• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi to mě mrzí,že zase prdíkujete. Je to jak na houpačce vid. :slight_smile: Malý dneska po kojení taky pokaždé plakal,ale jen tak deset minut.Tak se to dalo. Je jinak fakt hodný. A my režim taky moc nemáme,v noci kojíme teda pořád tak nějak postejnavě mezi sedmou osmou. Pak kolem půlnoci,třetí,šesté....Přez den ze to různý. Mě teda dneska zase malý v kočárku skoro nespal.Za to včera zase tři hodiny. A my měli celý minulý týden opravdu hodně uplakaný,neudělala jsem vůbec nic. Pořád jsem chovala,jezdila s kočárkem. Za to dneska je tak hodný,že jsem uvařila,uklidila celý byt,byly jsme venku,upekla jsem tvarohový závin a složila mu to křesílko.Ted si v něm zrovna vegetí. :grinning: a spokojeně spinká. :grinning: :grinning:
V pátek jsme dostali od známých hrací deku,je teda bez hrazdičky,ale nevadí,dávám na ní malého a on aspon kouká.
Nám zase asi nejvíc na prdíky zabírá,když ho po koupání namažu olejíčkem na bříško od Salusu. A když ho bolí bříško,tak mu přez dupačky dlaní masíruju bříško a za chvíli většinou kaká,nebo prdí.
Dneska jsem měla dobrou trapnou situaci v obchodě. Nebyla tam skoro ani noha a malý v kočárku spustil salvu prdíku,že to opravdu bylo k nepřeslechnutí,jak dospělý chlap. Co si teda myslely ty prodavačky nevím. :grinning:
23. srp 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no přesně Luci, jak na houpačce. ty jo v tom obchodě to muselo být vtipné :grinning: jinak naše malá prdí docela dobře, ale pak se jí tam asi nějaký jeden zadrhne a křičí. je mi jí tak líto. no však to znáš. Na křesílko se zítra taky těším :slight_smile: a je to stejné jako u vás - je den, kdy vyžehlím, vyperu a uklidím a den kdy neudělám nic - a těch dní, kdy neudělám nic je teda víc :unamused: ale co jsme doma kvůli prckům, tak si říkám, že to je můj "projekt". Dneska poprvé šahala na hračku, kterou jsem před ní držela, tak z toho mám radost :slight_smile: hezký večer.
23. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám nové fotečky, i s křesílkem :slight_smile:
Já také doma občas nic neudělám,ale co,na druhou stranu miminko máme jednou nebo dvakrát za život a je třeba si ho užít a věnovat se mu,rychle odroste a vrátit se to nedá. Uklízet budeme pořád. :slight_smile: A je pravda to,co se říká: Bordel v bytě,spokojené dítě. :wink:
my měli večer trošká uplakaný,zase bříško. A je zajímavý,že vždycky po kojení. Má chuderka bříško jak bubínek.
Tak dobrou noc. :wink:
23. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidejte nějakou fotčku,jak ty vaše ,, prdelky,, rostou :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, nešel net a můj noťas nejde furt, tam mám fotky, tak zatím nic...
zase lítám po doktorech, mám už tři týdny zánět ucha a ne a ne se to zhojit, chodím už na ORL každý den, což je super, bo tam čekám hodinu a plus cesta... tak ještě, že mám zlatou tchýni v domě... je to otrava a mám v uchu narvanou gázu s pěti mastmi, asi si už neví rady a jak neslyším , jen blbě a sebe z ozvěnou, tak mě hrabe tuplem...tak tak... mějte se tu krásně, já se zase ozvu...
jo a maličký je naštěstí miláček, plazí se, na brokolici dnes dokonce otvíral pusu na povel, ale první lžička , to jsou ksichtíci jako po citrónu :grinning: , tak ať rostete
26. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy teda to tvoje zdraví,samé starosti vid. To ucho musí dost nepříjemný. už by to chtělo,aby se ti to tělíčko srovnalo. NEzávidím ti to. :frowning2: Ještě že máš tak hodné miminečko a super rodinu kolem sebe. :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Luci, díky za podporu, no nemít kluky, tak jsem v šaškecu...snad se to všechno brzo vrátí do svých kolejí.. a to vám tu píšu jen zlomek problémů, o těch ostatních, se mi ani psát nechce.. no tělo se snad brzo dá dokupy a bude to zase všechno jako dřív...dobrou noc..
dnes malý zbaštil celou misku kaše, tak snad bude dobrááá
26. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem psala zprávu a spodlo to :angry:
27. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste holky s křesílky spokojeny? :wink:
@chrobacek to jsi se ale rozepsala. a jak je? jsi šťastná? To je asi blbá otázka co.... :sunglasses:
27. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Rudi preji brzke uzdraveni!

Luci me prislo lehatko zrovna v pondeli. Od fisher pr a super. Kajik je v nem spokojeny a diky nemu mohu pracovat. Obcas ho nohou pohoupu a je spokojenost. :slight_smile:

a jak se mate maminky? U nas pohodicka. Nic nas netrapi celou dobu tak je broucek zlaty.
27. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi díky moc, to je super, když jsou dětičky spokojené, táta právě nakrmil drobka kaší a moc se jim to líbilo oběma, zase nic nenechal :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme mamky křesílkový :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to mě fakt mrzí,tak držím palečky,at jsi brzy v pořádku. :wink:
@kapr křesílko je dobrý. Vrnění teda moc nepouštím,ale malému se v něm líbí,má lepší výhled než z koše. Ale nedávám ho tam na dlouho.není to prý dobrý na vývoj páteře.Lepší je,když miminko leží na zemi a může kopat nožička. Je to pro mě spíš taková nouzovka,když bude malý plakat,abych si ho dala třeba do kuchyně na stůl. Děti by tam neměly být déle jak dvě hodiny denně. Náš Kuba se v křesílku i sedačce vždycky tak zkroutí. A to právě není dobrý.

@nadis.h křesílko je dobrý pomocník. My se máme bezvadně,Kubíček je náš poklad,občas pláče,ale není to zlé. PRdíky trápí. A vy máte doma taky zlatíčko.Tak jsi spokojená ne? Jási teda nestěžuju,jsem za broučka strašně vděčná a máme ho fakt za odměnu,je to poklad.
27. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr :grinning: :grinning: :grinning: ahojky, no jasně :slight_smile: co víc si člověk může přát co? tak už to tak postupně dáváme ve známost :slight_smile:, že nás bude víc :slight_smile:
30. srp 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi hezky si to těhulkování užívej. :wink: Strašně rychle to uteče :slight_smile:
Tak náš Kubíček je jak puberták. Pod dudlíkem se mu udělali pupínky a má je podebrané. A to se snažím,aby ten dudlík tak často neměl. Včera večer pořád plakal,bolelo ho bříško. Ale v noci spal docela dobře.
A jak je u vás Kapríku,Evi,Rudy?
30. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, to to letí, to jsou krásné zprávy pro okolí...
Luci , zkus mazat bepanthenem, několikrát denně, nám to zabralo, je to jak sliní..
jinak já jdu na ORL a svědí mě i druhé ucho, chjo.. ale hlavně, že je prcek spokojený, začíná být pěkně rychlý, koukám do skříně a prcek za chvilku není na místě a je metr od schodů.. už si musím dát majzlíka, na kracím úpuzzle ho to fakt nebere, ale kytičky, nohy od stolu, gauče, žehlícího prkna, kabely...to jsou páni věci na prozkoumání... :grinning:
30. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda rudy děkuji za radu,určitě to zkusím. Já se snažím mu to osušovat. On zase tak často nedudá,ale jak začne,tak se mu to celé rozmočí. Jinak to má hezky zaschlé. Ještě zkouším ten Sudocreme,měli jsme ho jako vzorek v balíčku pro miminko v porodnici. Jeto antiseptický krém.
Teda Rudík dělá pokroky,jak píšeš,nějaký hračky moc zajímavý nejsou,ale všechno kolem ano.Hlína v květináči a pod. :slight_smile:
Rudy držím ti palečky,at už tě dají do kupy. :wink:
30. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dííky, je to lepší, zítra už nemusím,. jen za dva týdny na kontrolu a kapat ATB...
jojo včera ožužlával ručku od kamen, já že co je tak potichu... musím si už dávat majzla..
a sudokrem je taky fajn.. dávám ho i sobě na noc na pupínky... :grinning:
30. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky.
No tak ke křesílku malej chce být přes den jen tam. Střídám to tedy s dekou, ale to se mu moc nelíbí :unamused: jinak on přes den skoro vůbec nespí. vždycky jen tak ěé min., max hoďku. jenže když v tom křesílku usne tak ho nechci přendavat. to ho vždycky vzbudím:frowning2: tak když usne jako teď tak mu dám tu podpěrku nahoru. je sice v kolíbce, ale leží rovně. teda aspoň to se mi zdá.
31. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní poradna dopadla super.Ten náš kulda roste jako z vody,ve dvou měsících máme 61cm a 5,4kg. Na pupínky jsme dostali zinkoolej. A je to normální kojenecké akné.Jak jsi psala Lukzy. Kulíšek už hezky spinká. Je sním čím dál větší sranda.Dostali jsme pochvalu,jak je šikovný.
1. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dlouho jsem tu nebyla, jsme u našich a tak i když prší, tak se snažíme být hodně venku a na počítač není moc času. jdu vás dočíst a pak napíšu...ale nejdřív nakojím, bo se vuvuzela teď vzbudila. :wink:
2. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem s křesílkem taky moc spokojená a Bára taky. Čučí na nás a my na ní :grinning: a krásně se u toho směje. Deka jí taky moc nebaví kapříku. Taky hned brečí, ale zkouším ji tam dávat. V tom baby vaku taky zatím brečí, ale testujeme to pořád. Jinak B. teď pláče jen když nemůže zabrat a usnout. Jo a asi máme tříměsíční spurt, neboť poslední dvě noci chce jíst co 2h! A to jsme už na tom byly tak dobře, že jsem jí kojila jen 2x za noc! Tak snad to bude brzy pryč, neb jsem unavená a ospalá.
2. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi tak to ti to kojení noční závidím.A ten spurt budebrzo pryč a zase budete kojit,jako dřív. :wink: Tak to my kojíme pořád co 2,5-3 hod. A když má hladík,tak každé dvě hodinky. My měli ten spurt v šesti týdnech a malý celý teden proplakal. Někomu to prý trvá jeden dva dny,někomu týden.
2. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no Luci, prý v tom spurtu záleží, jak rychle se Ti udělá víc mlíka :slight_smile: tak B. to teď měla dva dny, tak nevím, zda to bylo ono...ale dr. říkala, že mohlo být. Ty jo, ten váš Kubík krásně roste. To Bára měla min. týden 4 360g a v pondělí jdeme znovu na převážení, tak jsem zvědavá. Já používám B. na obličej takovou mastičku, co míchají přímo u nás v lékárně. mamka ji používala už na nás. je to z bylinek a B. to krásně vyčistilo obličej, když měla ty potničky.

@ruda Kači doufám, že už je ti dobře :wink: Moc na tě myslím. A klička od kamen mě pobavila :grinning: no jo, už si musíš dávat pozor. nás to s holkama taky čeká :wink:

@chrobacek skvělá zpráva! mám z vás radost. :wink: už vybíráš kočárek? :slight_smile:

@kapr Kači už jste v Praze nebo pořád u vašich?
3. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Kubíček je kus chlapa. A Baruška taky hezky roste,tak je to holčička,tak je drobnější. Náš malej to fakt rychle dohnal,to co neměl při porodu. Nám na ten obličejíček předepsala zinkoolej,je taky dělaný z lékárny. PRdelku mu taky mažu mastičkou z lékárny.
No nic,já pádím.Udělala jsem dneska jahelník a povedl se. Malý už se ozývá,tak se mu jdu věnovat.
4. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,tak se máte? U nás je teda pěkná zima,ale začíná svítit sluníčko,takže se určitě vypravíme ven na čerství vzduch,musíme také nakoupit.
6. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahoj Luci, my se máme fajn. jen dnes byla B. od 4h ráno nějaká neklidná, tak jsem se moc nevyspala. byly jsme u dr. a má 4460g a dr. říkala,že je pěkná :grinning: mám trochu obavu, neb se točí pořád na jenu stranu, ale dr říká, že je to zatím ok. no tak jsem s ní podrandila venku. teď si dám oběd a odpol jdeme na další kontrolu na kyčle. Snad už budou obě na jedničku a už tam nebudeme muset jít! :wink: Jinak je to sranda, B. si pozoruje ručičky a pořád kouká kolem sebe, ale přes den spí velmi málo, takže toho fakt málo udělám... :frowning2: snažím se s ní být hodně venku, i když je teda pekelná zima, ale sluníčko tu taky svítí...
a co jste nakoupili? :wink: něco speciálního nebo jen jídlo?
6. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,kde jste kdo? Starostí nad hlavu co?
My měli včerejší noc super. KOjili jsme o půl osmé,v jednu, před pátou a o půl osmé.Tak jsem zvědavá na dnešek.Dnesk jsme byli hodně venku a malý byl zlatý. Taky už jsem vyřadila hromadu věciček,co už nám jsou malé a pomalu musím začít dokupovat nové. V sekáči jsem pořídila zimní bundičku a zateplené ryflíky za 140 a 70kč. Dneska jsem koupila čepičku. Nějak nám z toho všeho odrůstá.
Dneska jsme dostali od manželových kolegů babyvak a nějak nemůžu vychytat to nošení.Tak to musím ještě pořádně ozkoušet a jsem zvědavá,co na to malý.
Přidala jsem pár foteček.
Tak dobrou noc.

@evak99 tak co kyčlíky? My byli nakupovat jen potraviny a drogergu,vložky do podprdy a pod. :grinning:
7. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen narychlo zdravím, je mi líp, byli jsme na chatě, srazík ze školy s dětmi, bylo dobře, jen počasí teda nevyšlo..

máme zábranmu na schodiště, už ho tak tak uhlídám a v klidu se ani nevyčůrám... kytky orvané a dnes na něj spadl dřevěný pták a jak jsem doletěla z WC, tvářil se , že on to nebyl
7. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek