• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrobí,koukala jsem do albíčka a ty čárky jsou naprosto jasný. :wink: Tak klídeček.Já snad taky ani silnější neměla. :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jany :dizzy_face: jak je? koukám už 35tt :dizzy_face:
28. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vyšiluju pochopitelně protože vidím, že někdo jinej má lepší, že klasika to je prostě chrobáček ... dnes jsem byla na krvi ... jinak utz až v 8tt :confounded: :unamused: :unamused:
28. čer 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí uvidíš,že krev bude OK a bude to stoupat.
28. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm takže do UTZ ještě 3 týdny? uf uf..
neboj Chrobi to bude dobrý!!!!Tak aspoň tu krev ti dneska řeknou!Pak napiš budu napnutá!
Ale vážně to tipuju na dvojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul zdravím :slight_smile:
Jsem byla vyvenčit Bena a je tam teda už pěkně vedro, tak budu raději zabedněná, bo už sotva funím :unamused:
28. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ale to je první a poslední krev docela mě to štve a pak až v 8tt utz no takže to mě moc klidnou nenechává
28. čer 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka já podle toho jak mi ten test pak zeslábl dvě netipuju myslím, že je tam jedno :wink:
28. čer 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krev bude ve 13h
28. čer 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany tady taky vedro. Ale ven půjdu,o víkendu jsem toho na sluníčku moc nepobyla a nenachodila.
28. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já právě byla o víku venku požehnaně, v pátek v podvečer v kině, pak na terásce v hospůdce a v sbotu na trhu a po obchodech a pak až do pozdních hodin u tchýňových na oslavě na zahradě a včera u nás u baráku, tak jsem vyluftovaná a bojím se otravy kyslíkem :grinning: :grinning: :grinning: . Dnes mám v plánu poklidit doma.....
28. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany :grinning: Ještě že se nedá opravdu otrávit. :grinning: :grinning: :grinning: Tka já pádím,pověsila jsem prádlo,tak já se jdu okysličovat. :grinning:
28. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

rudíku, opatruj se. je to nepříjemný, zvlášť, když jsi doma s malým sama, ale je fajn, že sis zavolala o pomoc a že už je líp :wink: a díky za uklidněnou, no někdy je to popordní blues docela silný, mám strach z tý zodpovědnosti, když vidím, jak je na nás malá závislá a že by bez nás nepřežila ani den, ale na druhou stranu, když otevře oči a kouká na mě ( ikdyž mě vidí rozmazanou:slight_smile: ), tak to stojí za to! :slight_smile:

janýsku, lucíku, už to moc nepřehánějte, je opravdu vedro! Na druhou stranu, udělejte toho teď co nejvíc, já to vidím, sice stíhám prát a včera jsem i žehlila, ale je to vyčerpávající :grinning: takže pomaloučku a zlehka, jo? :wink: a to se děsím středy, kdy jde manža do práce! a já budu sama s Bárčou, to už neudělám opravdu nic :slight_smile:

kapříku, jak bylo u vašich? :wink:

chrobí: neboj, jsou tam. uvidíš, jak krev, ale nestresuj se, protože tím stejně nic neovlivníš!!! a my je tam vidíme, ty a manža taky, takže není důvod plašit. A přesně jak píšou holky, každému stoupá hcg jinak!!!! v jednu dej vědět, jsem zvědavá, zda jedno nebo dvě :wink: a s tím utz je to blbý, ale oni by stejně dřív nic moc neviděli, tak musíš vydržet!!!

wrtulko: taky ti ty lázně v dobrém závidím. uvidíš, dáš se dokupy, odpočineš si a třeba už pak nebude žádná pomoc lékařů potřeba. já myslím, že ta fyzická a psychická pohoda v tom "oplodňovacím procesu" hraje obrovskou roli! :wink: moc ti fandím! :wink:

zubaj: a kdy jedete na dovolenou a kam? :wink:
28. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno Kočky :slight_smile:
No Evi tak to byl vyčerpávající popis :dizzy_face: Chuděro......ale výsledek máš u sebe a určo to za to stojí. :wink:
Chrobi neplaš:slight_smile: Jsi jasná těhu :wink: ikdyž připouštím, že ta chvilinka slábnoucí by mohla znamenat, že se jedno vstřebá. Ale takovouhle tlustici jsem rovněž v tuhle dobu neměla ani já. A myslím, že máš krásnou "postupku" :wink:
A s tím UZV je to prekérka, no. Vím, že to bude dlouhá doba. Ale aspoň uvidíš už srdíčko :slight_smile: a pak už ti to uteče.
Wrtul lázně super :slight_smile: budeš tam v krásném období. Závidím :dizzy_face:
Luci ty tvoje nevolnosti jsou fakt na poytel. Mě by z toho šmejklo, ale je fakt, ža to prostě pro malého musíš vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je rada, co? :grinning:
Rudy a co s tebou? Hele tady lítala nějaká střevní chřipka. Lidi zvraceli a s...li jak o závod....tak třeba to je ono. :frowning2: hlavně že už je líp.
Jany rovněž hodlám být zabedněná :slight_smile: představa tropických veder pro mé poslední dny je vcelku šílená. Už aby bylo za rok, a měli jsme tu ten bazén. To to pak hezky zvládneme :dizzy_face:

No a co já?
Cesta na jih byla za trest!!!!!!!!! Kuba asi vůbec nemá rád cestování, nebo co. Celou cestu se mlel a tlačil na žaludek. Tak už jsem nevěděla jak si sednou, nebo lehnout. Museli jsme i zastavit. A když jsem vylezla z auta, tak byl klid:slight_smile:
No tak jsem ten den a půl u našich proležela a doslova prožrala. Takže jsem se nemohka hýbat :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Mamča udělala samé ňaminy a já nevěděla co dřív. Takže jsem jedla a jedla a pak hekala a ležela :grinning:
Zítra dopo jdeme zase do porodky tak uvidíme s čím přijdu. Mám to sice za pár, čili za týden, ale do teď žádný posel a nic. Jen mi častěji tvrdne bříško a to pak bolí.
Tak si říkám, že to snad budu mít po mamině. Té taky nic nebylo, žádný posel a pak rychlovka.
Jinak můj program-budu zalezlá a došiju ten kapsář. Jen tak poklidím a tím, že mám uklizeno, tak to bude rychlovka a bude zase hotovo.
Jo a manža už by nejradši, aby byl malý na světě. :grinning: těší se jak malej Jarda. Pořád říká a už si tě v té porodnici nechají? To by bylo super kdyby byl malej na světě už na víkend.....a ať tě raději šmiknou.....apod :dizzy_face:
takže tak.
Tak se kočky držte a já jdu tvořit.
28. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíí.. ahojky mamino... ahojky holký... :slight_smile:))
Jedeme jen na ty čtyři dny, co budou teď volné...autem asi do Chorvatska, nebo Itoška.. uvidíme, kde se upíchneme... Se strašně těším.. bude po zkouškovém,.. teď ve středu poslední trápení.. a pak v pátek tradááá... a pak začnou fesťáky,.. jůůů... a dneska nám dělají kuchyyyň... jupííí... zítra ji dodělají, tak konečně budeme žít jak lidi...
A co tý?... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubí teda to je prográmek :sunglasses:
chrobí je to tutovka, bude se tipovat?myslím 90....
evule dííky, neboj, zvyknete si nasebe, já jsem sama skoro furt přes den....
janys krátí se ti to taky..
kači za chvilku je kuba tu neboj, já poslíčky taky neměla...
malý croptí jako když máte vyzpívaný hlas, byla jsem u dr., a prý to zřejmě hraje, zjistil, e to jde a láká naši pozornost, ale máme kapky...
těším se na hcg a ty tři týdny utečou, pak bude srdičko nebo dvě a rozumazlování..
28. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: děkuju jste zlaté :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy já spíš přemýšlím co si dát do postele, kdyby prdla voda.......ale zase si říkám, že snad než prdne voda, tak odejde zátka, ne?
28. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tak to nporadím, zzátka mi nodešl, plodovku mi píchli....v posteli jsem měla podložku
28. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí: co my? ty jsi prostě jasná těhule! :wink:

zubaj: hezky si to užijte! my s manžou "za svobodna" taky takhle jezdili. a kuchyň super, aspoń bude lednička :grinning: no a at se posl. zk zadaří! :wink:

kapr: mi odešla zátka ze str na čt večer a vodu mi pak museli prdnout pri porodu až v pátek. ale kdyby začala voda odcházet, tak to poznáš včas, aspoň myslím... opatruj se! a je dobře, že ses u mamky dobře napapkala :wink:
28. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek chrobíííčku, tak cooo?.. volalalaas?... jééé, jsem jak na trní,.... to bude maxihodnota...:wink:)) holky venku je pařáááák...
28. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
za půl hodiny no moje nervi :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude hodnota min. 350 :dizzy_face:

Ženy to jste mi s tou plodovkou nasadily....., jsem minulý týden čerstvě povlékla a nerada bych z pelíšku měla bazén :grinning:
28. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli ne tak se zabiju :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hcg 631
28. čer 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je naprosto ukázkové, blahopřeji a už se hoď do klidu a užívej si to!!!!
28. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obrovský ale obrovský kámen mi spadl :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky za podporu bez vás bych byla šedivá
28. čer 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi tak už se uklidni a užívej si to! Brzo uvidíš dvě srdíčka!
Podle mě je to opravdu vysoká hodnota a budou dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek