• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahojky holky,.. co chrobííí ?.. testila jsi?.. rikala jsi v pondeli :wink:)) ...
21. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr kapří.. je to jisté.. leju jak z konve... no, neda se nic dělat,.. nejhorší vikend za mnou... ale pujdu dal a neprestanu bojovat...pozitivni je, ze si uziju leto... se vsim vsudy.. i s vychlazenym bilym vineckem :wink:).. asi pojedeme ted jak budou dva dny volna na ctyri dny nekam k mori autem,.. tak se trosku odreagujeme...
21. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Zuby, udělejte si hezkou dovču.
Jinak me to teda s..eFakt :angry: :pensive:
Ale je super, že to nevzdáváš. Však něco vymyslíme. A to by bylo aby nebylo :dizzy_face: já bych taky někam jela, Ještě když tak hezky vychází volno. :dizzy_face: jenže už se skoro nehnu. Ale co my si to za rok vynahradíme :dizzy_face:
21. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zubi to je mim moc líto :frowning2: :frowning2:
ale je fajn že se cítíš na další boj! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo ahoj bohužel nějak nemám chut honit duchy nevím proč ale nějak to nadšení vyprchalo :sweat_smile:
21. čer 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíííí,... ty tu náladu tady musíš zvednouttt... protože u tebe bude 100% úspěšnost :wink:)). já už se oklepala.. hold není souzeno v tento čas.. :angry: bude v jiný.....

holky, stejně moc díky za vaši podporu... jste moc fajn...:wink:))
21. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: zubajdo no jo já tu vytasím ty // neboj
21. čer 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mocinky blahopřeji Evičce a malé přeji do života samé hezké věci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubí, to je mi líto, ale jak sama píšeš, tvůj čas přijde jindy a to pak bude o to veselejší, uvidíš. Udělejte si hezkou dovču, odreagujte se trošku, užijte si léto a pak to půjde "samo" :wink:

Chrobí já jsem z tebe dojatá, holka jedna a držím paluchy na testování.

Jo holky, co myslíte, 11 DET a 340 HCG??? to je dobrý znamení,že jo? :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško, co je to za HCG???
chrobííí, co teda, hele úsměv :grinning:
Zubííí, super, jsi skvělááá aa příště to bude tvoje výhra, slibujuuuu, Rudla přece nebude vobodný mládenec, jsme domluvené, tak to prostě příště musí klapnout, noi ale čárka tam byla, tak se něco na chviličku chytilo, což je dobře...
holky budu prodávat odsávačku mateřského mléka od Aventu, manuální s VIA pohárkem a dvěm,a přechodkama na napojení na Avent lahvičky, kdyby jste některá chtěla, asi tak za pětikilo...
21. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudý, teďky si mě normoš zaskočila, jsem mmt. nevěděla jestli jsem to napsala dobře :sweat_smile: HCG je těhu hormon, který se zjišťuje z krve a čím vyšší číslo tím lepší samo :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu kdo má 340 HCG? Já jsem asi mimo mísu,či co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, jedna moje kamarádka... jsem tak nějak chtěla slyšet na to váš názor. :wink:
21. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vííím, co je HCG, try asi nejsi těhotná a po ET ne??? tak čí je to hcg????
21. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha, tak to je těhule, nad 20 je to těhu a to má krásný výledek...to můžou být i dvojky, jestli jí dali dvě...
21. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré Luci...
kačíííí rodíš??? holky kdy se t Evule vracííí? už chcu fotečkyyyy
22. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Evík rodila v pátek,tak to už by se mohla zítra či pozítří vracet domů ne? Taky už se těším.

22. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně i dnes já rodila v úterý a v sobotu jsme byli doma..tak třeba právě vybalujíí :grinning:
22. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se necháme překvapit,kdy je teda pustí. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady dneska chcípl pes, co chrobííí, jak????
22. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím návrat z porodky. zatím totálně nestíhám :grinning: až budu mít chvilku, napíšu, co a jak a taky vás dočtu! :wink: už se na to těším.
jinak Bára je super :slight_smile:
22. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar evíku, :slight_smile: Teda to bylo rychlé všechno. :slight_smile: Tak jak? Už se těšíme na vyprávění,co a jak bylo? A na fotečku taky ne?
22. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já budu celý večer koukat,jestli písneš.
22. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucíku, tak fotečky už jsem tam přidala, zatím jen dvě, ale napravím to :slight_smile: nevím, zda zvládnu napsat dnes, ale možná, když bude dlouhý noční kojení, tak možná jo...spíš napíšu zítra, jsem mrtvá :wink: porod byl opravdu moc těžký, (napíšu vám vše), ale mám skvělýho muže, díky němuž jsem to zvládla se ctí a i teď moc pomáhá. mlíko už se mi udělalo, ale zase mi tvrdnou prsa, tak chci dneska rozjet odsávačku. navíc se mi teda udělaly hrozný ragády, jak jsem Báru ze začátku špatně přikládala, takže teď trošku trpím :wink:

jak je tobě Luci? už to bude brzy co? :wink:

a co Kapřík? jak se cítí? :wink:

a ostatní holky, musím dočíst, jsem zvědavá, jak zubajda a chrobík...a taky jak dopadlo domácí snažení wrtulína :grinning:
22. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi malá je krásnoučká :slight_smile: Jejka já jsem dojatá,taková ňuhňací. :slight_smile: Já už se tak těším. Teda tak to jsem zvědavá na tvoje zážitky.
Jinak mě bylo blbě včera,ale dneska je lépe.Jen ty nohy a ruce šíleně bolí a neslouží,jak by měly. Moc toho neujdu. Ale jinak si nestěžuju,je to v pohodě.Uvidíme,jak to bude ve čtvrtek na poradně.
22. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule vítej zpět, Barča je k zulíbáníííí náádherný tvoreček, to je neskutečné, že jsem měla taky takové miminečko malinkatééé, no s prsama si z počátku užiješ, pozor na zánět a neboj, vše se dá dokupy, vím, je to těžké, kolem malé i sebe, jak se zahojíš, bude líp, hlavně už jste ddoma,a máš to za sebou...už bude jen a jen líp..tak odpočívej vždy, jak to jde, domácnost neech jiným nebo plavat....mějte se krááásně, moc štěstíčka a zdravíčka přejuuu
22. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko, vítejte doma, Barunka je slaďoučká, v košíčku se celá ztrácí :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobíčku ten testík vypadá moc dobře. :wink:
23. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočenky tak ted jen aby sílil co ?
23. čer 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek