• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jasnýýýý děcka rostou :slight_smile:))))
30. čer 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

chrobí to je super... jen jsem nakoukla a taková hezká zprávička :slight_smile:))
30. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem to s tím,že mi je dobře zakřikla,obed je zase v čudu. Ale stihla jsem udělat vše,co jsem chtěla,tak se půjdu asi podívat ke kámošce.
Rudi nedivím se ,že malý hůř spinká,to počasí jim fakt nedělá dobře. A polívečku bych si dala. Já teda nevím,co budu jíst.Asi jen hl.salát bez ničeho,dresinky mi nedělají ted dobře. Téda kačenu,si budete debužírovat. :grinning:
Teda Chrobí supeeer,to je krásné číslo.
30. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, ty se chystáš do Řecka? co tu tak na rychlo čtu? já tam byla ve 13 tt a dobrý, jen to letadlo mi nedělalo trochu dobře, ale ustála jsem to s lízátkama a nějakýma práškama na bázi těch lízátek, takže dobrý :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo do Řecka prý se má chodit každou půl hodinu po letadle ... no mě zatím nic není ale až se budeme vracet tak budu v 8 tt to už by mi mohlo být i blbě co ? nemám si radši něco koupit?
30. čer 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro sichr by to lepší bylo.. mě dr. říkal, že na dovču sice můžu, ale ne let delší jak 3 hodiny a občas se projít po letadle, tak jsem byla za cestu, trvala cca 2,5 hodiny, asi 2x na záchodě a radši seděla do uličky :slight_smile:

a kam letíte?
30. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Pargy je to malebné staré městečko romantika :slight_smile:)) my máme let napsanej 3h tak uvidíme ale počítám s tím že budu sedět do uličky a po půl hodině se prostě projdu po letadle
30. čer 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi určitě nebude od věci,když si něco preventivně na nevolnosti něco vezmeš. :wink:
Já jsem teda vzhůru od půl třetí a šla j :wink: m spát někdy po jedenácté,se mi nějako nechce spát. Dopoledne valím na poradnu.
1. črc 2010 ve 04:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vstupuje, ale zaujalo mě, že se tady bavíte o případné nevolnosti při cestování. Jsem na tom podobně , jak Chrobáček :wink: , KET jsem měla 18.6., včera jsem byla na krvi a je pozitivní, 12 den po KET HCG 77,5. No a v pondělí jedeme na dovču do Chorvatska, autem, takže okolo 10 hod cesty. Dr. mi to dovolil, ale mám taky obavu právě kvůli případným nevolnostem. Vůbec nevím, co se kupuje, co si můžu vzít? Předem díky za vaši radu :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa myslím, že nejlepší je se zeptat rovnou v lékárně.....a kupujou se nějaký zázvorový lízátka co vím :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa myslím, že nejlepší je se zeptat rovnou v lékárně.....a kupujou se nějaký zázvorový lízátka co vím :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek Díky za tip, máš pravdu, o zázvoru jsem taky slyšela, no zajdu do lékošky, uvidím, co mi nabádnou :wink:
1. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek šla jsi to dospat?
1. črc 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky lízátka jsou super :wink: mě teda pomohla.
Jinak si kupte celou krabičku. Je jich tam 12 myslím, nebo tak něco.
......................a teda musím říct, že já jsem proti takovémuto cestování v prvních měsících těhu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tím vám samo nechci dovču kazit :dizzy_face: ale neodpustím si to :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se na mne nezlobte.
Jinak hlásím že jsem celá, kapsář došitý, takže dnes došiju 2 polštáře, manžovi pospravuji věci a prdím na to. Už mne to ani nebaví a děsně mě bolí ruce :frowning2: .
Zítra poklidím ať máme na volnéí dny čisťounko a můžeme s manžou jen relaxovat :dizzy_face:
1. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Chrobi a velikááááánská gratulace. Ty vado je super že to klaplo :wink: mám z toho fakt radost :dizzy_face:
1. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr díky moc ... proti cestování je 80% lidí z koně takže bud v klidu mě to nerozhodí :slight_smile:))) mě prostě na dovči s manželem bude líp jak v práci :wink:
1. črc 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, když já nevím, jestli si pamatuješ jak jsem dopadla já s tím cestováním v téhle době těhu :frowning2: :cry:
Tak mám prostě strach. No. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale určo ti tam bude lépe než v práci. To 100% :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
1. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no já si prostě myslím, že je to jedno, že když se to má stát tak se stane ... at jsi doma s nohama nahoře nebo kdekoliv jinde...
1. črc 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak nejsou výčitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vás z rychlíku zdravím :wink:

Luci, teda to je peklo to tvý blindění. zkus jíst něco fakt dietního, třeba polívky, ale ty čirý s bujónem a ne nějaký hustý, to by mohlo pomoct, ne? :wink: to spaní je taky napytel, sama si pamatuju, jak jsem to měla...ale snaž se odpočívat, protože to, co zažívám teď, je fakt šílenýýýý :grinning: jsem schopná usnout kdekoliv a třeba jen na 10 min a i to mi pomůže!
1. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kapříku, chápu, že máš na cestování po své zkušennosti negativní názor, ale taky si myslím, jako Chrobi, že to neovlivníš. Když to má vyjít, tak to vyjde a když ne, tak bohužel ne. Když i doktor řekne, že máme jet..... :slight_smile: Já se taky moc těším a pak se budu těšit i domů, protože hned druhý den po návratu jdu na první UTZ :grinning: Jinak koukám, že už to máš Kapřku za pár, tak držím palec, ať vše dobře dopadne :slight_smile: !!
1. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak píše Kačí, já než vyfackuju malou, abychom šly ven, tak jsem mokrá a unavená :grinning: snažím se s ní chodit ráno, ale dnes celé dopol. spala, tak půjdem asi až večer!
1. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....jasnačka už mlčím :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: jsem psala že jsem musela :grinning:
hned bych někam jela. Ale funím jak lokomotiva tak nevystrčím nos :angry: :grinning:
1. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa jasný Mil tu psala taky jak byla na dovči a všechn OK moje kamarádky taky jezdili na dovču těhotné a nikomu se nic nestalo .... prostě já se těším jak si to s miminkama budeme užívat :slight_smile:)) a ten utz budeme mít stejně já jdu taky hned ráno po dovči :slight_smile:))
1. črc 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku :wink: ...... věřím, že teď v tom vedru musíš fuňet, funím i já, teď jsem si byla pro oběd a jsem uřícená, jak něco.Ale tebe za chvíli už čeká ten nejkrásnější letní dáreček :slight_smile:
Chrobi, který den přesně máš ten UTZ?
1. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojzte, vše dobře dopdne, dovča nedovča...je to dané, kolik holek ani netuší, že jsou těhu..hele mimochodem jsem "TO" pořád nedostala :grinning:
Evule malá moc nespinká??? tý jo, to nezávidím, já mám spáče, tak jsem vděčná,dnes spal celou noc jen s jedním krmením až do čtvrt na deset..je to miláček....ale to se spraví, i když jak kdy...někdo vstává do dvou let, někdo vůbec...tak snad se Brča umoudří a dá ti klid i ty horka nejsou na spaní nic moc...
vítám dannisku a gratuluju :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojako že můžeš být těhu????? no to by bylo super, ne? :dizzy_face: :grinning:
1. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Ahoj Rudíku, děkuji za uvítání :slight_smile: . Jojo, dovča bude super, jen asi budu víc pod slunečníkem než na sluníčku :wink: Teda tada tobě mešká MS? Že by další překvapení v bříšku?? Já už slyšela o tolika případech holek, které po úspěšném umělku brzy po porodu otěhotněly znovu a přirozeně :wink: :sunglasses:
1. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa až 23.7.
1. črc 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí nešla,valila jsem na poradnu. :wink:
Tak jsem doma z poradny a nic moc. Já jsem těm svým komplikacím nepřikládala nějak moc význam,jsem si říkal,že je to v těhu normál. Já totiz nespala,ráno jsem zvracela a strašně mě svědila kůže na celém těle.NOhy a ruce oteklé.
Doktorce se to moc nelíbilo. Takže mi dělali kontrolní krevní obraz na ty krvinky a železo. A ještě krev na jaterní testy,kys.moč. a ještě něco. Rozpíchané ruce natřikrát,nějak mi tak krev netekla. A zítra musím přijít na kontrolu a pro výsledky.
1. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek