• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtulko tak ted fakt klidná a to jakože fakt ... dívala jsem se že irminka měla 12 po ET 165 a má dvojky tak jsem v klidu :grinning:
28. čer 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek dvojčátkááá jak vyšitýýýý :wink:))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
opatrně :slight_smile:))) ale jo můžu ted věřit že tam jsou :grinning:
28. čer 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádný opatrněěě !!!! kurňááá já dneska budu slavit za tebe :grinning:DDD :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý vogooo a já se můžu jít zahrabat s tipem na 90 :grinning: a nešjsou to trojky???dvojky minimálnbě a nebo jeden silný bojovníííík, ať tak nebo tak, slavit se můůůže, huráááááá, to bylo potřeba a Zubajda přijede z dovči s překvápkem a Wrtule z lázní taky a to tu bude teprvá veselooooo, moooc grtuluju, je na tuty k čemu :slight_smile:
28. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí: super skvělý :grinning: :grinning: gratuluju. my ti to říkaly. jsi šikulka...a přesně, jak píše rudík, holky budou brzy následovat! :wink: a pak budem nejúspěšnější diskuze na koníkovi :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí: no paráááááádáááááá, velká gratulace..........................moc Ti to holka přeji, jedja, já jsem tak ráda....usmívám se jak měsíček na hnoji :wink:
28. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Koukám, že ty už máš svoje zlatíčko doma:slight_smile: MOOOOOOOC gratuluju!!!!!!!!!!!!!! A taky děkuji, zítra budou další výsledky.....
28. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
Chrobí,super hodnota hcg. :grinning: Tak můžeš být v klídečku a radovat se .
29. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku tak to jsi měla super výlet ne? Krom teda té cesty,to je děs,to ti věřím. Já pokud jedu jako spolujezdec,tak to ještě jde,ale pokud musím řídit a vidět na cestu,tak to je tragedie,malý mě tlačí až někde v krku. Jinak ty nevolnosti hnus,dneska v noci zase někdy ve dvě zvracení. A to jsem včera jedla naposledy ve dvě a pak jen kousek melounu.
Už aby to bylo vid. :slight_smile: Se tvému manžovi nedivím,že se těší,já se t ěším taky. Na toho prdelku malýho.
Evi jo,jo už ty nevolnosti musím vydržet,se uklidnuju,že po porodu bude šlus :slight_smile: Manža domů donesl nějakou rýmu,tak ještě smrkám,ale naštěstí to snad bude dobré.Ale noc šílená.
29. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci, to je děs, ty jsi blindila celé těhu, jak jsi na tom s váhou? máš vůbec přírustek???
no už se to blíží a uleví se , určitě.....ten konec je tuplovaně na prd... :unamused:
29. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky co říkáte na to že mám jít na ten utz tak pozdě? co když je třeba jedno mimčo mimo dělohu? a já jedu mimo ČR nemám se někam raději nacpat na utz nebo při tom hcg co mám je to OK ?
29. čer 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi bohužel přírustek mám až až,ted se to teda zastavilo,ale mám 15-16kg. A je to proto,že mi dělají dobře jídla,která zrovna dietní a podle racionální výživy nejsou-rohlíky,kaše,ovoce. Měla jsem i světlé období,kdy jsem neblindila. :grinning:
Chrobí,já byla taky na utz takhle nějak v 7.tt,protože ono tam stejně není nic moc vidět,když jsme tam pak byli,tak na utz byla taková bublina.
29. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takže to prostě budu brát v pohodě :slight_smile: mimoděl. je asi hodně malá pravděpodobnost a asi by to ani nepoznali...
29. čer 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí,kdyby tě bolelo břicho nebo něco takovýho,tak určitě volej. ALe být tebou,tak si to hezky užívej a na takové věci ani nemyslí. :wink:
29. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, já myslím, že je to v pohodičce a 8tt je normální, kdyby jsi byla přirozeně těhu, tak to kolem 8tt začneš pomalu, ale jistě zjišťovat a i kdyby bylo mimoděložní/což je u KET velmi málo pravděpodobné/ je to tak malinkatté, že by to do toho 8tt dle mě nevadilo, o prostě to není tvůj případ a kdyby přežilo jen jedno, což už možné je/oproti mimoděl../ tak se ten nevyvíjící se plod vstřebá, tak jsem to měla já, měla jsem dva a po pár týdnech po druhém ani památky...vůůbec se neeboj, těch oprávněných starchů ještě bude...až až...tyhle jsou opravdu zbytečné, jen se prostě chovej jako těhule, protože to potvrzeně jsi, takže bez alkoholu, neposkakuj a šetři se, začneeš být možná unavená, můžeš špinit, ale vše je a bude v pořádku, hoď se do klidu, miminko/ka chtějí pohodovou maminečku, raději pokud nebudou nevolnosti užívej dobroty a rozmazluj se, všeho je teď v létě dostatek, o nic jinéhose nestarej a ošklivé myšlenky npouštěj přes práh, opravdu, tto ti zručuju, že mimoděl to není, jen nevím, jestli je jedno nebo dvě a to neovlivníš tím, že bude UZV dřív....takže klíííííííd
29. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nemyslela bych ... ale jsem to měla namyšleno že mě zkouknou ještě před dovčou víš...
29. čer 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
umělkomá jednu jedinou výhodu a veeelkou, víme, že chceme být a budeme těhule, tak se na vše připravujeme dopředu a víme vše hned na začátku, tak se tak chováme, oproti přirozenkám, které třeba ještě právě do 8tt pijí, kouří a chovají se neadekvvátně a přesto mají mimi v pořádku, tak my to máem tímto posychrované, někdy to nedopadne, ale to jen a jen v tom řípadě, že by miminko bylo postižené, žže by nebylo něco v pořáddku, tak to příroda sama vyselektuje, je to pk mutné, moc smutné, ale dle mě bohužel správné, že to tělo pozná...to ale není tvůj případ, ty si opravdu užžívej,, už ses načekala tolik, že 3 týdny, to je prkotinka, uvidíš, jak to uteče.... :wink:
29. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no právě, že všude píšou že po mimotělním oplodnění je větší pravděpodobnost mimoděl.....v 8tt je embryo velké jak jahoda tak nevím jestli to vejcovod snese :slight_smile:......no asi si zajdu ještě na krev :slight_smile: jako samoplátce na konci týdne :slight_smile:))))
29. čer 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jasně to uteče o tom žádná právě díky té dovolené :slight_smile:
29. čer 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si užiješ, dovča s tím, že jsi těhulka, klidně si na krev zajdi, tto ti ale nepomůže, kámošk měla mimoděl a HCG 40 000, i mimoděl to roste i s hcg....mimoděl dle mě i logicky hodně hrozí po IUI, ale když ti dávají do dělohy už pomalu "zubaté"embryjko, proč by šlo proti proudu...fakt se neboj, je to všechno v pořádku a těš se na srdíčko/čka....!!!!a kam jedete???
29. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá takže to mi taky nic neřekne OK tak to jsem chtěla slyšet :slight_smile:)) a kdy jí na to přišli když měla tak vysoké?
no já si taky říkám, že když tam dali pětidenní tak snad nejsou embrouši prdlí a pěkně se zavrtali a neplavali někam jinam.. :wink: letím do Řecka strašně se těším....
29. čer 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda, Řecko si užij a neřeš negativní myšlenky,.... myslím, že byla 9tt a v klídku ji nechali ještě skoro týden ve špitále, než šla na sál...hele to se tě fakt netýká, embryjko bylo velké a je veeelmi málo pravděpodobné, aby lezlo proti proudu a do kopce :grinning: , opravdu to hrozí u řirozeného a IUI to jo, ale takhle je to velmi nepravděpodobné, tak se hoď do klídečku, nezapomeň kartáček na zuby a plavky a víc neřeš....užívej si to, jsi to, co jsi tak dlouho chtěla, šťastná, těhotná, před dovolenou, tak proč se neesmát od ucha k uchu :slight_smile: , jen slunce, moře, miláček, jídlo a pití...a miminko/ka porostou jako z vody, kam by cestovala, když peřinu mají nachystanou tam, kam je dali....opravdu neuklidňuju, to jsou FAKTA!!!!tak úúúsměv, problémy se mají řešit , až přijdou a ty jiuž problémů řešila až až, je načase začít úročit a užívat si, základní hodnotu HCG máš přepychovou, to stačí booohtě na radost a ostatní už neřeš, to i jinak neužiješ nic, protože celé těhu budeš netrpělivá, bo kontroly jsou jen jednou z měsíc a nervozní můžeš být pořád a nebo si to užívat, tak si vyber, je to na tobě....
29. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíku: souhasím s tím, co píše rudík: proč by šly proti proudu? :wink: užij si dovolenou :wink: a nestresuj, to je nejhorší! já šla na utz taky až v 8tt :wink: drž se!

luci: mně je tě tak líto s tím blinděním! a 15kg mi nepřijde moc! co dnes děláš? bude s tebou manža u porodu? :wink:

kapříku, jak dopadla poradna? :wink:

rudí: a kdy se na mě začne bára cíleně smát? :wink: zatím má nekontrolovatelné škleby :grinning:
29. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si ještě počkáš :grinning: cítleně tak kolem dvou měsíců, nahlas se smál ve třech a teď se chechtá pořád až piští :grinning: a zkouší hlásek, má rád, když zpívám a zkouší to taky, právě teeď, je to rroztomiléé, dočkáš se, uteče to...po šestinedělí se vše bude lepšit, ty budeš zhojená a dítko bude víc a víc vidět...teď už Rudl vidí dost daleko a n álku se směje na tátu, na mě...krásně bere věci do ruček i při paení koníků, to už pak dělá pokroky každý týden něco,dej Barči čas :wink:
29. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to blítí mě už fakt točí. Je to čím dál horší.Ale jinak si nechci stěžovat,jinak je to dobré. Ale bylo mi zle v noci,ráno a ted to taky není žádnásláva,ani jsem dneska nejedla.Snídaně šla stejně ven. Tak jsem si dala kousek melouna,to je jediné,na co mám chut. Dneska mi je fakt podivně. Byla jsem dopolko chvíli venku se ségrou a autem u babičky,ale ted už budu asi jenom odpočívat. Včera jsem dělala tvůj cheescake.
Chrobí hezky si dovču užij,jako těhulkovatá,pak už dlouho žádná nebude. :grinning:
29. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku a jak zvládáš ty?
29. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jojo tím jsme embroušům vyhrožovali, že jestli se nechytnou tak už nikam nejedou že ted mají možnost jet na gyros :slight_smile: tak asi proto se chytly
29. čer 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí :grinning: si dají brouci do nosu. :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek