• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky, moc vás zdravím. Hlavně Kačulinku, co už je doma! :wink: To je fajn, že vás pustili takhle brzy! Porod teda děsnej Kači, ale mám pocit, že každá z nás to tady měla trochu komplikovaný a ne nadarmo se říká: "to byl ale porod!" :slight_smile: jsme prostě holky statečný. :grinning: na fotečky se moc těším.

já tu včera nebyla, protože jak byl chládek, tak jsem celý den s malou drandila venku. to bylo žúžo. spinuškala krásně, tak jsem se bála, že v noci nebude, ale spala taky...i když jsem zase kojila po 2h. já nevím, jsem z toho taková rozvrkočená občas, neb dr. mi řekla, že čajíky ne, že stačí mlíčko a ať dávám, kdy si řekne, no jenže já mám pak pocit, že nedělám nic jinýho a zase, aby si malá nezvykla...no prostě děs. na druhou stranu si říkám, že je ještě opravu malinká a že jí prostě nemůžu trápit hlady... :frowning2: ale jinak je hodná, pláče jen, když má hlad a před koupáním! :wink:
ale myslím, že už je taky vyčůraná :grinning:
hezký den
21. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Luci, ty taky přidej fotečky! :wink:
21. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafky :slight_smile: , tak už to tu máte všechny úspěšně za sebou, tak vám ještě jednou hromadně gratuluji a přeji krásná, zdravá a spokojená miminka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........, jak já vám to, že už to máte za sebou závidím :wink: :wink:
21. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janýsku, neboj, taky brzo budeš mít :wink: jak ti je?
21. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Dovolte, abych vám představila Jakoubka :dizzy_face:
JIan jsme dnes byli u Dr., takže poprvé venku, a hezky přibíráme. Až moc :grinning:
Začínáme mít i hezky rytmus, takže už nejsem tak vyřízená. Malej spí 3-4 hoďky a pak ho 2,5 hodiny kojím a přebaluji pořád dokola. V noci ho prý nemáme budit na papání. tak se aspoň trochu vyspíme. Takže teď mě ještě čeká jedna šichta apak budeme hajat až do rána :wink:
21. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s tím kojením si nic nedělej,my jsme na tom uplně stejně,mi máme rekord tři a půl hodky v noci,jinak kojíme po dvou hodinách,někdy po hodině a půl. Včera malý probrečel celé odpoledne,bolelo ho bříško,už jsem fakt nevěděla co s ním. Řval,jak kdyby mu někdo ubližoval.Bylo mi ho líto. Jinak,když ho to netrápí,tak je zlatoučkej,miláček.

Janysek,no tebe už to taky brzo čeká. :wink: Aspon máš jistotu,že se vyhneš porodním bolestem :slight_smile: I když ten císař taky žádná slast,když jsem viděla ty holčiny v nemocnici.

Kapříku,no ten je krásnoučkej. :wink: Teda to už hezky papáte a máte řád. To my teda ne. To máš aspon chvilku klídek a můžeš odpočívat. :slight_smile:
22. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Luci, tak to jsem ráda, že to je u vás stejné. já už se bála, že nejsem normální...dnešní noc byla průda. zase po 2h, odříhavat si nechce, to někdy zapláče, protože se jí nelíbí ty pozice anebo hezky usne a už s ní nic nehne. no a pak půlku jídla vyblinká a za chvíli má zase hlad...kolotoč náhernej! :wink: jo a naše princezna už i začala plakat, když má naděláno v kalhotách :grinning:
a nechce Kubovi zkusit ty kapičky, co tu doporučovala Rudík? Ty prdíky jsou děs, řvou jako když je na nože berou a člověku jich je líto, ale nic s tím neudělá. Masíruju Báře olejíčkem proti príkům bříško - koupila jsem od weledy. no a já piju ten fenyklový čaj, dva denně! jeden si dávám před spaním, aby byla Bára v klidu v noci...víc bohužel poradit neumím.

Kapříku, Kubajzník je nádhernej! :slight_smile: To máte labůžo, že spí celou noc! Ale dej bacha, aby se ti nepřestalo dělat mlíčko! Radši v noci odstříkej! Ten režim vám taky závidím, my se pomaloučku něčemu takovému blížíme, ale pravidelnost velikou to ještě nemá.... :frowning2:
22. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jaké to byly kapičky,nějakjsem to nezaregistrovala. Já si chci říct příští týden na poradně o dělané kapky,ty ségře u malé zabrali nejvíc.
Jinak u nás je to fakt stejný,akorát mi neblinkáme. Ale pak ho bolí bříško,protože neodbrkne. Polohy se mu nelíbí,to se šponuje a zvedá hlavičku. Nakonec u nás nejvíc zatím zabírá si ho opatrně uplně přehodit přez rameno,pak ho položit a všechno opakovat,než si odbrkne,ale to se podaří jen někdy. :unamused: Jinak bříško masirujeme Pupíkem,balím ho do klubíčka v náručí,nahříváme bříško. Přestala jsem pít kojící čaj,protože to může být prý i z toho.Naněkoho prý působí fenykl nadýmavě. Tak si vařím jenom kmínový čaj. Ale noci máme zatím celkem klidné,kupodivu. Prostě nezbyde,než to nějak přežít. Jinak s jídlem je to u mě na prd,co bych si dala,nemůžu bud kvůli játrům,nebo kvůli kojení.Ted vaří manžel a vůbec mu to nezávidím,protože to je fakt těžké.Co by si dal on,já nemůžu a vařit dvě jídla je taky na prdlačku.
22. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačííí, ahojky a Kubíčček je nááádherné slaďoučké miminečooo

trošku si rýpnu, Rudíček dnes v noci spinkal od 20:30 do 10:45 :grinning:
22. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No rudy to teda spal hoooodně dlouho :slight_smile: .Za to my dneska nespali vůbec,malý v noci plakal kvůli bříšku. Tak jsme to dospávali ted a vstávali o půl desáté. Ted sice nepláče,ale nespí a vrtí se.
23. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem zpět a dnes na UTZ dvě srdíčka

Kapr gratulujůůůů :grinning:
23. črc 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, supééééééééééééééééééééér, jede to podle plánu týýý jo a uvidíš, jak to uteče a budeš rodit taky, už jen zubíček a wrtulín a budeme celé žirafí stádečko :grinning:

luci neboj, to se srovná..., i když Rudíček nikdy nespal kratší dobu jak tři hodiny , ani úúplně malinkatý, je po mě :sunglasses:
23. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek chrobííí, moc gratulíruju... skvělééé :wink:))))
23. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobísku, velikááánskááá gratulace! :slight_smile: mám z tebe radost.

Luci, no myslím,že Rudík doporučovala lefax. ještě existují nějaký sab něco...já nakonec zatím nedala žádné. jo a holky na červnovkách doporučují nějaké probiotické kapky, ale ot nevím co je...no nic, jdeme koupat. manžel dojel, tak mi snad dneska v noci trošku pomůže. Jo a s tím vařením je to naprdlačku. Cítím to stejně jako ty! tak se opatrujte a klidnou noc přeju.

Rudínku s těma Rudlovýma spacíma časama nás moc nedráždi :wink: :grinning:

Kapr jak válčíte? :wink:

Zubaj, v pondělí napiš, na čem jste se s dr. Brandejskou dohodli....
23. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo my měli Lefax, jue to jako sab, ale je tam pumpička a líp se to dávvá do tlamičky a je to sladké, tak se malý už těšil, probiotické kapky jsou prý taky moc dobré,ale 5ml stojí moc peněz, teď nevím kolik ale tuším i víc než 500,-, ale na slovensku a v polku je mají asi za 11 eur, tak kdo má možnost, tak tam, je tam ale psáno až od určitého měsíce, no prostě moc toho taky nevím, neměli jsme jich...
23. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to znám. PRobiotické kapky stojí kolem šesti set. A opravdu na slovensku stojí polovinu. V loni je tam po mě chtěla jedna holčina koupit. Ségře u malé teda moc nepomohli,jak u koho. S0gra mi doporučovala dělané bylinkové kapky z lékárny. A nebo Baby calm, je to od ukončeného 1měsíce. My od dr. Sab simplex a dáváme,ale ten moc nezabírá.
24. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no tak vidíš :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velikááááááánská gratulace :grinning: tak ses taky dočkala a rovnou dvojnásobně :dizzy_face:
Rudy neprovokuj se spaním :dizzy_face: vy už na to máte věk :slight_smile: my teprve jedeme v záběhu :dizzy_face:
Jinak jak válčíme?
Myslím že dobře. V horku má kuba ty cca 4 hoďky kolečka a teď jak je chladněji tak co 3 hoďky. Celý den je naprosto super. Napapáme, přebalíme, usne. ale večer má svoje 3-4 hoďky. To ne a ne usnout, pořád kňourá. Tak si říkám, že někdy holt musí být aktivní. No a před večerním spánkem, po těch 3 hoďkách aktivit ,má tak cca 45 minut vztekací.
Tak ho necháme vyplakat, bo víme že mu nic není. Na ruce totiž okamžitě vrní jak koťátko. No a je zase příjemné kolečko.
Takže tak.
Chodíme postupně na procházky, ale zatím mám teda holky pocit, že ho to vždycky rozhodí. Myslím, že mu to rozhodí to jeho kolečko. To bych musela drndat asi 3 hodiny v kuse, aby ho to nerozhodilo. A prý se má začínat postupně. Tak nevím.
25. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí trošku opožděně,moooooc gratuluji,to je krásná zprávička. :wink:
K
25. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratuluji
26. črc 2010 v 18:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaxe máte holky? :wink: Bára už se na nás začala mát, tak mám radost! taky hezky roste, už má 52cm a 3,8 kg! jinak jsem s ní pořád, tak nemám čas tolk psát...ale to lucík a kapr asi taky ne :wink:

rudí, už jsi tu dlouho nebyla, tak snad je u vás vše ok! :wink:
27. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi už máte naši porodní váhu :grinning:
27. črc 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky já nestíhám, dělám animační program, nebo poklízím, taky tu u nás pořád někdo je :wink:
a rovněž až teď jsem nějak schopná fungovat. jako že se vyspím a tak přes den něco stihnu. jinak jsem pořád chrněla s malým, nebo se válela :grinning:
27. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí :grinning: a mně už z toho děsně bolí záda! Jsem je málo posilovala před porodem asi... :wink:

kapr: to znám. pořád by se sem někdo chtěl vlamovat a přitom já mám pocit, že je ještě brzy...a manžel by nejradši malou neukazoval vůbec. :grinning: teď mu krásně usnula na rukou a on musí do práce a tak mu říkám, ať si jí vezme s sebou. :wink:
jaký animační program chystáš? zase do práce? jestli jo, tak jsi ďábel!:wink: V pondělí jsem byla hodinu bez Báry, jela jsem do Podolí na kontrolu a byl to zvláštní pocit, být SAMA! :wink: Dr. říkal, že vše ok, už ani nekrvácím, tak jsem ráda :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám,že je to asi všude stejné. Já teda stíhám,jen když je brouček hodný. Když pláče,tak nestíhám nic. Nastěstí je většinou hodný.Snažíme se chodit ven,dokud je hezké počasí a přijatelně. Dneska jdeme na poradnu,je to neskutečný,ale Kubíkovi bude měsíc.
Kapříku,však šestinedělí je na to,aby sis odpočívala,tak mi to řekla pediatrička :grinning:,manža doma sice pomáhá,ale doma s námi nebyl. A člověk si moc neodpočine. Když si myslím,že si půjdu lehnout k malému,tak se vždycky něco vyvrbí.
28. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku ty pracuješ i ted?

Evi tak takojvý pocit jsem měla taky,když jsem šla k dr.Já šla druhý den,co jsme se vrátili z porodky k obvodní. A fakt divný pocit.Ale m anža se postaral. Včera jsem byla taky. A malý se ,manžovi pokakal skrz.Tak musel přebalovat a převlíkat.
Ty už nekrvácíš? Já teda pořád špiním,občas jen takový zabarvený hlen,ale občas pořád s krví. Tak nevím,jak dltouho to ještě bude trvat. A stehy tam pořád mám taky.
Mám nějakou rýmu a malý taky pořád pšíká a má rýmu. Uvidíme na poradně.
28. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted vyrazíme asi do obchodu pro vodu a ven. Neteče nám voda,ráno jsme vstali a ani kapka.Je to asi havárka,protože nás na to nikdo upozornil. Je to hrozné bez vody.Nemáme tu ani kapku,jak na pití,tak na umývání,nebo wc
28. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Luci, to je hrozný bez vody! a s mimískem! Ty jo měsíc...no letí to jak blázen, co?
No jo hele, taky jsem překvapená, ale už nekrvácím ani nešpiním. Šlo to docela rychle. Dr. říkal, že vše v pořádku, stehy už tam nemám. Jen čeká na výsledky cytologie..tak doufám, že to taky bude v pořádku.
Máš pravdu, když malá brečí, tak taky nic nestíhám. Včera jsem šla věšet prádlo po třech hodinách, co jsem ho vytáhla z pračky. Nějak mi to nedá, když brečí, tak k ní jdu a ona se uklidní. Vím, že začnou být vyčůraní, ale přijde mi, že teď je ještě malá na to, aby byla vyčůraná, tak jí zatím vyhovuji...no uvidíme.
Jinak bych pořád spala :slight_smile: dneska jsme měly dobrou noc, Bára jedla v 19:30, 01:30, 04:00 a v 6:00, takže paráda, jindy to je daleko častěji! :frowning2: :slight_smile:
hezký den :wink:
28. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já taky malého chovám a uklidnuju,když pláče,nedá mi to,je mi ho líto a on bývá hodný a pláče,když ho bolí bříško. A to ho chovám,trošku mu to pomáhá. Dneska jsme dostali na poradně jiné kapičky,dělané z lékárny,tak jsem zvědavá. Sab máme,ale moc nepomáhá.
Jinak dnešní váhy a míry 53cm 3640g ,před necelými třemi týdny při propuštění 49cm a 2850g,takže rosteme jak o život. :grinning: Malý je dneska neskutečně hodný. Byli jsme od půl desátý do pěti venku a skoro pořád spinkal. Na poradně jsem ho zeslíkla,přebalila a stihl pokadit tři plíny,než přišla dr. a vyšetřila ho. :grinning: Se teda předvedl.
Evi koukám,že to funguje všude stejně,na prvním místě prcek. My dneska jedli o ve 20.30, 23.30, 3 a 6 hod.myslím.
Jsou to pokládci,před rokem jsem si nedokázala představit,že se nám zadaří a dneska si nedokážu představit,že bychom malého neměli.
28. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky :wink:
nebojte nepracuju. To bych nedala :grinning: animační program říkám zábavě pro malého. Má každý den nějaké 3-5 hodinek kdy kouká a neví coby. nechce spát a chce se chovat. Takže se mu věnuji a tomu říkám animační program :dizzy_face: dnes je nám 14 dní a máme 4 kg!!!! žroutík jeden. A k té vyčůranosti. Už teď jsou mimísové vyčuraní. Ten náš už od porodnice. neštěstí jsme to se setřičkou odhalily, když jsem ho 8 hodin v kuse nosila na rukách. A musím říct, že i teď ho někdy nechám vyplakat. třikrát fňukne a spinká. Doufám, že si nemyslíte, že jsem krkavčí matka, ale někdy už prostě vím, že se chce jen chovat. a to třeba po 3-4 hoďkách ňufání :wink: .no taky musí někdy spát :wink: jinak my jíme vcelku pravidelně v půlnoci až do dvou a pak až v 6 ráno. takže se vyspím. Pak spím ještě s ním do jedenácti :slight_smile:))
29. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek