• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teď koukám, že v 38.tt, tak to už je dobrý, i kdyby Kubajz musel teď ven...ale stejně, myslím na ní!
2. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíkovi moc držím pěsti, lepší ať ji tam ohlídají a když bude muset ven, tak už může.
2. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: jéjda...
2. črc 2010 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem si načetla o tom help sindromu a držím pěsti Lucíkovi aby vše dopadlo dobře!!!!! :pensive:
2. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chrobí už to sem dala, nemá to Lucík ještě potvrzené a taky jsem koukala , že 38ttje v pohodě, tak snad to zvládnou oba v pohodě, moc na ně myslím..
jo evule pije i jen tak na žízeň , to Rudla v těc horkách moc jíst nechce, tak mě to trošku zlobí, uvidíme na váze a teda 200gr za 4 dny to je fofr :slight_smile:
no chodíme zatím do rehab. vany aby si zvykl postupně se bude voda ochlzovat, učí se zatajit dech, no takové blbinky na říkanky, včera jsem mu koza blbá šplouchl nechtěně ddo pusinky a tak se lekl a plakal a tak jsme to skončili dřív :unamused: příští týden to odpaddá, tak pak zase za 14 dnů a od září na bazén...to už se bude potápět :slight_smile: , rozhodně líp jak já, nejsem vodomil...
pak nechtěl vůbec v nosi usnout, noc byla ale fajn a vstával po půl deváté, jako vždy..už spí a mám na dvorku nachystaný stan- přístřešek a jeho hračky, tak snad se mu tam bude líbit...
2. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Lucíku!!!!!!!!!!!! Držím palečky. Ale co vždyť kdyby se malej narodil tak je to v termínu. A raději ven, než aby se něco přihodilo.
Rudy moc ji od nás pozdravuj.
Jinak já jsem poklidila a čekají mne 4 dny pohůdky s manželem.
Piju jak o závod ale mám co dělat, abych dala 4 litry. Zjistila jsem, že dopoledne se mi pije lépe než odpoledne :dizzy_face:
Jinak jdu postahovat fotky ať vám sem hodím ten pokojík :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kapsář a celý pokojík v mém blogu :dizzy_face:
2. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale nááádherááááá, jsi mooc šikovná, to já neumím :unamused:
2. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
vyspionila jsem info o Luci. V 17.55 se ji narodil Kubik. :slight_smile: :-* tak preju hodne stesticka a zdravicka. :slight_smile:
3. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jmenuji se Kubicek Rosický, mamku a tatku jsem peknee potrapil, ,ale vsichni jsme v pordku.Vazim 2910g a merim49cm a narodil jsem se 3.7. v 17:55 papa

tak jsem za nás poslaala gratulace a mám obr radost..... :slight_smile:
3. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Závidím, že už to má Luci za sebou a moc blahopřeji :dizzy_face:
3. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, jsi šikulinka, krásné věci, opravdu :dizzy_face:
3. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucince gratulujeme :wink: Jsem se musela juknout bo jsem to tušila :slight_smile: Tak mě kočka předběhla. Já tu budu asi pořád strašit :unamused:
Už jsem to nevydržela a dojeli jsme koupit bazének 1,5 m x 1,5 m a jsme v něm s manžou naloženi celé odpoledne. Jinak bych to asi nedávala. A začínám nespat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se dostávám do stavu, že si říkám už aby byl Kuba venku :grinning:
Holkiii hezké svátky.
4. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gratuluju Lucce ke Kubíčkovi :slight_smile:
5. črc 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr krásný ... tak ty už můžeš taky do porodnice :slight_smile:
5. črc 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, už brzo budeeeee :grinning:
5. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde stééé? rodíte???
6. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prdlajs :unamused: :angry: taková krásná bouřka a Kuba absolutně nic.
Zítra jdu do porodky tak uvidíme co mi řeknou. Ale holky do 14 dní to bude na 100% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Jen nevím, jak vypadají poslíčci, takže beru za znamení, že mě včera braly křeče jak při mensesu a tvrdlo kmi bříško pravidelně každou hodinu. Ovšem dnes téměř vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak to byly poslíčci, ale ty já neměla, tak víc neporadím..jen ho nech uzrát, bude krááásný a hodný jako Rudla :slight_smile: ale to se změní, začíná se pěkně prosazovat a jak není po jeho už se i vzteká, che vidět a všechno umět....
7. črc 2010 v 05:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase vás trošku zanedbávám :frowning2:, ale na ostatních diskuzích tam píši, jako fretka :grinning: , tak jsem vás musela alespoň pozdravit
@kapr krásnej pokojček, tobě to holka nějak uteklo a mimčo už je skoro venku :wink: držím palečky
@ruda Rudík už je kus chlapa, už papáte i nějaké příkrmy?
Pár fotek, jak vypadáme :wink:
7. črc 2010 v 07:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo no nazdárek Zuzko, to je dost :wink:
tedas ti tvoji kluci jsou už velcí a šikovní? oni tak krásně sedí???
s příkrmem začnu asi příští týden, jdeme do poradny a tak to asi bude "oficiálně"...jsem zvědavá, kluci už papají mrkvičku???jsou velcí, krásní a šikovnííí, písni častěji ...
7. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to já písnu častěji, já myslela, abych vám to tady jako nenarušovala tu partu :wink: , my papáme UM mléko a 1x denně kojíme. Spíme od cca 18-6hodin, někdy i déle, takže paráda, jíme v cca 6,9,12,15,18. Sedíme pěkně ale jen pro fotoaparát, jinak neposazuji. Příkrmy chci začít taky příští týden. :wink:
7. črc 2010 v 11:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z porodky. zase mě neprohlíželi. zase tam byl jiný doktor, zase se divil že jsem měla trombozu, zase se ptal jestli si píchám clexane..... :unamused: ufff tak nevím, nejsem z toho moc nadšená, že pokaždé vidím někoho jiného..... :unamused: Na monitoru Kuba spal, tak ho bidili zvonečkem :slight_smile: na další jdeme v sobotu a případná vyvolávačka by prý byla příští pátek. tak uvidíme :dizzy_face:
zuzy zdravím :dizzy_face: co bys nám jako měla narušovat?
7. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
haló haló máme fotečku :wink:
7. črc 2010 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, takže dvoječky ? :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: jsem šťastná!!!!!!!!!
7. črc 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó jedna menši a jedna větší bublina tak uvidíme kolik jich bude za 14 dní :slight_smile:)) doufám, že furt dvě :grinning: :grinning: ale jednu tím pádem fakt klidná na dovču :wink:
7. črc 2010 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže tfuj tfuj a až se vrátím ať máš fotky Kubíka v albu :wink:
7. črc 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to už bude 100%.
Prý by mi to nejpozději 16tého vyvolali. což je příští pátek
7. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
až příští pátek jo ? 10 dni po terminu to je hustý
7. črc 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek