• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj žirafky :slight_smile:) jdu vás dočíst .....

wrtulko já mezi 18-19h a je to supr :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak ahoj :slight_smile:)) jsem ráda, že jsi se ukázala :slight_smile:) a že ti nefungoval levý vaječník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned jsem klidnější :slight_smile:)))

holky koncert nic moc myslela jsem, že to bude show a prd....

jinak jak se tu debatuje nad režimem, tak jak nad tím přemýšlím, je to pravda, že to není přirozené těhu a hlavně se na to případné těhu tím umělým dost "nadřeme".....takže nemá fakt cenu riskovat a dělat vše... opravdu je do toho 12 tt asi potřeba to brát vážně a dávat na sebe bacha !
4. čer 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak Guče je v albu :slight_smile:
vzali mi teda asi litr krve, zrovna šla kolem moje dr. tak jsme se bavili o těch tlacích v břiše a píchání, tak prej je to gor po IVF normální, ale že mi udělá pro klid duše UTZ, tak mě vzala na ten svůj, co není tak kvalitní jako ten předtím, ale neva, Guče se hejbalo jak vzteklé :grinning: , mávalo a mrskalo se, ani jsme ho neměřili :grinning: , dr. opět, že je to macek, vše ok, už nemám ani žádné folikuly nic
takže za dva týdny NTS
4. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
guci už jsem se koukala :slight_smile:)) holka já chci taky :slight_smile:)))) doufám, že tě budu následovat :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj wrtulko :slight_smile: , já jsem píchala ve 20 hod. vždy po zprávách, pro nás s manžou takový idální čas. Myslím ty injekce :grinning:

gucci skvělý :slight_smile: , moc ti to přeju
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, to je krásné Gučátko :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky
jak to s váma dneska vypadá?
4. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda.... už se těšíme na tvoje fotky ruďátka :slight_smile:))) nebo spíš dvou :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,
gucci: to je tááák hezké, mimi roste jak z vody, stejně je to zázrak, že během několika týdnů miminko změní tvar, ted už fakt vypadá reálně :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm holky ta 20 hodina taky vypadá dobře jenže to budu muset jet za tou kámošou na to píchání takhle později večer..
no zkusím se s ní tak domouvit protože to se musí každej den píchat ve stejnou dobu že jo?
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtuljo,nám doktoři řekli, že by tam mělo být rozmezí nejvýše 2hodiny, ale v CARu je to jiné, už jsme se o tom přesvědčily, že?
4. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: jj už je to normální člobrda, má ruce, nohy :wink:
4. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, vždyť ty máš dvě :wink:
Chrobi jasan Luvík a Rudolf
gucci já mám špatné zprávy od těhu kámošky,ale nechci sem vnášet špatnou náladu...jinak já pořád jako létající balon ale plný betonu :unamused: už jsem si dala pichanec a zítra se uvidí..ať je jak je, jen aby hcgčko rostlo
4. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proč je to Caru jiné?
hm tak ty dvě hodiny se dají..
4. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci člobrda :grinning:
wrtul, mělo by to být ve stejnou dobu, já proto píchala kolem 11 dopoledne, protože to jsem tu první dostala od nich v CAR a pak tak y při kontrole...tak už jsem s tím tak pokračovala
4. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudísku neboj poroste to je jasný ..... ale to bříško už by se ti teda mohlo zklidnit !!! hele holky kdy mám čekat, že se nafouknu až po pregnylu?
4. čer 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi někdo se ani moc nenafoukne, záleží na postavě a na počtu folíků...
taky bych brala aby už splasklo, jsem jako těhotná a bojím se někam chodit,aby se každý neptal, když ještě nevím odpověď, včera soused ze zahrádky, co...záda? bo chodím v předklonu...no a vysvětlujte mu to :unamused: a máme čerstvý sladký hrášek a já ho tááák ráda..
dnes máme výročí svatby, tak skočíme na večeři..dám "klukům" maso
4. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhule pijete kafe???
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda.... no přesně práve..... toho se bojím, že budu mít břicho jak balon a každej ty jsi těhotná???? :frowning2:

jéé tak asi to pěkně oslavte a dej klukům bílkoviny :slight_smile:)
4. čer 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: já ne, ale já nepila ani před těhu, jen jednou za měsíc latte
co je s kámoškou?
4. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo ... jestli máš chut na kafe tak si kup bez kofeinu :wink:
4. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

ruda: já si dávám ráno s mlékem.. člověk by se tím neměl nalévat, ale jedno denně určitě nevadí
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek všem :slight_smile: ...teda kočky, já vás zase nestíhám :slight_smile: je teda pravda, že nestíhám ani v práci, takže sem moc nechodím. Nicméně začala jsem píchat podle očekávání, dnes jsem byla na UTZ. Na levo 6 folíků na pravé 9. Tak uvidíme kolik bude nakonec vajuch. OPU bude asi v pondělí nebo v úterý. Ale s píš v pondělí. A jak ty Chroby? Jinak gučíkovi mrňousovi blahopřeji k mackovatění :slight_smile:
autor
rudo tak to gratuluju k výročí svatby :dizzy_face:
holky kafe by se v těhu moc nemělo prý max. 2 týdně.. co říkala těhu kamarádka ta si občas dala..
jo holky já sem si s kafem včera dala.. u zákazníka mi ho uvařili jako prvně sem měla pocit že dobrý ale bylo pořádně silný a s mlíkem nemohhla sem z toho spát (taky starostma - práce, IVF) ale i z toho kafe a žaludek se mi zlobil ještě dneska
wrtul: už jsem kolikrát psaly. ohledně píchání bud do břicha či zadku a v každém CARu řekli něco jiného, tak si myslím, že interval píchání je také všude jiný- někde řeknou pořád ve stejnou hodinu a v druhém caru zase, že dvě hodiny nejsou problém------tak jsem to myslela :wink:

já jsem se nafoukla až po ETu, ale pregnyl jsem si píchala také po ETu ještě ve třech dávkách...asi to bylo moc, tělo nadopované, tak vaječníky nestíhaly, chudata jedna :slight_smile: . Ale holky už psaly, že skoro žádná po ETu nepíchala Pregnyl, opět , každý CAR jiný.....
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr ahoj :slight_smile: jééé tak to závidím folíky :slight_smile:)) já mám zatím čtyři :frowning2: Kapr kolikáty jsi den? já budu mít opu asi v úterý ale to se dozvím až v sobotu
4. čer 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: krásné guccátko:slight_smile: rostou jako z vody co?

jinak holky, já když delší dobu sedím na gauči, tak se pak zvedám úplně přeražená v zádech, bolí mě často pánev atd ...doktorka mi na to řekla: vítejte v vklubu těhotných..

ruda: přeji ti, abys si tu včeři užila....když jsme šli zajídat nález dvou srdíček, moc jsem se těšila, ale nakonec jsme si to moc neužila... asi mi zrovna začalo samým vzrušením stoupat HCG :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hely: no to jo, se nedivím, že mám takové tlaky v podbřišku a že mě bolí dosedávání na židli :wink:
4. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi no to je fakt, že ty jsi si píchala hcg ještě po et takže to je asi ten důvod.....já jsem to taky neslyšela jen u tebe.... takže je možný že se nafouknu až po et a nebo vůbec.....
4. čer 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: vítej klubu těhotných :wink: ..já mám cipíska taky macíka, tak možná o to je to horší..plus je tam pořád ještě to druhé škvrně...prostě narváno :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek