• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky, prosím o radu. 6 let se snažíme otěhotnět. Laparoskopie (endometrioza), nesčetno stimulovanych cyklů, IUI, teď sme po druhém IVF, je to sedmý den po ET - dělala sem si testy a není tam ani duch. Kolikátý den bývá vidět druhá čárka?? Mám pocit že každou chvíli přijde mrcha.... a začínám bláznit. Jaké máte vy zkušenosti? Při prvním IVF přijela mrcha už 6 den po ET.
14. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojek denny, já viděla slanoulinkou čárečku 8 den po ET. Ale při tomto těhu jsem desátý den po otěhotnění měla sněhově bílý test 10ku. A podívej jak na tom jsem :dizzy_face:
14. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile: snad se tam zítra něco objeví. Vzala sem si dovolenou, takže šílím doma.
14. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu jak je to na makovici, ale musíš vydržet :dizzy_face: držím moc palečky :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku držím moc pěsti. píšu 1 rukou bo na druhé mi spí malá. je tak sladká :slight_smile: jo jo to co popisuješ je zátka, taky mi začala odcházet. ve středu v noci a rodila jsem až v pátek :wink: ale neboj, tebe si tam zítra nechají a Kubík vyleze ven! hlavně to horko dneska přežij. radši buď zalezlá doma a ani do bazénku nechoď! :wink:

rudíku, já jsem z toho taky celá jurodivá, to horko je děsné a zvlášť pro mimísky. tak to očkování hezky zvládněte. taky s ní nechodím ven. včera jsem na chvíli šla navečer, teplota zde padla na 28st., ale stejně žádné velké ochlazení! mám alergii na sluníčko, taky bývám kropenatá. používám na to panthenol, zmizí to většinou tak do týdne!!!
vzkaz od Rudíka je překrásný :slight_smile: mám pocit, že se na mě malá dnes poprvé usmála. nebyl to škleb, koukala na mě a smála se, asi 5x za sebou! :wink:

lucinku a jde ti kojeni? malá taky hodně plakala kvůli prdíkům. vařím si fenyklový čaj a čaj pro kojící matky a myslím, že to pomáhá. :slight_smile: a taky jí masíruju bříško olejíčkem, ale to nevím, zda je účinný!
14. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
denny80 já moc zkušenost s testy nemám. po 1.ivf přišla mrcha 10.den sama, i když podle krve jsem byla těhu a teď jsem testila až někdy 16.den, neboť jsem vůbec netušila, že bych mohla být těhotná...no a to už tam byly dálnice! držím pěsti. všechny tady víme, jak moc těžký to je! drž se!
14. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak dej malé pusinku za mě :dizzy_face:
do bazíku musím, jinak bych umřela :grinning:
14. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem přesvědčená, že se to tentokrát povede, ale začínám mít v břiše příznaky jako před mrchou, takže.... budu čekat co z toho vyleze. Co myslíte, můžu se opalovat? Radši nechodím ani na slunko.
14. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že se můžeš opalovat. A nejdůležitější je naprosto a oddaně věřit. S tím my tady máme své zkušenosti :dizzy_face: takže si vůbec nepřipouštěj, že tam mimís není. Nebo mimísové. A bolesti jako na MS jsou normální :dizzy_face:
14. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co věřit, prostě vědět!!!!!!! :sunglasses: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem dala kapříku. :slight_smile: tak jo, běz do bazénku, ale pak hned do stínku! :wink: tak jsem teď zase 35 min kojila :grinning: malá má asi pořád žížu...ale co já taky :grinning: :grinning: drž se. myslím na tě!

jojo denny nepřipouštět si neúspěch je nejdůležitější. já byla přesvědčená, že dostanu mrchu a nakonec jsem byla těhu, takže příznaky na mrchu nic neznamenají! hlavně nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko! :wink:
14. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj:slight_smile: To máme domakaný. máme nainstalovaný slunečník, aby se dalo v bazénku sedět a hlava byla ve stínu:slight_smile: Ale dnes si ji namočím. Už jsem převlekla postele, takže prostě počítám, že si mě tam zítra nechají. Takže si budu večer mýt hlavu :slight_smile:)))
14. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju, už jsem klidnější. Dovařím oběd a půjdu se slunit (koupání mám zakázané kvůli infekcím). Když vidím jak se vám dobře vede, tak si říkám že by to štěstí mohlo sednout konečně i na mě. Už to s manžou moc psychicky nezvládáme po těch letech.
Ráno zase testnu jestli není změna.
14. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
denny jasně :dizzy_face: uvidíš že to přijde :wink:
14. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se,ale vůbec nestíhám číst. Ještě se musíme nějak sladit. :wink: Jinak je teda malý zlatý,trošku plakal včera odpoledne,ale celou noc spinkal jak poklad. Jen knournul na kojení.
Evi kojíme. V porodníci byly začátky těžké,malý se nechtě vůbecpřisávat a otvírat pusinku. Nakonec se zadařilo a krásně jsme se rozkojili,už jsme i papali z pravého a levého zvlášt,ale některý den nastala krize a malý si vytáhl z obou prsů třeba jenom 40ml v době,kdy měl pít třeba i 80m.,prsa měkká a nic tam nebylo. Nevím,čím to bylo,jestli stresem z té nemocnice a všeho kolem. Tak jsem musela začít přikládat jako na začátku,z obou prsů,často.... Však víš. A od včera už koíme zase jen z jednoho. A mlíčka je dostatek .Jen nám to déle trvá,třeba půl hodky.
Tak zatím papa
14. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Denny neboj, ještě vůůbec není důvod k panice a opatrujse, jsi těhule...
Evi to si teda užíváš, alergie na slunce je hnusná, ségra taky říkala týden...no půl mám za sebou a panthenolem mažu...
Kači tak převlečené je, může se rodit :grinning: schlaď se i za mě, budu trpět doma s Rudíkem...
Luci, ono se to doladí, neboj a super, že kojíte, jen tak dál, je topohodlné, praktické a ušetří vám to minimálně dva tisíce měsíčně, to kupte sobě nebo prckovi raději nějakou radost, ale když to nejde,,,tak to nejde...
no a poradna skvělá, šla jsem hned na řadu a Rudíček skoro vůůbec neplakal, jen při vpichu a v čekárně rozdával úsměvy, i doma na našich, najedl se a spí, jen teď ječel asi sen a ještě usnul..
váha 7560, tak už je tokus chlapa , co se s auto sedačkou do druhédo patra pěkně pronese :grinning:, snad bude po probuzení dobrý, má to chudáček vždy nateklé a zarudlé...a do toho vedro...sem tam vidím mrak a je o kapánek líp..no prostě 29 není třicet.. tak jsem aspoň umyla okna, to jde potichu...a navařila...
14. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Rudí, to už je teda kus chlapa!! :slight_smile: chudáčkovi mu bylo horko! ty jsi blázen, že jsi myla okna. já teď doluxovala, mamka hlídala malou a jsem zplavená totálně!

Lucí, to je fajn. a jak zvládáte ty vedra? asi blbý, co? hele, my taky někdy kojíme i 30 min, někdy jen 10, to vím, že si bere jen na žízeň, ale jindy i 30 a tahá, jak blázen :wink: ale máme za sebou 3 týdny a musím říct, že už si to sedlo, aspoň už nemám popraskaný ty bradavky a kojím bez těch košíčků. neboj, však se sladíte a mlíčka bude dost. já musím někdy i odstříkavat - teda teď poslední dva dny ne, protože to pije co hoďku a půl, ale před tím jsem musela a ze začátku v porodnici malá vypila třeba jen 5 ml! to jsem byla pěkně vystresovaná!

Kapříku, tak to máte skvěle vymyšlený! :wink: je ti dobře? tady teď trošku fouká větřík, sice teplý, ale aspoň se hýbe vzduch! :wink: já jdu s malou zalehnout, snad se nevzbudí a já si aspoň 30 min pospím!!!
14. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo už jsem si dala jednu koupel, pak si udělala obídek, pomalu doskládávám věci a teď půjdu zase do vody. Už mi začíná být opět horko :dizzy_face: potí se mi nejvíc hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsem psala své gyn co mám ještě dělat, tak říkala že už zbývají asi opravdu jen medikamenty. Holky já normálně tlačím očima hodiny. Je to možné?
Jo a od rána ani jeden posel :frowning2: Ale Kuba se mrmlá
14. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači neboj, tomůže přijít z ničeho nic, jako mě, začaly titulky k ulici a už to jelo pořádně co pět minut a za dvě hoďky jsem byla na 4cm a šup na sál...
Evule díky za pochvalu, fakt se pronese a kočárek pomalu malý a to ještě zadleka nesedí... :unamused:
no jak se vařil oběd umyla jsem zbytek oken a jak se šmudla vzbudil, tak jk se najedl a pásl koníky tak jsem taky celý byt vysála,jsem taky dooost splavenááasi si s manžou pak udělám ledovou kávu s nanukáčem, chtěla jsem už včera,a le jezdí teď domů až po osmé a pak jí a na kávu v deset není čas...
14. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu? Nic jiného bych si nepřála. Jen jsem myslela, že jediná šance je aby praskla voda. Bolesti taky můžou začít najednou?
14. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
si piš, že jo, já žádná zátka, žádná voda nic, po těch tabletách se to úúúplně zklidnilo, poslali mě na večeři, dvě hodiny klid před bouří a pak ráz naráz, už jsem hned přři první drtila madlo postele a jen jsem si říkala, ž to nedám, tak dlouho a že jestli je to míírný začátek, že teda nevím, jak to bude dál a oni to byly rovnou ty právé"ořechové" a žáádné zahory, zadoly...sondu na kontakce jsem měla nahoře a kontrakce zádové a dole a já trpěla a monitor skoro nic nepsal, přesvědčovala jsem sestřičku, že to fááákt musí bt bolesti, za hodinu pořád to samé, tak že na mě koukne Dr. a ten no šup šup na sál, takže ani monitor nemusí psát bůh ví co a rodí se... :wink:
14. črc 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé, to se tak hezky čte :wink: já taky dneska plánuju, že zajdeme s manžou na véču. Pak se najím už bůhví kdy :grinning:
14. črc 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně kapr, mně taky začaly najednou..sice trvaly dlouho :grinning: , ale najednou z ničeho nic! vodu mi praskali až na sále. a to mi zátka odešla ze středy na čt v noci...takže klid. ale chápu, že už by sis přála, aby byl konec! :grinning: ale pak začne mazec! :wink: :slight_smile: juž jsi vykoupaná?

tak si to hezky s manžílkem vychutnejte rudíku. :slight_smile: jsem dneska jak praštěná, bolí mě záda, asi z kojení a z přenášení malé - a to je droboučká, tak nevím, co budu dělat až přibere! :slight_smile: takže jsem jen luxla a vykrámovala myčku a to bylo celý... :frowning2:
14. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo běžte kapr, hezky si to užijte někde na zahrádce! :wink: my se chystáme v pátek, ale nevím nevím tady u našich v zapadákově to bude těžký:wink: snad někde na zahrádce, abychom mohli mít malou s sebou v kočárku...
14. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tobě začali najednou jo :grinning: jsi je počítala 3 dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tři ddny to chodilo najednou... :grinning:
no jestli vůbec manža dorazí v rozumnou dobu, musí nás teď živit, tak chudáček mooc pracuje, ještě, že práce je...
Kači uvidíš, to klíďo může být už dnes, vzpomínám si, že manža už mě před termínem nikam brát nechtěl...ha a ne tak po termínu, to buď ráda, že jdete na "poslední večeři Páně" :grinning: a naposledy ve dvou, pak to už nebude taak jednoduché, poznáš sama, ale my docela často chodíme i s Rudíkem, jen někdy jím až po manžovi a chováme nastřídačku, jindy je zase zlatíčko...
14. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyť právě Rudy. Já tam prostě zítra zůstanu a basta. Tak ať se pořádně nadlábnu ještě :sweat_smile: :dizzy_face:
manžovi jsem to volala je nadšen. Jen se musím smát sama sobě, jsem chvilku přemýšlela, jestli si mám udělat do porodky svačinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já píšu a pak si to smáznu, jem jako Rudla, už zase usnul, ho musím pak vzbudit na koupání, jinak bude v noci řádit,
no jídlo a sváču hlavně pro manžu jsem taky pořád řešila, můžu tě uklidnit, jídlo je to poslední, na co budete myslet, jen voda mě spasila, když jsem dýchala jako čoklík v posledním tažení, tak lok vody byl úžasnýýý
kráásně se nadlábni, mé poslední jídlo před porodem byla sekaná a brkaše a ani jsem neblindila, ale smažák s tatarkou bych si být tebou asi nedávala, kus masa ať je síla... :sunglasses:
14. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tak mě napadlo, nechci staršit, ale mě přijali ve středu na páteční vyvolání a vyvolávalo se i v sobotu a pátek a Rudík je až úterní miminko :sweat_smile: a taky po termínu, po obou termínech...
14. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí tak nestraš :grinning:
no tak mě přijmou a hned začnou vyvolávat, tak mám 2 dny k dobru. Oni se bojí kvůli těm mutacím. Nechtějí mě nechávat až do poslední chvilky :slight_smile: tak snad.....
14. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek