• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jasné mám nárok na tři gyrosy protože dva jsou pro dvojčata :grinning:
29. čer 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam taky bych si dala. :wink:
29. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tam je fáááákt moc dobrej :slight_smile: strašně se těším na tu vůni taveren, večerní procházky a prostě na ten vegáč :slight_smile: doufám teda že tam nezačnu s blinkáním :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba už rovnou v letadle at z toho maji spolucestující nějakej zážitek :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chrobí,snad ne,snad to přežiješ bez nevolností,to by bylo nemilé. Teda mě Řecko šíleně láká a líbí se mi,doufám,že se tam někdy podívám.
29. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci podíváš pojede s mimoušem až povyroste ...:slight_smile: no já se hrozím toho jak je tobě protože to mě doufám nepotká
29. čer 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí,každý to má jinak,ale mě ze začátku špatně nebylo,myslím až od 9.tt do 14-15.tt a pak asi od konce šestého měsíce. Takže se ti to snad vyhne. Někomu není ani špatně. :wink:
29. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na Řecko se těším,někdy v budoucnu,hezky letecky. :wink:
29. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně jinak se tam ani nedá autobusem jsem tam byla jednou a naposledy to je masakr :slight_smile:

já vím, ale ty si to pěkně vyžíráš ...
29. čer 2010 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Chrobi gratulace obrobr velikááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Jinak holky dneska teda mazec. Za týden jsem přibrala 3 kg, takže poplach co se děje. Zas tak veliké otoky nemám. Tím pádem jsem poskočila na nějakých + 18, takže mazec, doktor z toho nebyl nadšený no a šla jsem 2x na monitor, protože malej měl kritické hodnoty srdíčka. Jako že měl velikánský puls :frowning2:
Tak jsem z toho byla vyjukaná.
No a na podruhé byl teda zase hezký. Takže musím prý hooooooooodně pít a hoooooooodně jíst..... tak uvidíme :wink:
29. čer 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kapříku ty jsi měla stresovou kontrolu,to by mě asi taky šváclo,kdyby mi tohle řekli.Ještě že je Kubík v pořádku. A na váhu prď. Já jsem jsem na tom byla podobně. Ted teda od minule nepřibírám,páč dneska jsem všechno,co jsem snědla vyhodila.Ale jinak do ted jsem i přez to pořád přibírala. :wink:
29. čer 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci brečela jsem jak želva. Bylo to nepříjemné. Nikdo mi pořádně nic neřekl jen mumlali hmmmmto je špatné, moc špatné..........no uvidíme......šílenýýýýýý!!!
Až když jsem tam byla podruhé tak jsem se zeptala co se vlastně stalo a co se děje, tak mi to vysvětlili. Že prý jsem neměla ani hraniční hodnoty, ale rovnou kritické, že byl malý asi dehydrovaný a že by mě asi hned šmikli, kdyby nebyl druhý monitor hezký.
No naštěstí to máme za sebou a já musím hodně pít.
No fuj.
Příště mám před kontrolou prý hodně posnídat a vypít nejméně 2 litry vody.
29. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda to je mazec kači, ještě, že už končíš, mě by taky piclo a nevíš, kolik měl? přes dvě stě??? mě už ten prckův tep ke konci taky děsně kolísal nahoře i dole po těch vyvolávačkách, raději tomu nerozumět...jo a 18 není zase taková hrůza...
Luci, taky si chci užít Řecko,ale až někdy...
29. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr si děláš prdel,ne? To by mě asi kleplo. :angry: jsou praštěný,nevím,proč stresujou,když jsi nejsou stopro jistí. Takové nervy. To jako může být i miminko takhle dehydrované? Piješ dost? A to jako podruhé už nebylo jo? Tomu moc nerozumím. To je teda fakt mazec.
29. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí (rudi) to teda řecko bych dala hned.Hlavně bych se ted strašně ráda vykoupala v tom moři. -My jezdíme do Chorvatska,ale tu cestu autem bych nechtěla absolvovat.
Kapříku tak hlavně hodně pij,já teda tomu taky někdy moc nedám,obvzlášt dneska. Ale snažím se. To jsem netušila,že může být dehydrované i miminko.
29. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Kači nevím kolik měl, protože jsem se na to samo nedívala. Četla jsem si. Podruhé jsem to sledovala a to kolísalo mezi 130 a 160. Podle toho jak se mlel. No a když jsem se ptala sestřičky, tak mi ukazovala, že tam jsou nějaké hraniční čáry a že my jsme se ani náhodou v té hranici neukázali. Druhá tam stála a říkala, ale jojo tady na začátku asi 5 minut. A ta první no to byl nějaký planý rozjezd nebo co..........pak mi ukazovali na tom druhém že jako ty křivky jsou hezké a že malý kope a tak to má být......no nevím. Hlavně že řekli že je to už nádherné a že to byl asi výkyv. To mě ještě dostalo, že mi při tom prvním sestřička tvrdila že spí a přitom škytal........
jo a mám vypít nejméně 4,5 litru vody denně. Tak mám před sebou druhoz lahev 1,5 litru a piju a čurám a piju a čurám......
A Luci prý miminko může být dehydrované. Prý se na něm odráží všechno. Taky jsem z toho byla vyjukaná....
no holky hlavně že je to za mnou :wink:
29. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je teda fakt, že to asi působí, myslím pití a jídlo na mimi, protože my tam musíme vždycky chodit s lahví pití a sladkýma sušenkama nebo tyčinkama. A obě sestry mi řekly, ať jdu před tím druhým monitorem na jídlo a hlavně ať piju.
29. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak pokud jsi byla dehydrovaná ty,tak asi může.Ale já myslela,že piješ dostatek. Teda tolik vody vypít,to teda nedám ani náhodou. Já tak dva a půl litru. Tak někdo říká,že když sní něco sladkého,tak se mimi začne hýbat,ale já to pozorovala a u mě to teda neplatí. Kuba na monitoru minule docela řádil i bez sladkého. :grinning: Pít je potřeba,je pravda,že člověk,když něco dělá,tak moc nepije a nehlídá si to.
Mě už začíná být zase blivno,tak si asi půjdu lehnout,beztak zdřímnu chvíli a bude to zase jak včera.Nevím čím to je,přitom žaludek mám prázdný a nechodím spát najezená.

29. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě řádil na monitoru krom jednou vždy, a kopal do té spodní sondy..
jojo Kači píše to dvě čáry, jedna je srdíčko prcka a má se držet mezi dvěma hranicemi 130-160 je výborné, nesmí klesnout dlouhodobě pod sto, u miminek novorozeňat, je 60 tepů skoro jako zástava...a nad 180 taky nic moc, nad dvě stě je to asi krize...kolísat to může, při pohybu se zrychlí tep, tak je to správně..no a ta druhá čára, to jsou stahy dělohy, až budeš malovat za hory za doly, tak Smolíček bude chtít ven :grinning:
já naštěstí piju docela dost, flákám jídlo,když je hic a pak to doháním a plácám blbiny a žaludek trpí...jako teď už bolel hlady.. :unamused: dobrou holky a porodu zdar
jo Luci a cesta na jih autem, ble, mě stačí tady kousek, jen nabalit prcka, kočár a sebe a jsem splavená...
29. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak dneska má být ještě tepleji.
Já jdu vařit jahodový džem,včera jsem si dovezla od bábí jahůdky.
30. čer 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí mě ti to tím autem do Chorvatska (a to jezdíme až dolů pod makarskou) ani neva,ale jak píšeš,balit dítě a všechno kolem. Jezdili jsme i s vlastní stravou.Tak ted už bych si to asi odpustila. A dovču bych si radši užila.S nějakou polopenzí. :slight_smile:
30. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak raději místo 14dnů veření, týden odpočinku :grinning:
no jo je a bude parák, chci vyzvednout fotečky prcka pro tetičku, co bydlí daleko a taky aspo%N jednu pro sebe, mám ho v dokladech jen z porodky, tak ať můžu ukazovat :slight_smile: a chci do Jysku pro nějaký běhounek do masérny pod nožky,ale snídaně je důležitější, jinak by mi bylo zle a pak uvidím, když bude pařák, budu s prckem raději zalezená nebo na dvorečku ve stínečku, tak těěhulky opatrně s nožky nahoru a píííít
Kači jsi celá?
30. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jsem celá :slight_smile:))))
posnídala jsem, naleju si zase plnou petku a půjdu s kamarádkou na obídek. Pak se vrátím domu a budu šít :dizzy_face: mohla bych dnes dodělat ten kapsář. Už mám obě strany i vycpávku tak to jen sešít dohromady a ušít poutka :dizzy_face: pak to vyfotím a ukážu vám to :slight_smile:
Jinak Rudy Za hory za lesy se mi mooooc líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci ve vedru džem, to se taky opotíš :slight_smile: a stím blivnem je to naprd ty chuděrko naše malá. :unamused: Jo a jinak já mám problém s pitným režimem. Takže se fakt musím hlídat :confounded:
30. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já udělala marmeládu,samo mi to vzkypělo a tak já musela vydrhnout sporák a podlahu. Udělala oběd,zapečená vejce a zcedila bezovou limču. Vydrhla podlahy. A ted jsem KO. Ještě umýt a utřít nádobí.
Kapříku ty se teda dneska činíš. :slight_smile: Mě je dneska vcelku dobře. Tak jsem ráda,že je zase trošku lépe. Aha,tak to hezky poctivě pij,v těhle horkách. Po troškách a průběžně. Jinak ráno to dělání marmošky nebylo tak zlé. Takže v pohodě. :slight_smile:
Já bych se někde naložila do vody. :grinning:
30. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přemýšlím, že pojedeme o víkendu někam k vodě
30. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda byla naložená jenom ve vodě,moc bych se neslunila. Ale do rybníku nechodím a do bazénu mám strach,abych ještě něco nechytla.
Kapříku a máte u vás nějaké koupaliště? :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně :slight_smile: ale šla bych do bazénu ne do přírodního :slight_smile:
pádím na obídek s kamarádkou papapa
30. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ve vodě se vám uleví, klidě si dejte tampon a nic nechytnete, ale bazén je jistější...
kači teda zase jsi moc aktivní a Lucko ty tea taky, mňamka šťávičky...hlavně, že je dnes líp...malý byl nevrlý, tk jsem ho dala do postýlky a ono je tam ticho, čéčé asi usnul...to horko nemá moc rád a to á zase jojo, udělala jsem jen domácí zeleninkovou polívku s novýma brambůrkama, v horku na těžké jídla ani pomyšlení, kolega my ale doveze kačenu, tak si ai uděláme o víkendu se zelíčkem/takové lehčí jídlo :grinning: /
30. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý 2097 jůůůů
30. čer 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: náááádhera, tak už jsi konečně v klidu mamino?
30. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek