• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jééé Chroby tak to jsme na tom stejně:slight_smile: Já jdu taky na UTZ v sobotu a dozvím se, jestli pondělí nebo úterý:slight_smile:
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi: třeba budeš mít to štěstí a nebudeš nafouknutá, není to nic příjemného, že Ruda? :slight_smile:

Kapr: šikula, jen tak dál, at to všechno roste :slight_smile:

helenky. a ty už jsi ok? miminko je zdravé?
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
začaly jsme stejně v pátek, že jo? a na utz jsi byla včera?
4. čer 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr jak je máš velké ted? ty největší?

irmi no já si taky nic jiného nepřeju, ale já jen kdy s tím mám jako počítat kdyby to přišlo :slight_smile:))
4. čer 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
valím do obchodu. manžílek si vymyslel po 10.ti letech, co by chtěl na oběd- maso se zeleninkou v bramboráku, tak jsu nakoupit ingredience :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo holky, nafouknutí není nic příjemného...já byla jako balón už při stimulaci (měla jsme hoídně folíků) a už mě to neopustilo.... naštěstí :wink:
irmi: miminko vypadá moc dobře,tak snad se i dobře má. 15.6 jdu na další utz, kde se bude sledovat projasnění šíje či co, kvůli dawnovu syndromu... tak doufám, že tentokrát už nebude žádné nepříjemné překvápko jako minule
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, začaly jsme v pátek:slight_smile: na UTZ jsem byla dneska. A holky neuvěříte co se mi stalo. Zapomněla jsem si včera píchnout cetrotide. Respektive jsem si vsugerovala, že píchám až dnes. :unamused: No naštěstí, ikdyž pan doktor nebyl nadšený, jsem si ho mohla píchnout dnes ráno. :confounded: uffff tak jsem zvědavá, co se mi ještě přihodí.
4. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, to ani nevím, jak je veliký největší. Já dnes byla úplně mimo z té injekce, takže si ani moc přesně nepamatuji přesně počet napravo :slight_smile: ale myslím, že pan doktor říkal něco o průměru 12 mm, což by v pondělí mělo být 20.
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, já jsem byla po OPU dva dny bolavá,ale ne nafouklá a dva dny po ET jsem začala mít tyhle problémy a zbavit se jich nemůžu,ale OHSS nemám, jen obr vaječníky po stimulce a díky HCG se prý splaskávají pomaleji, tak je to prý dobré znamení, že jsem těhu...
jinak zdravotník a kafe... dávám i 4denně, doma pressovač...tak docela trpím,ale teď se držím, tak max. 1x denně,ale zkusím to omezit, kafe bez kofeinu bleble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kapr, tak to jsi šikulka, pěkně ti to narostlo, tak snad v pondělí začne akce!!!
Gucci kámoška je ve 20tt a zjistili, že má mimi brániční kýlu, tak musela jet hned do Prahy, kde zjistí jak velkou, jestli je šance...děsné..pamatujete, měl to ten malý od Žilkové...snad je to jen dírečka a bude se dát opravit...
kapr, tak si nastav upozornění do mobilu..to dávkování je docela důležité, tak abys zase nezapomněla a něco si tak nepokazila
:slight_smile: to se stává kapříku
helenky krásně jsi to napsala :slight_smile:)))

na co ten cetrotide je?
4. čer 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko žirafky :slight_smile: , čtu čtu, abych se něco dozvěděla :grinning: .

Gucci, to je nádhera, moc gratuluju :slight_smile: , mimís pěkně povyrostl !

Rudi, Irmi, odpočíváte těhulky naše? Mám z vás radost :slight_smile:

Kapr, taky máš pěknou úrodičku, tak hlavně, aby bylo dost kvalitních vajuch.

Helenky, tak pěkně opatruj bříško, buď v klídku a užívej si těhu, uvidíš, že už to bude dobré holka :wink:

Chrobi, dnes mě večer čeká Pregnyl a zítra už nic nepíchám, a břicho mám řekla bych docela v pohod, trochu je mám nafouklé, ale ne moc, asi jak mirně zaražené prdy :grinning: . Vaječníky už teda cítím celý den, ale dá se to. Tak uvidím v sobotu, kolik vajuch tam nakonec bude. Už jsem z toho nerves, zítra si už beru dovo v práci, abych se hodila do klidu a v sobotu hurá na OPU.

Hezký den všem žirafice

:sunglasses:
4. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr jo tak to máme cca stejně to asi půjdu v to úterý :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda? ale tvé příznaky jsou jako u hyperstimuláku: zadýchávání, tekutina v břiše a velké vaječníky, já jsem měla to samé a skončila jsem v nemocnici. Tak to teda nechápu.....
4. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda: njn je to strašné :unamused: , dokud se mimi nenarodí zdravé tak je nejistota pořád
4. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
izzi: držím paloušky,at OPU nebolí a je tam moooc zdravých vajuch... :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Irmi, děs, jsem nemotora, bolí to a nemůžu se narovnat, tak už bolí i záda...
chrobi neboj, to bude dobré..se teď budete s Kapříkem hecovat
Irmi, bramboráček i seeem!!!
Hely, tak ať uzv dobře dopadne
Kapr, to já taky zapoměla na Crinone, tak jsem to pak nějak dohnala, nic jsem jim neřekla...
4. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
izzi ty jsi rychlík :slight_smile:)) a včera jsi ještě píchala ne? já mám píchat do pátku a pak v sobotu UTZ takže kdyby tam byly obr folíky tak možná už pregnyl v sobotu ale spíš počítám v neděli ......já teda fakt necítím nic vůbec ....

IZZII držím moc palec už to máš za pár :slight_smile:)))
4. čer 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak uvidíme :slight_smile: škoda že jdeme každá jinam. Mě je tam vždycky na začátku divně. :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky ještě na UTZ mi řekl nějaké množství volné tekutiny v břiše ale to je asi normální nějaké množství ne? když tam nemám 4 litry jak Irminka :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi: já ani nevím, jestli má být v břiše volná tekutina, nikdy nikdo se o tom nebavil ...a holkýýýýýý, mně už splaskává břicho, chichichacha, jsem ráda... :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě nám chybí info od Lenh a Kukulíka :slight_smile:))
4. čer 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
izzzi, to je super, už je to za dveřmi :slight_smile: tak tfuj tfuj tfuj
jo Irmi,ale já mám tekutiny jen 250ml, už se nezadýchávám tolik, jen mám děsně napnuté břicho z těch vaječníků, kdybych prý byla baculatější, tak to ani tak nevnímám,ale jsem vosa...teda byla jsem přes pánev 89 a v pase asi 64cm a to teď mám během týdne 88cm, uplně cítím pnutí kůže a prostě narovnat úplně mi nejde, to by se asi roztrhla,v těhu přibíráš aspoň trošku postupně, tohle bylo rychle...ale zase je to dobré znamení, vydržím!!!
valím do toho obchodu, furt na vás čumím žirafky a nic nestíhám... :wink:
tak kuku jsem vyčuchala jinde tak vkládám :slight_smile:

kukulik30 • 1d, snž • Dnes v 08:54

odber bol vcera ..uroda 26 vajok ...no a dne sokolo obeda mam volat ako sa oplodnuju, ak to bude dobre, tak cast zamrazia uz v piatok a do pondelka na mna zopar pocka vtedy bude transfer ak sa menje oplodnia , tak transfer zajtra..ale ja verim, ze az v pondelok..velmi som si priala, aby bola predlzena kupltivacia..tak drz palce
4. čer 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda: vydrž.. :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hyperstimulák nemáš ale blbě je ti stejně, tak je to prašt jak uhod .... tak at už se ti sakra zmenší a dají ti pokoj :slight_smile: vaječníky jedny ted už je nepotřebuješ :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
irmíííí já už chci taky aby pomalu splaskávalo a měla fotku z UZV..to by jsme chtěli všechny co??? nebojte bude dobře všem, si to tady vybojujeme...teda baby jedny..já se jdu nasnídat..jsem fakt závislák...
4. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi supr už budeš mít snad klid.... já mám taky 250ml volné tekutiny tak to asi OK protože to víc dr. nekomentoval
4. čer 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek