Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
18. čer 2010
Rudí už to tak asi bude 😃
kapr
18. čer 2010
Tak holky je to tu🙂)))
Cituji "Baruška je tu! narodila se 18.6. v 16:43 hodin, 3070g a 49 cm. Dala mame i tatovi zabrat, ale je přenádherná a v pořádku."
lucifirek
18. čer 2010
Jééé Kapříku super zprávička,to je drobeček. No tak to už se na ně těším. 😉 😃 A co ty j 😃 k je tobě,zatím nic? Co jsi dělala?
Evíku mooooc gratuluji k berušce. 🙂
kapr
18. čer 2010
ozvu se později pádím se psíkem, píši Evče a uklízím šuplíky 😃 x-)
kapr
18. čer 2010
Tak tedy naskok🙂 Mě nic🙂 Kuba má nějaké klidnější období 🙂 už druhý den se jen tak převaluje a škytá.
Dneska jsem byla naposled v trombotickém centru. Tak mě poučili jak na to před porodem a po porodu a mám přijít až po šestinedělí. Takže tak. Já se snažím teď opravdu všechno dodělat. Abych v pondělí jen doklidila prach, vyluxovala a vytřela kdyby si mne náhodou v úterý nechali v Podolí. Aspoň mám nějakou vrtuly. Pokud mě něco nenutí tak se flákám 🙂)))
A Evča se prý ozve až bude doma. Prý plakala štěstím🙂 a prý to stálo za to!!!!! Čemuž naprosto věřím 😃 x-)
lucifirek
18. čer 2010
teda Kapříku ty se činíš.
Evík už to má za sebou a Baruška jí dělá radost. A Kapřík možná příští týden. 😉
kapr
18. čer 2010
...no já doufám že ne 🙂 😉
Já si aspoň všechno dodělám a začnu se ale opravdu flákat x-) 😃 🙂
kapr
18. čer 2010
spíš mě děsí, že jsem jako na řadě :-N 😕 😕 😕 :-N
ruda
18. čer 2010
hurááááááááááááá skvělé zprávičky mooooc gratuluju Evule, ať Batrča roste jako z vody/zatím je teda prcek/ je zdravá a dělá vám jen radost, jak dlouho rodila???
Kači si piš, že jsi na řadě.. 😉
definiivně končím s mateřským mlékem, dala jsem si dvě deci vína a jsem opiláááááááá, tak slavím Barčuuu
kapr
18. čer 2010
Rudy prý na páté zatlačení byla malá venku, ale ona vám to Evča všechno určitě řekne sama x-)
ruda
18. čer 2010
jůůů tak to šlo, Rudla na 12té myslela jsem kolik hodin..a jestli rula voda...no za týden tu napíše..MMS nemáš??? to je prostě supééér
lucifirek
18. čer 2010
Kapříku to flákání,se svojí akčností,asi nestihneš. 😃 No to máš pravdu. Jsi na řadě. A pak já,už začíná jít do tuhého 😃
Rudi tak ji zapij i za mě 😃 Já bych si dala vínko,ale to bych se žáhou asi nevydržela. 😃
lucifirek
18. čer 2010
ty jo já už se těším,až se vrátí a pochlubí se,co a jak. 🙂
kapr
18. čer 2010
No já holky toho víc nevím🙂 Zas takové podrobné romány mi nepsala. Určitě si musí hlavně odpočinout a ne prndat s náma 😃 😃 😃 😃 😃 😃 x-)
kapr
18. čer 2010
...............já teda uklidila 2 šuplíky pěkně jsem porovnala videokazety a dvd 🙂 Udělala jsem si zároveň krásný seznam v excelu a na zítra mám ty poslední 2. ty jsou s fotkama. Tak snad to půjde taky rychle. Pak se vrhnu na tu slavnou komoru a zbyde mi jedna velká C&A igelitka nesmyslů, ale tu už roztřídím asi časem 🙂 dnes to balím a jdu si lehnout x-)
Tak snad se mají holky hezky...a vy holky dobrou x-)
lucifirek
19. čer 2010
Kapříku,však ona nám to tu pak dopodrobna napíše.Za pár dní. 🙂 Po kolika dnech pouštějí tam u vás? Vy jste obě myslím pražandy ne? U nás teda až tak po pěti dnech prvorodičky.
Teda ty zase valíš. 🙂 Já se teda včera jen válela a ty šuflíky v obýváku bych taky měla uklidit.Aspon jsi mě inspirovala,co budu dneska dopoledne,nebo příští týden dělat. Včera jsem byla naprosto znuzená,že nemám do čeho píchnout.
Evík má za sebou první noc s beruškou. 😉 😃
Já teda nemám na žádnou z vás telefon,tak budu muset někoho zaukolovat,aby vám sem napsal. 😃
ruda
19. čer 2010
teda co to jeee, píšu a ono se mi to smazalo..
Luci, klidně ti dám číslo, jestli chceš?
Evule si musí odpočinout a vše e naučit....už se na ně moooc těšííím
lucifirek
19. čer 2010
ok písni do IP,děkuji 🙂
Stejně ty děti jsou neskutečný dar. Si připadám pořád jak ve snách a přijde mi to všechno neskutečný.
zubajda
19. čer 2010
Moc gratuluji rodičům... a Barušce, ať se ji moooc na světě líbí x-) x-) x-) x-) x-) a ať dělá rodičům jen samou radost...
miluse
19. čer 2010
jůůů nakouknu a co nevidím.... Barča už je na světě.... Kapříku vyřiď ji od nás moc moc pozdravů a gratulací.... 🙂
wrtulkaautor
19. čer 2010
Teda taky nakujuju a posílám Kapříkovi obrovskou gratulaci!!!!!!
ruda
20. čer 2010
Kapříkovi??? Evuli ne??? nebo Kapřík už taky rodí??? mám v tom zmatek???
chrobacek
20. čer 2010
ahój už máme Barušku víme víc? jdu to dočíst 🙂
chrobacek
20. čer 2010
jéé jsem dojatá 🙂
ruda
20. čer 2010
to my všechny 🙂 a jak je tobě chrobííí? kdy testíš?
wrtulkaautor
21. čer 2010
Dobré ránko..
holky a co ta Zubajda? |-|
lucifirek
21. čer 2010
Ahojky babule,jdu jen v rychlosti nakouknout a jdu ven se ségrou.Jen jestli není nic nového. 😉
wrtulkaautor
21. čer 2010
Hm tak koukám na Zubajdin blog ach jo zase to nevyšlo |-| |-| |-| to je mi líto |-|
chrobacek
21. čer 2010
|-|
kapr
21. čer 2010
čus holky🙂 Tak vy už mě zase ženete do porodu? 😃 😃 😃 😃
no tak mi dejte ještě chvilku 😃
Jinak já holky na netu moc nejsem. Já to fakt potřebuju všechno dodělat. beztak mám zase skluz. Z komory mám třetinu. Ale aspoň jsem do toho všechno vyprala a vyžehlila. Ale jsem děsně pomalá. Takže teď posnídám a jdu na to. a pak už budu mít fakt vše a budu tady s váma prndat a čekat až to přijde🙂
Tak se mějte a já se ozvu zase večer.
a co chrobi? Jak to vypadá?
A co ta Zubajda? Opravdu je to jisté, že to nevyšlo? Není ještě nějaká šance?