• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Tak jsem zpět z monitoru, tak ten nezklamal, Kubajz polovinu prochrněl. :dizzy_face:
no a na kontrole mi udělai hamiltona a případně ve čtvrtek nástup s taškou.
Tak teď rychle poklidím doma, dobalím tašku a budu čekat. :grinning: ale břicho mě teda rozbolelo pekelně. Jako při MS, jen to není v žádných frekvencích. Každopádně jsem jim v ordinaci řekla - nashle večer :wink:
12. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jaképak večer, já řekla ve středu!!!!! :grinning:
no to bude bolet a taky můžeš špinit ...ddobal a čekej na Kubův povel, jak začne volat, za hory, za doly...tak vyrážeejtee...přeju hoodně štěstíčka, rychlovku a mírnou bolest/ to být musí.., ale nemusí to být "zážitek"../
takže se těším na zprávičky po porodu a na fotečku prcka, no snad nebude spát i při porodu a helfne ti
12. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boříčkovi všechno nej k svátečku
12. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy já se bojíml, že se to nerozjede a bůhví co semnou budou ještě dělat :frowning2:
12. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele neboj, tak maximálně vyvolají, mě vyvolávali na třikrát, pak jsem měla dvě hodinu pauzzu a nakonec se to rozjelo a poddívej, jsem živvá a Rudlín nádherný, má to výhodu v tom, že pokud vyvolávají, jsi od začátku pod dozorem a hlavně-nezmácháš si tu matraci :grinning:
12. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku neboj, ven musí!!! :wink: ale je mi tě opravdu líto a to střídání dr. je taky naprd! každý to vidí jinak, že? přeju ti, ať je to rychle za tebou! uvidíš, než se naděješ budeš mít Kubíka u sebe. Jsem zvědavá, zda ti vyjde ten nadstandard, který si přeješ. jinak bolest jako na ms - to byl můj porod. nic jiného jsem necítila. ale je pravda, že to přicházelo v intervalech. však uvidíš, po hamiltonovi se to většinou rozjíždí... :wink: myslím na tě a pořád kontroluju mobil :slight_smile:

rudíku, představ si, že mně se ten monitor spustil první noc v porodnici. já myslela, že umřu, celou noc jsem skoro nespala a pak když to začalo pípat, tak jsem měla málem infarkt. začala jsem s malou třepat a přitom ona krásně spinuškala. já mám úplně stejný citový výlevy jako ty...to poporodní blues je fakt síla :grinning: je mi líto, že tu s námi manža není, stýská se mi po něm a přitom přijede už ve čt! ale myslím, že jemu je to líto ještě víc, protože se s malou pořád mazlí, přebaluje a i v noci mi pomáhá. jinak Bára měla dneska ráno teda fakt pekelnou náladu, pořád řvala a já nevěděla proč...no asi zase ty prdíky, ale já už nejím nic, co by jí to mohlo způsobovat...ach jo...ale teď odpoledne je zase moc hodná, kouká a spinušká...
jojo máš pravdu, Lucík už bude určo doma a nestíhá...však si to sama pamatuju! :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan Kači dovnitř mohl a ven musí...
Evi ono i ty horka těžce to nesou dospělí, ne tak prcci, když to neumí říct, ani nikam nejdem a mě z toho taky hrabe, manža je do večera v práci..chjo...a celý týden to tak bude, nebo měsíc... ale zase peníze jsou třeba že jo....tady na jihu je fakt pekelně, ještě ve městě...no mazec a to máme půddní byt, takže k.o., doma 30 venku 35.., ale Rudla je dobrý, i spinkal v pohodě...
Evi zkus ten Lefax, uvidíš, to není jen tím, co jíš, prostě ještě nemá silné bříško, aby to zvládla sama vyprdíkovat....Rudla bl na UM a taky prděl o sto šest...hlavně se neobviňuj, jsi skvělá máma a táta se vám vrátí..už brzooo
teda ten monitor by mě taky doplašil, taky bych nespala, já v porodce vůbec skoro nespala, pořád jsem se na něj dívala a nemola uvěřit...to i teď koukám, zda je to všechno prad..po tom všem....
12. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - rudí-, přesně, pořád chodím a koukám na ní :grinning: a v porodce jsem taky nespala :grinning: teď hezky spinušká, pak bude koupání, to bude zase řev, ale hezky jí to zchladí, takže jí teď každý den oplachuju! ty kapky zkusím.
no my taky nikam nechodíme, doma je líp. mohla bych chodit tak v 7h ráno, ale to jsme ještě mrtvé obě!!! občas jsem s ní šla večer, ale teď už to nejde, však teď je venku pořád 28 stupňů a to je děsné...no ale je léto, tak s tím musíme počítat. teda půdní byt Kačí, to bych taky nedávala...taky mi z toho nechození ven hrabe, ale zítra mají přijít bouřky, tak snad se trochu ochladí...tak se držte.
a Kačí - kapr - doufám, že už se něco děje, když už nejsi na koníkovi :wink:
12. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by rodila??? nene já říkala ve středůůůů
evi joí máme půdní byt, je zaizolovaný, ale teď je vedro snad všude a bouřky budou spíš v čechách, tady je nejmíň srážek v republice, je to tu na vátých píscích a ty nějak ty mraaky a vodu odpuzují...tak někdy je to super, když málo prší, ale tráva a já už by jsme pár kapek brali...taky už spí, ale už natvrdo, koupu tak před sedmou a pak se nají a spinká...budím ho po půlnoci a pak kolem páté...přes den pak vlastně pí už jen dvakrát, ale docela dlouho třeba 2x 2 hodiny, někdy v poledne i tři, ale v tom vedru ne..pak spával půl hodinky před koupáním, pak ale brečel a nechtěl už usnout, usínal před deátou,,m tak raději nutím nespát a pak padne a je klid... :grinning:
12. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,přeji krásné ránko. Tak jsme od včerejška konečně doma. Cesta z Brna teda byla dost úmorná a malý celý splavený. Ale jsme konečně doma a ještě si tady chvilku pobudeme,než půjdeme ven.Musíme přibrat na 3 kg.
Jinak vám musím tedy napsat celou story,co se tedy vůbec dělo. Ve čtvrtek 1.7. jsem byla na poradně a dr. se nelíbilo,to zvracení a napadlo ji,zda nejsou špatné jaterní testy. To se potvrdilo a v pátek mě poslala do nemocnice Nové Město na Moravě. Tak jsem pobyla pouze přez noc.PRotože dělali další odběry a bylo to stále horší. Navíc zjsiitili,že mám hodně nízkou hladinu krevních destiček a to by znamenalo císařský řez,při porodu by mi je nejspíš museli dodávat v transfuzích a v této nemocnici je neměli k dispozici. Tak mě převezli v sobotu brzy ráno sanitkou do Brna Bohnice. Diagnozy byly Hellp syndrom,preeklapsie,hepatopatie,anemie. Zase si dělali kontrolní odběry. Krevní destičky se naštěstí nepotvrdili.Ale jaterní testy byly horší a horší tak přistoupili k okamžitému ukončení těhotenství vyvolání. POrod byl teda dost příšerný zážitek. Bolesti nastali ihned a dost intenzivně. První tabletu jsem dostala v 11.45 a v šest večer byl malý na světě. Opravdu to má příroda dobře zařízené. PRotože na všechny bolesti jsem zapomněla,jen co jsem malého uviděla. Malý se narodil 3..7. 17.50 49cm a 2910g. Včera nás propouštěli s váhou 2850 a nejméně jsme měli 2710g. Nicméně bylo potřeba dostat ty moje jaterní testy do nějaké klesavé tendence,což zabralo celý týden,kapačky,hromady léků. V léčením budu muset pokračovat i nadále,ale naštěstí už jsme doma. Kubíček nám dělá jenom samou radost,je to taková naše žabička. Jsme z něj s manželem naproto unešený. Tak uvidíme,jak se doma aklimatuzujeme a budeme zvládat.
Jinak jsem zatím neměla vůbec čas dočíst diskuzi,tak se nezlobte,jak bude chvíle času,určitě dočtu. Ted musím jít uklidit všechny ty tašky,vyprat prádlo a pod. Dnes musíme zavolat dětské lékařce,tak aby tu bylo uklizeno. A zítra bude muset manžel pohlídat malého,protože si musím jít předepsat léky,z nemocnice mám na 3 dny.
Ještě zkusím přihodit pár foteček,at malého aspon uvidíte.
13. črc 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci. Vitej doma!:slight_smile: jsem rada,ze jsi v poradku! Ja se nenechala zahanbit a uz mam take maleho se mnou.:slight_smile: narodil se o 12 dni driv 7.7. 3 kg a 48 cm. Je to pusinek rozkosny. Jeste jsem ve spitale ptz ma maly zloutenku takze ho mam u sebe vzdy jen na chvilku na kojeni. :frowning2: preju hodne zdravicka obema a kaprikovi rychly porod. :slight_smile: mejte se holky!
13. črc 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teda Luci to sis ty bolesti uzila. :frowning2: me zacali kontrakce uz 6 tak jsme v 7 vecer jeli do porodky a uz si me tam nechali. Ale byly male. Byla jsem v pohode i jsem pak spala. Az pak po 7 mi dali nejspis vyvolavacku to uz bolelo dost a v 8 mi PA udelala hamiltona a praskla vodu a v 8.20 byl Kaja venku. Kdybych nehystercila tak by byl urco na druhe zatlaceni venku. Transfuzi jsem taky mela. Dost jsem pry pak krvacela.
13. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár foteček
13. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je nadherny!!!! Ta bolest pri porodu za to stoji ze?
13. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luciiiiiii konečněěěěěěě!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malý je samo nádherný.
Jinak holky neplašte. :dizzy_face: jsem stále tu. poslíčci se vytratili do nikam, dali jsme ještě večerní procházku starou Prahou, takže 2 hodiny chůze a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: chjooooo
13. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu mýt koupelnu pak na obídek a PC zapnu až večer tak neplašte že rodím!!!!! :grinning:
13. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinku, moc gratuluju ke krásnému broučkovi :slight_smile: ať je zdravý a dělá vám jen radost. Tobě taky přeju rychlou rekonvalescenci. Chuděrko, to sis teda užila! Ale už je to za tebou, tvůj stav je stabilizovaný a tak bude jen líp! :wink: držte se.

no Rudíku, právě, musíme taky najet na nějaký režim, ale zatím mi přijde, že je malá moc malá, takže to nehrotím, ale do konce šestinedělí chci, aby si to sedlo! :wink: Tady už je zataženo, sice pořád horko, ale nepraží tolik to slunko, tak jsem ráda. Malá pospinkává a já s ní :slight_smile:

Kapříku, tak to je teda prudička. Ale neboj, však on si brouček řekne! A v nejhorším je v pátek venku! :slight_smile: Drž se!
13. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře Kapříku, ale nepřeháněj to s tím úklidem, jo? ať se ti neudělá zle!

nadis.h taky moc gratuluju k narození broučka! :wink: ať jste oba zdrávi!
13. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky Luci je kouzelnýý a konečně se to obrátí do pohody, játra se zregenerují rychle, uvidíš a malý ti vše vynahradíí
nadish mooc gratuluju..
Evi na režim je fakticky maličká, počkej, ona si ho udělá..
Teda Kači to je elánu, koupelnu dělej opatrně a s aktivitou taky nepřeháněj, já po třetí vyvolávačce chodila celý den po schodech a při porodu nemohla udržet oči.../no né že bych ho prospala, to se fakt těch 9 hodin nedalo../ale byla jsem vysílená, tak nechej energii i na tlačení, smolíček bude potřebovat ukázat cestu a popostrčit, ale jak ho drapnou jezinky tak se uleví...a hned jak ti ho vrátí a přiloží, vše děsné se zapomene, už ni nevím, že bych kdysi rodila??? :grinning:
holkky neeměli jste některá tu sluneční alergii, jsem úplně kropenaztá, samý červený flek, nevíte za jak dlouzho to zmitzí, vypadá to děsivě...je to určo ze sluníčka, v zadu to nemám, jen zepředu, kde jsem nebyla opálená...
13. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc děkuji. Nějak nestíhám dočítat. Malý je dneska odpoledne plačtivý,bolí ho asi bříško.Ted konečně usnul.
Kapříku tak jsem tě nakonec předběhla vid.
13. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci koukám :wink: předběhla, ale nejen ty, neboj :dizzy_face:
Holky tak já myslím, že mi asi odchází zátka. Jdou ze mne kousky hlenu s hnědou krví, je to ono? Nepřijde mi že by to bylo z toho hmatu chmatu :wink: jsou to docela kusy tak cca 1-2 cm.
13. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda, tak že by ta středáááá tradááá
no já nevím, zátku jsem neviděla/ u sebe/ nic neodešlo a vodu mi rupli jak jsem byla na 6
13. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Rudy uvidíme, ale zatím nic dalšího až na občasné poslíky. Jako že dva za dnešek asi 4 :grinning: :grinning: :grinning:
Jen Kuba se mele a mele jak kdyby mě chtěl roztrhnout :angry:
13. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nno jo,už je mu těssno, jen najít cestu ven.., naštěstí nemůže zabloudit, cesta je jen jedna, stačí jít za světtýlkem :slight_smile: , myslímna tebe
14. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jen hlásím, že jsem celá :wink: Nic se neděje, špinění ustalo, Kuba se mele, posla neviděti necítiti :grinning: :grinning: :grinning:
tak uvidíme. Každopádně kdyby nic, tak zítra v 7 ráno :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nontak to zase na tu středu nevypadá co??? no v pátek jde tak jako tak no ne? a příští víkend už jste doma jako na koni :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám :slight_smile: opravdu si přeju, aby si nás tam zítra nechali. Tak bouřka tady v Praze nakonec nebyla, dnes to vypadá na pařák a jasno, tak snad tam jedno místečko bude. :wink: ale na dnešek to Rudy opravdu nevidím :confounded:
14. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no, to byl jen typ...tady bohužel taky ani kapka, už je 33 ve stínu, a do toho jdwme očkovat, cchudáček se s teplotou uvaří, to bude den :frowning2: , mě svědí celé tělo od té alergie na slunko a ven se needá jít, jednak jsem k polekání/chudáci děti v ordinaci../ a je taková hicna, že se to s tí prckem nedá ani večer...tobě s tím břuchem musí být taky "náramně"....
go za mjb hjhr/ to je vzkaz od Rudíčka/ tak si to přeelož....říká že hodně štěstíííí
14. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já to naštěstí přežiju naložená v bazénku :wink: možná je to lepší, než se někde vařit v porodce :dizzy_face: třeba nakonec Kuba ví, co dělá :wink:
14. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš ať to přežijete vy, chuděrinky malé :unamused: :dizzy_face: :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek