• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kapr,to si rozhodně nemyslíme,že bych byla krkavčí matka.Každá musíme odhalit finty,těch prcků.mě teda malý nějak moc nezlobí,nebo nevyžaduje extra nošení. Ale taky už poznám,když usíná a chvilku pláče,že nemá cenu ho chovat,za chvilku usne a je klid. My teda předevčírem spali krásně přez den i v noci,ale dneska teda zase každé dvě hodiny kojení,je to náš buclínek. No jak jsem psala už jsme velcí chlapi. :grinning:
30. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krkavčí určo nejsi, já malého od mala zvykám se nenosit, jen vyjímečně, když vím, že pláče pro bolístku, to poznám, tak sqmo nosím, ale jinak je na zemi a hraje si nebo si hrajeme spolu...a jsem vděčná, už má skoro 8 kilo a lehčí už nebude a záda a ruce mám jen jedny a necítím se vůbec jako krkavčí, krásně se zahraje i tak a nošení má pak rád ne jako nutnou potřebu, usíná tak sám, bezproblémů. ale každé dítko je jiné, někdy to asi nejde, Rudíček je fakt extra hodný a usměvavý kluk
30. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, že nejsi kapr. :wink: já ale Báru taky nosím když vím, že je to třeba a taky nechávám vyplakat. Hlavně večer před koupáním. Jinak mi ale většinou na ruce usne, tak pak přendám do postýlky a je klid. Ale večer usíná v postýlce sama bez problémů. Jinak kapr to je Kubík teda obřík. Bára má dnes 6 týdnů a má max 3,9kg! :wink: ale holky jsou menší...pije teda o sto šest. Včera jsem si s ní taky dopolko pospala! :wink:
Jinak animační program dělám taky :slight_smile: obklopím nás hračkami, co jsme dostali (ještě že jsme žádný nekupovali!) a Bára je sleduje a usmívá se. Je to fajn :grinning:
30. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy kde jste? :grinning: nestíháte co? :wink: já teda taky moc ne, ale myslím na vás a vaše ratolesti! my dnes jeli na výlet do Jizerských hor a ušli jsme teda asi jenom 6km, jsem z toho pěkně ztahaná, ale bylo to nádherný a jsem ráda, že se postupně začínám vracet do formy. :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na výletěěěě
1. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk\ my byli u našich. sjela se celá rodina :wink: Kuba byl v jednom kole.
Jinak dnes zasw jel od 11 až do teď. Tak nevím, jestli je to normální.?
pořád pije, nebo kadí a spí tak 20 min.-hoďku a zase dokola. ale v noci teda 4-6 hodin.Takže já nic neudělám. :frowning2: tak si říkám, jestli třeba nemá hlad, jestli nemám blbé mléko :frowning2: co myslíte?
2. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk\ my byli u našich. sjela se celá rodina :wink: Kuba byl v jednom kole.
Jinak dnes zasw jel od 11 až do teď. Tak nevím, jestli je to normální.?
pořád pije, nebo kadí a spí tak 20 min.-hoďku a zase dokola. ale v noci teda 4-6 hodin.Takže já nic neudělám. :frowning2: tak si říkám, jestli třeba nemá hlad, jestli nemám blbé mléko :frowning2: co myslíte?
2. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku tak to jste si to hezky užili,malý se určitě neusále choval :wink: . Kapříku já myslím,že se to postupem času upraví.Dáváte jenom z jednoho prsu,nebo z obou? Pokud z jednoho,tak zkus,jestli si nedá i z druhého a zda nevydrží déle. My teda taky kojíme často,přez den co dvě hodiny,jen když jsme venku,tak vydrží trošku déle. V noci vydrží po prvním kojení po koupání třeba 3-4 hod.Ale pak zase co dvě hodinky. Dneska jsme kojili v 20.30, 23,45, 1.45, 4.30, a 7.30. a ted nespinkáme. A kdy jdete na poradnu,tam se nejvíc pozná,jak se mu daří. Jdete v měsící a nebo až v šestinedělí?
3. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pokud si nejsi jistá,tak si malého převaž a nebo si zajdi mimo poradnu k dr.
3. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás leje jako z konve. :frowning2: No ale je to potřeba
3. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky.:slight_smile:
kapriku pokud pribira tak je to v poho. Me se taky budi treba po hodine.

Luci maly se mi budi presne jako Tvuj v noci.:slight_smile:

Ja kojim z obou prsou. Doktorka mi to tez rikala i v porodce.

Za chvilku nas prcek sni. Za tyden nabral 700gr a od porodni vahy mame 1,5 kg nahore.:slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis.h tak to taky hezky papkáte. To jsem si říkala,jak malý přibral. My máme za tři týdny od příchodu z porodnice 800g nahoře. My teda kojíme jenom z jednoho prsu při kojení. Občas když má moc velký hlad,tak z obou. Dneska kojíme fakt co dvě hodiny. Ale mě je to jedno,hlavně,že se mu hezky daří. Akorát nás včera a dneska trápí prdíky a bříško,tak pláče. Jinak je hodnoučký. Nadish tak já doufám,že se mi aspon kojením podaří zhubnout. Ale ty jsi hubenoučká,tak aby tě malý nespapal. :grinning: Jsou to kulíšci. My ho s manžou pořád okukujeme a pozorujeme jeho pohyby a grymasy.Malý se snaží na bříšku zvedat hlavičku a hezky pozoruje.
3. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubíkovi všechno nej k měsíci :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek -taky se přidáváme ke gratulaci :wink:
3. srp 2010 v 18:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky moc děkuji. Je to teda něco,jak to letí.
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky tak to jste mě trochu uklidnily :slight_smile: přibírá jak ďas. na poradnu jdeme zítra, tak se optám a převážíme. Jinak kojím z obou prsou. jednou v noci jsem kojila jen z jednoho a to byl mazec. měla jsem mokré kolo pod sebou, prso tvrdé.....trvalo mi 2 dny, než jsem ho dala dokupy. Jinak dnes zase jel co hodinu od rána až do teď. Ještě teď se mrmlá. v kočárku nechce spát, to kouká co se kde děje.....takže procházky nám moc nepomohou. No tak uvidíme, co se ítra dozvíme.
No a co naše Chrobi? Jak pokračuje? víte někdo?
3. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobik nevím vůbec,co s ní je. Tak dej pak vědět.co ti řekli na poradně. To opravdu nic nestihneš přez den. Ale já si myslím,že se to postupně upravi. Prostě má hladíček.
3. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár foteček
3. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je nejaky divny den. Taky mi Kaja nemohl zabrat. Po koupani usnul az ted. A kojim z obou prave z duvodu co pise Kaprik. Ale v noci ne pri jednom kojeni. To jsem lina.:grinning: ale vystridam to pak pri dalsim kojeni.

A musim zaklepat. Brisko nas zatim netrapilo ani jednou. Kajdi o 106 a prdi jak dospely chlap.:slight_smile:))
3. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a s vahou nevim nevim. Mam porad + 8 kg za tehu. Tech dalsich 8 kg ze stimulky nepocitam.:-P ani mi nejde o kila,ale jsem hrozne rozkydla. Stehna zadek a bricho mam jak rosol.:zipper_mouth: ale budem chodit plavat a ja chci chodit do fitka tak snad jeste nekdy budu vypadat trochu k svetu a nebudu chodit zahalena jak nejaka mohamedanka.:grinning:
3. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak opět hodinové kolečko. Tak jsem ho přebalila, nakrmila a zase bečí jk blázen. jenže bečí vztekle. ne tak jako když má hlad. teď je ticho a za chvilku zase spustí. Ale já už ho nechci chovat. holky vždyť ho nosím celý den!!!! :frowning2: je mi ho líto broučka, ale už přeci musí spinkat. jo a mě letěla váha dolu jak blázen a teď se to nějak zaseklo. ještě 10 kg do původní váhy. .......už zase říje :frowning2: ...................už zase ne....chjo.....
3. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapri oni zacinaji byt ti nasi kluci take rozmazleni.:slight_smile:) Kaja taky beci kdyz ho polozim. Usne mi v naruci,ja ho polozim a v tu ranu oci jak zarovky a uz natahuje.
3. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to vím, že jo. myslím že jsou rozmazlení. :dizzy_face: ale je mi divný, že usne a za hoďku je vzhůru. dřív spalm4-6 hodin když už usnul :unamused:
3. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to mi povvídej, malý bude mít půl roku!!!
holky, buďte rády, za ty kila.,půjde to pomalu dolů, ale máte sílu na prcka, já byla na původní váze za 3 měsíce, pak hormonální rozvrat či co, nevím a nechutenství a za měsíc další 4kg, dostala jsem se na váhu ze základní školy 55/173 a byla jsem k.o., doslova, bylo m děsně špatně celý měsíc, šla jsem i na šlauch do žaludku...pomalu se z toho dostávám, už malého zase "unesu" jsem ráda, že zase něěco nabírám...prostě ty kila navíc, teď potřebujete, je to kolotoč, nevyspíte se..., jak začnou prcci běhat, uvidíte, jak to půjde :slight_smile:

malý spí krásně/pořád/,ale dyž se mu dlouho nevěnuje pozornost, začne třeba pokašlávat a upozorˇuje na sebe, nebo chraptět...jsou to podšívky
4. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi holky líto,že ti vaši prďolkové pláčou. Kubík je docela hodnej, ted se najedl a leží v košíku,kouká,ale nepláče.Je to šmudla. Já teda s váhou vcelku dobrý.Přibrala jsem v těhu 17kg 11zůstalo v porodnicia už mám navíc jen 3kg,tak doufám,že to půjde kojením dolů.Ale kynuly jsme devět měsíců,tak nemůžeme čekatza měsíc zázraky,co? :grinning:
Rudi tty si teda s tím zdravím taky užiješ,ještě že už se to trošku zklidnilo a tobě je líp.
4. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no naštěstí...snad se to už nevrátí, to byly muka..,ale zase kila dole pokud budu v pohodě zůstat můžou, jedno jsem nabrala a stačí :grinning:, tak jsem si koupila věcičky S, XS a ráda bych je unosila :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí: jsem ráda, že je líp :wink: myslím na tě!

kapříku: já taky někdy kojím po hodině. malá má asi tento týen ten růstový spurt a víc pláče a chce pořád jíst. jsem z toho taky občas na budku a taky nic moc neudělám. navíc já jí teda plakat nechci nechávat, takže hodně chovám. četla jsem, že do tří měsíců to není problém. co dudlík? používáte? jo a dávám ji na noc do zavinovačky, ale do té klasické, co jsme v nich byli i my a to jí dělá dobře.jo a vždy kojím jen z jednoho prsu. ale pokud Kuba přibývá dobře, tak se neplaš! mělo by to prý být 100-300g týdně mi říkala dr!

luci: ty jo to krásně hubneš! já mám pořád +6kg! ale je pravda, že hodně jím a taky pořád tlačím sušenky! :slight_smile:

nadis.h: naše vuvuzelka dělá zto samé. usne u mně a jak odložím, tak spustí :slight_smile: ale prý je to normální!
4. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi dííky moc :slight_smile:
malý brečí a brečí a světe div se, měl zase hlad, dnes dal přes 900, nějak se rozjedl, tak jsem zvědavá na tu váhu v půl roce
zavinka dělá dětem dobře, cítí se jako v děloze, bezpečně..
vuvuzela :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mi měli akční večer a noc,malého braly prdíky. A dneska je taky nějaký mrzutý,škoda,že nemám nosítko,tak bych ho tam šupla a něco s ním doma udělala,takhle nic neudlám. Odpoledne mi přijde návštěva z práce. Tak se těším,akorát nemám nic na občerstvení. :frowning2:
Rudy však to je dobře,že malý baští. :slight_smile: Jen at hezky rostou. :slight_smile:
Já dávám malého spinkat do pytle,nebo do zavinky. V těch vedrech teda spinkal jen pod dečkou.
5. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky máme 54 cm a 4,2 kg. takže přibíráme krásně. Dr říkal, že by hlad mít neměl, ale že na mimi taky působí tlaky a změny počasí a tak. takže se nemám plašit. a zrovna včera spal ukázkově celý den. odpoledne vydržel dokonce 5hodin. tak jem stihla uklidit celý byt i koupelnu a záchod a vyžehlit:slight_smile:
jde mi to teď super rychle.
Jinak dnes od rána zase jede a ještě teď se mrmlá. holk\ a udělala se mu boule na krčku. jako zvětšená uzlina. :frowning2: tak asi poběžíme zítra zase k DR.rUDY NEVÍŠ CO BY TO MOHLO BÝT? já si říkám, jestli to nemá nějak namožené z toho pláče, nebo tak :frowning2: je i hohrozně líto. Úplně trpím.
Jinak holky já mám navrh ještě 10 kg. v porodce jsem nechala 5, pK TO ŠLO KAŽDÝM DNEM DOLU JAK BLÁZEN A TEĎ JSEM SE ZASEKLA N 78 kg a ne a ne s rím hnout :angry:
a tu zavinku my nemáme doporučenou kvůli nožičkám, ale možná jí taky vyzkouším.
5. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek