• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda To jsem ráda,že je ti lépe.Snad je to všechno na dobré cestě. :wink: To jsi mě teda pobavila s tím ptákem. Jsou to mazaný mršky vid. :wink: Ti naši pokladi. :grinning:
7. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo mazaný to on je a už se začíná vztekat, když něco nemůže,ale když jeho nejvíc baví kabely a elektřina a ovladače a klávesnice, hračky to je "pro malé děcka" jen tak dělat blbiny, to se řechtá na celé kolo, ale za chvilku to máte taky, teda letí to a dětičky vám /nám/ pěkně rychle rostou... už jdeme v neděli na kryťák a do batolátek do kurzu...

no snad bude líp, čekají mě ještě kontroly a léky beru furt,ale věřím, že budu o.k. definitivně...
7. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
čusík holky. já jsem v praze. k našim jedu až koncem měsíce. jen nemám tolik času na psaní. ještě bych si měla dát dohormady svůj blok. malej jak přes den nespí, tak se snažím večer vše udělat a tím pádem nemám na pc kdy :frowning2:
malej má už 5,5 kg a 58 cm. v noci kojím jen jednou a čekám, kdy přijde ten slavný spurt. a snad budu mít dost mlíčka.
8. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moje tak se opatrujte i s dětičkama já zase přijdu. a Rudí ty už se dej dokupy holka jedna!!!!!!!! :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, provedu :slight_smile: už jím a naopak je mi zle, pokud nejsem "nažraná" váha se drží dole, to mi nevadí míry 88-70-88 :grinning:
8. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vado to jsi dobrá já mám pořád 7kg nahoře a na břiše špek a na bocích rosol :angry:
8. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no dobrá... ty nevolnosti bych nepřála nikomu a gastroskopii taky ne... raději klid a kila :wink:
8. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to zase jako máš pravdu. to jo :unamused:
8. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudy máš pravdu. Zdraví je prostě k nezaplacení a když se člověk necítí dobře,stojí to za prdlačku. :wink:
Kapříku koukám,že jste na tom s těma váhama podobně. :grinning: Jsou to chlapáci
9. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
rudí, míry závidím :wink: ale ostatní ne! tak jsem ráda, že je ti líp! ten pták mě tay pobavil :grinning:
kapříku, tak to jsme na tom stejně. jednak mám furt + 7kg a rosol všude! ale už jsem byla poprvé běhat! dostala mě malá holka v parku, co se ptala maminky, proč ta paní běží tak pomalu! :grinning:
aza druhé malá taky hrozně málo spí přes den. a tento týden kojím v noci zase 3-4x, jsem z toho na budku. a začínáme trénovat samostatné usínání přes den, což znamená, že B. řve jak tur a já trpím. :frowning2: :cry:
luci a co vy? tady je dnes hnusně, ale už se těším ven!
přemýšlím, že koupím nějaký starý kočár na balkon: venku totiž naše beruška usne, ale já nic neudělám, když s ní pořád drandím! holky taky pořád perete? :sweat_smile:
9. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 ty jsi byla běhat? To jsi teda dobrá.To já teda nic.Kila mám teda všechna dole,ale postavu na draka jsem měla i před těhu. Ale ted mi je to nějak jedno. A navíc každý den si musím dát něco sladkého,buchtičku,koláč...
A nic si nedělej z toho kojení,my také pořád kojíme stejně i v noci,jen ted měl dvě noci,že jsme kojili v noci dvakrát,ale dneska zase všechno při starém,co 3 hod.
Tady jehnusně a prší.Odpoledne jdeme na návštěvu k jedné známé. ven půjdeme tak jako tak,za každého počasí.
PRoto se těším do nového,že tam malého dám na balkon v kočáře a budu moct něco dělat. Máme výtah až k bytu.
Jinak nepřemýšlíte někdo nad tím očkování proti pneumokokům a rotavirům? Začíná se ve 3 měsících a může se očkovat s hexavakcínou,tak nevím,jestli do toho jít. Asi jo.
9. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.:slight_smile:

Evi nejsi sama s tim pranim. Ja jsem nakoupila tolik obleceni ze jsem si rikala,ze to Kaja neunosi a ted jsem za to stastna. Prevlikam vrsky klidne 3x za den a v noci ma 2 overalky. Bud ublinkava a nebo ma proteklou plinku. Takze ja peru tak kazde 3 dny vzdy varku na plny susak.

Luci taky ho necham naockovat nejspis. 6.10.jdeme na 3 mes kontrolu tak se poradim s Dr.
9. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek já o tom očkování taky přemýšlím Luci. no my nedáme hexa dohromady - chci to rozělit, tak budeme chodit co 14dní, takže asi to k tomu pak nechám připíchnout! no jo Luci, já hodně běhala před těhu, tak mi to už chybí :wink: ale žádnej výkon to zatím nebyl a budu začínat pomalu. a koláčky a sušenky si dávám taky každý den, jinak bych nepřežila!
s tím nočním kojením jsi mě uklidnila! a taky chodíme ven za každého počasí, malé to dělá dobře! dneska odpol zkusím, zda usne na tom balkoně, bo máme večer návštěvu, a tak potřebuju trochu času na přípravu :slight_smile:

@nadis.h díky za uklinění. já si přiju s praním jak blázen. a to ještě navíc na den používám látkové pleny! :slight_smile: ale v noci dávám jenorázovku a malá jí taky většinou pročůrá až na pyžámko!
9. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, to naštěstí Rudík neublinkává, jen vyjímečně...ale to praní je normálka a taky ze začátku protíkal, tak v noci přeslíkačka celé postele, musíte hlavně dobře spravit na plence ty vnitřní gumičky... no běhat bych taky docela ráda šla, ale jsem "nadržená " přes den a večer už by se mi běhat nechtělo.. natšěstí už jím jako dříve, takže 6 kynutých knedlíků s borůvkama ve mě jem zmizelo :slight_smile: , naštěstí spaluju výborně...ale zpevnit tělo by to doost chtělo. no a pneumokoka máme, zároveň s hexou, první očko jsem jednou dala Panadol, neměl tolik horečku, ale spíš od bolesti, stehýnka měl červené a nateklé, druhou měl zvýšenou TT a klesla sama a třetí skoro ani neplakal, rotaviry jsem nechtěla, myslím, že si snad získá imunitu sám.. zase vše mít nemusím, za chvilku budou očkovat i proti rýmě.. je to byznys,ale každý dle svého uvážení...
Jpo a tady leze sluníčkoooo :sunglasses:
9. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo taky bohužel ještě jednou v noci jí,byla bych za půl roku ráda spala celou noc...ale vypije 200, takl asi hlad má i přes kaši...jinak v 18 kaše v 19 koupání ve 20 mléko, položím a jdu a spí je klid..zatím funbguje výborně :slight_smile: naštěstí.
Dnes jsme byli poprvé v centru hrát si, zpívat a říkat básničky, bylo tam 11 batolat, skvělé, jen my a sousedka se plazíme/teda její KUBA.. jsemuž deformovaná... :grinning: / a v neděli jdeme poprvé na kkryťák, tak se těším, jdeme i s tátou, když už máme nové plavky :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 Tak to jsi fakt dobrá,já nemám na nějakou aktivitu šťávu,nechce se mi. Stačí mi maličká.Já chodím ven i kvůli sobě,je to taková očista hlavy,doma mě to moc nebaví.

@nadis.h praní to samé a navíc ted to šíleně blbě schne. Když svítilo,tak to bylo večer suché,ale ted..... Já asi také naočkuju,ale nevím,jestli obojím. Musím se domluvit na poradně ve 3.měsíci.
Malý ted kopká na dece a brouká si pro sebe,tak se mu jdu věnovat. At tu nevysedávám u pc. :wink:

@ruda tak hlavně,že ti už chutná,to máš opravdu dobré spalování. Já teda vůbec.
9. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
právě se láduju karbenátkama :grinning: , malý usnul, tak je klídek
9. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme si společně dáchli. když spím s ním, vydrží dvě hoďky. teda přes den. jinak 20 minut a konec. sám si Kuba hraje jen v křesílku. daka jsem mu tam ještě řetěz s tučňákama :grinning:
a večer začínáme trénovat samostatné usínání. máme to teda tak, že v šest jdu kojit, pak vykoupeme (bo jinak by se uřval) pak zase kojím (večer vypije obě prsa) a pochováme. do osmé už většinou spí. vzbudí se v jednu, nakrmím a pak až půl šestá až šestá a pak to teda jede co 2 hoďkynebo co hoˇku. takže 8, 10, 12. odpoledne vydrží tak 3 hoďky, ale celý den nespí. Jinak myslím, že začíná být na mě závislák. musí ě pořád vidět, nebo se mě dotýkat. pak je v klidu. v okamžiku kdy zmizím z dohledu je řev :unamused:
a taky pořád peru. tak co 5 dní. dávám vše dohormady a mám plnou pračku. a prokadí mi plenu ikdyž srovnám gumičky. zejména ráno. po snídani.
a běhání nesnáším, takže u mě nehrozí. já vůbec sportu moc nedám.
jinak se těším, až budeme chodit s malým na plavání. co ty Evi? taky se chystáte? mohli bychom třeba chodit spolu :grinning:
jo a očkování. mě ho doktor nabídl a doporučil. tak jsem řekla že jo. jenže to jsem se o to ještě vůbec nezajímalas. ale i tak mu dám asi to co jde. vše má své pro a proti tak se v tom asi nebudu rochnit. ikdyž je mi jasné, že medicínští reprezentanti to mají asi zmáklé.
a doktor říkal, že se to může dát najednou když miminko prospívá dobře.
holky já spíš nestíhám vařit a taky vůbec nevím co :frowning2:
9. zář 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr taky občas spolu zdřímneme.Malej teda spinká i sám v pohodě.A venku v kočárku spí teda nádherně,to ho člověk nemůže ani vzbudit. Kači a jak budete trénovat samostatné spinkání,on už nebude spinkat s tebou v ložnici. To máte s tím kojením v noci už dobré.TO my teda pořád po třech hodinách,vyjimka bylo předevčírem,to bylo asi dvakrát za noc.Ale včera už zase každé tři hodinky. My teda koupeme kolem sedmé půl osmé,pak kojíme a dávám ho do postýlky,bud usne hned sám,nebo párkrát dudlík vyplivne,tak se ozve,já mu ho přijdu dát,hladím ho po hlavičce,klidně několikrát.Ale teda ve většině případů už chovat nemusíme. To se pomazlíme při kojení a celý den ho oňuhňávám. :grinning:
JInak si přez den hoví bud na dece,nebo křesílku.Ale není to na moc dlouho a většinou když někam odejdu,nebo začnu něco dělat,tak se za chvíli ozývá.
S protékáním mám podobnou zkušenost,nechápu,jak někdo říká,že v noci nepřebaluje,to teda nevím,co bychom měli ráno v posteli. Já teda přebaluju i v noci a i tak má plínu vždycky plnou a občas protečeme. A když je načůraná,tak už to ty bobíky nebere. :grinning:
Já se teda o očkování zatím moc nedozvěděla,jen,že dávají ted tu reklamu a dostala jsem na poradně letáčky.ALe je mi jasné,že někdo je pro a někdo proti. Jedna moje kamarádka je zásadně proti očkování. Já teda radši nechám oočkovat,než abych si pak něco vyčítala.
A po pravdě domácnost mi docela pokulhává,nevyžehleno,co nemusím,nežehlím. Úklid taky po chvilkách a žádný terno. Vaření jak kdy. Po dlouhé době jsem v neděli vařila něco složitějšího a to guláš s knedlíkem.Ale musel manžel chvilku hlídat. Ale co,jak se říká,bordel v bytě,spokojené dítě. :grinning: Já se ted radši věnuji malému. A jdu se radši vyvětrat,když je ještě přijatelné počasí.
Tak mi jdeme pomalu chystat koupání.

@ruda závidím :grinning:
9. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pamatujete si na Dracekmracek ze spolubojovnic,tak jsem ráno koukala do jejího albíčka a čekají druhé miminko.lMusím říct,že teda když jsem to viděla,tak mě to docela dojalo.Páč ona si to fakt zaslouží.Je vidět,že zázraky se dějí. :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak takhle nás ráno vyfotil manžel. Tam vypadáme co.Malý tam vypadá jak obříkl :grinning:
10. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci nevím jak budeme trénovat spaní v pokojíčku. Já doufám, že to malej nepozná :grinning: teď už týden jedeme, že ho dávám kolem osmé spát do ložnice a do půlnoci je tam sám. A nedělá to žádný problém :wink:
já jsem zrovna říkala manželovi, že nemáme žádné fotky, kde jsem já s kubou. Protože pořád fotím já :cry:
11. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
takmusíš fotečky pořídit :wink: Task to jste dobří,že bude spinkat sám.Unás to ani nejde :slight_smile: není kde :grinning: a ještě často kojíme
12. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jee kapříku, tak my taky nemáme žádný fotky mě a Báry, neb taky pořád fotím :slight_smile: taky dáváme malou poslední týden do ložnice samotnou a jsme v kuchyni a pouštíme chůvičky a jde to. :wink: do té doby usínala s námi v košíku v kuchyni...
U nás je to teda teď zase peklo v noci, pořád kojím, dneska dokonce ve 3h ráno začala brečet a nešla utišit jinak než že jsem si ji vzala do postele a spali jsme pak všichni tři pohromadě až do rána. nechci jí to učit, ale jiná cesta nebyla, jinak bychom vůbec nespali :frowning2:
Kapříku, já bych s vámi ráda chodila kamkoliv :wink: jen jsem se rozhodla, že teď ještě s B. na plavčo chodit nebudu ( i kyž já sama mám plavání moc ráda), neboť se mi nechce začínat v zimě. Možná na jaře, ale teď ještě neeee. ale uvažuju, že tam jednorázově půjdeme, aby nám ukázali triky, jak jí ve vaně držet a tak. :wink:
Jak Kubík přes den spí? Není to teď lepší? Malá mi teď zase tři dny po sobě spala přes den i třeba 45min v kuse! což je u nás super úspěch, jinak je to max 20 min. a ještě se řevem.
Luci, krásná fotečky :slight_smile: do pokojíčku budeme malou taky dávat až nebudu v noci kojit. to by jinak bylo peklo pořád přebíhat.
holky mě tak bolí záda... :frowning2: :cry:
a s tím očkováním je to těžký, není na to jednoznačný názor, takže si to musíme každá rozmyslet sama :wink:
13. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi teda nechávali malého v ložnici spinkat samotného od začátku. A pustíme monitor s chůvičkou.
Evi tak koukám,že to máme podobné. Malý dneska kolem šesté spustil pláč,bolelo ho bříško,tak jsme nahřáli pecičky a byl klid.ALe takhle v noci už hooodně dlouho neplakal. Já myslím,že když si malou občas do postele dáš,tak se nic neděje. My si malého bere jen ráno a chvíli poležíme.
Jinak mě teda bolí zase kolena. :grinning: Jak starý babky co? :grinning:
13. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo Luci, jak starý babky :grinning: nemám čas si ani udělat těch pár cviků na záda, jak jsem vždy byla zvyklá :slight_smile:
jojo mamka mi taky říká, že si nás brala do postele a neměli jsme problém se to odnaučit, ale znáš to, chci být důsledná :grinning: :wink: jenže jak mi kamarád říkal, rodičovství je kontinuální slevování ze svých předsevzetí :grinning:
co máte dnes v plánu? :wink:
14. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak to máš pravdu.Já teda zatím malému odolávám.On třeba v postýlce leží i hodinu,než usne.Já ho dojdu pohladit a jdu zase pryč.Ale když on na mě vždycky tak rostomile kouká,tak bych ho nejradši vzala a chovala.Ale takhle odoláváme od začátku a s usínánim a samostatným spinkání v noci nemáme problém.
Dneska ani nevím. o půl osmé jsme vstávali,pak se nasnídal Kubíček (dneska k ránu pořád mručel,sice spinkal,ale šil sebou,bolelo ho bříško) a pak se nasnídala mamka.Ted budu muset umýt nádobí a uvařit manžovi lečo.Strašně bych si ho dala,ale nebudu ryskovat. Stačí,že jsem malému ,,zavařila,, když jsem si dala v neděli a včera svíčkovou.
A pak se asi zastaví ségra s neteřinkou,tak vyrazíme určitě ven. Je tu celkem hezky. A přišla mi sleva z Takka,tak tam mrknu,co tam mají. :grinning:
A co budete dělat vy? Teda musím říct,že v poslední době doma nic moc nedělám,jenom pořád peru. JE třeba tu pořádně uklidit.Ale ted to nejde,to se dělá po trochách.
14. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Malý ted stěží usíná. u mě na sedačce. JEstli neusne,vezmu ho do vaku,ale s tím moc neudělám,ale hlavně že se tam Kubíčkovi líbí,to usne hned.
14. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no Luci u nás je problém, že B., když je dlouho sama, tak začne řvát. takže i to usínání přes den je děs!
byly jsme venku, je tam docela hezky, odpolko jí zkusím zase dát na balkon, potřebuju žehlit a to s ní prostě nejde...:frowning2:
opatrujte se
14. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak naštěstí Rudla spí bez problémů, jen dnes v noci teda řádil, křičel 3x ze spaní, asi se mu už zdají sny, ale čeho se bál, nevím a taky brzo vstával..,ale jinak usíný skvěle, v osm dám do postýlky a odejdu...hotovo..tak snad mu to zůstane..

dnes je Rudíček poprvé ostříhaný, vlásky mám v obálce, leží u mě na koberci, "zpívá si" a přebírá se v krabici s kostkama, každou pečlivě ochutná a kadí u toho do plíny :grinning: , oběd mu teda nechutnal, ani mě ne.. dýně a brambory či co :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek