak!
18. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubi ještě je hodně brzo. :wink: Ještě bych vyčkala.
18. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli jsi neměla stejný test tak bych ještě doufala protože si teprve 11DPO :wink:
18. čer 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holkyyy? Pořád nikdo? Žádné info? NErodí nakonec Evik i Kapřík? :grinning:
18. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubííí co????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: , třeba zase vyskočííí, mooc ti to přejuuu, je brzo na jednoho prcka..
kaačka aevča asi rodí spolu a my se nic nedozvíme :unamused:
18. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek