• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Naštěstí malý na monitoru řádil,tak je snad ok.
1. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi fakt už neusnula jo? ... ty brdo takže asi něco není úplně vpoho jo? třeba máš něčeho nedostatek ...
1. črc 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí asi ne,uvidí se zítra. Nelíbilo se jí to zvracení,oteklé nohy,svědění,může to znamenat špatné jaterní testy.
A už jsem nedospala ani minutu,nechtělo se mi.
1. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holka už aby jsi to měla za sebou ... jinak máš už všechno nachystané? postýku atd. ?
1. črc 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek Chrobi, já jdu 19.7., tak jsem zvědavá jak obě dopadneme :slight_smile:
@lucifirek Tfuj, tfuj, přeju Ti jen dobré výsledky !!
1. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisssa díky moc. :wink:
Chrobí snad jo,jen manža nemá tu postýlku,ale má seznam instrukcí,takže to bude muset kdyžtak zvládnout,než přijedu z porodnice. Jinak všechno nachystáno. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa no budeme mít srdíčka přeci :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, svědí tělo? to by mohli být játra...v těhu se to stává...no teď jsem dočetla, že si to myslí i dr...tak uvidíš, dle výsledků...
no těhu by se mi ani moc nehodilo, ale prdel by to teda byla...ale blbě už mi není, jen když máám hlad... no test sice jeden mám, ale ještě to nebudu pokoušet, myslím, že je to blbost....
1. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí uvidíme zítra,snad to nebude nic vážného. Já tomu nepřikládala moc význam.Jsem si říkala,že je to v těhu normální,tak jsem nechtěla plašit. Asi jsem to měla říct dřív.
No aby ses nedivila,že na testíku budou dvě čárečky. :wink: To by byl záhul,ale na druhou stranu. :wink:
1. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo to by měl malý akorát rok, no zvládlo by se to a manža říkal, že by jsme to zvládli....tak mě uklidnil, ale plány mám trošku jiné....
1. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak s dvojčatama je to taky záhul a ty jsem původně měla mít...
1. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky.. :wink:
1. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Rudy. :wink: To jsem teda zvědavá. :wink:
1. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka nazdáááár tak co????
1. črc 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak? už mi končí mrcha jestli se ptáš na tohle :wink:
1. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jinak tenhle měsíc na IUI prdíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže pak rovnou lázničky co ? odkdy jedeš?
1. črc 2010 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odjížím 20 července.. jdu do práce už jen příští týden a pak mám dovču, lázně, odvču a pak bude konec srpna a já jdu do práce :grinning:
1. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá tak to ti budu muset napsat sms jak jsme dopadli :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: skvělej plán :wink:

rudíku: no s tím Bářiným spaním je to ještě takový neustálený. třeba dneska v noci jsem kojila po 3h, což je super, ale noc před tím po hodině a půl...-( asi jak je horko, tak má větší žízeň...přes den to je tak po dvou hodinách, takže moc toho mezi kojením udělat nestihnu :slight_smile: ale řídím se heslem "bordel v bytě, štastné dítě" :grinning: a manža hodně pomáhá, i když chodí do práce :frowning2: :slight_smile:

1. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to mi teda určitě 100% napiš sem naputná jeslti tam budou dvě!!! :grinning: :dizzy_face:
no ale moc ti to přeju! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: no jo 23.7. se rozhodne :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale nerozhodne dobrý to bude spíš bude nová informace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to jdeš do Heliosu nebo kam?
1. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslela jestli jako jeden kousek nebo dva kousky :slight_smile: jo do Hel objednávají až za 3 týdny po krvi
1. črc 2010 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak :wink: a na co se cítíš na jeden nebo dva? :grinning: :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: dva na ty se cítím od té doby co chci děti :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi :grinning:
ahoj Wrtulééé, pěkný plány na léto..
Evi to se ustálí,já teda u Rudli vstávala co tři hodiny jen v porodce, jak byl u sebe v postýce doma, spal od mala nádherně a víc jak dvakrát za noc jsem nikdy nevstávala...a taky jsem měla bordel..však to musí každý pochopit...
teď byl jak průtokáš, horem pil a dolem kadil..tak snad bude na plavču spokojeně plavat
1. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bohužel nemám od Lucíka dobré zprávy, poslal mi SMS:Ahoj tak já jsem v nemocnici, jaterní testy a KO špatný, podezření na hellp syndrom.Jestli se to nezlepší,tak ukončení těhotenství,Papa pozdravuj

tak jí všechny držme palce!!!!
2. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku díky :slight_smile: no já dneska skoro celý dopolko kojila :grinning: je to tím horkem, dr. mi říká, že se teď mám vyprdnout na nějaký režim a dávat jí, když si řekne, protože je fakt horko a mimísci to mlíko mají i jako tekutinu a nejen jako jídlo...tak jsem taková kojná :slight_smile: :grinning: ale jinak dneska nás pí dr. pochválila, za 4 dny beruška přibrala 210 g, což je prý super! :wink: tak mám radost, protože v pondělí se na mě dívala skrz prsty, že od propuštění z porodky přibrala málo...
už chodíte plavat jo rudíku? :wink: a jak to jde?

chrobí: jsem zvědavá, kolik jich tam nakonec bude :wink: ale jedno nebo dvě, obě varianty jsou úžasný!!!! :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí co to je hellp syndrom? :frowning2: moc jí pozdravuj! myslím na ní, snad budou oba brzy v pořádku a Lucík si Kubajze ještě chvilku ponosí...v kolikátém týdnu byla? 37.ne?
2. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek