• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Rudí už to tak asi bude :grinning:
18. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky je to tu:slight_smile:)))
Cituji "Baruška je tu! narodila se 18.6. v 16:43 hodin, 3070g a 49 cm. Dala mame i tatovi zabrat, ale je přenádherná a v pořádku."
18. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Kapříku super zprávička,to je drobeček. No tak to už se na ně těším. :wink: :grinning: A co ty j :grinning: k je tobě,zatím nic? Co jsi dělala?
Evíku mooooc gratuluji k berušce. :slight_smile:
18. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozvu se později pádím se psíkem, píši Evče a uklízím šuplíky :grinning: :dizzy_face:
18. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy naskok:slight_smile: Mě nic:slight_smile: Kuba má nějaké klidnější období :slight_smile: už druhý den se jen tak převaluje a škytá.
Dneska jsem byla naposled v trombotickém centru. Tak mě poučili jak na to před porodem a po porodu a mám přijít až po šestinedělí. Takže tak. Já se snažím teď opravdu všechno dodělat. Abych v pondělí jen doklidila prach, vyluxovala a vytřela kdyby si mne náhodou v úterý nechali v Podolí. Aspoň mám nějakou vrtuly. Pokud mě něco nenutí tak se flákám :slight_smile:)))
A Evča se prý ozve až bude doma. Prý plakala štěstím:slight_smile: a prý to stálo za to!!!!! Čemuž naprosto věřím :grinning: :dizzy_face:
18. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Kapříku ty se činíš.
Evík už to má za sebou a Baruška jí dělá radost. A Kapřík možná příští týden. :wink:
18. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no já doufám že ne :slight_smile: :wink:
Já si aspoň všechno dodělám a začnu se ale opravdu flákat :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš mě děsí, že jsem jako na řadě :sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile:
18. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááá skvělé zprávičky mooooc gratuluju Evule, ať Batrča roste jako z vody/zatím je teda prcek/ je zdravá a dělá vám jen radost, jak dlouho rodila???
Kači si piš, že jsi na řadě.. :wink:
definiivně končím s mateřským mlékem, dala jsem si dvě deci vína a jsem opiláááááááá, tak slavím Barčuuu
18. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy prý na páté zatlačení byla malá venku, ale ona vám to Evča všechno určitě řekne sama :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tak to šlo, Rudla na 12té myslela jsem kolik hodin..a jestli rula voda...no za týden tu napíše..MMS nemáš??? to je prostě supééér
18. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku to flákání,se svojí akčností,asi nestihneš. :grinning: No to máš pravdu. Jsi na řadě. A pak já,už začíná jít do tuhého :grinning:
Rudi tak ji zapij i za mě :grinning: Já bych si dala vínko,ale to bych se žáhou asi nevydržela. :grinning:
18. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já už se těším,až se vrátí a pochlubí se,co a jak. :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já holky toho víc nevím:slight_smile: Zas takové podrobné romány mi nepsala. Určitě si musí hlavně odpočinout a ne prndat s náma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
...............já teda uklidila 2 šuplíky pěkně jsem porovnala videokazety a dvd :slight_smile: Udělala jsem si zároveň krásný seznam v excelu a na zítra mám ty poslední 2. ty jsou s fotkama. Tak snad to půjde taky rychle. Pak se vrhnu na tu slavnou komoru a zbyde mi jedna velká C&A igelitka nesmyslů, ale tu už roztřídím asi časem :slight_smile: dnes to balím a jdu si lehnout :dizzy_face:
Tak snad se mají holky hezky...a vy holky dobrou :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,však ona nám to tu pak dopodrobna napíše.Za pár dní. :slight_smile: Po kolika dnech pouštějí tam u vás? Vy jste obě myslím pražandy ne? U nás teda až tak po pěti dnech prvorodičky.
Teda ty zase valíš. :slight_smile: Já se teda včera jen válela a ty šuflíky v obýváku bych taky měla uklidit.Aspon jsi mě inspirovala,co budu dneska dopoledne,nebo příští týden dělat. Včera jsem byla naprosto znuzená,že nemám do čeho píchnout.
Evík má za sebou první noc s beruškou. :wink: :grinning:
Já teda nemám na žádnou z vás telefon,tak budu muset někoho zaukolovat,aby vám sem napsal. :grinning:
19. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda co to jeee, píšu a ono se mi to smazalo..
Luci, klidně ti dám číslo, jestli chceš?
Evule si musí odpočinout a vše e naučit....už se na ně moooc těšííím
19. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok písni do IP,děkuji :slight_smile:
Stejně ty děti jsou neskutečný dar. Si připadám pořád jak ve snách a přijde mi to všechno neskutečný.
19. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji rodičům... a Barušce, ať se ji moooc na světě líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ať dělá rodičům jen samou radost...
19. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů nakouknu a co nevidím.... Barča už je na světě.... Kapříku vyřiď ji od nás moc moc pozdravů a gratulací.... :slight_smile:
19. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda taky nakujuju a posílám Kapříkovi obrovskou gratulaci!!!!!!
19. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříkovi??? Evuli ne??? nebo Kapřík už taky rodí??? mám v tom zmatek???
20. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahój už máme Barušku víme víc? jdu to dočíst :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jsem dojatá :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my všechny :slight_smile: a jak je tobě chrobííí? kdy testíš?
20. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
holky a co ta Zubajda? :pensive:
21. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babule,jdu jen v rychlosti nakouknout a jdu ven se ségrou.Jen jestli není nic nového. :wink:
21. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm tak koukám na Zubajdin blog ach jo zase to nevyšlo :pensive: :pensive: :pensive: to je mi líto :pensive:
21. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky:slight_smile: Tak vy už mě zase ženete do porodu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no tak mi dejte ještě chvilku :grinning:
Jinak já holky na netu moc nejsem. Já to fakt potřebuju všechno dodělat. beztak mám zase skluz. Z komory mám třetinu. Ale aspoň jsem do toho všechno vyprala a vyžehlila. Ale jsem děsně pomalá. Takže teď posnídám a jdu na to. a pak už budu mít fakt vše a budu tady s váma prndat a čekat až to přijde:slight_smile:
Tak se mějte a já se ozvu zase večer.
a co chrobi? Jak to vypadá?
A co ta Zubajda? Opravdu je to jisté, že to nevyšlo? Není ještě nějaká šance?
21. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek