• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jo ještě krásnejch pejnech 10 dní. Vlastně už jen 9 :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, omlouvám se, že trochu nestíhám a že jsem tu celé svátky nebyla, ale byla jsem u maminky, která se o nás krásně starala, tak jsem toho využívala a spala a spala a spala, kdy to jen šlo! :slight_smile:

pokusím se vás dočíst, ale jak tak koukám, tak lucík předběhla kapříka :wink:
tak Luci, velikánská gratulace, ať jste oba zdrávi! už se těším na fotečky! :wink:

kapříku, neboj, pořád ale kontroluju mobil, takže kdybys napsala, že rodíš, tak to holkám hnedka napíšu!
7. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s tím počítám :dizzy_face: asi si budeš ale muset ještě chvilku počkat :grinning:
7. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to kapříku? jak to vypadá? nádhernej pokojík!!! jsi šikulka, krásně jsi to stihla! :grinning:
7. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo chrobí, tak gratuluju ke dvoum bublinkám :grinning: jste šikulky! :wink:

kapříku, tak teď jsem dočetla, to je teda šílený, chuděrko v těch vedrech! hele ale to co popisuješ, jsou poslíci, přesně takhle jsem to měla! tak to už třeba brzy bude! :wink: a bazének závidím. já se nakonec rozhodla se "přestěhovat" k našim už zítra nebo v pátek. sice budem bez manžílka, ale zase v chládku! tlačenka se vzbudila, jdu kojit. zítra mrknu. papa
7. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Evi, ale od té doby nic :unamused: a to to v pondělí bylo tak hezký a pravidelný :wink:
Teď je to tak jednou za den, takže z toho asi nic nebude :pensive: :grinning:
Tak si to u vašich uží. Já přežiji tropy v našem dětském bazénku:slight_smile:)))
7. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
.......a jak to vůbec zvládáš s malou?
7. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda Kači mlému se ne a ne nechce...už vydrž, dopéká se..
ahojky Evule, tak snad jsi něco naspala, chrobí, tak dvě, tak snad to vydržíííí, krásnou dovču..
zuzi klidně choď a kolik kluci vypijí z den?a kolik váží?
7. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek jůůů zase dvojčátka, moc gratuluji :wink:
8. črc 2010 v 07:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

no Kapříku zvládám, ale je to hukot, jak už jsem psala...však uvidíš. :wink: když usne, tak mám tak max 2h na to, abych stihla všechno okolo, včetně toho, abych se najedla! práce s prádlem je věčná :grinning: uvařit si zatím nestíhám, takže spoléhám na manžílka a mamku! ale jinak to jde. Taky se snažím jednou za den usnout, když Bára spí, neb přeci jen to noční kojení a uspání nám trvá cca hoďku. Bradavky už mám vcelku zahojený, tak jsem ráda, neb to bylo fakt hrozně omezující. A ostatní se taky hojí, tak jsem ráda :slight_smile: Na sebe ale zatím moc čas nemám :frowning2: nestíhám cvičit ani holit nohy :grinning: :grinning:
Bára teď začala mít řvací období, vždycky večer řve jak tur a nevím proč...máti mi tvrdí, že to je normální. Jenže to je jak když jí na nože berou :sweat_smile: ale tak nějak si vybavuju, že to tady psala i Katka o Rudlovi, že jo? Nebo se pletu Rudí? :wink:

Zuzi, kluci jsou krásní.

Rudí, no těch 200 za 4 dny mě taky překvapilo, ale jsem ráda. Malá se mi teď trochu ovyrážkovala v obličeji, nevím, zda to je z horka, či zda jsem něco snědla, ale snažím se hlídat, tak snad je to jen z toho horka...je mi jí líto. ale naštěstí ji to asi nebolí....jak se máte vy?
8. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko dííky mocc za infošky o vývoji, vím, že se nemá posazovat a on to táák chce...
evule, to se sklidní, asi bříško, kup si Lefax a bude klid aspoň trošku...je to na prdíky a chutná jim to :slight_smile:
no já co dvě hodiny nevstávala nikdy už z porodky dokázal spát jen s jednou dvěma pauzamai celou noc a odpoledne jsem spala jednou, ale zase jsem neměla mléko..si vyber...taky jsem celé šesti ned. nevařila, vařila mi tchýňka, co bydlí dole...
teď nechce jíst, asi nedostane pochvalu na váze příští týden...
no a cvičení, na to nemám čas a energii a chuť ani teď...s malým se nacvičím až až a má 7 kilo tak je to fitko se vším všudy...
za chvíli jdu masírovat, tak snad bude u babičky hodný, bohužel/dík/ spí teď..tak snad do růžova...
8. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, já jen že se stále nic neděje :dizzy_face:
9. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi ty slon? ty jsou gravidní dva roky :grinning:
9. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaké foténky chlapečků :slight_smile:

@kapr : slon asi ne, ale asi budeš raritka :wink:
9. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irminka kluci jsou překrásní

@kapr no já pořád kontroluju mobil. A myslím na tebe, v těch horkách to musí být úmorné...tak snad jsi pořád naložená v tom bazénku :slight_smile: já u našich a je klídek, Báru kojím po 4h, protože tady u řeky se jí krásně spí a taky je tu daleko chladněji než v našem bytě v praze...

@ruda Kači a ty jsi ten Lefax malému dávala? zkusím to koupit, ona někdy řve jak tur a myslím, že to je prdíkama...a neusnadní se jim to prdění těma kapkama moc? a taky jdu teď hledat na netu, bo mi vždy u kojení usne a pak si neodříhne a pak blindí...
no jo já vím, že všechno má svý, já mám zas mlíka dost, dokonce jsem dneska v noci musela odstříkávat, neboť malá pila po 4,5h a na to nejsou moje prsíčka zvyklý :grinning:
to, že člověk nemusí vařit, je moc fajn, viď. prosím tě, na tu ip odpovím, jak bude víc klidu jo? :wink:
9. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdy by se měla vrátit Lucik z porodky?

@kapr: a kdy jdeš na další kontrolu? a nevyvolají Kubajze? :wink:
9. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko, to je neskutečjné, jak jsou kluci velcííí a náádherníí, týý vogo fakt čumííííím
Evi jojo dávala, jen už nevím, jestli to není až od měsíce, noporaď se v lékárně, má to pumpičku, už otvvíral papulku, jak mě viděl, prostě mu to zmenší v břiše bublinu na minibublinky...
tak to spinkáte krásně, užívajte si a cco kapr, pořád ve vodě?
9. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda díky za info. poradím se v lékárně :wink: zatím to není tak strašný, ale občas se pěkně kroutí...a holt to večerní řvaní před koupáním je už každodenní. myslím, že ji ani nic netrápí, ale jen řve :grinning: a co vy, už jste byli ve "stanu"? :wink:
9. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš pod plážákem??? jasan, už byl na zahradě u nás i u našich a bylo to fajn :slight_smile:
no ono jak se bude Brača víc hýbat, po třetím měsíci to bude lepší, Rudla nejvíc prdí při pasení koníků, dnes se celičký den smál, ale minulý týden dost plakával večer, taky bříško...ale už se víc hýbe a cvičí, tak je to fajn, už nic nedávám, ať bojuje...
9. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky já byla v poledne na svatbě, pak jsem si skákla na pedikúru, paníi mi mačkala nějaké reflexní body na stahy dělohy, které prý vyvolávají porod, tak prý do neděle porodím :slight_smile: tak uvidíme. Pak jsem byla naložená v tom bazénku, takže mi bylo krásně. No a pak jsem usnula.
Dnesla jsem si pod sebe naskládala deku, jako kdyby níhodou tak aby to nešlo do matraček :grinning: zítra v deset jdu na monitor a pak hned v pondělí do poradky. Tak uvidíme. Kubu by prý vyvolávali v pátek. Tak snad se to samo rozjede. Už se ale nemůžu vůbec hýbat :unamused: tak doma nic neudělám :confounded: a to bych potřebovala zase koupelnu a záchod.
Jinak Evi jak jsem ti psala že máš napsat v té jedné diskuzi Sonice, tak jede na dovču, tak napiš prosím do IP Pikuse. :dizzy_face: :grinning:
9. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
její jméno je pikusa tak by jí to mělo dojít :wink: moc díky.
Oni mi holky sice dávali číslo, ale já mám pocit, že toho budu mít plné brejle než posílat miliony sms. :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný kapr, pošlu to pikuse. to je fajn, že sis ten den takhle hezky užila. a co dnes? dneska bylo na chcípnutí...my jsme u našich a je tu nádherně. Bára ale dneska pije po 2h, chápu to, já sama se nehnu bez lahve vody...

taky myslím rudíku, že až se začne víc hýbat, tak bude líp. ona na ty prdíky netrpí každý den, ale párkrát už to měla...tak si hezky užívejte u babiček :wink: a ve staníčku :slight_smile:
10. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska na monitoru nic. Bylo nás tam víc a po dvojicích nás pouštěli na porodní sál. Jako jen ukázat monitor. No a jela jsem s paní, která měla prý stahy, nebo je respektive má už 2 dny a tak jsem ji poprosila, ať mi to ukáže, jak to vypadá na papíru. No a vzpomněla jsem si na Rudu, tak jí říkám:"Nojo jeto tam, za hory za lesy......." tak se začala strašně smát, tak jsem jí hned říkala že to mám od jedné kamarádky koníkovky, že mi to takhle říkala a že už určo bude rodit. A to je před termínem.
No mi podle toho jejíjo měli snad přímku :confounded:
Pak jsme se jeli podívat do XXXL koupili jsme za dobrý penís super slunečník, takže už nám dnes na zahrádce nic nechybělo. Ale je mi vedro neskutečný a chci rodit! A nic se neděje :frowning2: asi vyženu manžu večer na procházku. Sexujeme co to dá, tak už nevím, co mám ještě dělat.
Ty okna leda ještě. :grinning:
Evi já ti závidím!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku :grinning: :grinning: :grinning:
taky bude smolíček volat, neboj, dočkáš se,se mu hold u teebe líbí a nechce do vedra a bojovat s potničkama :wink:
sexík nepomůže, mě nepomohla ani vyvolávací tableta, ani druhá ani dvojítá třetí...až prostě chtěl, tak to začalo, zato rovnou pořááádně, jsem hned u prvních stahů říkala kolegyni/leželi jsme spolu na pokoji../ že jestli to bude horší tak si to nedovedu předsatvit 1ě hodin a pak se to dalo, čas je relativní, v tu chvíli to někdy leze a někdy zase děsně letí....už to bude za tebou, to je ta výhoda, že prostě jsi ve fázi, jako byla já, že hrozně chceš, aby už to bylo a budeš za tu bolet "vděčná", že UŽ........a pak to poletí...že Evule...vždyť Rudla má za 6 dnů 5 měsíců..neskutečnéééé, škoda, letí to..za chvíli do práce, prcek do školy a já důchod... :unamused:
10. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Rudy a ještě jsi zapomněla na dovolenou v Jugoslávii :grinning:
Jinak mě neděs:slight_smile:)))) s těma tabletama :slight_smile: uklidňuje mne, že jednou ven prostě musí. A asi by mi to ani nevadilo, že tam je, jen kdybych mohla něco dělat. Jenže jak je vedro tak je mi těžko a ještě něco vykonávat.... :dizzy_face:
11. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, ten konec je úmorný, já byla nabalená v zimním a taky už jsem nic nemohla...
jo myslíš, dovolená v Jugoslávii...druhé dítě...?
11. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku já vím, musí to být hrozné...já se taky hrozně valila na konci a to nebyly tak úmorný vedra. pořád na tě myslím a soucítím s tebou! my ven chodíme až navečer, doma je líp, naši tu mají pěkný chládek. manžílek dnes pojede do prahy a nechá nás tu a ve čt za námi zase přijede. bude to hukot, mamka i táta chodí do práce, ale snad to nějak zvládnem. Báru v noci trápily prdíky, tak hrozně plakala skoro dvě hodiny :frowning2: takže to tě čeká Kači :grinning: teď si přeješ, aby Kuba už byl venku a uvidíš, až bude venku, tak si pěkně mákneš. :wink: ale je to krása. Kači my taky sexovali, prostě jak píše druhá Kači, když se jim ven nechce, tak nepomůže ani svěcená voda! :wink: tak musíš vydržet.

Rudí, nevíš, kdy pustí toho Lucíka? no jo máš pravdu, letí to, jak blázen. Bára už je hezky baculatá :slight_smile: až mi manžel přiveze kabel k foťáku, tak stáhnu fotky :wink: už se moc těším až se plánovaně usměje a začne se trochu hýbat...ale jak píšeš, uběhne to jako voda. vždycky, když se na ní podívám, tak si říkám, že to je zázrak!!! :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za solidaritu. :wink: dnešek jsme opět strávili naloženi v bazénku. Takže se to dalo přežít. Kuba si spokojeně vrní v bříšku. A jinak se nic neděje. Jen mě začíná bolet levé zádo, chjo....... :unamused: snad jsem neprochladla.
A co ten Lucík? Taky na ní myslím, že se ještě neozvala :frowning2:
Zítra jdu zase do porodky, tak uvidíme. Od monitoru nic nečekám, ale zeptám se dr, jestli mě fakt budou vyvolávat v pátek. Přeci jen jak je tam pokaždé jiný doktor...tak mají i různé názory. No a pak než dojedu domu tak asi umřu cestou na vedro :rolling_eyes:
11. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to musí být fakt děs to vedro...
holky nevím, co Lucík, nepssala a já ji nechci rušit, dle mě je možná už doma, ale znáte to, nestíhačka....ona se ozve, nebojte, jen jí dejte čas...
Kači Kubu tipuju na středu :wink:

co se nám stalo, byla jsem s manžou na druhém konci bytu a spustil se alarm, tak rychle jsme ještě neutíkali, vletěli jsme dopokojíku a malý spokojeně spinkal...to bylo v televizi!!!!!já okmažitě po krku fleky, jako když jsem rozčilená nebo ve stresu a po tvářích slzy štěstí... vůbec nevím, co bych dělala a to dělám na záchrance....uff, nechci to nikdy zažííít, miluju ho, jako nic na světě a manžu taky...no teda to bylo emoční vypětííííí
ddržte se v těch vedrech a neblázněte jako jáááááááááááááááááá :sunglasses:
11. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek