• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to je jasné, že začnou hned, já chodila ještě na vyško se sebou...neboj, tento týden to bude :wink:
14. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
holky jen v rychlosti přeposílám vzkaz od kapříka: "tak si mě tu nechají, sice nemají místo, ale zjistili, že by nemeli místo nikdy, protože mě neobjednali, takže mě "zachránily" moje mutace. jen mě přijmou holt na porodní sál a pak mě budou cežovat. tak držte palce."

jinak u nás prší, ale žádné ochlazení. jdu se nasnídat, dokud je krakenka trošku hodná :slight_smile:
15. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku držím palečky :wink: a myslím na tebe,at je tu brzo další Kuba. :wink:
15. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule dííky, tak ještě, že tak, "zlaté mutace", tak snad to bude mít brzičko za sebou a ozve se s Kubíčkem...
tak prcek je vzhůru, chudáček nestačilo, že ho včera píchla dvakrát dr., v noci ho do tvářiček 3x píchl komár...nevím si s tím rady, síťku máme a vždy proletí mršák, tady na jihu moravy je jich mraky, tééda déšť bych brala všema deseti...tak nám taky trošku nechte a šoupnite to express na východ
Evi co budeš s prckem dělat? dnes přijede manža že??? mojého vidím jen brzo ráno/nebo když v noci krmím/ a pak když se zadaří pozdě večer :frowning2: , snad nebude pracovat o víkendu...
týý jo po porodu mi zůstala nejen citlivá kůže, ale i čich, cítím až za roh...se mi můj směje, že jsem vlkodlak
15. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u vás prší,kéž by u nás taky zapršelo,je tu na zdechnutí už ráno. Dr nám říkala,že nemusíme čekat,až bude mít malý 3kg,tak bych s malým ráda vyrazila ven,ale v tomhle se to nedá.
15. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že s těma chlapama je to všude stejné,v práci od rána do večera,když chtějí uživit rodinu. Tak včerejší kontrola dopadla tak,že léky budu brát dál,mám asi pět druhů. za týden kontrola s tlakem. Podotýkám,že jsem s ním neměla nikdy problémy ani v těhu. Až po porodu mi jednou za čas vylítne vysoko.
15. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tééda, děti nám dali pěkně zabrat zdravotně... ale to se snad brzo srovná a léky se zase vysadí a vše se vrátí do normálu...a kolik máš teď tlaku?no do toho ty horka, mazec a nevolnosti jsou fuč? a to svědění?
no tady je taky na zdechnutí i v noci... :frowning2: nikam nemůžu venku hicna, já osypaná...
15. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, 8 dní po ET a pořád ani ťuk - jasný propadák co?

Ruda: Děkuju. Chodím do Caru do Zlína a nechali jsme embrijka až do blastocysty, zavedli dvě jedničkové.
15. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky denny, taky mám Rudíka ze Zlína, nevím, jestli chodíš na diskuzi CRM zlín, tu jsem rozjížděla před rokem a půl vlastně já..předtím tam moc nikdo nechodil, teď jen tak občas přečtu ty holky, co je znám z našich "bojů"
měla jsem to jako ty, blastocysty jedničky dvě a měla jsem OHSS tak jsem šla už 7 den na krev a byla poziitivní 8 den pak slaboučká čárka, protože se chytly obě, jedno pak zaniklo.., takže nechci zbytečněě utěšovat, mohla by tam být, ale taky nemusela,jestli se chytlo jen jedno... máš citlivý test,někdo fakt ten přestup HCG do moče nemá tak rychlý, ale to víš, že každým dnem navíc, kdy je jen / šance klesá, je mi moooc líto pokud to neklapne, ale M zatím nikde, ještě bych tomu tu šanci dala a věř si, věř svému tělu, vím je to doost těžké a náročné, to tu víme všechny a podívej tééměř všechny těhulíme nebo chováme a to to něěkomu nakoneec ss děsnýma výsledkama vyšlo přirozenou cestou..věř a ono to klapne, těžko se to čte od někoho, komu se povedlo, vím, ale jaké to je, sem si říkala, vám se to radí s prckem a proč já a když už jsem byla "na řadě"..a v okolí samý kočárek a těhu břicha , co už jsem začínala nenávidět a myslela si, že mě se nikdy nepodaří a podívej, leží vedle mě a mručí si ...drž se a vydrž a když ne tentokrát , tak příště, chce to vydržet, s manžou se podpořte a držte spolu basu a ono se to neštěstí unaví, uvidíš...držím mooc palce, aby už to bylo co nejdřív...
15. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy většinou mám nízkej. Včera na kontrole jsem měla myslím 110/70 takže pohoda. Ale v nemocnici mi jednou vyskočil na 140/110,ale jen občas. Nevolnosti jsou fuč. Ty vedra šílený. A tobě se projevila reakce na slunko jo.To musí být taky nepříjemný. Malý je dneska strašně nevrlý,poknourává,chvilku spinká. Je mu asi vedro a možná bříško. Po koupání ale spinká hezky.
15. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda na tu diskuzi CRM Zlín sem se dívala. co je to OHSS? Já vím že jsem měla vysoké FSH 12 a na kontrolu mám jít až 14 dní po ET, to je příští středu. Jinak ty pocity popisuješ přesně, všude kočárky, břicha a ještě k tomu mám kamarádky buď s mimi nebo těhu...
15. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děti jsou v horku nevrlé asi všechny, malý naštěstí taky spinká..
no nikdy jsem neměla problémy slunila jsem se jako ještěrka a teď jsem po 20ti minutách celáá osypaná a svědí to a vypadá to děsně, už od neděle, prý tak týden musím vydržet...chjo..tak ten spodní tlak v nem je dost vysoký..ještě, že už se to lepší a je to za tebou...naštěstí jsi šla a poslali tě do nem.,,...
myslím na tu Kačku, snad to bude rychlovka a bez komplikací...
15. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo denny, všechny kamarádky kolem měli děti a pak druhé a já pořád nic, jen trapně odpovídala na děsné otázky a co vy???byla jsem za děsnou kariéristku...asi..
no OHSS je ovariální hyperstimulační syndrom, je to taková přehnaná reakce, když je moc vajíček, já měla 29 oocytů a 26 se oplodnilo... a to ti nateče břicho a to se pak vypouští a jsi dušná a taaak, většinou je to ale zae dobré znamení, že se chytlo mimi/ale neznamená to, že kdo nemá OHSS neení těhotný,,/bylo to nároččné,ale po info, že jsem těhu bych dala cokoliv i odpouštění toho ascitu...musí se hodně pít a jíst bílkoviny, maso a jogurty, pokud je to hodně III. a IV stupeň tak je to n špitál, já měla II. tady jedna holčina měla děsnýýý hyperstimulák...MIluška to byla? už nevím, je nás moc a já chodím aktivka na 4 diskuze :grinning:
a Zlín je super...byla jsem mooc spokojená,ale můj Dr. už tam bohužel není, byl neskutečný, skvělý, nikdy jsem nikoho takového /jako Dr./ nepotkala...
15. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda chodila jsem tam k Dr. Horvátovi, ten byl perfektní, pak najednou zmizel a šupli mě ke Slovákové, po prvním IVF jsem od ní utekla, vůbec mi neseděla a teď chodím ke Křenkovi a zatím spokojenost. Jinak břicho sem měla taky jak balón, už konečně trochu splasklo. Na nás se taky všichni dívají jako - no ti si jenom užívají a nechtějí se vázat povinostmi o rodinu. Otázky typu - a co vy, ještě pořád nic? Nechce děti? Už máš nejvyšší čas. - vraždila bych.
15. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo denny to jee on můj šampion Patriček Horváth největší zaltíčko...byl neskutečný na mě, na mažela, dokonce nám pomohl i s jeho léčbou vysokého tlaku, jeho žena je internistka...škoda, že tak rychle zmizel...u Slovákové jsem byla taky jednou a taky mi moc nesedla, jako byla příjemná, fajn, všepolopatě vysvětlila, ale myslím, že není tak zkušená....nevím..
a kolik vám je? nám 31, 36...
15. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 30 a manželovi bude 31. Na mě byla slovakova taky příjemná, ale prostě mi nesedla a ta její sestřička už vůbec ne. Teď když sedím v čekárně tak mě probodává pohledem že sem od nich přešla. Ležela sem teď půl hodiny na slunku, ale je to masakr, nedá se tam vydržet.To máš špatné, že se nemůžeš opalovat, co solárko,taky dělá problémy?
15. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem proti solárku..jsem zdravoťák a nikdy bych tam nevlezla.._ můj názor...
sluníčko mi nikdy zle nedělalo, to vše až o porodu, jsou to hold změny a navíc, když je těhu takhle "vyhoněné"tělu trvá dýl, než se srovná, ale někdo zase nemá problémy vůbec...ségra má sluneční alergii až po třetím porodu
tak to zase nejste tak staří, ale jak na co a záleží z jakého úhlu pohledu...mimi by se prostě hodilo, vím...a máte mražáčky? kolik jsi měla oplodněných? a kde máte problém? a měli jste ICSI?
15. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, co Kačka nepsala? asi ne, to by tu bylo...jsem za ni nervozní, nejlíp, když se to rozjede než ttohle čekání.., ale zase jsi pak za ty bolesti už "vděčná", no už to bude mít nejpozději zítra snad za sebou..
15. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já sem byla na solárku všeho všudy 6x (před svatbou abych chytla barvu do šatů)a pak sem tam už nevlezla, kůže čpí jak připálená. Při prvním IVF bylo 9 vajíček + ICSI, z nich pak byli jen 2 jedničkové které se zavedly, zbytek nebyl tak kvalitní. Teď bylo 16 vajíček, nechali jsme je přírodní cestou, 10 se jich oplodnilo z toho zase jen 2 jedničkové k transferu, takže zamrazit sme nedali žádné. Jinak diagnóza - spermiogram vždycky perfektní, genetika taky v pořádku. Já mám endometriozu a vytvářím si protilátky proti usazování vajíček... moje tělo je bere jako vetřelce a bojuje proti nim.Takže fakt prča, sama sebe teď přesvědčuju, že ty embrijka chci :wink:
15. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, kačí už víc nepsala. nechci ji bomabrdovat. jen jsem jí za nás popřála hodně štěstí a co nejdřív Kubíka venku :grinning:
jinak teď už se i ochladilo, teda ne nějak horentně, ale stačí to na to, abych s malou jezdila po dvorku v kočárku. sice pořád poprchává, ale konečně jsme vyrazily asi po 5 dnech ven! Holky, třeba to k vám taky dojde. Tady je úplná tma!

Holky, to nám ti mimísci dali zabrat co? já mám taky teď úplně olezlej ksichtíček, nevím, co s tím, ale snad se to poddá. Ta alergie na sluníčko je děsná Rudí, já s tím bojuju už cca 10 let a je to vopruzík. Nejvíc se mi osvědčilo používání opalovacího krému avene 50!Není parfemovaný a nemá v sobě parabeny, takže nedráždí kůži...¨
Jinak u nás je to stejné, manžel se teď rozhodl, že bude makat 4 dny v týdnu, aby pátky mohl být s námi tady, takže když je v praze, tak je v práci od rána do pozdního večera. jsem zvědavá v kolik dnes dojede...no jo, holt s jedním platem je to složitější! ale co, pořád se máme fajn, neboť jsme na to všechno dva. Si tak holky někdy říkám, jak to zvládají ty ženský, co zůstaly s dítětem samy...

Luci, tak snad to všechno brzy přejde a budeš pomalu léky vysazovat. Se to nějak zvrtlo najednou co? Je mi tě líto, ale zase brouček ti to vynahradí! :wink: Malá taky často brečí, prý je to horkem, říkala dr. tak jí dávám často pít!
15. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám špinit, takže je to v háji.
15. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule, jasan, nech ji v klidu, dá pak věděět, třeba už heká....se na ně těším...jako na vás tehdy...na všechny...
no to je mazec ta alergie, ale pořád lepší než ten problém s hlavou..snad se všeho zbavím..no musím mazat amazat a bacha na první opálení...pak už to je prý lepší..SNAD to pmaloučku mizííí, no hurá, že by deštík, tráva a nejen ta to už potřebuje..no trošku je opar i tady,a le jne bílýý beránci a sem tam lehoučce foukne doma 30, venku 36,7 :unamused: prcek už přes dvě hodiny spí, tak dobré..
denny :frowning2: to je mi moclíto, i té Dg. i toho špinění, uklidnila bych tě, že jsem špinila i přes všechny léky proti celé tři měsíce, ale měla jsem //potvrzeno..nemám co říct, jen že zázrakyse dějí, ale vím, jak ti je, je ti to jasné, jsi nešťstná, přemýšlíš, co dál...nemám slovo útěchy, nevím, jak poradit a povzbudit, je to boj a chce to čas a ten právě tolik letí...
15. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
denny80 dokud nebudeš mít výsledky krve, tak nic není ztraceno! :wink:

holky, další zpráva od kapříka: "tak po druhé tabletě se to rozjelo. rodím! asi umřu, jak jste to mohly vydržet auuuu!"
15. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedím jak vygumovaná a přemýšlím jak to říct mojemu až přijde z práce a nerozbrečet se u toho. Ten boj mě už nebaví, teď bude na dlouho pokoj. Finančně nás to úplně vysálo a nemám ani sílu. Takže znova do práce a dělat jako by se nic. nestalo. Děkuju
15. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vím že bych neměla ztrácet naději, ale ta je pryč s první kapkou....
15. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
denny :angry: vím, to je opruz a přetvařovat se , když není síla...je mi to fakt líto..

hurrrááá tak se rodíí, a to asi teprve začne, to už si SMS psát nebude...
15. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to jo zvrtlo a přitom těm potížím jsem nějak důraz nedávala.Prostě akorát to zvracení. A vidíš,výsledky ukázali tohle. A asi to bylo dost blbý,já tam tak škemrala,že chci domů a nepustili mě,dokud se to nedostalo na nějakou lepší hranici. Musím se snažit játra šetřit,měla jsem dietu,tak se snažím jí tak nějak dodržovat i doma. Hodně piju. Moc se nenamáhá. A to jsem se v nemocnici cítila dobře. Ale na interně mi řekli,že výsledky říkají něco jiného. Naštěstí už se to lepší. A snad brzo budu v pořádku. Mám na to celé šestinedělí. A v nemocnici mi nakonec sestřička řekla,at jsem ráda,že tam jsem přijmutá takhle po porodu a léčí mě tam.Kdyby mě propustili a měli mě znovu přijímat kvůli komplikacím do nemocnice,těžko by mě někde s malým vzali. A to by bylo pro mě i pro něj mnohem horší. Ale samo jsem to tam ořvala.Ty hormony.
Ty vedra fakt nic moc,u nás bylo trošku pod mrakem,tak jsem šla chvilku s malým ven a hzezky usnul. Je to nepříjemný pro dospělé,natož pro takový prďolky.
Evi a co jinak,jak se ti daří,jak se daří kojení a jak malá roste? Je to neskutečný,ale nám už bude v sobotu čtrnáct dní.
15. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tu alergii na slunko vám nezávidím. Já s tím potíže nemám.Dokonce mám hezkou plet a nehty.Jen ty vlasy by chtěli obarvit a ostříhat. A váha jde dolů,v pondělí jsem měla deset kg dole po porodu a dneska další dvě. Ještě pět a jsem na své váze před těhu.Pokud to půjde ještě jedině dobře. I tak jsem měla dost navíc.

Kapříku drž se,vím co to,mě bolelo jenom vyšetření před porodem a zavádění tablet bylo taky dost nepříjemný. A když mi pak porodní asystentka protrhla plodovou vodu,to už jsem myslela,že polezu po stropě a to byl teprve začátek. Fakt jsem si nedokázala představit,co to bude za bolesti. Nevím,čím to bylo,jestli tím,že por.cesty nebyly nachystané. Ale nechci strašit nikoho před porodem. Naštěstí už tu nikdo není. :wink:
15. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudera fakt jí lituju,to vyvolávání je humus. Nechtěla jsem to sem psát dřív,abych někoho neděsila. A to si myslím,že nejsem nějak choulostivá.
15. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chystáme se na Ket jsem 2 měsíce po potratu byla jsem ani ne v 4tt podařilo se to normální cestou ,ale bohužel nevydrželoto.V sobotu jedu na ultrazvuk jak mám dlouhou tu sliznici.Chtěla jsem se zeptat jestli to není brzy jít na Ket po potratě?A ještě když mně udělají ultrazvuk kdy mě pak vloží embryo?Moc dík.Všem přeji moc štěstíčka
15. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek