• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jůůů Barunka v albíčku :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak chrobí,bude jenom sílit. :wink:
23. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobííí, super, jsou tam????je to super zprávičkaaaa
23. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
rudísku mrkni do alba :wink:
23. čer 2010 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no comment hurááááááááááááááááááá
23. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Evíku,jaká byla první noc doma? :wink:
23. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem do půl šesté vzhůru,zase mi bylo blivno a je. A tak uklízím,peru,vařím-zeleninovou plévku a kuře na paprice.
23. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
teda kuře na paprice bych si dala, ale bez těch neevolnostííí,to je hnus, ty jsi je teda fakt měla celé těhu, chudáčku...snad ti to Kubík vynahradííí
Evulko, snd vše v pohodě, asi nebudeš hnedle tak psát, le myslíme na tebe...
23. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudí určitě mi to vynahradí. Už jen měsíc a budu mít pokoj.
23. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evíku, vítej doma. malá je fakt krásňoučká, gratulujeme s klukama moc. A neboj, prsa budou v pořádku, ikdyž já to taky odnesla 2x zánětem, ale ty se krásně rozkojíš a bude to v poho :slight_smile:

Chrobí, to je super, jen tak dál, testík je krásně vidět.

Holky, já mám dneska takovou radost, ráno mi napsala další kámoška, že je těhu :grinning:
23. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mil jo je podobnej jak jsi měla ty :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobí, to jo... ikdyž já testika už 7.DET :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a 12. DET tam byly pořádný tlustice a u tebe to nebude jinak... je jasný, že je tam min. jeden bobís
23. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no a já 6 po KET :grinning:
23. čer 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
takže je to tutovka :slight_smile:)))))))
23. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dvojky jak vyšité, teda jako malované :grinning:
23. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mám tam dnešní :slight_smile: ted jsem ho počůrala
23. čer 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, Chrobíčku... tak zírám do albíčka a nádherné testíííky :wink:)))) moc gratulujiiiiii !!!!!!!!!!!!!! to budou krásná dvojčátka....
23. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj drahoušku ... jo je to tam ted jsem testla ještě mamatestem desítkou tak tam je fakt supr čárka růžová krásná ... tak se tetelím blahem ... děkujůůůůůů
23. čer 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:-***************
23. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobí skvělé, ukázkové, takový poskok za pouhý jede den...to je jasnačka..
už jen ta Zubajda a wrtulka...tááák bych byla šťaastná, byli by jsme všechny...to přijde v pravý čas, to se nebojím, jen bych to holkám přála už teď
23. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
rudís včera je to 25 a dnes 10 mamatest proto ten skok :wink:
23. čer 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: ty vado Chrobi nekecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ty jsou úplně ukázkové :dizzy_face: :wink: mám z tebe obrovitááááááááááááááááááááááánskou radost. Zase jsem začala bulet :wink: Vidíš já ti to říkal. :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jejdáááá Chrobííííí, paráda mamino, velká gratulaciooooooon. Drž se holka, drž :frowning2:

včera jsme byli na !!!!!!!!!!!!!!!!!!! prvním !!!!!!!!!!!!!!!!!! očkování a zrovna jsme dostali jak hexa , tak i prevenar, takže řev takový, že si snad sousedi doktora mysleli, že se v ordinaci odehrává vražda.
Otázečka: také vašim mimískům dávali dvě vakcíny nebo jen jednu?
Zvládli jsme i vážení a máme 69 cm a Bořek 7,3 a Bruno 7,0 kg............................

Protivní jsou teda dost, uplakaní, ale snad to zvládneme, dala jsem jim čípky, tak snad noc neprobékáme

23. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
A Eví Barunka krásná, to je jasnačka. :dizzy_face:

Jinak já tedy hlásím polohu, stále stejnou.
Včera jsem byla v Podolí, zase jsem tam tvrdla 4 hodiny. CS stále 5 a stále otevřeno na špičku prstu, takže se nic neděle. Monitor opět krásný Kuba bezvadně spolupracuje. Jen mě včera paní doktorka rozvrtala, takže ještě dneska špiním :angry: tak to bylo takové nepříjemné. No a mám před sebou tedy zase týden.
Dnes jsem všechno douklidila, takže mám už jen tu velkou jednu tašku plnou nesmyslů. Na tu prdím a uklidím jí asi v průběhu. Tak zítra začnu došívat kapsář, ať je to OK a už nic nedělám :dizzy_face: jen čekám na Kubu :wink:
Takže kočky tak :wink:
Tak se držte a Chrobi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a normálně ti posílám hubana :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
téééda chrobíí, to je skvěléé,máš tam už 4tt :grinning:
Irminko teprve očkujete??? my už byli podruhé a taky dvě vakcíny do stehýnek a reakce taky obrovská, stehna nateklá, tvrdá, rudá, dala jsem panadol a na druhý den to bylo lepší...tak vydrž do rána...kluci jou šikuly, můj maláý podobné míry 6950 a 65,5/ale teda ve 4 měs./
kači teda už jsi nachytnááá to je skvělééé, už se mooc těším, až budeš z5 a uvidíme fotečky...
23. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
fotečky Kuby? No to si Kačí asi ještě nějaký ten den počkáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku tak budeš moct konečně odpočívat ne? :slight_smile: A zatím se nic nezměnilo? Si Kubík dává na čas.
Já valím na poradnu na 9hod.
Tak zatím zdarec. :wink:
24. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkuju netřeba se vlka bát ne? jsem těhotná jsem tak to prostě mám v pasu !!! dobré ráno mám tam další testík
24. čer 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobí super.:slight_smile:
24. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky
Chrobik krásně ti ta čárka tmavne!!
Půjdeš na krev? Hele já to typuju na dvojčátka to jinak není možný!!!!
24. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek